Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
WIecej wrzuce potem bo Niki zawladnela lapkiem ;-)

To ja ze swoimi 170cm jestem mikrusek przy was ;-))

Dziś zrobiłam dwa ciasta dla m do pracy bo jutro ma imieniny ;-)
Do tego dwa obiadku - dla Niki i dla Nas ;-)
Lekarz z rana, kawa u koleżanki, ogarnelam chatę, napisałam dwa pisma urzędowe, teraz Padlam ale tak przyjemnie ;-)
A u zakupy ;-)



co trzeba wziąć żeby mieć taki POWER 😉 ?
Ja dziś na tigerze i ... dupa ...ciśnienie MASAKRA, CHYBA się z tym do lekarza muszę przejsć bo coraz częściej nie mam siły i werwy do prostych domowych czynności ...
a w pon na badania medycyny pracy a we wtorek DO PRACY RODACY 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena - co do odstawienia od cyca to zgadzam się z moimi przedmówczyniami, ściągać tylko do poczucia ulgi, szałwia ... ewentualnie proszki z apteki ... A PRZEDEWSZYSTKIM NIE PRZEJMOWAĆ SIE TYM, ŻE ODSTAWIASZ bo mleko produkuje się A RACZEJ RODZI SIĘ w głowie ... ja tak jak Magda miałam z odstawieniem więc całkowicie bezboleśnie dla małej, dla mnie trochę było to smutne ale jak tylko utwierdzłam się w przekonaniu, że DOBRZE, ŻE TAK WYSZŁO, ŻE SAMA SIĘ ODSTAWIŁA to wogóle mi się przestało "produkować" - pewnie właśnie przez to, że BYŁAM NA 100 % ZDECYDOWANA, ŻE ROBIĘ DOBRZE ...

CO DO MYCIA ZĄBALKÓW :U nas nie ma problemu - Julka to lubi bo jak zaczynam jej myć to mówię : "szuru szuru" i ona już kuma i się śmieje ...
My mamy pastę NENEDENT kupion a razem z gumową szczoteczką na palucha, najpier myję tym z pastą - jest dobrze akceptowana od początku , a potem daję Julce szczoteczkę CANPOL gumową i ona sobie sama "niby" myje ...



AGATA - wasz tort też SUUUUUPERR !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia boję się ją dostawić nawet na chwilę, chyba by jej się przypomniało i byłaby lipa z odstawienia a tak już 4 dni za nami, jakby sama się odstawiła to bym zaryzykowała a tak wiem , ze chętnie by sobie pociumkała 😉
Doris ja też uwielbiam oglądać takie szpile 🙂ehhh
CZerwcówka 6,5 kg to malutko przybrałaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moja od wczoraj chodzi i wszędzie jej pełno ... a co będzie jak nauczy się wczodzić w zakręty ? 😮 muszę wreszcie zadbać o bezpieczeństwo - pochować detergenty itp
ostatnio ma też "zajawkę" na pchanie/ chodzenie z plastikowym, dziecięcym krzesełkiem ...

Mysza - ja też mam wysokiego męża - 187 cm i pomimo tego, że jak założę obcas to jest odemnie wyższy to ja się czuję tak tyczka albo jak ... na szczudłach ...
więc chodzę tylko w balerinach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Gosia boję się ją dostawić nawet na chwilę, chyba by jej się przypomniało i byłaby lipa z odstawienia a tak już 4 dni za nami, jakby sama się odstawiła to bym zaryzykowała a tak wiem , ze chętnie by sobie pociumkała 😉


no dokładnie, też bym nie ryzykowała, lepiej laktatorem odrobinkę no i koniecznie MYŚL O TYM, ŻE SŁUSZNIE ROBISZ !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak mi się chce browarka 🙂 och Doris smaka mi narobiłaś!! niedobra Ty!

Marysia dzisiaj też zaczęła sama łazić... ale tylko jak trzyma konewkę albo ringo psa przed sobą 😮 musi trzymać to w obu rękach i nieść przed sobą, no ale skoro tak lubi... nie wiem o co jej chodzi 😁

oj nie wiecie jak się cieszę z tych butów!!! zawsze to 150zł w kieszeni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej! 🙂

My po szczepieniu, Milo waży 10800g i mierzy 77cm 🙂
zgadza się Beti to było szczepienie na MMR i do tego ostatnia 3 dawka pneumokoków. Strasznie płakał tak mi go szkoda było. Boję się nocy bo słyszałam że po tym na MMR lubi pojawiać się gorączka...

Ania a te kupki to może na kolejne zęby?? tyle żę wtedy konsystencja jest rzadsza i są bardzo śmierdzące..

ale mi narobiłyście ochoty na pifffffffko 🙂 zwłąszcza redsa 🙂 ja piję lampkę wina rose 🙂

Mysza trzymam kciuki żeby obyło się bez zastojów, zgadzam się przystawienie małej do piersi to ryzyko że znowu sobie przypomni i nie odstawisz jej tak łatwo. Używaj laktatora, też przyniesie ulgę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj też lubię redsiki, ale dziś przerwa, no ile można 😁 😁 😁
Laktator już oddałam potrzebującej koleżance, ale spokojnie pod ciepłą wodą jakoś idzie 🙂Najbardziej się boję jak to będzie z zasypianiem jak pojedziemy na działkę bo w ten weekend wymiękłam i dostała cyca ale teraz już nie ma przecież takiej opcji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti gratuluje postępów w zasypianiu!!!
Będzie tylko lepiej 🙂))

Mam nadzieję że wszystko dobrze u Moni. Nie odzywa się bo ma niezłe zamieszanie.
Ale na pewno wszystko się udało.

Ja mam dziś dzień lenia.
M ma imieniny więc zaraz ide odgrzewać obiadek niech przyjdzie na gotowy talerz 🙂
Niki na spacerze babcią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ktoś mnie wyprowadził z równowagi, idę chyba zaparzyć sobie meliski... normalnie poszła by paczka fajek..
Powinnam zgłosić na policję to czego się dziś dowiedziałam ale nie mogę..
Czemu jak jestem w ciąży zdarzają się takie rzeczy?!?!? Moje nerwy ok ale czemu dziecko?!
wrrrrrrrrrrrrr

ide poszukać meliski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤢
Iza,zastosuj wyparcie...zachowuj sie w ciazy jak te trzy malpki,co to nie widza,nie slysza i nie mowia zla...a jesli juz cos takiego do ciebie dotarlo i uwazasz ze powinno byc zgloszone,to zrob to!
nastepnym razem na wszelkie "sensacje"zatykaj uszy.wiadomo,ze teraz hormony buzuja,reakcje sa niewspolmierne do sytuacji.szkoda dzidka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!

Beti gratulacje postępów w usypianiu! u nas za to koszmar, nie wiem czy przez szczepionkę... od 4 do 6 zero spania, a do 4 trzy razy do niego chodziłam bo darł się... ehhhh
Beti daj koniecznie znać jak będziesz miała jakieś wieści od Moni.

Iza popieram Andzię... nie denerwuj się, wiem że łatwo się pisze..ale szkoda Boryska. Melisa to dobry pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...