Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Andzia oczywiście ma racje ;-) zupka tak - kurki dla mamusi bo uwielbiam!!!
Planuje wysłać chłopaków o swicie do lasu bo marzy mi sie jajecznica z kurkami!!!!

Gosiu tak to jest niestety!! Ja tu ponad 50% czasu jestem bez Niki bo chłopaki sie nią zajmują a i tak łapie sie na tym ze myśle czy wszystko ok itp
Generalnie kawkuje z dziewczynami, troszkę odsypiam na zapas, czytam, spaceruje, generalnie laba;-)

Cukry po dwudaniowym obiedzie+ kompot tylko max 90!!!
Gorzej po kolacji chodzę glodna :-(
Wszyscy siedzą przy drinkach/piwie/czymś mocniejszym + wiadomo zagryzaja wszystkim czym sie da a ja siedzę z nimi jak ta pindka i tylko albo woda albo gorzka herba.
Śmieje sie ze odkuje sie po porodzie pare mcy ;-) wypije piwko i odlece ;-))))

po spacerze zabieram Niki na wesołe m na karuzele z kaczuchami ;-))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
to mam juz dwa typy 🙂 jesli kasy mi nie starczy to kupie prori.Ivi ten Twoj to sie rozkłada jakos tak zeby mogło dziecko pospac ( choc mało prawdopodobne w przypadku Filipa ale warto zapytac bo posłuzy drugiemu dziekcu ktore mam nadzieje bedzie całkiem przeciwne i czesto spało hehe )


Odchyla się tak samo jak każdy inny fotelik.
W tych następnych fotelikach po nosidełku to nie jest jakieś rewelacyjne odchylenie, niestety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia,relaksuj sie na maxa!!!a chocby tylko sie wyspij!zbieraj sily na powrot Boryska 😁

co do alkoholu,ja nie widzialam juz zadnego ponad 2 lata 🤢 a ostatnio zjadlam 1/3 pudelka lodow malaga z carte'd'ora i efekt byl taki ze sie naj..alam rodzynkami nasaczonymi alkoholem z tych lodow.tracalo mnie o sciany 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jak ja bym chciała aby mąż z Lenką wyjechali choć na dwa dni...
Ostatnio odezwały się u mnie plecy, Lenka ma ostatnio okres na rączki mamusi, obraziła się na fotelik do jedzenia i jak dzidzi je w bujaczku a mi dyski wypadają...
Zero pomocy. Mąż wraca z pracy, je i idzie do następnej... Jak to wszystko przeżyć ? 🥴
Jak teściowa przyjeżdża to muszę wokół Niej latać bo Ona "boi się zrobić sobie kawę żeby mi czegoś nie zepsuć" 😮 😮 ale o moje nerwy się nie boi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
Gosia,relaksuj sie na maxa!!!a chocby tylko sie wyspij!zbieraj sily na powrot Boryska 😁

co do alkoholu,ja nie widzialam juz zadnego ponad 2 lata 🤢 a ostatnio zjadlam 1/3 pudelka lodow malaga z carte'd'ora i efekt byl taki ze sie naj..alam rodzynkami nasaczonymi alkoholem z tych lodow.tracalo mnie o sciany 🥴


hehhee

ja właśnie pozwoliłam sobie na kieliszeczek amaretto 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka, za oknem deszczowo... może to i lepiej bo nie będzie żal dnia na siedzenie w domu...
no właśnie, czy dziecko na antybiotyku trzeba trzymać w domu nawet jak nie gorączkuje a na dworze jest ciepło?

Gorączki od wczoraj brak... już przed podaniem antybiotyku nie było gorączki... póki co objawów po szczepionce brak... bo dopiero wczoraj albo dziś mogą zacząć występować...

Kawusia ciepła 🙂 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Gosia nic nie zrobiłam, w pewnej chwili zawył i zrobiła się błoga cisza...
U nas straszna noc, od północy do 5tej rano ryk, albo zęby albo gardło, nie potrafię jej zobaczyć tego gardła... chodzę jak zombi , w związku z czym dobra kawa nie jest zła 😁 Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza łączę się w bólu moja mała trzecią noc jęczy i wyje... ale ja wiem na bank że od gardła, więc śpi z nami... jak tylko zaczyna to od razu pełny asortyment butelek z trzema piciami, termometr, głaskanie, ciepły głosik, tulenie... i cuda wianki żeby jej było dobrze...

Koleżankę mam pediatrę ona ma dziecko 3 miesiące starsze od Mary i powiedziała mi że jak Paulinka ma gardło czerwone lekko to psika jej tantum verde takim zwykłym... Ciekawe to... ale ja to nie wiem... chyba bym Marysi nie psikła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia ja zawsze psikam i efekt jest niemal natychmiastowy, też mi pediatra poleciła a do tego podobno tantumverde przy okazji łagodzi ząbkowanie. Wczoraj przeszukałam cały ale to naprawdę cały dom bo gdzieś mi się zawieruszył tantumverde i przed 5tą jej psiknęłam , pobawiła się trochę już bez płaczu i zasnęła. Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mysza napisał(a):
Nequitia ja zawsze psikam i efekt jest niemal natychmiastowy, też mi pediatra poleciła a do tego podobno tantumverde przy okazji łagodzi ząbkowanie. Wczoraj przeszukałam cały ale to naprawdę cały dom bo gdzieś mi się zawieruszył tantumverde i przed 5tą jej psiknęłam , pobawiła się trochę już bez płaczu i zasnęła. Polecam


