Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tata kupil Adrianowi krzeselko, wyprzedzil mnie. Nie podoba mi sie to krzeselko bo nie chcialam drewnianego, ale nie ma co narzekac 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/502/1021044.jpg/][IMG]http://img502.imageshack.us/img502/4664/1021044.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez miałam miec drewniane po siostrze ale siostra sie w biegu pakowała bo bus wczesniej przyjechał a samochodem jednak nie jechali i nie wzieli.miałam zamiar je poobklejac naklejkami fajnymi żeby sie dziecko cieszyło 🙂 tak czy siak przynajmniej wiesz ze sie nic nie oderwie nie złamie i jest bezpieczne i solidne. i ciesz sie ze tatus pomyslał i kupił, bo kurna ja sie prosze o byle zabawke czy cokolwiek i sam z siebie jeszcze nic nie kupił dziecku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wymysliłam w koncu jak nie zapomniec którym cycem karmiłam ostatnio..oj bo nie zawsze idzie poznac po cyckach jak czesto je to sie napełniają dopiero gdy zaczyna ssac.jak jest przerwa dłuzsza to wtedy czuje.ale od dzis przekładam pierscionek z jednej reki na drugą 🙂 Doris pamiętasz już którą karmiłas? bo pamietam że tez miałas taki problem.
Iwonki cos nie widac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Adrianowi sie podoba, bo wysoko siedzi i moze wszystko obserwowac. Takie sobie zwykle krzeselko. No tata tez mnie zaskoczyl bo do tej pory tez wszystko sama kupowalam. Fakt ze ostatnio marudzilam ze juz trzeba krzeselko bo ciezko mi sie go karmi, no ale nie spodziewalam sie ze kupi. Dlatego mowie, nie ma co narzekac, jest jakie jest i trzeba sie cieszyc tym co sie ma 😉. Dobrze ze pasy sa 🙂. W koncu moze lepiej bedzie karmic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti nie przejmuj sie, Adrian siedzi juz sam, chyba ze chce siegnac z boku zabawke to sie obala a tak to ladnie siedzi, za to nadal sie nie przekreca, tylko na boki. Kazde dziecko inaczej rozwija te etapy, a szczerze mowiac nawet nie wiem od kiedy samodzielnie potrafi siedziec 🤢. Ogolnie tez jest leniuchem. Przyjdzie i na Filipka czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
wymysliłam w koncu jak nie zapomniec którym cycem karmiłam ostatnio..oj bo nie zawsze idzie poznac po cyckach jak czesto je to sie napełniają dopiero gdy zaczyna ssac.jak jest przerwa dłuzsza to wtedy czuje.ale od dzis przekładam pierscionek z jednej reki na drugą 🙂 Doris pamiętasz już którą karmiłas? bo pamietam że tez miałas taki problem.
Iwonki cos nie widac..


Beti świetny pomysł 🙂
Mój Marcin kazał mi kiedyś stawiać kropkę na cycku flamastrem, hehe mądrala, takie śmieszne mu się to wydaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hm Adrianek pięknie rośnie. Krzesełko niczego sobie. Drewniane też ma swój urok.
POruszyłyście temat kropli na katara, choroby itd. Własnie tego potrzebowała. Ja mam na razie ten Dentinox ale nie idą jej zęby więc nie wiem jak działa, ale ten Nasivin na to wstrętne katarzysko chyba kiepski jest. Dziś od 1 w nocy nie spała tak miała załadowany nos. Szkoda mi jej bardzo. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pneumokoki za nami, wzw b odmowilam bo mi chcieli wtrynic gowniana wiec zamowilam bezpieczna no i sie odwlecze :-)
Płakała bidulka tylko chwile ale jak we mnie wtedy sie wpatrywala!!! Pierwszy raz to ja ją trzymalam na szczepieniu
No i mamy alergie, wszystko odstawione tylko sinlac i moja zupka przez tydzień a potem znowu po kolei bo nowa była rybka w święta i od paru dni żółtko, dok mówi ze połączenie mogło tak zadziałać a na wyjeździe miałam te mini kosmetyki j&j wiec pewnie tez maja inny skład bo to na polski rynek robione to wiadomo syf..
Wiec kazała kupić emolium i w tym kąpać i sinlac

Oj kolejny szalony dzien a jutro zapowiada sie podobnie :-(
Gdyby te noce choć wróciły do normy to by człowiek miał sile w dzien..

