Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Gosiaczek_m

    2854

  • emilia1_m

    1680

  • McDa87_m

    1834

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej wieczorkiem

anjaP tak jak mowia dziewczyny mi sie wydaje ze szatka jest uniwersalna i jej wcale nie trzeba tak dokladnie zakladac u ans bylo tka ze chrzestna mu ja zalozyla tak nawet mowiac byle jak bo jak na rekach byl to troche niewygodnie bylo zakladac ja a to na doslownie 2 minuty to nie ma co sie bawic a co do gosci nio 40 to sporo ale wiadomo was najblizsi nie widza na codzien lub co weekend albo do swieta lecz raz na ruski rok wiec czmeu nie przynajmniej wiecej prezentow

My dzis bylismy na chwile na ur u sasiadki maly bym grzeczny nie plakal od razu sie usmiechal a jutro o zgroza bo idziemy do lekarza trzymajcie kciuki bo sa wyniki posiewu szlak mnie trafi jesli beda zle

A to osttanio najlepsza zabawa mojego synka mam przy tym jakies 15 min spokoju moge robic w kuchni co mi sie zyw nie podoba nio i usmiech szczyrbaty jeszcze

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/7/p1181610.jpg/][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6056/p1181610.jpg[/IMG][/URL]

niech was to nie zmyli on jeszcze nie siedzi ale w wozku siedzi perfekcyjnie nie kiwie sie na boki jedynie co to zwija sie w pol jesli mu cos spadnie i zauwazy nozki wtedy to koniec zabawy nozki bardzije interesujace

ewa jej ty to masz sie dobrze ja nie pamietma kiedy oskar w dzien tyle przespal chyba jak mial z 2-3 m-ce wtedy jeszcze jako tako spal w dzien ale nie nazekam bo w nocy mam swiety spokoj

Dzis tez padl o 19:30 bo go przytrzymalam bo byl ciekawy odcinek Detektywi potme kontynuuacja w W11

Jakbym juz sie nie wtracila to mowie wam DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Darka Oskarek słodziak i jaki szczęśliwy tylko całować.

Co do spania w dzień to dzisiaj rzeczywiście był jeden z tych dobrych dni.
W dzień Milo zasypia jedynie przy cycu ok 10 i 16. Czasami śpi jedynie 5 minut, a czasami tak jak dzisiaj 2godziny. Za to w nocy pobudka ok 1 i 4, więc same widzicie słodko nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Megan właśnie sprawdziłam co to jest ten orbitek, wow super teraz to sobie pojeździsz.
Ważka mnie powaliła, wygląda świetnie. Ja sama w życiu bym się nie dała podziergać, ani pokłuć.
Już na samą myśl, że ktoś grzebał by mi w skórze, robi mi się słabo. Ale u innych jak najbardziej,
ważne aby każdy z nas czuł się dobrze w swojej skórze.
Marcel śliczny, a usteczka...
Megan ja wszystko podaję łyżeczką, Milo nie uznaje butelki ani smoczka.

Dziewczyny ja już trzy razy robiłam test ciążowy. Jadę na azalii bo karmię, jeszcze nie mam okresu. Zdarzyło mi się jednak kilka razy zapomnieć o tabletce, bądź połknęłam ją kilka godzin później. Bardzo chciałabym jeszcze przed czterdziechą zdążyć z drugim dzieckiem. Lekarz powiedział mi, że po cesarce powinnam rok odczekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam

Ufff - nadrobiłam
🙂
Informuję że żyjemy

Dziękujemy za życzonka!!!