Mysza a to takie zwykłe tamtum verde jak dla doroslego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie wpadłam się przywitac mój mąż jest już w domu od 3 dni mam drugie małe dziecko hi hi ale cieszę się że już jest w domu i tego rozrusznika nie miał robione hura!!!!
Klata go boli i fakt że przy małym mi nic pomóc nie może ale dam radę sama z moimi chłopakami 🙂
Szymek zaczął nadrabiac wiem że jest z tyłu z rozwojem ruchowym ale cieszę się że nadrabia zaczął do tyłu raczkowac i próbuje wstawac sam i za rączki tylko chce chodzic aż krzyż boli.siedzi sam to próbuje na czworakach za zabawką sięgnąc.
Wiem że dla was to już normalne i ten etap macie już w zapomnieniu bo wasze maluchy chodzą już same no a u nas jest inaczej 😞
Dziś będę na sierpnia rejestrowac się do neurologa zobaczę co powie o jego postępie 🙂
Wszystkim chorym maluszkom duzo zdrówka wyczytałam że z Mary coś nie tak było mam nadzieję ze już jest lepiej.
Uciekam bo za godzinę z mężem do lekarza jadę.
Musi krew kontrolowac.pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia29 napisał(a):
Witajcie wpadłam się przywitac mój mąż jest już w domu od 3 dni mam drugie małe dziecko hi hi ale cieszę się że już jest w domu i tego rozrusznika nie miał robione hura!!!!
Klata go boli i fakt że przy małym mi nic pomóc nie może ale dam radę sama z moimi chłopakami 🙂
Szymek zaczął nadrabiac wiem że jest z tyłu z rozwojem ruchowym ale cieszę się że nadrabia zaczął do tyłu raczkowac i próbuje wstawac sam i za rączki tylko chce chodzic aż krzyż boli.siedzi sam to próbuje na czworakach za zabawką sięgnąc.
Wiem że dla was to już normalne i ten etap macie już w zapomnieniu bo wasze maluchy chodzą już same no a u nas jest inaczej 😞
Dziś będę na sierpnia rejestrowac się do neurologa zobaczę co powie o jego postępie 🙂
Wszystkim chorym maluszkom duzo zdrówka wyczytałam że z Mary coś nie tak było mam nadzieję ze już jest lepiej.
Uciekam bo za godzinę z mężem do lekarza jadę.
Musi krew kontrolowac.pa pa


Cieszę się, że mąż już w domku i w końcu jesteście RAZEM 🙂
Moniu, nie myśl w ten sposób, że Szymonek jest do tyłu.
Wcale NIE!
On ma czas do 18 miesiąca na chodzenie więc to, że teraz jeszcze nie drepta wcale nie oznacza, że jest z Nim coś nie tak 🙂
Nim się obejrzysz wszystkie różnice między rówieśnikami zanikną i nawet nikt nie będzie pamiętał, że jedno dziecko zaczęło chodzić w tedy a inne troszkę później 🙂
Buziaki dla Waszej trójeczki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia tak zwykle tantumverde.
Fajnie , ze masz już męża w domu.
Moja Maja też jeszcze sama nie chodzi, leniuszek mały ale najbardziej mi przykro bo mówi nawet "co to jest "? a mama nie chce mówić tylko tata i tata a mama to może ze 2 razy powiedziała jak do tej pory 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia nie możesz myśleć, że Szymonek jest "do tyłu" ! po raz tysięczny napiszę, każde dziecko ma inny tok rozwoju!! Ciesz się z jego postępów, nagradzaj go, chwal!! każdy jego mały sukces kosztuje go dużo wysiłku i pracy ! Bądź z niego dumna!
Super że masz męża już koło siebie, nawet jak nie pomaga fizycznie, to psychicznie na pewno jest oparciem 🙂 dużo zdrówka dla niego 😉 i wytrwałości dla Ciebie :*
Daj znać koniecznie co powiedział neurolog po wizycie.

Jejku nas też czeka neurolog... ale chyba pojadę w październiku jak do CZD będę jechała... będzie już po ślubie, chrzcinach i obronie... więc na spokojnie wszystko załatwię... ze wszystkich straszydeł lekarzy nic się nie sprawdziło, więc nie czuję już takiego ciśnienia z tymi kontrolami... 🙂

Mysza aaaa jak Ty też psikasz to może ja też spróbuje 🙂 bo ta koleżanka to tak dziwnie podchodzi do swojej córy, że zwątpiłam w jej autorytet lekarski jaki powinna mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie






] aaaa jak Ty też psikasz to może ja też spróbuje 🙂 bo ta koleżanka to tak dziwnie podchodzi do swojej córy, że zwątpiłam w jej autorytet lekarski jaki powinna mieć...


hehe,Magda!lekarze czasem podchodza do swoich dzieciakow mniej ksiazkowo 😉nie eksperymentuja z lekami,ale np pozwalaja sie taplac w blocie ,gryźć kamienie,nie nasadzaja przy kazdym kichnieciu antybiotyku.za to w gabinecie co infekcja to antybiotyk,bo nie chca byc posadzeni przez rodzicow ze źle lecza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...