Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
Dziewczyny a ten papierek do zwolnienia dodatkowy to skąd? z przychodni, od lekarza, czy w pracy się coś wypełnia?
Marcin zanosił ostatnio zwolnienie na dziecko swojej siostry i nic nie dawał dodatkowo...

Mnie poinformowali miesiąc i ok tydz po tym jak zaczęłam brać opiekę
To jest druk dla ZUS wiec dopiero oni mogą sie dopominac bo chyba na początku i tak ZUS nie wypłaca, dlatego nic nie wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequita niezła akcja, trzeba na siebie uważać.
Małgorzatta, kabanos w końcu dobra rzecz. Moja ostatnio jak chciałam jej dać polizać prince polo to ugryzła dziąsłami i został jej kawałek w buzi. Dziś lizała parówkę, i robiła hmhmhm.
Ale jestem wściekła. Dziecko mi nie chorowało, pojechaliśmy na swięta do teściów gdzie dwie pozostałe wnuczki zaprychane zakatarzone. STarałam się pilnować ale tamta lizała zabawki Oliwki i tak w kółko. No i moja dziś załadowany nos. Jestem wściekła. Teściowa tak samo kaszle jak szalona a przytula Oliwkę. A jak tupnęłam nogą na to wszystko to każdy mnie zmierzył wzrokiem jakbym była walnięta. Wrrrr. Pojedziemy do domu dopiero na Wielkanoc. 😠 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 😁

Jak ja nie mam na nic czasu ....

Jak dziewczyny po świętach? Ja miałam aż dwa dni wolnego więc nie poszalałam 😉
Dziś dorwałam się do kompa, bo zamówienie w aptece robie.
Mam nadzieję, że dzieciątka i Mamusie zdrowe!
Mój Filipcio rośnie jak na drożdzach i z dnia na dzień coraz więcej umie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co za dzień! Przyjechali moi rodzice, więc zostawiliśmy z nimi Pawełka i pojechaliśmy na zakupy. W natłoku wszystkiego kupiliśmy nawet aparat foto-śliczną lustrzankę Canona 🙂 I wszystko byłoby cudnie gdyby nie to, że wróciliśmy do domu, rodzice się zwinęli, Marcin poszedł do baru z kolegami, a ja się zorientowałam, że nie mam telefonu.Jak zadzwoniłam pod swój numer to już poczta się zgłaszała. Jestem wściekła!!!! Jutro muszęzainwestować w nowy telefon...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania-serdeczie wspolczuje sasiadow!u mnie to byl jeden z powodow,dlaczego ucieklam z blokowiska.raz,ze wszystko sie niesie po rurach i scianach,to jeszcze te klaustrofobiczne sufity zawieszone na 2,5 metra...zainwestowalam w zabytkowy strych i teraz na glowe(badz okna w dachu)to mi conajwyzej wrona nasra i golab potupie 🙂

Magda!oby wszystko z noga bylo dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta druczek w pracy swojej wypisujesz. bynajmniej u mnie. ale powinna kadrowa poinformowac o tym od razu...
Ania jak to okradli Cie???
Czesc Basia!!!
a ja mieszkam na ostatnim pietrze hihi i w sumie mi tez ptak moze nasrac i sra a jak na balkon co chwila hihihi 🙂 serio to my tez myslimy o domku kiedys ale jeszcze musimy troche pospłącac za to mieszkanie i dopiero wtedy zaczniemy myslec o działce, a mieszkanie sie sprzeda i do domku sie wyniesiemy. moj umie budowac domki wiec duzo zaoszczedzimy bo sie na tym zna,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nocka co godzine pobudka.spi juz ze mna od paru dni bo do łozeczka nie da sie go odłozyc. jak poczuje że jest połozony to ryk, a przy mnie poczuje cyca i sie uspokaja.na smoka w ustach jest wrzask...masakra. furczy nadal.woda morska nic nie pomaga. nawet o 1ej w nocy mu psikałam i odciagałam i lipa furczy i juz.kaloryfery wyłączone i lipa.chyba sie zbiegło kilka rzeczy naraz nie tylko nosek ale pewnie i zęby i skok a mamusi i tatusiowi idzie wykorkowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Basia!
Nowy telefon-nowy wydatek...

U nas nocne akcje ciąg dalszy
Pobudka o 4 wiec Dalam jej 120 ml wody + 1,5 lyzeczki mm
Zjadla na chwile ucichla a za 5 min śpiew ... Rąbnęła mega smierdzaca kupę i potem zabawa z pielucha
Ok 5:30 skapitulowalam i obudzilam m, niech on do niej wstaje bo ja mam dość
Wstał już tylko 2 razy i zasnela
Wstala o 7:55 na śniadanie

