Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja normalnie wklejam na image'u jak kiedyś 😮

powiem Ci Beti na pocieszenie, ze moje relacje z moją matką też nie są rewelacyjne, ona ma bardzo trudny charakter.
Też często mnie wkurza jeśli chodzi o Julkę. Wszystko wie najlepiej. Zagląda do mnie najchętniej wtedy kiedy mała jest radosna, jak coś się dzieje to musi już iść bo ... ma coś do zrobienia ...a jak jest to najchętniej by małą spać położyła bo tak najprościej i to wtedy kiedy jest na maxa padnięta i potem się chlubi, że jak ona uśpi to pięknie śpi, nie to co my ... 🤪

Kur..a mać, JUlka już 2 raz się budzi, przed sek. od niej wróciłam ...
na szczęście tylko jęknęła przed sen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 napisał(a):
ha, dobrze, że jednak skończyłam licytować żółwia (samego) bo wyszło komuś 36,50 za niego z przesyłką a ja kupiłam na kup teraz za 40 zł z przesyłką + klocki + samochodzik.
Dopiero zauważyłam, że ten zestaw co kupiłam miał nazwę : ZESTAW DLA ... CHŁOPCA ☺️


nie przejmuj sie...ja dla Lenki kupilam gadajacy mlotek i klucz francuski 😁
a poza tym mam wam tyyyle do napisania,ze odloze to na jutro ☺️
mielismy "ciocie"w odwiedzinach-zaintrygowane byly,ze mala juz chodzi(za raczki offfkors)ale nie omieszkaly wtracic,ze czytaly gdzies,ze jak dzieci pomijaja pelzanie i raczkowanie,to swiadczy to o jakiejs dysfunkcji mozgu.skutkuje to w przyszlosci np.problemami w pisaniu.no i potwierdzam,jest jakas zaleznosc.wiec zeby mala rozruszac,polozylam jej na koldrze piloty od tv.dziecie wkurw,machnela pare razy nogami i....zamiast pelznac przyciagnela sobie kolderke 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O rany, ale Julcia jest boska! Ha!
Andzia, a "ciocie" mają dzieci? Uwielbiam takie mądre baby co to pozjadały wszystkie rozumy...choć babcia mojego męża uważa, że ja się tak właśnie zachowuję 😉
Położyliśmy Pawła spać, a ten jak nigdy krzyczał i krzyczał. Normalnie nie dało się go uspokoić. Jak już jakoś się uciszył i wyszłam od niego- znowu ryk jak nie wiem. Wzięłam go na ręce, przytulam a ten jak sobie rzygnął....I cały obrzygany pyszczek zaczął mu się tak smiać w głos...no masakra. Przebraliśmy go, położyliśmy i po 2 sek. spał. Cos mu zalegało jeszcze...
Ale boje się dzisiejszej nocy, bo jak wczoraj czopek nic nie dał to dziś sobie darowaliśmy. Tylko Camilę dostał.
Gosia, super, że Marcin może przynieśc Ci takie rarytasy, choć powiem Wam, że nie znoszę dzika... chyba, ze miałam akurat pecha takiego... Teść mojego szwagra jest prezesem koła łowieckiego i często muszą odstrzeliwywać zwierzynę różną no i mają tego mięcha, że ho ho. Czasami się zalapiemy na jakieś cuda, ale mnie nie dość, ze jest ciężko psychicznie (choć nie wiem czemu, bo wcale nie mam zapędów wegetarianskich) to i smakowo jakoś niekoniecznie.Kaczuszkę lubię 🙂 Tylko to trzeba umieć zrobić porządnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris25 Julcia tez sie zmienila, sliczna jest Panna 🙂
beti82 Adi juz od kilku tygodni chce tylko stac i stac, wiec probujemy juz chodzic za raczki, w szoku jestem ze zalapal ze trzeba stawiac kroczki i normalnie powolutku przebiera nogami 🙂.
Na brzuchu narazie nadal sie tylko obraca dookola, do przodu jakos nie chce smigac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mamusie!