Dziś u Nas otwierali kolejne Tesco i wybyłam z Mum na zakupy i co? prawie wszystko dla Rozbójnika - z promocji oczywiscie, nakupiłyśmy chusteczek mokrych i pieluch

Jutro jadę na kontrolę do pediatry także mam nadzieję że jakieś wymiary jego jutro podam kontretne 🙂
No i co do wacka muszę się poradzic bo wydaje mi sie że mu się skórka zrobiła ciasna 😞

Matko Rozbójnik to jest, wczoraj po kapieli i jedzeniu poszedl spac ok 21 (normalnie zazwyczaj nie spi), o 23 budziłam go zeby podjadl przed snem i co? jak mój mu butlę skonczyl dawac to ten juz na maxa rozbudzony i polegl w koncu tak po 1 w nocy, matkoooo a rano sie obudzil normalnie


megan
- tak piszesz o twoich dolegliwościach, lekarze jak nie wiedzą to najlepiej na nerwy zwalic, może powinnas isc do neurologa?
no to gin na prawde jakas "zabytkowa" była hehe 🙃
a ludek z okazji 7m-cy dla Rozbójnika superowy 🤪 🤪 🤪, dziękujemy
no no to teraz bedziesz wycwiczona - super prezent od męza

Tiliii
- ja też miałam przekłuwane uszy jak miałam 6 lat, sama w końcu chciałam - Mama z wielką igłą i korkiem - moje wspomnienia ale nie bolało aż tak bardzo, potem dorobiłam u kosmetyczki sobie jeszcze 2 (3 na jednym uchu) dziurki ale jedna zarosla więc poszłam
i dorobiłam do drugiego ucha 2 i zostałam do teraz z 3 dziurkami w jednym i 2 (plus blizna) w drugim uchu i sobie czasem robię różne kombinacje z kolczykami


emiliaeem
- ja tę czasem zerkne na dr Oz, porusza dużo tematów z ksiązek typu "Mężczyzni są z Marsa, kobiety z Wenus" lub z serii
"Dlaczego meżczyźni coś tam a kobiety coś tam itp.
Ty się wstydzisz pokazac swojego brzuszka tobyś musiała widziec mój, nie dosc że tłuszczysko to rozstępy od pępka w dół
podziwiam jak śpisz w trakcie karmienia 🙂


emilia1
- oj, oby z tym zapaleniem wątroby jakoś było jak najlżej

Kiniek
- zdrowia dla Maksia, dzielny chłopczyk z niego

Gosiaczek
- miałaś szczęscie że w ciąży nie wyszły Ci rozstępy, ja niby 4 tyg przed terminem (tym najwczesniejszym co był niby na 16 lipca, nastepny na 27)
urodziłam a rozstępy wylazły ok 7 m-ca

tedit
- nie przejmuj sie na pewno nastepnym razem pojdzie lepiej na prawku i zdasz
jedzenie: mleko - 4 razy na dobe 180-210 ml juz teraz nawet przed snem 180 zje

darka
- wow zaczynasz cwiczyc, no no ja tez musialabym sie wziac za siebie
a Oskarek jak super siedzi w wózku no no, a my tez mamy takie "króliczki" 😜

MajaCh
- do do szatek to myśle ze i na 10-miesieczne dziecko beda ok, przeciez to tylko kładzie się na dziecko, teraz są też takie "szmatki" niekoniecznie w kształcie "sukienek"

chrzciny - lokal, napoje, ciasto, alkohol - wyszło nas ok 600 zł (12 osob)
w kancelarii - za chrzest po mszy od razu podali kwote - 50 zł(nastawialiśmy sie na 100 ale jak chcieli 50 to dostali) 😜


majaaaa
- cieszę sie ze wypoczełas, no niestety mamy taki etap w życiu, zmiana priorytetow, że nawet taki wyjazd to jest "coś" dla Nas, my to rozumiemy, inni może nie bardzooo


ewa
- u Nas choinka tez jeszcze stoi, i tutaj sie przyznam ze nie chce mi sie jej rozbierac 😜
my też podobnie używamy Dad-y - w ciagu dnia na przemian z Huggies(bo w promocji były ale ja ich nie lubię), a na "wyjscie" i na noc Pampersy

Dziś w Tesco były Pampersy 59,99 zł za 94 sztuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
megan - powodzenia u neurologa, daj znac co wybadal

