Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehe pampers active sa ogólnie mniejsze w porównaniu do innych pampersów.bynajmniej tak było z dwójkami i trójkami ze te róznice były widoczne gołym okiem. ale mimo wszystko są chłonniejsze od innych. wg mnie. a 4+ juz stosuje na noc bo w nocy kiedy Filip potrafił co godzina jesc to i siku było duzo wiec 4ki juz były dla niego za słabe. nawet z activwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie 🙂

My tez używamy active baby z pampersa, 4+, one są troszeczkę szersze od 4, wygodniejsze, nie ściskają nóżek.TEż kiedyś widziałam kryształki parę razy, ale to było przy 4, i rzeczywiście wtedy jak było dużo nasikane...

Iza no niby 4 pampersy do 18 kg a my już jedziemy na tych 4+ od ładnych paru miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANia to rzeczywiście akcje w pracy miałaś, dobrze że jesteś uparta i trzymasz się swojego!

Ja po dzisiejszym dniu jeszcze do teraz jestem nabuzowana po pracy... normalnie koleżanka tak mnie wyprowadziła dziś z równowagi, wprowadziła atmosferę nie do wytrzymania, namąciła... mam dość. Jakoś nie mogę ochłonąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
My jedziemy na dadzie 4 dzień i noc, Maja cłe noce wisi na cycku więc siku full a dady dają radę 🙂
Dziewczyny dziś w końcu jedziemy na tą majówkę, tak się cieszę tylko jeszcze mega pakowanie, bo jeśli pogoda pozwoli zostaniemy na cały następny tydzień 🙃 ale co tam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie nie mam czasu was nadrabiac ani pisac mam remont w domu na rehabilitację nie chodzę bo nie ma lekarza dopiero 7 maja mogę się rejestrowac 😠 😠Potem do rehabilitantek ciekawa jestem na kiedy się załapie u mnie to zadumie jest 1 rehabilitacja dziecięca na całe miasto 😞
Ale mały coś zaczyna się podnosic sam jeszcze mu nie idzie ale widzę że kombinuje.
Miłego długiego wekendu wam życzę i udanej majówki 🙂
Wszystkim solenizantom wszystkiego najlepszego dużo zdrówka 🙂
Aha Szymek dziękuje za życzonka 🙂Dzięki dziewczyny za wsparcie 🙂Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
Andzia z tego co mi się rzuciło w oczy jak wertowałam strony pytałaś co z hcg.
W 37dniu cyklu (16 dzień fazy lutealnej) 701 mIU/ml a w 39 dniu cyklu (18 dniu fazy lutealnej) 1280 mIU/ml.
Byłam 23.06 u ginekologa ale jeszcze nie widać było pęcherzyka. O ile się nie mylę i dobrze pamiętam to dopiero powyżej 1000 mIU/ml widoczny jest pęcherzyk więc teraz już powinno być coś widać.
Przyrost 48h ponad 66% więc przyrasta prawidłowo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lenka już sama potrafi przejść cały pokój - podejść do zabawki, kucnąć, wziąć i iść dalej 🙂
Oczywiście czuje się jeszcze niepewnie i upada na pupkę ale podnosi się lub raczkuje do najbliższego miejsca gdzie może się podnieść i znów wstaje i idzie.
Muszę jej kupić dobre buciki. Rehabilitant mówił, że mają być w sportowym stylu... lekko uniesiony przód, mają się zginać pod palcami, mają mieć twardy zapętek i mocne wiązanie oraz anatomiczne wyżłobienia na wkładce... a najlepiej lekkie zagłębienie na piętę...

A w czerwcu będę brała ślub 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi GRatuLACje!!!!!!
Lenka Gratulacje!!

Niki już od kilku dni "sie puszcza" hehehe
Wczoraj przeszła sama siebie bo w kąpieli sobie stała z Kaczuszka w rękach i nie chciała usiąść ;-))
Chyba chciała prysznic ;-))
Super bo tez jak chce zabawkę to po prostu kuca nie używając rak i wstaje powoli tez bez rak bo trzyma Zabawkę;-))

Po dwóch dolnych jedynkach wyklina sie dolna dwojka.
Sprzątam dom bo rodzinka sie zjeżdża wieczorem a jutro razem na majowke ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jej a ,my bez wózka, a dzisiaj na zakupy musimy podjechać... no i najwyżej tatusia rączki troszkę ponoszą 🙂

http://www.google.pl/imgres?q=ochronny+namiot+przed+s%C5%82o%C5%84cem&hl=pl&sa=X&biw=1280&bih=678&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=Yde_Uf6_h86m9M:&imgrefurl=http://allegro.pl/s-olbrzymi-namiot-plazowy-szer-az-2-metry-i2304550487.html&docid=r--xabm0NYeTtM&imgurl=http://www.solei-babe.pl/moje/aukcje/namioty%252520misiek/plaza3.jpg&w=554&h=348&ei=9cSbT6OdJY-IhQf7iM3mDg&zoom=1&iact=rc&dur=414&sig=111626536601699418714&page=1&tbnh=121&tbnw=193&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:6,s:0,i:78&tx=103&ty=66 czy używałyście czegoś takiego? a jak tak czy się sprawdza? właśnie się zastanawiamy czy kupić coś takiego do Portugalii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata ja mam zawsze taki namiot nad morzem.
Rewelka! W zeszłym roku karmiłam tam cycem Niki (kiedy to było?!?)
Wcześniej chowalam sie jak miałam dosyć słońca, maluchy tez spaly;-)
Ja polecam.
Gorzej ze piach lubi sie czepiać.

Magda co Rehabilitantka to opinia.
Trochę szkoda ze maja odwrotne zdanie, bo to nasze dzieci i my wariujemy.
Ja tez swojej ufam. I bądź tu mądry,???!!

