Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
a ja włączam tv tylko czasem, nigdy u nas nie leciał cały dzien wiec jest to dla nas norma.mały oglada w sumie ostatnio 3 razy po kilka minut bo tyle sie nim interesuje zazwyczaj my dokanczamy ogladanie bajki sami hahahahha a mały bryka na macie 🙂 u nas raczej radio gra w ciagu dnia ale tez nie non stop 🙂
co do żółtka mi pediatra kazała scięte żółtko podawac albo ugotowac na twardo i dawac pół co drugi dzien od 6ego skonczonego.a z wit D to tylko jak sie jest na piersi ewentulanie czesciowo mm sie podaje chyba ze lekarz zaleci inaczej i bedą do tego wskazania np ze cięmiączko bedzie kiepsko sie zrastac.ta prywatna pediatra kazała mi nawet odstawic wczesniej na troche bo wit D sztuczną mozna przedawkowac, tak mówiła.wiec na tydzien odstawiłam.
Iwonka daj znac po badaniu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Przyszła mata i krzesełko 🙂 Jeszcze go nie złożyłam, ale powiem Wam, że co prawda za przesyłkę sobie liczą podwójnie,ale tempo mają niezłe. Marcin zapłacił wczoraj rano, a dziś po południu już było!

A ja mam takie pytanie, może nieco głupie: dlaczego niektóre z Was wolą podawać dziecku kaszkę łyżeczką, a nie z butelki? Może ja jestem neico tępa, ale ciekawi mnie to- że co, że chcecie uczyć obsługi łyżeczki itd? Może ja też powinnam tak robić... Dlatego pytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buterfly bo mi z butli nie wypije hihih 🙂 u nas butla jest beee max 20 ml wypije jedynie udało mi sie w nocy ostatnio oszukac go, ale w nocy podawanie to nie dla mnie za duzo zachodu z własciwą temperatura itp. a uczenie łyzeczką w sumie swoją drogą jest dobrym argumentem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Butterfly wiesz ze moj Adrian jeszcze nie dostaje kaszki? hehe. ja tylko zageszczam mleko, kaszke dam jak skonczy 6 miesiecy, jablkowo-pelnoziarnista na sniadanie i biszkoptowa na noc ale tez z butelki raczej. Owoce i obiadki je lyzeczka ewentualnie deser jakis z kleikiem ryzowym o smaku waniliowym to tez lyzeczka. Kaszke mozna i tak i tak dawac raczej, ale na noc chyba lepiej z butli bo fajnie jak od razu przy niej zasnie, a rano mi by sie nie chcialo karmic lyzeczka, zaspana jeszcze bym moze trafila w nos zamiast do buzi hehe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja podaje małemu kaszkę na noc w butelce, bo łyżeczką by mi się za bardzo rozbudził, a przy butli zasypia, więc potem go tylko do łóżeczka odkładam 🙂
dzisiaj kupiliśmy dla Miłoszka fajnu prezent pod choinkę 3w1 od 6-36 miesiąca, jest to taka zabawka - samochód, od 6 miesiąca można ściągnąć górny panel z kierownicą i jest tam również cała masa innych przycisków, więc tu może siedzieć na podłodze i bawić się tym panelem, jak już będzie starszy mogę z tego złożyć autko, ale nie na kółkach, tylko na płozach i może bujać się jak na koniku na biegunach, i ostatnie - doczepia się kółka i ma samochodzik, na którym może jeździć 🙂 o taki http://archiwumallegro.pl/jezdzik_3w1_vtech-1309581462.html

generalnie b. lubię tą firmę, mamy z niej te zabawki:

http://allegro.pl/vtech-baczek-morska-karuzela-60138-i1997279437.html
to jest niby od 12m. ale już go interesuje
http://allegro.pl/vtech-mowiaca-pl-hula-kula-do-raczkowania-migocza-i2003131181.html
i mamy jeszcze z tej firmy taki tamburyn grający 🙂 o taki:
http://allegro.pl/vtech-tamburynko-i2010934990.html
fajna firma i dużo tańsza od fisher price, bynajmniej tutaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ten VTech teraz się zaczął mocno reklamować, więc pewnie coraz więcej osób będzie znało tą firmę. Faktycznie, fajne mają rzeczy, już też kiedyś oglądałam. Wreszcie jakaś sensowna konkurencja dla wszechobecnego Fishera.
Mój mąż pojechał na wigilię pracowniczą i wieczór spędzam z synkiem... A myślałam, że skręci mi krzesełko, a tu dupa. No i miałam ochote na planszówkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Śliczny Milo, śliczne krzesełko i śliczna choinka. No i prezenty ślicznie zapakowane 😉 Dla mnie niestety te święta nie będą tak szczęśliwe jak mogłyby być, ale uśmiecham się, jak czytam o Waszych przygotowaniach 🙂
No, to teraz już kompletnie nie umiem się doczekac jak złozymy nasze krzesełko. Chyba sama się za to wezmę zaraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej agatka,
Super te zabawki, matko, ja tu jeszcze grzechotkami, ksiazeczkami i takimi malymi pierdolami sie z Adriankiem bawie a Miloszek to juz widze konkretnie 🙂. Krzeselko super ! My planujemy kupic jak Adi bedzie mial 7 miesiecy, bo podobno najlepiej dopiero sadzac jak juz dziecko super samo umie siedziec, a Adi jeszcze czasem sie obala.
Widze ze Miloszek jeszcze ciagnie smoka do 6 miesiaca 🙂, my wlasnie dzis zamienilismy na MAM od 6go miesiaca, ciagnie, chyba mu sie podoba.
Miloszek rosnie w oczach 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MilO na tronie ;-) fajnie

Lenka to już normalnie raczkuje!!!!!

Ja dziś kupiłam Niki siateczke do jedzenia owoców, nowy 6+ niekapek i zestaw podróżny obiadowy:-)
Piszczala i bawiła sie wszystkim na raz jakby to zabawki były
A ja jak głupia sie cieszę jak jej coś kupie ;-)

Schudlam już 4,5 kg nie chodzę glodna, pieke sobie nawet chleb i na wyjazd dziś przymierzalam nawet sukienki!!!!
Zaczynam czuć wreszcie swoją wagę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale fajny Milo, rzeczywiście się zmienił ! i jaka burza włosków ! Choinka piękna i prezenty piękne, my zawsze mieliśmy ogromną choinkę ale w tym roku mniejsza - dziś kupiliśmy ok. 150 cm, za dużo gratów Julki w salonie więc trzeba miejsce oszczędzać ! Ale pachnie ten świerk, jutro ubieranie.
Pawełek w avatarze przesłodki i uroczy i widzę, że ma Rudolfa !

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH 6 MIESIĘCZNIAKÓW !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
padam z nóg... sernik upieczony 😉 kuchnia wysprzątana... jutro upiekę torcik śliwkowo - orzechowy 🙂 i zrobię rybę po grecku i sałatkę... aż mi się myśleć nie chce 🙂 ale za to w święta będzie smacznie.

dziękujemy za wszystkie komplementy... to prawda ja sama widzę jak mój synek się zmienia 🙃 a on zawsze taki poważny jak aparat widzi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...