Gosiaczek
- wolalam obudzic i dobic butla niz by sie potem w srodku nocy glodny obudzil bo my juz z 3-4 m-ce nie wstajemy w nocy na jedzenie - z reszta ten wieczor byl wczoraj "wyjatkowy", że tak spal po tym karmieniu po kapieli a potem po 23 wielkie harce
tak to kapiel -20-21 - butla, potem harce i marudzenia,
potem 23 butla i zasypianie w lozeczku


Jak sie urodził Rozbójnik i w koncu po 3 tyg zjawilismy sie w domku to z racji wczesniactwa i wszystkiego innego co miał..też mielismy przykaz ze szpitala zeby budzic i karmic co 3 godziny bo on by ciagle spal a musiał przybierac

ewa
- dziekujemy za życzenia
ósemka - pieronstwo nieszczesne 😠, ostatnia z 4 siedzi na skos w szczece - tzn nie wyszla, wczoraj nawet ok bylo a dzisiaj znowu ja czuje, wydaje mi sie ze na wieczor najbardziej mi dokucza, moze to po tym jak w ciagu dnia jem i jest ucisk na nią, bo po nocy ja czuje o wiele mniej

Nic znikam dobranoc, spokojnej nocki
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja zamowie ta szatke to taka pierdolka a sie czlowiek naszuka.......masakra...
Ale dzis mnie dzien wyczerpal....
Wercia mi w ciazy zaczal rosnac zab madrosci prawy dolny i do tej pory powoli sie ta biala plama powieksza, wlasnie nie jest popsuty ani nic 😮 lekarz powiedzial,zeby czekac.Ja bym najchetniej rozkroila to dziaslo,zeby sie juz przebil. Bo on jest i go widac ale nie wychodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj pierwszy raz po porodzie dostałam okres. I leci jak z kranu. Musiałabym chodzić z wiadrem między nogami… 😮 😮

Tedit. Mojej wieczorem daję 180ml a w nocy daję ok. 160 ml i czasem ma mało. A w dzień nie wiem, ale raczej mało pije bo góra 10 minut wisi przy cycu.
A co do egzaminu to ja zdałam dopiero 4 więc się nie przejmuj 😉

Darka Mały pięknie siedzi. Małe szczęśliwe dziecko 😉

Wercia współczuje bólu. Najgorsze co może być zęby. Po co to w ogóle rośnie? Ciąfle tylko bolą

Co do rozstępów to miałam w 1 ciąży (ale przytyłam 25kg i miałam wielki brzuch)… Teraz mam takie jasne prążki. Na udach, piersiach i na „boczkach”. W 2 ciąży nie doszły nowe, ale przytyłam tylko 13kg i miałam malutki brzuch.

W ten weekend znowu mam zjazd więc wpadnę dopiero w poniedzialek
Miłego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Dziewczyny, ja próbowałam dzisiaj Ani dać butlę normalnego mleka tzn. nie HA, myślałm że bedzie piła bo w smaku dobre (w przeciwieństwie do tamtego) i co?....nic nawet nie chciała patrzeć, wypluwała i czekała aż dam jej cyca 🙂) koszmar no trudno cyc i obiadki i deserki muszą wystarczyć. Mam nadzieję, że się najada bo skoro byłaby głodna to wypiłby butlę prawda?

Co do rozstepów to na szczęście nie miałam ani w pierwszej ciąży ani w drugiej. Myślę, że to sprawa genów w głównej mierze.Jedynie piersi zrobiły się takie workowate 🙂)
A okresu dalej brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z rańca 🙂


dziś już mnie głowa nie boli , ale w nocy jeszcze brałam tabletkę, szok dawno mnie cały dzień nie bolała 😮 dobrze ,ze mąż wyrozumiały i razem z synem zajmowali się mała a ja leżałam 🙂


gosiaczek od wczoraj mam nową metodę 😉 usypiam Natalie przed 18 ta śpi jakieś 30 min to tak jak kładłam ja o 20 tej 😉 a później idzie spać po 21-22 i wczoraj lekko się przebudziła dałam szybko w łóżeczku mleko i udało się spala dalej 😉


