Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewczynki.
Iza miłego wypoczynku.
Gosia ale Ci zazdroszczę 😉
Ivi dobrze że już wszystko ok.
Powiedzcie mi, proszę jak często można podawać Ibum na wieczór, tzn przez ile dni ciągiem??? Od soboty przebija nam się dolna 4ka i jest taka masakra z zasypianiem....taki pacz i tylko Ibum pomaga ale nie wiem jak długo można to stosować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Magda, Mysza dużo wytrwałości a przede wszystkim Niech lek pomoże Marysi!!
Gdzie ona złapała zapalenie gardła?!? Osłabienie organizmu po szczepionce czy zbieg okoliczności?!
Dużo Zdrowka dla Marysi!!

U nas Niki wczoraj miała przystanie z morzem. Wróciła cała mokra, nawet włosy a zaznaczam ze jest zimno, siedzimy w kurtkach bo tak pizdzi!!!
Jest slonko ale zimno i wiatr taki ze bez prawanu koc leci w powietrze..
Tak ja braciszek upilnowal ze calutka mokra wróciła.. Tez sie bałam ze sie przeziebi ale tylko poszła spać na 3h!' a po śniadaniu spała 2h!!
Do tego calutka noc od 21 do prawie 8 rano!!

To powietrze dobrze na nią działa!!
Poza tym dużo ruchu (2xdxiennie rower) płac zabaw i inne dzieci ;-)
Apetyt duży ale tylko na mm bo zeby chyba idą i wszystko do gryzienia jest bee

Generalnie hartujemy sie i wypoczywamy
Pogoda ma być ponad 30st od środy/czwartku więc korzystamy z tej lzejszej ;-)


Andzia mnie dziw bierze ze tacy ciemni ludzie są.
Oby to sie jak najmniej na ich dzieciach odbijalo!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
super Iza,ze wypoczywacie!Niki niech sie hartuje!morskie powietrze dobrze robi jeszcze pol roku po wakacjach 🙂

bylismy skontrolowac ta goraczke Lenki-dziecku nic nie jest!
za to z pulpeta robi sie dluga i szczupla dziewczynka 😁wagowo centyle polecialy w dol-wazy 10,3 za to wzrost skoczyl powyzej 90-go centyla.ma 79cm na sztywnych nozkach.miarki dla niej zabraknie za kilka lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nequitia napisał(a):
Andzia to nasze dziewczynki podobne gabarytowo 🙂 Maryś ma 84cm i waży 10,5kg 🙂

Dobrze że Lenka zdrowa!! uf na szczęście :*

Iza dałaś Małej tą zupę z grzybami? od kiedy można grzyby dawać w ogóle?




grzybow dzieciom do 5-6 roku sie nie podaje!!!dorosli z bardziej wrazliwym zoladkiem moga odreagowac np.opienki,kurki,siniaki(borowiki ceglastospore)

nasza mloda pediatra kazala mimo wszystko obserwowac.rozpulchnione dziasla sa w miejscu dolnych 4-ek,a gdyby goraczka skoczyla znowu powyzej 38-to blyskawicznie mocz do analizy.mloda i ambitna dziewczyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my z moim uwielbiamy grzyby i grzybobranie,smiem twierdzic,ze na grzybach sie znamy,ale np.nie zbieramy golabkow i opieniek,kanie i baraniochy dajemy w prezencie sasiadom 😉
dziecku grzybow nie dajemy.
pieczarki to takie na wpol grzyby,bo hodowlane,nie lesne.mimo wszystko balabym sie.wydaje mi sie ze Iza nie podala grzybow Niki,tylko wywar zupki.a prawdziwa grzybowa ,nie krem to taka jarzynowka ze wszystkim +kilka deko grzybow dla aromatu.i takie cos (bez grzyba)dzieciak moze(nasza jadla i nic jej nie bylo)uff.mam nadzieje ze czytelnie to wszystko napisalam.jednym slowem:
-zupa grzybowa bez wkladki z grzyba -tak
-mielone grzybki w uszkach,golabkach,pierogach-nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beti82 napisał(a):
no i zaczynam myslec nad fotelikiem bo moj jest do 13 kilo i niby do 14 miesiecy...to nie wiem co mam brac pod uwage kilogramy czy miesiace. bo jak 13 kilo bedzie miał pozniej to moge go uzywac czy nie?
wszystkie kupiłyscie maxi cosi tobi?


Beti my w sobotę kupiliśmy Lence fotelik 9-18kg Romer King plus http://www.pinkorblue.pl/Foteliki-samochodowe/Foteliki-9-18-kg/R-MER-Fotelik-samochodowy-King-Plus-Trendline-Nick-Kolekcja-2012-niebieski.html

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/1528/0cfe07a6e5ca4b63.jpg[/IMG][/URL]

Porównywaliśmy z Maxi Cosi Tobi i wyszło kilka więcej plusów dla Romera.
Po pierwsze lepiej się go montuje, przy MCT nie dałabym rady sama a w Romer to bułka z masłem no i drugi najważniejszy plus to taki, że dziecko ma więcej miejsca w okolicach brzucha, bioder i nóżek, co między innymi w zimowym kombinezonie będzie miało znaczenie ale i później jak będzie większa to będzie jej wygodniej.
No i Romer ma lepiej wyprofilowany zagłówek, przez co główka podczas bocznego zderzenia jest bardziej osłonięta.

Ale każdy wybiera pod siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
andzia0304 napisał(a):
super Iza,ze wypoczywacie!Niki niech sie hartuje!morskie powietrze dobrze robi jeszcze pol roku po wakacjach 🙂

bylismy skontrolowac ta goraczke Lenki-dziecku nic nie jest!
za to z pulpeta robi sie dluga i szczupla dziewczynka 😁wagowo centyle polecialy w dol-wazy 10,3 za to wzrost skoczyl powyzej 90-go centyla.ma 79cm na sztywnych nozkach.miarki dla niej zabraknie za kilka lat 😉


My mamy szczepienie teraz w środę więc dowiem się ile Lenka waży, ale wzrostu ma 79cm albo 80cm bo mi ucieka a Pani w przychodni będzie się wstydziła to postoi spokojnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cieszę się, że z Lenką jest wszystko dobrze! Być może z trzonowcami będzie teraz coraz gorzej 😮
U Nas jakby się zatrzymało wychodzenie czwórek, ale dziąsła są wręcz porozwalane!


Mam nadzieję, że z Marysią będzie lepiej i temperatura już nie podskoczy, wstrętna jedna!
Taka teraz pogoda, że o przeziębienie nie trudno.
Mój mąż właśnie walczy z bólem gardła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Malgorzatta napisał(a):
HEj!

Beti ja mam MAxi Cosi Priori, dziewczyny tez kupowały taki z forum. ( o połowę tańszy niż Tobi)



Jak byliśmy na pokazach dot fotelików samochodowych, to również mówiono o MC Priori, dobry fotelik 🙂
Ale mój mąż ma bzika na punkcie wybierania akcesoriów do samochodu dla dzieci no i foteliki firmy produkującej siedziska do samochodów rajdowych, wygrała 😁
Ale i zasłużenie moim zdaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...