Niki już pelza do tylu i na boki, mam wielkie loże 220cm i jak rozrzuce zabawki to potrafi już w każdy kat sama dopelznac :-) oka z niej nie spuszczam
Obraca sie ładnie z pleckow na brzuszek i odwrotnie (choć czasem zapomina o tym
Drugim), na boczki tez
Co do siedzenia to jeszcze ja trzymam bo sama albo sie składa bo łapie za stopy albo sie gibnie bo zauważy coś ciekawego i pelza :-)

Każdy wszystko w swoim czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beti, przepis to szpinak plus feta, wymieszać i doprawić do smaku. Ciasto francuskie pokroić w kwadraty, wsadzić do środka farsz, zrobić kopertki i gotowe. Ja jeszcze troszkę na zewnątrz smaruję żółtkiem, żeby się zarumieniło ładnie.
Co do krzesełka to cerata jak cerata...śmierdzi 😉 Trzeba było wymyć porządnie, ale przynajmniej łatwo sie czyści. Mnie się to krzesełko bardzo podoba i każdemu kto je widzi też.
Paweł nie chciał zasnąć, wył jak nie wiem.A nigdy nie płacze przed spaniem 😮 Marcin go uśpił dopiero...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
spóźnione buziaki dla Adrianka 😘

u nas dzisiaj pierwszy raz zupka z cielęcinką 🙂 zjadł troszkę mniej niż samej warzywnej. Chyba mu smakowało.

poza tym maluszek był mega grzeczny, był ze mną i z mamą o fryzjera i kilka godzin był spokojny, śmiał się do wszystkich, do wszystkich lasek się śmiał... moja kochana zaczepa 🙂

poczytałam Was co nieco, wyrywkowo 🙂 także jestem na bieżąco.
Ania masz już nowy tel? Z tym sylwkiem fajna sprawa, pewnie śmiechu będzie co nie miara 🙂
Marlena dużo zdrówka dla maluszka! krzesełko fajne, proste ale ładne.
co do fotelika Gosia js tez prędko muszę kupić, mam jedno upatrzone z cosato, ale nie wiem czy to dobra firma, muszę poczytać, wizualnie mi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
Andzia które macie?
mykam mały sie obudził...


jeszcze nie mamy,ale zamierzamy kupic ARTI,
hm a z cycem u mnie nie ma problemow,bo Lenka odrzucila 3 mies temu prawy,ciagnie tylko lewego.w prawym podtrzymywalam mlecznosc laktatorem,ale juz posucha,wiec wygladam asymetrycznie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Boże, jak ja bym chciała kupić sobie jakiś fajny biustonosz wreszcie! A tu nie ma jak dopasowac, bo raz cyc pełny, raz pusty... Wczoraj weszłam do sklepu z bielizną i zdecydowałam się ostatecznie na body, bo stanik to niestety nie da rady...a tak bym chciała!!
Paweł zalicza ostatnio po jednej pobudce w nocy. Nie podoba mi się to w ogóle...
Idę dzisiaj szukac złotych dużych klipsów 😮
Agatka, telefon już mam, bo u nas w domu telefonów od groma... Wiecznie ktoś tam coś nam dawał. No i postanowiłam, ze ściągnę simlocka z Xperii, choć sie wzbraniałam przed dotykowym telefonem. I teraz nie umiem się nim obsługiwać w ogóle.. 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buterfly oklask for you
Czerwcówka Bobovita ma nową kaszkę na allergie, i na białak mleka krowieka i na sojowe,
http://www.bobovita.pl/nasze_produkty/produkty_wg_wieku/4___6_miesiecy/KASZKA/505
u nas superowo.dwie pobudki, po drugiej juz nie chciał za bardzo spac ale nie wył nie krzyczał tylko sie smiał. usnał w koncu i spał do 6ej ale chyba dlatego ze sie przesikał 🙂 dziecko wesołe smeije sie ciagle, to musiał byc skok. teraz nawet furczenie mu nie przeszkadza. jupi!!!! oby tak było jeszcze przez troche.mam nadzieje ze sie nie myle i dzis bedzie tez ok.nie było problemów z usypianiem, zadnych krzyków, płączów.trwał ten skok 4 tygodnie i 3 lub 4 dni!!!!!! wiec normalnie kosmos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buterfly jeszcze o mleczku i kupkach. mowilas ze po wprowadzeniu kaszki mleczno ryzowej bobovity u was takie akcje z twardymi kupkami. wydaje mi sie jednak ze w kaszkach maja inne mleko niz bebiko, moze mają bebilon bo tez ta sama firma. bo u nas centralnie teraz sprawdziłam po kaszce mleczno ryzowej nie ma problemu a po samej ryzowej zmieszanej z mlekiem bebiko sa problemy- kupa zbita twarda.u nas nie przechodzi bebiko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny 🙂 Właśnie farbuję włosy bo jakieś takie myszowate były 🙂
Co do rozwoju, to różnice są 🙂 każdy dzieciaczek inny 🙂 moja Maryśka to jeszcze się nie obraca nawet z pleców na brzuch... a już siada sama 😮 oczywiście jak usiądzie to ją kładę bo takie zalecenia... no i stawać by już chciała 🤢 jakoś wszystko nie po kolei u niej jest 😉

wpadłam tylko na chwilkę się przywitać i śmigam zupkę gotować póki farba na głowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...