Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buziaki dla Wojtusia i Julci 😁
W koncu wolne, cale 2 dni z synkiem, a na dodatek synus taki wesoly dzis 🙂. W koncu moge mu ugotowac zupke no i was troche poczytac.
Swieta juz w tym tygodniu, mam nadzieje ze bezstresowo kazdemu mina 🙂. No a za tydzien cczeka nas lampka szampana, w koncu wiele sie wydarzylo w tym 2011 i zasluzylysmy na te bombelki 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Buziaki dla 6-miesięczniaków!!
My kupiliśmy taką matę piankową: http://allegro.pl/puzzle-piankowe-litery-cyfry-36-el-alfabet-i1990762225.html Aż z niepokoju sprawdziłam czy aby na pewno nie ma nicku AGD 😉
U nas zasypało świat 🙂 Pawełek pierwszy raz widzial padający śnieg i rozdziawił buźkę z wrażenia i ani drgnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas nie ma sniegu za to deszcz non stop.
Zupka zrobiona 🙂.
Mam w skrzynce prezent dla synka kolezanki i dla Adrianka, no i juz sie nie moge doczekac jak bedziemy wychodzic zeby zobaczyc. Zamowilam 2 bluzki dla chlopakow. Adrian ma napisane " świąteczny Aniołek" a kolezanki synuś " gwiazdorek 2011" 😁. Pewnie bedziemy mialy zdjecia chlopakow to sie pochwale. MOje dziecko dzisiaj takie szczesliwe ze az nie chce zapeszac. No nic, trzeba dac owoca i uciekac sie przewietrzyc 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć babeczki 🙂 nie miałam wczoraj czasu do Was zajrzeć 🙂

Przede wszystkim buziaki dla JULECZKI i WOJTECZKA 😘 😘


a my dzisiaj odebraliśmy paszport naszego maluszka 🙂 poza tym mały już prawie nie kaszlem, więc mija choróbsko na dobre 😉

Czerwcowka to straszne co napisałaś... nie mogę zrozumieć co pcha ludzi do takiego czynu... tym bardziej tych którzy mają rodzinę, małe dziecko... SZOK...

ja wczoraj zapakowałam prezenty świąteczne i już pod choinką mocy nabierają 😜 aż szkoda je będzie rozpakowywać tyle ich jest i tak ładnie wyglądają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co...ostatnio dostalam do recenzji książkę, do której jest dołączona płyta Beethovena (bo do niego nawiązuje książka). Pawełek zasnął, więc puściłam sobie i wzięłam się za lekturę. Po jakimś czasie Bobasek się obudził, ale widzę oczy otwarte i kompletny bezruch. I doszło do XV kwartetu smyczkowego a-moll,opus 132 a on po kilku dźwiękach kimono. Skończyło się po jakimś czasie, Paweł na momencie oczy jak 5 zł. Znowu puściłam ten sam utwór-znowu kimono 🤪 Pozostałe symfonie nie działają 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
haha Ania, moja Marysia przy Mozarcie tak padała 🙂

Prezenty spakowane, dziś ubieramy choinkę 🤪 Marysia zasnęła jak szeleścił papier 🙂
Była u mnie znajoma... poszłyśmy na spacer, ale tak śnieg zacinął, że szybko uciekłyśmy do domku 🙂 ona ma 1,5 roczną córę, ale fajna dziewczynka i gada i tańczy hihi słodziak taki 🙂

idę pomóc przy obiadku... pewno została tylko konsumpcja ale zawsze to jakaś pomoc hehe

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
haha Ania, moja Marysia przy Mozarcie tak padała 🙂


U nas generalnie przed snem wieczornym zawsze leci Mozart i Bach. Beethoven ma z reguły za ostre kawałki 😉 Ale to szok jest! Ten kwartet trwa ponad 15min i puszczam go przez ostatnie 40min i Pawełek lula. A wcześniej już spał godzinę 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po rehabilitacji, wkurzona na babe, oni to zawsze cos wymyslą byle chyba wizyty miec.nie wiem ona nie wierzy ze dziecko sie na brzuch przekreca ze dziecko stopy bierze do buzi bo Filip przyjął na jej widok pozcje obronną i pełną napiecia, oparcie na głowie i palcach stóp i rozmach rąk.ani mu sie mysłało pokazywc obroty itp. aparatu z filmikami zapomniałam. masakra.wizyta własciwie dla mnie stracona bo Filip cały czas robi obroty na brzuch i łąpie i gryzie swoje stopy.wiec mnie babsztyl tylko wkurzył i wizyta zmarnowana bo nic nowego nie pokazała mi. a wszystko to co mi pokazała to on umie.ale co mam jej tłumaczyc jak ona wie lepiej bo zdzieckiem przebywa 24 na 24...potem byłam u psycholog i poszłam na przewijak małego przebrac i juz tam nogi miał w gorze, akurat psycholog przechodziła i widziała, szkoda ze nie ta rehabilitantka to by sie zgasiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
torcik pod kolor krzesełka 🙂 a Julcia jak królewna na tronie 🙂 fajne to krzesełko.mozna ustawiac w pozycji leżaczka? tzn nie siedzącej? Doris ale Ty chuda jestes, ja dzis przymierzam kiecki na wesele bo mam 7ego i chyba w spodniach pójde hahhaa bo wyglądam jak ptyś hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris super tort 🙂 i super okazja no i oczywiście super Julka 😉