emiliaeem dzięki twojemu sposobowi ja tez usypiam Natalie od wczoraj okolo 18 tej, ja mam czas na pierwsza miłość a i jak zaśnie później ok 22 to już się nie przebudza 😉


darka trzymam kciuki ,żeby wyniki były ok 😉 dobry sposób z tym muzycznym oceanem na wózek jeszcze nie kładłam 😉


ewa Natalia ostatnio śpi mi do południa do godz a popołudniu 2 godz, karmie butelka i i tak jak zje o 22 to pobudka na jedzenie o 3 i 7 lub 2-6 😉


megan85 powodzenia u lekarza daj szybko znać co powiedział 🙂


wercia a jak dajesz mleko 🤨 wyciągasz go z łóżeczka 🤔 ja daje od 3 miesięcy nie wyciągając jej z łóżeczka nakarmię i śpi dalej i tak robię cały czas bo na kolanach sie kreci 😉 a co do wątroby to tez modle sie żeby poszło łagodnie najgorsze jest to ze dopiero w czerwcu szpital i diagnoza a ta niecierpliwość jest najgorsza 🥴 no i nie wyobrażam sobie zostawić Natalie na 3 dni najmniej 😮


maja co do szatki to tak jak piszą dziewczyny na 2 minuty tylko sie kładzie ja na brzuszek ja miałam taka z wyszytym imieniem a imprezę robiłam u mamy w domu 😉


monia321 gdyby była głodna to by pila z butli 😉 próbuj dalej 🙂

    tedi miłego sprzątania 😉 u mnie za oknem od czasu do czasu słoneczko
ja tez na szczęście nie mam rozstęów po Natalii tylko po Adrianie niewielkie na udach i piersiach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Emilia ja juz zlozylam zamowienie u chrzestnej ona zamowi na allegro wlasnie ta co wstawialam linka. Imprezy jako takiej nie bedzie bo albo tego samego wieczora albo z rana nast,dnia ruszamy w podroz do Pl autem ...boje sie tego jak nie wiem co...jak mala to zniesie 26h jazdy.....oczywiscie z przerwami bo w trasie jej pampka nie zmienie raczej...ale to dopiero pod koniec maja ,a ja juz sie stresuje heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozstepy mam i to cale mnostwo.....to podobno w czesci dziedziczne w czesci dzieki krowkom,ktorymi sie w ciazy zajadalam heheh, a teraz nie moge na nie patrzec! mysle o jeszcze jednym dziecku i pozniej jakis zabieg zeby zniknely 🙂 poki co jest taka pogoda,ze cialo sie zakrywa....pozniej bede plakac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,

mała śpi już 20 minut, pewnie jeszcze z 10 pośpi i koniec 🙂 na 14.30 jedziemy na przekłuwanie uszu, trzymajcie kciuki żeby bardzo nie płakała.... ciągle mam dylemat....


Megan ja sobie kupiłam orbitrek jeszcze przed ciązą (3 tygodnie) 🙂 i tyle jeździłam 🙂 hehe kilometr i chodzić nie umiałam 🙂 a teraz znów się za niego zabieram bo mąż mi wypomina że tyle kasy i przeszkadza w pokoju, że tylko miejsce zajmuje, więc musze zacząć ćwiczyć ale szczerze mi się nie chce, brak mi już sił na to ale muszę się przełamać i zacząć ćwiczyć 🙂

Emilia no widzisz, może już Natalka będzie ładnie spała 🙂 zyczę Ci tego
moja znów budzi się ok 3-4 na jedzonko, a potem o 6 i o 9 😞

MajaCh ja tak samo jak Ty, rozstepów mnóstwo, patrzeć nie mogę, też chcę iść na zabieg ale po kolejnym dziecku.... 🙂 czytałam kiedyś że to od genów zależy, ja miałam mały brzuch, przytyłam 13 kg a rozstępy mi się pojawiły w 5 miesiącu jak jeszcze brzuszek był maluśki... w zasadzie najpierw były rozstępy a potem brzuch 😞 ale moja mama też ma dużo więc jej to zawdzięczam i już współczuję mojej córeczce;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...