Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej, witam z rana 🙂

wczoraj kupiłam jednak inne buty do ślubu... niższe o 5cm 🙂 czerwone 🙂

Ogólnie od środy mam jadłowstręt i schudłam już 3 kg :/ nie wiem o co kaman, ale normalnie mnie mdli jak pomyślę o jedzeniu... zmuszam się żeby zjeść kanapkę w ciągu dnia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marysia jak zasnęła o 17, to przebudziła się o 19:20, ochlapałam ją trochę, przebrałam w piżamkę, wypiła butle picia i pół butelki kaszki. Dałam jej pedicytamol, posmarowałam dziąsła (górna 2 idzie, już jest na finiszu wręcz) i śpi... temperatury nie ma... lekko ponad 37... więc nie jest źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Magda pewnie dziś juz będzie ok!!
Daj znać jak Mary!

Gosiu owszem był wypadek, ale ja wjeżdżając na autostradę juz po wydarzeniu sie wypadku oczekuje ze albo ktoś mnie o tym poinformuje i da szanse wybrać inna trasę albo tak pokieruje ruchem ze przed tym miejscem będzie kierować na zjazdy.
A tu nic, zero i jeszcze w radio bzdury mówili ze korek rozladowany kiedy my jeszcze ponad godzine w nim staliśmy. Opłata za "przejazd" droga szybkiego ruchu pobrana od nas w 100%!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
39.5 NA DZIEŃ DOBRY 😞
noc koszmar... zbijanie temperatury, jęczenie Marysi, płacz... 😞



u nas podobnie.ch...wie co Lenke dopadlo.dziasla w miejscu dolnych 4-ek rozpulchnione,w nocy temp 38,5.brak innych objawow chorobowych.rano tez temp+brzydka smierdzaca kupa ze sluzem.teraz spi,goraczki nie ma.albo zeby,albo 3-dniowka bez wysypki,albo cos z brzuszkiem,bo i nas czysci.pije i je normalnie,nie wymiotuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qr...wa!
durnieje..-kataru.kaszlu,sraczki i zygaczki brak
-brzuszek miekki,niebolesny,osluchowo bz,kark ruchliwy,brak napiecia miesni szyi(meningo)reszta cialka prawidlowa-brak odwodnienia,napiecie prawidlowe
i ciagle temp 38,5.zbita na chwile zaraz(po godz)z powrotem siup w gore.
jak na zlosc wszyscy moi pediatrzy znajomi na urlopie 😞
pojechalismy do znanego lekarza do domu i blagalam spod bramy wejsciowej na przyjecie..udzielil mi konsult.telefonicznej(nie powiedzial niczego czego bym nie wiedziala)no i podsumowal-3 dni obserwowac.ghrrr.nawet dziecka nie zbadal
pojechalismy na IP.a tam tlum z maluszkami.stwierdzilam,ze przyjechalismy z jednym,wyjdziemy z 10 innymi jednostkami chorobowymi,wiec zrobilam odwrotpoki co spi,po czopku temp.spadla.zobaczymy co dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam!
goraczki nie ma!
ale i tak idziemy do lekarza,bo jesli to byla 3 dniowka,to trwala 1,5 dnia,a zamiast wysypki Lenka ma 5 krostek 😮

jako ciekawostke wam napisze,jaki ciemnogrod jeszcze jest na podprzemyskich wsiach.
nasza pani sprzatajaca ma synka 9 miesiecy,mowi dzis ze dziecko goraczkowalo.pytamy,co z tym robila,czy zmierzyla temp.a ona na to cyt.bezposrodni:
"a no ni mierzalam,to pewni zęby.ma jakąś wysypke,jakby go co w nocy pochlastalo,po co doktora wolac.przespal sie i przeszlo"
ufff.to my jestesmy przewrazliwieni,czy ludzie sa durni???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...