Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
ivi1984 napisał(a):
Widzę Agatko, że wybrałaś takie bez kółek. Czy one źle się blokują? Przeszkadzają? Bo ja nie czytałam w sumie wiele na temat krzesełek poza tym nie mam doświadczenia.


TO OD TEGO OSZUSTA MIAŁO 4 KÓŁKA, A TO Z HAPPY FAMILY MA DWA... już mam mętlik w głowie.... tamto od tego oszusta strasznie mi się wizualnie podobało...


A ze mnie gapa, jakoś nie umiem się ostatnio skupić. Lenka zasnęła ale już się obudziła (całe 10 min spała 🤪 ) i nie wiem na co patrzeć aby wszystko ogarnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata_j napisał(a):
ivi1984 napisał(a):
A u tego sprzedającego gdzie podoba mi się krzesełko wysyłka jest GRATIS!


jaki kolor wybrałaś?


Myślę nad zielonym, żeby było uniwersalne. Może przyda mi się dla jeszcze jednego dziecka. A przecież nie wiem czy będzie znów dziewczynka :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Patrzcie jak Julka mi "wywędrowała" !
Pod matę eduk, położyłam kołdrę żeby wystawała spod maty bo Julka "wychodzi" już poza nią, ale widzę, że pół dużego pokoju i tak jest za małe na jej "harce".
Wyszłałam tylko na chwilkę do kuchni a zostawiłam ją na środku maty:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/851/dsc9015v.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/3575/dsc9015v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Faktycznie to jedno krzesełko jest bardzo podobne! Kurcze, ci sprzedawcy na allegro czasami to naprawdę cioły. Jak chca zarobić, to niech podniosą cenę krzesełka i już, co za różnica! Skoro i tak tylko oni je sprzedają!
Ale fajnie Julcia pełza! jejku, mój Pawełek to ni hu hu się nie zabiera do pełzania... ale wiekowo to ma jeszcze 2 tygodnie do Julci 😉
Buźki dla jeszcze jednej modelki Lenki! Mnie się ostatnio wymarzyło imię dla córeczki- Helenka. I też będzie Lenka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda, ani się obejrzysz a Twoja Marysia będzie śmigać po podłodze.
Ja też bym wypiła kawusie ale mała jest tak absorbująca dziś, że na krok nie mogę odejść bo coś jej nie pasuje . 😮 pobawi się chwilę sama a za 5 min się drze, albo jst na brzuszu bo sama się przekręci a potem jej się znudzi i ją muszę przekręcic spowrotem na plecy, a za dosłownie minutę obrót na brzuch i tak w koło macieju, a nie lubię pić kawy w biegu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gratki i buziaczki dla drugiej Lenki od Wojtusia:*
Jej Andzia fajniutka ta Twoja Lenka 🙂))
Doris ale gagatek z Julci hihi
Agatka dobrze że mówisz o tym oszuscie bo miałam tez juz zamawiać!
Ivi Lenka wygląda jak księżniczka w tej sukience do chrztu 🙂
Dziś chciałam pobrac mocz Wojtka, dmucham, przecieram na ciepło ptaszka,masuje nerki wołam siisii a Wojtus co? Jak mi nie strzelił kupskiem dosc rzadkim 🤪 Miał w zupce brokułke(drugie podejście i bardzo mu posmakowało, może z mięskiem mu pasuje?)i normalnie sama brokuł 😮 wszystko w kupie łącznie ze mną...ehhh a siku poszło razem z nim więc nie pobrałam bo by mi bzdury wyszły... 😜 Taki jest mój Wojtuś 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzis sie na mnie Wojtek obraził 🤪 Bo tez max 5 minut sam poleży i płacz 🤢 Dziś go przekłądałam z miejsca na miejsce, zrobiłam mu siedzisko w gondoli i woziłam ze sobą żeby mnie widział a on tylko na rączki, i płaczem wymusza. Zawzięłam sie i starałam wytrzymać jak najdłużej. W końcu ucichł, wziął zabawkę i patrzy na mnie,co ja do niego zagadałam że grzeczny i że tak ma właśnie sie zachowywać to on odwracał ode mnie wzrok hehe i tak z 10 minut nie chciał mnie słuchać hehe
Ja miałam też mieć Lenkę lub Blankę 🙂
JAk się uda dziewuszka next time to będzię Blanka lub Elena 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Andzia Lenka fajniusia, jak sobie siedzi juz ładnie.
Agata ja tez bym sie wkurzyła o to krzesełko, ale co do tego co podałas to nie wiem czy nie takie ceratowe za bardzo czy mis ei wydaje bo to pierwsze swieci jakos. nie wiem, ogol nie fajnie ze bez kółek bo ja wole bez i tez na nie patrzyłam bo wam pozazdrosciłam tych krzesełek hihih ale chyba jednak nei kupie, ogolnie fajnie bo kolorowe, ale ciekawe czy materiał nie bedzie odparzał w lato itp.
Doris jaka spryciara Twoja Julcia!!! moj dupke podnosi tylko i czasami rączki prostuje a smiesznie to wyglada ze szok, czasem tez na nogi wyprostowane probuje dupke wypiac. przeraza mnie to pełzanie widze po waszych pociechach ze to juz tuz tuz, kurcze musze wszystkie kabelki juz pochowac, musze kupic ruter, bo najwiecej jest do laptopa kabelków...jej jej normalnie musze sie pospieszyc

Ivi gratki z okazji 5 miesiecy Lenki, buziaki dla LEnki!
co do chodzenia po łozku w nocy to u nas na razie sie sprawdza spiworek ciekawe do kiedy.
a co do Nikona to antyreklamuje nikona coolpix s8000! beznadziejny, nie radze kupowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcówka ja Ci nie pomogę bo w ogóle nie używam pieluch firmy pampers 🙂

Marysia troszkę pospała, zjadła zupkę, cyca i leży obok i się bawi 🙂
A ja uszykowałam na obiad wszystko i mam klina bo nie potrafię obsługiwać piekarnika tego 😮 hehe ciemna masa ze mnie 😁
Ile powinien i w jakiej temp. piec się kurczak? rozporcjowany, skrzydełka, nóżki, udka? 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...