Buziaki dla wszystkich 6cio miesięczniaków kurde jakoś ostatnio mi umyka, który dzieciaczek ile ma ☺️

Maryś śpi napchana kaszą 🙂
Wczoraj się przebudziła o 24 😮 chciałam dać jej jeść, ale jak ją tylko wzięłam to się przytuliła do mojej piżamy i zasnęła 🙂 spała do 7 🤪
ja niestety dopiero po 1 jakoś dałam radę po tym jak mi tato przyniósł ciepłe mleko z miodem i masłem... strasznie mnie męczy kaszel 😞 nie mogę się go pozbyć no i na zatoki mi poszło 😞 już ponad tydzień mnie męczy, ale do lekarza mi jakoś nie po drodze...


Aha! weszłam w spodnie sprzed ciąży, zapnę się ale jakoś mam obawy przed siadaniem w nich haha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale pysznie wyglądający torcik 🙂 mniamiiiiiiiii
Popieram wypowiedź Beti, Doris świetnie wyglądasz!! absolutnie nie widać, żebyś 6 miesięcy temu Julkę urodziła 🙂

Magda
gratuluję! 🙂 ja też wchodzę, tyle, że boki mi wiszą, wygląda to strasznie... 😞 ale biorę się za siebie to moje noworoczne postanowienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 🙂

Juleczko buziolki wielkie:*

Dziękuje w imieniu Wojtusia za wszystkie buziolki 😘

My po szczepieniu.Wojtek wazy 8 kilo 🙂 Mam podawać mleko Hipp 2 HA bo możliwe że ten kaszel i ulewanie (od wczoraj do popołudnia dziś nieźle chlustał 😮 to alergia na mleko krowie które jest w hippie...hmmm zobaczymy...Ogólnie czyste drogi oddechowe i gardełko więc stąd te podejrzenia. Mam nadal podawać tylko pół łyżeczki mannej dziennie, bo ponoć taki dwu miesięczny wstęp ma być...zupki bardziej na drobiu i króliku niz na cielęcince bo cielęcinka jest alergizująca...no szkoda że mi tego miesiąc temu nie powiedziała jak zaczęłam podawać mięsko...No i żółtko kazała podawać: pół żółtka co drugi dzień.

Ja miałam dziś taką migrenę że bałam sie wziąść na ręce Wojtka bo słabłam i kręciło mi sie w głowie...Jak Paweł wrócił z pracy to położylam sie i jakoś doszłam do siebie...tylko taka wycieńczona po tej migrenie byłam jakbym jakoś fizycznie pracowała 🙂 Ale humor przynajmniej dobry bo przeszło 🙂 Włączyłam kolędy żeby nastrój zrobić, i robiłam bigos bo lekkie opóźnienie sie zrobiło w moim planowaniu hehe Jeszcze w piątek zrobie galrete z nóżek, upieke rogaliki z jabłkami i jabłecznik....no lubie no 😁
Jutro jedziemy na badanie słuchu u Wojtka, wierze że będzie dobrze...w sumie czasem byle pierdnięcie go obudzi więc myśle ze jest ok 😁 Co nie zmienia faktu że przewrażliwiona jestem...sama nie słysze na jedno ucho, to pewnie dlatego... 🤔
No i nie mogę sie doczekać ubierania chojaczka, ale to chcę w piątek, jak już Paweł szafkę pod telewizor skończy i dywan położymy...wtedy zrobi sie tak przytulnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Buziaczki dla 6 miesięczniaków :_)

u nas dziś był tata z wizytą prawie 300km w jedną stronę, Niki zakochana w dziadku prawie plakała jak wychodził 😞

u MNie już 4kg mniej 🙂

na święta wyjeżdżamy w góry, rezerwacja hotelu już jest 🙂


Iza w polskie góry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
torcik pod kolor krzesełka 🙂 a Julcia jak królewna na tronie 🙂 fajne to krzesełko.mozna ustawiac w pozycji leżaczka? tzn nie siedzącej? Doris ale Ty chuda jestes, ja dzis przymierzam kiecki na wesele bo mam 7ego i chyba w spodniach pójde hahhaa bo wyglądam jak ptyś hahaha


Ale bym poszalała na jakimś weselu.....ja wciąż 4 kilo za duzo mam, chyba wszystko w oponie misie umieściło 🤢 Ale już w rurkach z przed ciąży sie mieszcze więc jest dooobrze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...