Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no ekstra zdjatko hahaha Pawełek smakuje stolik 🙂
dziewczyny mam pytanko moze głupie ale jak podawac miesko? tzn ze skórą czy bez tzn wiadomo ze miksowane ale dziecku potrzebny tłuszcz sama obieram ze skóry ale zastanawiam sie czy dziecku tez obierac???
ps. kto robił zupkę brokułową pytam z jakich skąłdników oprócz brokuł? dodawaliscie marchewkę czy nie bo troche mi sie kolory gryzą hihih?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dziecko dzisiaj cały dzień chce mi coś usilnie powiedzieć.. Wszystko układa się w "niania", "dada", "gaga"...
A jeszcze pytanie z cyklu śmierdzącego...jakie kupy teraz robią Wasze dzieci? Bo u nas jest to dosłownie bobek-dwa dziennie..i nie wiem, czy to norma, czy Pawełkowi zalega coś w brzuszku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to pewnie to przez to, że teraz karmię mniej cycem, żeby go przyzwyczaić do jedzenia takiego, jak po moim powrocie do pracy. Chciałam go troszkę odetkać rumiankiem, ale Pawełek w ogóle nie chce pić herbatek. Wczoraj dałam mu soczek z owoców leśnych i też odrzucił. Przedwczoraj dostał z winogron i rumiankiem i to jakoś udało mu się wcisnąć...a zawsze pił ile wlezie...Dziś dałam mu jeszcze jabłuszko, to może coś ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja sie zastanawiam czy to nie od bebiko akurat u mojego dziecka. obczaje jak podam inne mleka ale to po 6ym miesiacu.moze mojemu nie podpasowało w koncu nie ma tam chyba zadnych probiotyków, no patrze troche błonnika jest ale w innych mlekach jest wiecej tych skłądników na układ trawienny.a Ty jakiego uzywasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂 Witam...
Jejku jakoś nie mogę na bieżąco z Wami być...
dziś było lepienie pierogów 🙂 moja Mama właśnie poszła do pracy na nockę więc wróci rano zrąbana pewno... mój Rafał ma jutro przyjechać koło 15... Marysia go nie widziała tydzień, ciekawe jak zareaguje...

Życzę Wam wszystkim wesołych i spokojnych Świąt, aby dzieciaczki były grzeczne i uśmiechnięte-szczególnie, że to są pierwsze święta dla naszych Maluszków
życzenia na nowy rok będą później 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Małgorzatta moze od ząbka te problemy z późnym zasypianiem były ? okaże sie. fajnie że nie był marudny ah szczesciara. gratulujemy ząbka!!!
Mamuska tez gratulujemy ząbka bo chyba u was też juz ząbek jest jak kojarzę a zapomniałam napisac 🙂 !!!!
ja mam nadzieje ze u nas beda jak najpóźniej bo mały gryzie mnie juz mocno w cyce i nie chce póścic i aż sie boje co bedzie potem...
Buterfly kurcze moze z opieką pokombinuj przeciez u was jest wzmozone napiecie to na to mozesz wziąźć, do czasu chociaz az mama wyzdrowieje, ale kurcze chyba potem jakas rehabilitacje bedzie miała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My również życzymy Wam, dzieciaczkom i Waszym rodzinkom zdrowych i wesołych Świąt!
Aniu dużo zdrówka dla mamy i jej ręki 😘
I ide dalej robić...już mi bokiem to wszystko wychodzi...i Wojtus maruda na maxa dziś, nie wiem why 🤔 ma 37,3 na dodatek, może ząbki? Ehhh byle nie jakieś choróbsko...wole ząbki.
Buziaczki Babeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja zawalona robotą teraz znalazłam chwilkę żeby Was poczytać...

dziękujemy za buziaki 🙂

Ania, kurde ale pech, oby ten gips jak najkrócej. Piękne to krzesełko, a jeszcze piękniejszy jego właściciel 🙂

Gosia gratulujemy ząbka!!! 🙂

Ivonka, mój synalek też marudny na maxaaa, już nie mam sił, a roboty nie ubywa... ehhh w święta będę odpoczywać 🙂

JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ WAM BABECZKI I WASZYM POCIECHOM WSZYSTKIEGO NAJ, BY TE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA BYŁY NAJPIĘKNIEJSZE I NIEZAPOMNIANE, BY MAGIA WIGILIJNEGO WIECZORU TRWAŁA I TRWAŁA... ŻYCZĘ WAM BY SPEŁNIŁY SIĘ WASZE ŻYCZENIA... A TAKŻE ŻYCZĘ DUŻOOOO PREZENTÓW POD CHONIKĄ, A W NOWYM ROKU DUŻO ZDRÓWKA, SAMYCH SUKCESÓW A TAKŻE SZCZĘŚLIWYCH POWROTÓW DO PRACY! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dawno mnie nie było ale nie mam czasu by z wami pisac ostatnio biegam po lekarzach z małym.
Mam z nim problem złe wyniki krwi ,mleka nie chce pic a zmieniłam kilka i żadnego nie chce a kupiłam te już po 6mcu z nr2 i nie chce pic żadnego wypróbowałam 5rodzaji a wcześniejsze też już przestawał pic bebilon comfort1 dawałam a teraz lipa muszę kombinowac z kaszkami tylko jak po nich zwalczyc zaparcia normalnie mam dośc 😞 😞 😞

Mamusie Wszystkim Wam Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane, życzę Wam, Waszym dzieciaczkom i Waszym bliskim zdrowych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia! Aby przy Świątecznym stole panowała miła i ciepła atmosfera a miłość i życzliwość zagościły w Waszych sercach i domach!!! No i oczywiście mnóstwo prezentów pod Choinką 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki,
wreszcie WAS nadrobiłam!
CHOINKA UBRANA ! Myślałam, że Julka będzie bardziej "zajarana" a ona była wręcz "wkurzona", że my zajmujemy się jakimś drzewem zamiast nią... hahah 😁
Ania- ale pech z tą ręką mamy ! Może weź to l4 na to napięcie, tak jak pisze BETI ...
U mnie też mama ma siedzieć z Julką, tylko ja mam urlop do 06.02 a potem chcę wziąć 2-góra 3 m-ce wychowawczego.

Ale piękne życzenia popisałyście...ja nie mam weny więc napiszę tak: KOCHANE MAMUSIE, ŻYCZĘ WAM SPOKOJNYCH, RADOSNYCH, ŚWIĄT BOŻEGONARODZENIA, SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINNYM !!! Aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery !!! 😘 😘 😘 😘 A PONADTO BY MALUSZKI PIĘKNIE PRZESYPIAŁY NOCKI, NIE MARUDZIŁY A MAMUSIE BYŁY UŚMIECHNIĘTE ! ! ! 😘 😘 😘

Czerwcówka -UDANEGO WYJAZDU !!!!!!!
BUZIOLKI DLA MILO !!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia a przestawiając na nowe mleko próbowałas mieszac je najpierw ze starym?po troszeczku najpierw dodawac nowego, potem wiecej w butelce, aby sie przyzwyczaił do smaku? daj znac co i jak z tymi wynikami, trzymam kciuki by było ok!
u nas nocka kolejna nieprzespana taki prezent pod choinkę...co godzina pobudka i 2 godziny nie chciał zasnac od 1ej..mały zasłużył na rózgę hihihi my nie kupowalismy w tym roku prezentów bo tak sie dogadalismy z rodzina że w tym roku jest bez, u nas zadko są prezenty raczej tylko chrzesniak dostaje , no i on bedzie wyjątkiem w tym roku tez dostanie. spotkanie wszyscy razem jest prezentem bo to sie zdarza tylko na Wigilie i to nie co roku..
nikt nie odpowiedział na pytania...no nic zapytam gdzie indziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My w drodze :-) godz spóźnienia ale zapakowani po uszy ;-)

U nas cała noc przespana bez jedzenia oraz Obudzilam Niki o 8 rano bo nie dało rady dłużej czekać
To chyba na święta prezent!!
A wieczorem tam będzie Mikołaj dla dzieci!! Nikus dostanie piękny prezent ;-)

Oby każdy z nas spędził te swiateczne dni w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem!
Odpoczywajcie i pachnijcie kobiety!!
Mi do odpoczynku potrzeba była ucieczka od teściowej i tak krzyczalo sumienie!!

Im dalej Od niej tym spokojniej ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
My w drodze :-) godz spóźnienia ale zapakowani po uszy ;-)

U nas cała noc przespana bez jedzenia oraz Obudzilam Niki o 8 rano bo nie dało rady dłużej czekać
To chyba na święta prezent!!
A wieczorem tam będzie Mikołaj dla dzieci!! Nikus dostanie piękny prezent ;-)

Oby każdy z nas spędził te swiateczne dni w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem!
Odpoczywajcie i pachnijcie kobiety!!
Mi do odpoczynku potrzeba była ucieczka od teściowej i tak krzyczalo sumienie!!

Im dalej Od niej tym spokojniej ;-)



Też chciałabym uciec od tej osoby ale... mam wrażenie, że Ona mnie wszędzie dopadnie!!!
Już nawet w planach miałam wyprowadzkę do Brazylii, jak najdalej od niej!!

Wesołych i spokojnych!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...