Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Dziewczyny pisałam jeszcze na brzuszku o kumpeli co rodziła 14h potem cc bo mały ponad 4 kg a ona 150 cm
W jednym dniu braliśmy ślub, jej mąż jakiego ze swieczka szukać do tego przystojny
Przyjaznilismy sie, on sąsiad, ona siostra eks
Maja uroczego Filipka, on 25, ona 28 lat

Dzwoni tel, Kami sie powiesił na drzewie, wysiadł z auta po drodze i wybrał drzewo
Zostawił młoda żonę (w czerwcu 2010 wesele) synka 6 mcy
Był wspaniałym, mądrym, spokojnym i ulozonym facetem

Nie wiem co mam zrobić? Na pogrzeb nie pojadę bo to 300 km mój m pracuje
Nawet nie potrafię do niej zadzwonić

Życie jest tylko chwilą.. Ulotną

Muszę coś walnac bo mnie trzesie


przykro.
cos musiało nie grać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ivona55 napisał(a):
Dziewczyny co myślicie o tym krzesełku? Czy któras coś słyszała o tej firmie?
http://allegro.pl/foteliki-samochodowe-nania-beline-plus-9-36kg-i1987382176.html


Iwonka tez sie na to napatoczyłam jak wertowałam allegro, ale jak dla mnie to jest jakoś tak za tanie, tzn. to chyba jakieś chińskie badziewie...ale nie wiem, może źle myślę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
też ta fasolkę zrobie ale po swietach jak juz nie bedzie co jesc bo mi sie zmarnuje hahaha. ps. Buterfly Ty piszesz ze nie masz smykałki do gotowaniaitp a co chwila czytam ze cos pichcisz.. teraz te ciasteczka...hihihi 🙂
wybrac drzewo zamiast być z synkiem...mam takie samo zdanie jak Marlena, byc ojcem to odpowiedzialnosc, dziecko biedne będzie wiecznie miało żal do ojca że takiego wyboru dokonał..i będzie mysłało: co we mnie jest nie tak skoro nie byłem az tak ważnym powodem by zyc dla mnie?. ale zadzwonic trzeba i nawet w milczeniu trzymac słuchawke, nawet ta cisza pomaga ze ktos jest po drugiej stronie i słyszy łzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
otworzyli nową biedronke i Dady mamy po 19,99! wychodzi po 37 groszy na pampera!!! kupiłąm 2 opakowania jutro chyba wysle mojego po 10 hahahaa to juz babydream wychodzą 50 groszy 🙂 ciekawe czy jutro jeszcze bedą bo wiadomo że wszyscy sie na nie rzucili hahahaa dobrze że mnie tam nie było tylko T wysłałam bo by mnie skręciło od tłumów i ludzi co sie na wszystko rzucali bo "ludzie biorą to tez wezmą" masakra podobno była
a i pochwalę sie bo wczoraj udało mi sei małego uspac w 25 minut po kapieli i tylko 4y razy musiałam dojsc do łozka i ostatnie 4 minuty siedziec i głąskac. i to bez smoczka był prawie do konca bo i tak wypluwa wiec nie dałąm mu 🙂 wiec jest jakas nadzieja na lepsze usypianie 🙂 z dwóch godzin na 25 minut brzmi super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, ja jestem mistrzem w ściemnianiu w kuchni. Jedyne co potrafię to tak wszystko udekorować, żeby wyglądało na full exclusive, a tak naprawde to nic specjalnego nie ma. No i przyprawy- rzecz najważniejsza. Ciast też nie piekę, bo nie umiem. Nawet naleśniki nauczyłam się robić dopiero 2 lata temu, a i tak tylko dlatego, że znalazłam świetny przepis..No nie ma się czym chwalić jeśli chodzi o kuchnię. Na szczęście moja teściowa nie umie kompletnie gotować, więc mój mąż do rarytasów nie jest przyzwyczajony. Za to jak jedziemy do mojej mamy to jest szał, a Marcin nie je zazwyczaj już na dzień wcześniej żeby mieć miejsce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja w miare nawet gotuje ale tez powera nie mam zeby tak codziennie pichcic wymyslac i miec z tego frajde,ale jak ktos pisze o takim czyms to bardzo chetnie bym zjadła hihi,nowowsci nigdy przenigdy mi nie wychodza, przewaznie lądują w kibelku lub smieciach, czasem moj zje bo jest wszystkozerny, ale ja nie zjem, boje sie zatruc hahaha,a wkurza mnie fakt ze z przepisu nie wychodzi, nie ma co sie tych przepisów trzymac wychodzi na to.no ale jak sie kiedys nie trzymałam ha akurat sernik na zimno to tez był ale nie w proszku tulko z żelatyną kombinowałam to wyladowałam z ciastem w...zamrażalniku hahahahhahaa bo sie zsiąśc nie chciało i wyszła d...a na urodziny, a miał byc moim tortem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no zamówiłąm troche rzeczy na allegro... moj maluszek upodobał sobie gryzc jedna stópkę, przez co znów nie chce spac na drugim boku, wiec asymetria znowu sie czai, wiec wkałdam mu na drugą stópke skarpetke grzechotke, i zadziałało 🙂 juto mamy rehabilitacje, ciekawe co powie na temat podporu czy juz ok czy jeszcze nie, bo nie bardzo sie cwiczyło tzn cały czas był na brzuchu ale jakos sam sie cwiczył bardziej niz ja jego, nie bardzo miałam do tego głowe, a i też byłam troche w izolacji przez te wirusiska.nie wiem wydaje mi sie że juz daje sobie radę sam. no ale zobaczymy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
też ta fasolkę zrobie ale po swietach jak juz nie bedzie co jesc bo mi sie zmarnuje hahaha. ps. Buterfly Ty piszesz ze nie masz smykałki do gotowaniaitp a co chwila czytam ze cos pichcisz.. teraz te ciasteczka...hihihi 🙂
wybrac drzewo zamiast być z synkiem...mam takie samo zdanie jak Marlena, byc ojcem to odpowiedzialnosc, dziecko biedne będzie wiecznie miało żal do ojca że takiego wyboru dokonał..i będzie mysłało: co we mnie jest nie tak skoro nie byłem az tak ważnym powodem by zyc dla mnie?. ale zadzwonic trzeba i nawet w milczeniu trzymac słuchawke, nawet ta cisza pomaga ze ktos jest po drugiej stronie i słyszy łzy...