Ja wstaje i do pracy 🤢

Julia - śliczna! Jak fajnie mieć dziewczynkę i ubierać ją w sukieneczki,,,, Hmmm 😁 Następna będzie dziewczynka! 😜

Zapomniałam wczoraj - Małgorzatta gratulacje dla siostry! I daj znać czasami co tam i jak się czuje ☺️

Buziaki i miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja witam z samego rana.
Tez szykuje sie do pracy. Zaraz Adriana odstawic do zlobka trzeba.... oj bede mocno tesknic, 5 dni bylismy razem. Antybiotyk pomogl na katar, ale nadal pokaszluje i dziwnie oddycha moim zdaniem.Bynajmniej znow przesypia noce. Lozeczko tez juz obnizone, Madzia mialas racje, ciezko sie "klocuszka" odklada.
No nic, milego dnia mamusie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.babyboom.pl/niemowleta/zdrowie/pocwiczmy_mamo_cwiczenia_od_piatego_miesiaca_zycia.html
Andzia i Małgorzatta jak chcecie mozecie spróbowac tych cwiczonek, dziecko szybko załapuje. polecam to cwiczenie co tam jest ze my w rozkroku, dziecko do pozycji kuca i podeprzec na łapkach, ja na poczatku trzymałam mu łąpki bo nie chciał prostowac tylko zgiete w łokciach miał. generalnie czesc tych cwiczen mam centralnie zadanych z osrodka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow beti82 ale superpozycja !!! Swietnie to wyglada!
Co do cwiczen, to juz probowalam, ale jak podnosze mu tylek to on rece jak samolocik i nosem o podloge, jak znow podnosze mu raczki, to prostuje mi nogi i tak non stop.
Dzis zauwazylam ze juz bardziej sie porusza, w sensie ze zaczyna raczkowac. W zlobku na macie bedzie mial okazje. No i tak jak nie lubil byc kladziony na brzuszek, tak teraz nienawidzi lezec na plecach, w ogole nie ma mowy o lezeniu na plecach chyba ze cos nad nim wisi 😁.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
Mary też na plecach tylko w specjalnych okolicznościach leży a tak to wyprawia cuda wianki jakieś, na boku, na brzuchu, brzuch na ziemi, nogi z boku, głowa w 2 stronę... normalnie czasem mam wrażenie że w supełek się zaplącze 🤪

Beti Fifi świetny 🤪 Maryśka też zaczyna ale dupki tak wysoko nie podnosi... trochę ją zachęcam żeby bardziej raczkowała, bo nie chciałabym przegapić żadnego etapu... no i coraz lepiej jej wychodzi raczkowanie 🙂 czy tam czworakowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja sie smieje czy on moze szpilki chce załozyc bo pozycja jak na szpilkach hahha
Marlena dlatego to cwiczonko w rozkroku jest fajne bo blokujesz nózki sobą zgięte juz i pracujesz nad rączkami, tylko jak mówie ja trzymałam bardziej z przodu bo był problem zgietych rączek.a teraz juz nie.
mały usnał ja umyta ubrana jem obiad z garczka bo szkoda czasu na zmywanie, zostało mi 5-10 minut bo zaraz bedzie łeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i u nas noc tez do d...y bo ze mna spał darcie było a o 3ej był koniec spania. zasnął gdzies o 5ej na godzinke jescze po meczarniach.
mały nie chce jesc owoców 😮 co zawsze lubił... dodałam do kaszki to zamknął buzie i nie 🤢 ani w słoikach ani normalnych buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Uff już drugi dzien nadrabiam i wreszcie sie udało ;-)
U nas konflikt z teściowa c.d.
Bo ja jestem okropna dziewucha!! Niedzielne śniadanie przygotowalam tylko dla siebie i męża!! A ja wykluczylam z kręgu zaufania hehehe
Mówię wam masakra
Założyła wczoraj Niki korale na szyje... Szuka cała czerwona... Buuu
Na 10:00 mamy pediatre-opieka
Pozyczylam jej auto na badania na 7:30!!! I jeszcze jej nie ma...
Oj wszyscy szczęśliwi co nie mieszkają z teściowa

Noc z ok 4 pobudkami, raz nawet zastalam ja na brzuszku..
Dospala do 7:15 i jest ok
Śpi znowu ja pije kawke i czekam na auto brrr
-15 na zewnątrz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...