Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Megan bardzo dobrze, że idziesz prywatnie. Szybciej bedziesz wiedziała, że wszystko jest w porządku, zobaczysz.
Wiem, że jesteś załamana i rozumiem cię, ale teraz musisz być silna i po prostu poczekać na wynik, trzymaj się.

Dziewczyny, nie można porównywać dzieciaków, każde naprawdę rozwija się w swoim tempie A do netu można wstawić wszystko, nawet dziecko 8 miesięczne i napisać, że ma pół roczku (tak przynajmniej wyglądało mi to jedno dzieciątko na filmiku, na wiele starsze)
Gosiaczek Lenka przesłodka jest 🙂) juz kiedys pisałam, że mogłabym ją schrupać 🙂) fajnie jej wychodzi mama"))
Wercia wybacz, że nie wiem , ale czemu jeżdzcie z Patrykiem cały czas na rehabilitację?

Jeśli chodzi o rozwój to Jjak moja Ola(starsza córka) miała kilka miesięcy to jedna (za przeproszeniem) stra baba lekarka powiedział, że jest chyba opóźniona w rozwoju bo nie robiła ntego co w tym miesiącu powinna robić (chodziło chyba o podnoszenie główki) a ona była po prostu leniwa. Tymczasem nadrobiła później, jest bardzo zdolna a jak miała 5 lat potrafiła juz czytać całymi zdaniami. Wniosek jest prosty.....niech dzieci rozwijaja się w swoim tempie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monia321 - napisałam Ci wiadomosc co do Twojego pytania na priv

widze że rozpętałam burzę w szklance wody 🙃

jestem swiadoma tego co już wiele razy padało no i piszemy nawzajem o umiejętnosciach naszych dzieci że kazde dziecko rozwija sie w indywidualnym tempie
z resztą nie taki był cel mojej wypowiedzi ani zeby "szufladkowac" nasze dzieciaczki że powinny juz to czy tamto albo że "już" robią to a tamto a już tymbardziej aby "ubliżać" adminowi, broń Boże 🙂

megan - trzymaj się i koniecznie daj znac o wynikach rezonansu

dobranoc
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow Megan podziwiam, wiem że na orbitrek to dużo 🤪

a tak w ogóle to witam,
mojej się dziś w nocy coś pomyliło, ciągle jeść chciała 😠 o 2, 4, 6 i od 7 nie śpi, leżymy w łóżku i ciąle walczę żeby zasnęła, ale ja już z nią nie pośpię bo zaraz do kościoła a potem mamy gości 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

U nas nocka znow wstawalam po 00:30 dac malemu smoczka ehh jak ja nie cierpie szukac smoczka w tym lozeczku ja nie wiem co on z nim robi ze znajduje go w jego nogach juz po drzemce bo moja mama mi go obudzila bo lazila w te i spowrotem specjlanie ehhh

Megan gratuluje zabka doczekalas sie juz niedlugo go ujzysz u nas ani sladu ale sie nie przejmuje grunt ze na wielkanoc jakis na pewno bedzie hehe


w ogole dalam malemu dzis parowke taka specjlna moja mama specjlanie dla malego zrobila(w pracy) moze nie powinnam ale zobaczymy jak mu cos bedzie to juz nie dam trzeba prubowac przeciez nie umrze od tego nio i od pon postanowilam dac mu do obiadku pol zoltka nio a co do tej parowki to przekonalam sie ze on gryz potrafi mimo braku zebow bo podusilam ja na widelcu i podalam lyzeczka po malych ilosciach i zjadl ladnie

Milej niedzieli wam zyczymy :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie

My po kościółku, schabik do warzywek się dusi.
Rozbójnik po obiadku ale mu nie smakował wiec wszystko wokół było w obiedzie a on się wykręcał na wszystkie
strony i robił wszystko byleby tylko nie jesc...
Dostał dzisiaj Aromatyczny rosołek z kurczaka z ryżem - z Bobovity - kupiłam z tej promocji 2+1 gratis z Rossmana
Może dlatego ze taki grudkowaty jest, a pieronstwo tak ładnie pachnie że chyba w końcu pożre sama to co zostało w słoiku 🤪 🤪 🤪

megan
- brawo za kilometry na orbitreku
oraz oczywiscie ogromne gratulacje z okazji Pierwszego Ząbka 😆

darka - ale się macie fajnie, Babcia paróweczki dla Wnusia zrobi specjalne, mniammmm, daj znac jak zareagował na parówke

Miłej niedzieli oczywiście życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie!
Megan - gratulacje z okazji pierwszego ząbka Marcelka.
Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze. Szlak mnie trafia jak słyszę o takim podejściu lekarzy.
Jak można bez dokładnej diagnozy stawiać werdykt. 😠 Czy im się wydaje, że pacjent nie ma uczuć? Jestem zwolenniczką mówienia prawdy, nawet najgorszej. Uważam, że każdy ma prawo wiedzieć co się z nim dzieje, aby świadomie podjąć dalsze decyzje co do dalszego leczenia i w ogóle życia. Mówić należy sprawdzone fakty, a nie tak jak w Twoim przypadku. Trzymaj się i nie płacz, będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i ja witam w tą pochmurna niedziele, u mnie deszcz pada i ciemno jakby wciąż była godz 20 ta 😜

    megan85 gratuluje pierwszego ząbka 🙂
darka zazdroszczę ci że tak ładnie Oskarek gryzie , a po paróweczce na pewno nic mu nie będzie 🙂


Natalia tez w nocy się często przebudza o 00 i 4 mleko i z 3 razy smoka dawałam i tez w nogach znajduje 🙃 Zasypia już w miarę ładnie ok 21 ale za to budzi się już o 7 dziś otwieram oczy a tu tylko włosy było widać 🤪 obróciła się na brzuch i zjechała pod pierzynkę 😁 😁 😁