Wasze maluchy tez sobie stoją bez trzymania i np kucaja, lub wstają bez pomocy rak?
Nie pytam o Lenki oczywiście ;-)))

Idę wziasc kapiel bo sprzątam od rana brrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivi gratulacje!! Podwojne, i z okazji slubu i z okazji dzieciatka!!!
I oczywiście gratulacje dla naszej debeściary Lenki!!!!

Oj, Iza zazdroszczę Ci tych wypadów... Ja dopiero w sierpniu pojade na urlop, jeszcze nie wiem gdzie, gdzieś niedaleko żeby drogą Filipa nie zmeczyć... Ale wyjeżdzam na tydzien, koniec kropka. 🙂
udanego odpoczynku życzę!!

Ja się nie mogę nacieszyć moim dzieckiem! Dzis jestem z nim drugi dzień w domu, w zasadzie sama, bo M majsterkuje i remontuje, i się nadziwić nie moge jaki zdolniacha!! Super tak widziec jak smyk się rozwija...
No i okazało się ze w czerwcu M ma wyjazd sluzbowy i calusieńki miesiac go nie bedzie, super po prostu... 😞 Pierwsze urodziny Filipa, a Taty nie bedzie... 😞

Filip juz sie puszcza sam, ale ani sekundy nie ustoi tylko bec na pupcie..
No i jak dlugo stoi to mu sie nóżki trzesą, mysle ze jeszcze nie czas na chodzenie samemu u nas, powoli 🙂

Magda jak z pracą Rafała, wyszło coś z tego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jejku... my cały dzień na spaceringu, dorwałam w sklepie filtr 50 z ziajki, nasmarowałam Mary i heja... ja na swoje zjarane plecy niestety nie przewidziałam kremu, i znowu czuję się jakby mnie ktoś wychłostał pokrzywami hehe 😉 łapie się brąz...

z R pracą, lipa nie zadzwonili, ale nie można się poddawać...
Ja piszę jakoś swoją prace mgr, mam już 30 stron, więc jest nieźle bo to sam rozdział teoretyczny i metodologia... jak dojdą wszystkie pierdoły typu, aneks, spis treści, tytułowa no i najważniejsze analiza badań z wykresami to ponad 100 będzie 😉 jestem dobrej myśli 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania jak wózek kupiliście? Zapodaj fotkę Pawcia - mulata 🙂

Magda to idziesz jak burza z tą pracą 🙂 SUPER!! 🤪 kiedy obrona??

Iza kupiliśmy ten "pół - namiot" 🙂 wygląda fajnie 🙂

kupiłam też pieluszki do pływania, faktor 50 z nivei kids i koło do basenu, fajne takie, specjalne dla niemowląt bo ma majty także Milo nie wyleci 🙂

Andzia zazdroszczę pogody, widziałam fotki! aj nie mogę się doczekać miny Miłosza na wielką wodę 🙂

co do "puszczania", Milo też się "puszcza" i ustoi kilka sekund, czasami idzie za jedną rękę, ale jak sobie przypomni że jest jeszcze druga to szuka mojej ręki albo łapie się za moje udo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,
ale pięknie na dworku...
Julka uspała się na huśtawce ogrodowej ... przeniosłam ją do wyrka ...

My używamy 4 + od jakiegoś miesiąca bo Julce 4 uciskały udziki ...

Ania - to "niezłą" miałaś jazdę w robocie ... no ale suma sumarum dobrze wyszło, że chociaż awansowałaś - ale co się nadenerwowałaś to twoje ... należał Ci się ten awans !

Ja też kilka razy widziałam te kryształki z pampersiaka ale to było jak ewidentnie za długo nie zmieniłam ... ☺️ no i jak usłszałam od Kasienkiks o tych sklejeniach to już jestem baaardzo regularna ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatko, taki kupiliśmy: http://allegro.pl/baby-design-active-espiro-2012-tanio-parasolka-i2281549535.html Niebieski. Ale ja w ogóle nie czytałam żadych opinii, nie zastanawiałam się co kupić- po prostu weszłam do sklepu i wziełam co było wygodne i mi sie podobało. Może będę załować, ale nie chce mi się co chwile zastanawiac nad kazda rzeczą 🙂
Jejku, u nas od 7 rano na termometrze 20 stopni już było! Pawełek w samej koszulce i pieluszce- przypomniało mi się, jak w zeszłym roku był jeszcze taki maleńki i leżał pod tetrową pieluchą 🙂 A teraz taki duży chłopczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas masakra. gorączka, myslałam juz ze od upału, bylismy w cieniu ale przeszłąm tez do marketu na słoncu. ale wczoraj tez gorączka, najwyzsza 39,2 naszczescie. a potem 38,3 praktycznie prze cały czas. rano byłam w dyzurujacej poradni. powiedział ze moze byc trzydniówka, ze cos wirusowego, bo gardło troche ma. ale nie kaszle w ogóle.rano wczoraj temp zeszłą do 37,5 bez czopka potem wzrosła i dzis tez zeszła. wiec nie wiem czy przy trzydnióce tak schodzi tez rano? czy cały czas jest wysoka? ząbek tez wychodzi wiec pewnie ta wirusówka dzieki niemu i zajeciom w osrodku. nie wierze ze tam dezynfekuja te zabawki. k...a. nie ide wiecej. co przyjde od nich to albo katar albo co innego. a po wizycie u lekarza-mega bieguna. normalnie woda. wsadziłam do wanny bo nie dało nadazac za zmianą ubranek i pieluch. mam nadzieje ze to nie rota...z piciem jest problem bo butla be, łyzeczka be, jesc tez tylko cyc a mi mleka brakuje jak jescze wiecej tego cyca.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...