Co sie dzieje z tym dzieckiem?! Nocne imprezy?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zamów sobie cebion witaminke c zawsze ci sie przyda, choc jest wazna chyba 3 mies od otwarcia. ja kropelek nie uzywałąm ale uzywałam balsamu spokojny sen mustelli dla niemowląt tam są olejki . podobno jest tez dobry pulmex baby od 6 miesiaca. do smarowania plecków, klatki. do noska miałąm zapisany euphorbium s 3 razy dziennie przez 5 dni. pisze zę homeopatyczny wiec chyba bez recepty dostaniesz. jest tez nasivin dla niemowląt, trezba patrzec na dawkę ale dziewczyny na forum chyba Małgorzatta pisała ze lipa.
co do zelu do dziaseł słyszałam ze jest jakis fajny ale kurcze zapomniałąm. jak bede na spacerze i spotkam tą kolezanke to spytam nazwe bo ona i kilka mam na spacerach chwaliło, a ja nie mam głowy ostatnio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kochane!
Ja wymiękam... Lenka pół nocy płacze przez sen, pręży się i wygina... wszystko z zamkniętymi oczkami 😞 I tak co 10-20min!!
Poza tym PISZCZY tak, że uszy mi więdną i to czasem nie z rozżalenia czy złości ale tak po prostu. No i jak próbuje raczkować na panelach to jej się ślizgają kolana w rajtkach i jest ryk, pisk i "tupanie nóżkami" hahaha 🤪 Śmiesznie to wszystko wygląda ale jestem padnięta...
Tak strasznie boję się powrotu do pracy 😞 Chciałabym jakoś odwlec w czasie ten fakt, ale nie mam żadnego punktu zaczepienia.
Poza tym robiłam sobie ostatnio TSH, ft3 i ft4 okazało się, że ft3 mam dość wysoko ponad normę i muszę iść do endokrynologa. Oczywiście na NFZ dopiero połowa MAJA!
Na szczęście mam abonament z pracy i mam wizytę 19.01.
Aha, mam jedno pytanie. Czy któraś z Was umiałaby mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące rozliczenia PIT 2011? Bo już sama nie wiem co mogę odliczyć a czego nie 😮
U Nas na katarek w sumie nawet nie wiem czy to był katar, pomogło Euphorbium. Należy stosować minimum 5dni 2 razy dziennie. No i standard, woda morska i frida!
Do dziąsełek mam Dentinox. Moja koleżanka wypróbowała większość preparatów i ten okazał się najskuteczniejszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marlena, u nas na ząbki pomaga Camillie. To jest homeopatyczne to bez recepty. Nasivin to faktycznie lipa. Cebion ci na pewno nie zaszkodzi!
Beti, raczej zgubiłam ten telefon- wysunął się z kieszeni jak wysiadałam z auta pod domem, bo w aucie jeszcze dzwonilam. A jaksię zorientowałam i poleciałam do auta to już nie było tego, co obok nas stało, więc pewnie kierowca tamtego postanowił zaopatrzyć się w nowy...Co za banda! 😉 Ale dziś już mam duplikat karty, telefon nie był super nowy. Tylko żal zawartości...
Byłam już z Pawełkiem dziś na spacerku- pierwszy raz w spacerówce! Niebo a ziemia przy spacerze. Rozglądał się rozglądał aż padł.
Kupiłam sobie dzisiaj body do mojego stroju na Sylwestra 😁 Czuję, że będą jaja...Marcin wkłada chyba swój dres z czasów podstawówki, taki ortalionowy 🤪 Nie mam niestety białych adidasków, ale to już przeżyję 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No wlasnie slyszalam o Camilla i mowili ze bardzo dobre to jest.
Dzis jak sciagalam Adrianowi smarki to az krew mu poleciala tak juz ma podrazniony nosek.
Bylismy u lekarza, pluca czyste, uszka ok, tylko katar. Kazala mi kupic normalne krople do nosa i ewentualnie syrop, ale to ostatnie odpuszcze bo malo kaszle. Samo musi przejsc, najgorzej jest w nocy. Jutro do zlobka a ja bede caly dzien sie martwic 😞.
Lekarz powiedzial ze katar moze sie bardzo dlugo utrzymac, szczegolnie jak dziecko chodzi do zlobka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
zamów sobie cebion witaminke c zawsze ci sie przyda, choc jest wazna chyba 3 mies od otwarcia. ja kropelek nie uzywałąm ale uzywałam balsamu spokojny sen mustelli dla niemowląt tam są olejki . podobno jest tez dobry pulmex baby od 6 miesiaca. do smarowania plecków, klatki. do noska miałąm zapisany euphorbium s 3 razy dziennie przez 5 dni. pisze zę homeopatyczny wiec chyba bez recepty dostaniesz. jest tez nasivin dla niemowląt, trezba patrzec na dawkę ale dziewczyny na forum chyba Małgorzatta pisała ze lipa.
co do zelu do dziaseł słyszałam ze jest jakis fajny ale kurcze zapomniałąm. jak bede na spacerze i spotkam tą kolezanke to spytam nazwe bo ona i kilka mam na spacerach chwaliło, a ja nie mam głowy ostatnio.



tez uzywamy dentinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi-co do pit-u...jeszcze internet,Lenke za 6 miesiecy,mozesz rozliczyc sie z mezem.zbierajcie f-ry budowlano-remontowe-zwracaja roznice VAT!!!ale to na innym druku.a co do innych odliczen-moze masz ok proboszcza,to jeszcze darowizne na kosciol niech ci kwit wystawi.inne mi nie przychodza do glowy,no moze jeszcze wydatki na ksztalcenie i doskonalenie zawodowe(ale to chyba juz zlikwidowali)najlepiej spytaj ksiegowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...