Nic pora na duża kawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Dopiero udało mi się zajrzeć wczoraj przyjechała do mnie koleżanka i posiedziała do 23 wiec już nie miałam siły zajrzeć a dzisiaj jakoś tak zleciało i na zakupach byliśmy są wyprzedaże wiec małej nakupowałam ciuszków na rozmiar 74 i 80 no i taką śliczną sukienkę na 68 czyli na teraz 😜 jej ja to się opamiętać nie mogę ale takie śliczne te ciuszki ☺️ 😁

megan to gratulujemy Marcelowi ząbka 🤪

wercia u na też dzisiaj był rosołek z indyka mała jadła aż uszy się trzęsły 🙂

dobra zajrzę wieczorkiem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oh przeczytalam ale ominelam..... ☺️ Megan 🙂 gratulacje i ukryta zazdrosc hehehehe
Chociaz powiem Wam,ze cos sie dzieje w tej paszczy powoli bo nawet bluzeczki, kocyki no juz wszystko pakuje do buzi, chlodze jej gryzaka w lodowce i daje i nie puszcza go z reki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z diagnozą to nie do końca tak, bo widzicie (gdzieś to czytałam), że przy stwardnieniu od niedawna chyba 2001 stosują kryteria McDonalda, lekarz na zeznaniu pacjenta może postawić diagnoze o stwardnieniu rozsianym i skierować to dalej ...więc prawo poniekąd miała, ale czy słusznie oceniła sytuacje to już inna sprawa, być może chciała zabłysnąć, być może ją poniosło ...to jak z fryzjerem,zaufasz, powiesz rób pan byle ładnie, to cię opitoli na krótko, bo fascynują go nożyczki, także i tu być może to była nadinterpretacja, jakieś podstawy musiała jej Megan dać, jednak uważam, że nie ma się co na zapas zadręczać, bo wyjdzie, że nic nie ma,a Megan nabawi się w międzyczasie choroby wrzodowej 🤢 głęboki oddech i bez łez bo jeszcze nie ma nad czym płakać , jest naprawdę dużo więcej gorszych,zdecydowanie gorszych chorób niż stwardnienie, ta to jeszcze nie wyrok !

A tak poza tym 🙂 jesteśmy ale.... strachu się najadłam, po leku przy zdejmowaniu szwów, Maks dostał zaciśnięcia krtani, tętno bardzo skoczyło, szybko dostał jakieś leki ogólne, podpięli go pod monitor tętno/oddech i 2h obserwowali, tata zzieleniały ze stresu chodził po oddziale ale normalnie nas do domku puścili ,Maks teraz odsypia, a my łapiemy oddech po tym wszystkim. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wieczorkiem

Kinia cieszymy sie ze juz jestescie w domku nie ma to jak w domku rekonwalescencja. Dla Maksia duzo zdrowka

Wercia Malemu po parowce nic nie bylo kupajda byla a ze bierze furagin to wszystko na zolto siusiu bardzije zolte nio i kupajda tez a nowych plam nie ma a stare schodza wiec jest gicior mozna dawac mu od swieta

U nas tragedia maly nie chce lezec na brzuszku co go na chwile dam to jest ryk glowa w lozko dupa do gory i ryk nie chce i koniec kropka a jak jest na plecach to zadowolony i jak on ma raczkowac jak on nie chce na brzuchu trudno widac i ten etap ominie tak jak ja

Maly juz spi dzis bylo gorzej z drzemkami bo tylko 3 po 30 min wiec wracamy do normy zapewne spal by dopoludnia dluzej gdyby nie moja mama bo po godzinie od drzemki znow byl spiacy wiec obstawiam ze by spal nadal ale coz moja mama to moja mama

Jutro jade zrobic sobie wynik na ta tarczyce niestety z NFZ jest tylko jeden refundowany reszta ponoc platna ale i pewnie z tego cos da sie odczytac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kobitki

Wow filmiki super...mój komentarz głupota nad głupotą ! Moja córka zatem powinna być jeszcze w brzuchu chyba 🙂 😉 Ja już dawno przestałam czytać o rozwoju dzieci...moja nie raczkuje, nie siada, nie ma ani jednego zęba, jest okrągła, ale dużo waży więc to jest oczywiste...pokazane przypadki są wybiorcze i pokazują rzeczywiście dzieci, które pewne etapy rozwoju opanowały szybciutko a niektóre głupotę rodziców, którzy mają zbyt duże oczekiwania wobec swoich pociech...

Ja się cieszę, że mam zdrowe dziecko a czy zacznie np. chodzić mając rok czy później to w choooju to mam 🙂

Megan gratulacje pierwszego ząbka syna 🙂 I 3maj się dzielnie dla małego !!! A co do lekarki to zgadzam się z Kiniek i tu konkluzja także etapów rozwoju...mojej przyjaciółce w ciąży powiedział lekarz, że dziecko jest opóźnione w rozwoju i straszył nawet, że się urodzi niepełnosprawne... i niespodzianka bo : mały to okaz zdrowia a mając w tej chwili 8 miesięcy chodzi już i gada mama, tata itp niektórzy lekarze pochopnie diagnozują dodając tylko dodatkowych stresów pacjentom a potem jak niby wyleczy to jeszcze im jesteśmy wdzięczni jak cholera...to jest chore !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i dupa 😠 była taka wielce śpiąca i głodna zrobiłam kaszkę na dobranoc 150 i 3 łyżki jest akurat i co nawet pół nie wypiła i spać tez nie śpi 🤢 wstawiłam ta butelkę z kachą co ciepłej wody może jeszcze w ciągu godz coś wypije 🤔 bo jak nie to w nocy znów będzie nadrabiała 😠


kinga witajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...