Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
ale sie wnerwiłam urlop wypoczynkowy mi policzyli mniej niz dostawałam na l 4 ciazowym i macierzynskim. a wiem ze normalnie bym dostała wiecej na urlopie bo srednia urlopową liczą soboty i niedziele u nas i nigdy za urlop tak mało nie dostałąm wrecz odwrotnie zwykle dostawałąm wiecej niz normalnie. a tu 300 zł mniej!!! normalnie jak na opiece wziełam wypłąte.co za chamstwo!


Beti ja jestem na urlopie od 1 marca i dostałam POŁOWE TEGO CO NA L4 CIĄŻOWYM I Macierzyńskim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czerwcóweczka, wcinaj jabłka 😁 ja po porodzie miałam masakrę. Kupiłam tabletki- błonnik, ale nie wiem jak w ciąży...? Nie przytyłam, ale po porodzie zostało mi dodatkowe 10 na pamiątkę 😠.... powiedz jak sobie radzisz z nudnościami przy zmianie pieluchy...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, byłam z małą ostatnio u dzieci zdrowych w sprawie tych szorstkich policzków. Na policzki tormentiol ale ja o czymś innym.
Dzieciak warzy się i mierzy w zabiegowym a ja szybciutko poleciałam prosto do lekarki. Teraz ciekawosci ją zważyłam i zmierzyłam, i wziełam siatki centylowe się załamałam.
warzy 10kg, i mierzy mierzona metrówką 74 cm a ciuchy mamy na 86, Jakie wymiary mają Wasze maluchy, Ja wiem, że każde inne ale czy moja bardzo odbiega od normy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
dziewczyny, byłam z małą ostatnio u dzieci zdrowych w sprawie tych szorstkich policzków. Na policzki tormentiol ale ja o czymś innym.
Dzieciak warzy się i mierzy w zabiegowym a ja szybciutko poleciałam prosto do lekarki. Teraz ciekawosci ją zważyłam i zmierzyłam, i wziełam siatki centylowe się załamałam.
warzy 10kg, i mierzy mierzona metrówką 74 cm a ciuchy mamy na 86, Jakie wymiary mają Wasze maluchy, Ja wiem, że każde inne ale czy moja bardzo odbiega od normy?


u nas podobnie-od urodzenia 90-95 centyl.ale tak jak napisalas-dzieci sa rozne-te ktore ida 25 centylem tez sa zdrowe,najwazniejsze,zeby nie bylo "skokow"tzn.raz 25 centyl,raz 75,potem spadek na 50...jak od poczatku rosnie w swoim ,jednakowym tempie to jest wszystko OK! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. Ja też nie do końca zajarzyłam post Ivi... Mam nadzieję, że jej niczym nie obraziłyśmy? 🤢
Ja dzisiaj po powrocie Marcina z pracy wyrwałam się na zakupy. Oj, dobrze czasem tak sobie samej wyjść, nawet jeśli to tylko zakupy "lodówkowe". W Tesco fajne body i rampersy kupiłam Pawełkowi 🙂
A teraz zajadam Lazur i popijam winem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Ja jak zwykle na szybkiego.
Super ze z Marysienka lepiej 🙂.
kasienkaks.... ja pitole 10kg to nawet moj Adrian chyba nie wazy (dowiem sie dokladnie 12go kwietnia) a Oliwka to dziewczynka.... wiec super sie rozwija 🙂.
U nas narazie nocki ok. Chociaz nie chce krakac 🤢.
Przeziebienie jeszcze jest, ale nie da sie inaczej.... w zlobku wszystkie dzieci zakichane.
Adi byl w gazecie 🙂. Gwiazdorek moj maly... w takiej co w zlobkach i przedszkolach rozdaja. Umiescila go redakcja z pozdrowieniami dla pan, kolegow i kolezanek ze zlobka 🙂. Wszyscy w rodzinie dumni.
W srode z wami troche posiedze. Nadrabiam regularnie tylko nie zawsze jest czas pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej z wieczora! 🙂

Gosia ja też wertuję allegro 🙂 przed wakacjami muszę się obkupić w jakieś letnie łaszki 🙂
Co ciekawego kupiłaś? i jakie buty wylicytowałaś??

Też nie bardzo zrozumiałam wypowiedź Ivi..

Andzia właśnie pisała coś Magda?

Ja skończyłam trening, czas się wyprysznicować 🙂

Coś Doris nie widać..

Do juterka! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!!

Mi wczoraj przyszła paczuszka z Empiku ;-) pełna...
Ja na wakacje to chyba namiot bez rekawow...

Nocka jak zwykle ok6 razy Niki sie budziła
Kiedy to sie skończy?!?
O 5 już myślałam ze nie zasnie ale looz o 5:10 już smacznie spała i ja tez
A o 6:10 wpada teściowa (wpada!!!) i tekst:
Już po 7!!! Wstawaj bo spoznisz sie do pracy...
Niki wstala o 7... A miałam szanse sie wyspać...

Miłego dzionka i Buziaki dla Marysienki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Czyli teściowa nadgorliwa aż się zrobiła 😁 współczuję... Fajnie, że u Ciebie nudności na finiszu, bo u mnie wczoraj zaczęły się delikatne... mam nadzieję, że będzie lepiej w tej ciąży....
W czwartek już chyba do gina- nie mogę się doczekać 🙂
Zmiany hormonalne u Marysi? od czego? nie znam się na tym zupełnie...

W sensie, że Ty się spóźnisz, czy Twój meno? i jak ona to zrobiła? mieszka z Wami, czy ma klucze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...