Kotek, ja tą fasolkę znam z rodzinnych stron czyli z KIELC 🙂 więc myślę, że z tych regionów się wywodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Umyłam dziś okno, zawiesiłam firankę a z reszty pościągałam i co? I zabrakło mi płynu do mycia okien 😞 a buuuu
W czwartek dokończę sprawę z oknami, ale przynajmniej poprałam już firanki 🙂 A jutro idziemy na USG bioderek więc odpada bo wieczorem jak wrócę to pewnie przymarzłabym do okna 😁
Zamarynowałam karczek więc mam obiad na czwartek 🙂
A Lenka dziś calutki czas kołysała się na kolanach... a ja już obłędu dostaję od tego grającego garnuszka 🤪 normalnie na wymioty mnie zbiera po 10min 🤪 🤪

A słyszałyście/jadłyście takie ciasto (o ile można je nazwać ciastem 😮 ) blok czekoladowy? Ja UWIELBIAM!!! Kojarzy mi się z dzieciństwem i Świętami! W tym roku obowiązkowo zrobię 🙂
To jest wiecie... moja dieta CUD 😁 hahaha CUD się stanie jak nie przytyję więcej 😁 🙃
http://www.wielkiezarcie.com/recipe47421.html - dodaję mniej cukru!! A mleko w proszku kupuję NIEBIESKIE! Takie jak kiedyś było dostępne... Teraz widziałam, że podobne jest z Łaciatego ale ma 500g.

Ja zamówiłam Lence takie wielkie puzzle ala mata i sprzedawca okazał się przekrętem 🤢 yhhh
-AGD- - nick tego sprzedawcy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czerwcowka napisał(a):
Dziewczyny pisałam jeszcze na brzuszku o kumpeli co rodziła 14h potem cc bo mały ponad 4 kg a ona 150 cm
W jednym dniu braliśmy ślub, jej mąż jakiego ze swieczka szukać do tego przystojny
Przyjaznilismy sie, on sąsiad, ona siostra eks
Maja uroczego Filipka, on 25, ona 28 lat

Dzwoni tel, Kami sie powiesił na drzewie, wysiadł z auta po drodze i wybrał drzewo
Zostawił młoda żonę (w czerwcu 2010 wesele) synka 6 mcy
Był wspaniałym, mądrym, spokojnym i ulozonym facetem

Nie wiem co mam zrobić? Na pogrzeb nie pojadę bo to 300 km mój m pracuje
Nawet nie potrafię do niej zadzwonić

Życie jest tylko chwilą.. Ulotną

Muszę coś walnac bo mnie trzesie



Wiem, że to trudne... Człowiek odchodzi bez pożegnania, jakby zginął śmiercią tragiczną pozostawiając rodzinę z pytaniem DLACZEGO?
Myślę, że powinnaś zadzwonić... Jeśli nie dziś to jutro... Ale nic na siłę.
http://www.youtube.com/watch?v=0nLKGVG0Ovw
....samobójcy, którzy co do końca wierzą w cud, sami sobie wciąż na złość...
Ku pokrzepieniu serc... http://www.youtube.com/watch?v=kAvOTL_wOJ4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki dziewczyny za przepisy na sałatki. Coś wymodzę. Moja teściowa jest szefem kuchni w szkole i chciałam coś oryginalnego ogarnąć czego ona może nie znać. I znalazłam cos takiego.
http://www.przepis-kulinarny.pl/salatka-z-makaronem-id2005.html

myślę żeby jeszcze uprażyć do tego na patelni kiełki zbożowe z odrobiną soli + drobną kostkę obsmażoną boczusiu wędzonego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasienkaks napisał(a):
dzieki dziewczyny za przepisy na sałatki. Coś wymodzę. Moja teściowa jest szefem kuchni w szkole i chciałam coś oryginalnego ogarnąć czego ona może nie znać. I znalazłam cos takiego.
http://www.przepis-kulinarny.pl/salatka-z-makaronem-id2005.html

myślę żeby jeszcze uprażyć do tego na patelni kiełki zbożowe z odrobiną soli + drobną kostkę obsmażoną boczusiu wędzonego.


Mam przepis na sałatkę z makaronu z zupek chińskich: 3 opakowania zupek chińskich, pierś z kurczaka, papryka czerwona, ogórek świeży, puszka kukurydzy, pomidor, majonez, sól, pieprz (ewentualnie przyprawa tzatziki) no i w sumie proporcje dowolne, w zależności na ile osób.


Mi się marzy ryba po grecku 🙂 mmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam i najlepszego dla WOJTUSIA od nas!!


przeczytalam o tym nieszczesciu.niestety depresja przebiega prawie bezobiawowo dla otoczenia,nawet najblizsi nie zauwazaja,co sie dzieje.a skutki czesto sa wlasnie takie...najczesciej przed swietami
wczoraj sie dowiedzielismy,ze zona znajomego przedawkowala leki..zostawila meza i 2 dzieci
rowno rok temu synowa sasiadki zeszla do piwnicy i sie powiesila.zostawila synka 5 letniego.
to straszne co sie dzieje w glowach tych osob.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no u mnie w Kielcach nikt z rodziny dalszej i bliższej tej potrawy z fasolką nie zna 🙂
u nas pobudka co 2 godziny wiec zaczynam swirowac...mam dosyc jestem padnieta i nie wiem czemu tak czesto moje dziecko sie budzi na żarcie.naprawde on je i to duzo.otwarte oczy i jesc.czemu nie mogą wrócic jedna dwie pobudki??? nie rozumiem, przezyc nie ma. kaszke dostaje, w nocy po mm tez spi 2 godziny, wiec to samo co po moim mleku...bez kaszki tez sie tak budzi..ah, moze przez tą zupkę dodatkową? moze on potrzebuje po prostu wiecej mleka i nadrabia mleczne zaległosci z dnia???bo w sumie niemlecznych posiłkow ma az dwa odkad choruję i biore leki, plus kaszka i jedna dawka mm w nocy, ja odciagam swoje by nie stracic pokarmu, a jutro juz normalnie bedzie jesc moje mleko plus jeden jedyny posiłek bezmleczny zobacze czy sie zmieni.nie wiem juz odkad zachorował pochrzaniło sie z pobudkami całkiem i mimo ze z nim ok to pobudki jak były tak są..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...