Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny,

nadal czekam na jakieś fajne tytuły ksiązkowe, bo wieczory coraz dłuższe 😉 Przyznam się, że ostatnio zaczytuję się w romansidłach i erotykach, więc jeśli takowe znacie to piszcie 🙂

Anya, oglądasz filmy w czasie pracy , tylko pozazdrościć 🙂 Słodziak Ci rośnie z Michałka, istny amancik, jak będzie starszy to na buziaka będzie wyrywał wszystkie dziewczyny 😜
A ile Misiek ważył po porodzie? i jaka ma wagę teraz, udało mu się nadgonić?

wkreciara, a podeślij jeszcze raz linka do tej kuchni, muszę sama ocenić 🙂 U nas chyba za gorąco w nocy robimy i dlatego Łucja się odkrywa,ale z drugiej strony boję się, że zmarznie 😞 Więc pewnie sami nakręcamy sytuację, tylko, że znowu ja muszę mieć ciepełko jak wychodze z kąpieli, bo straszny zmarzluch jestem 🥴 Biedny Wasz kotek, wyobrażam sobie jak Lili się z nim "bawi" a to przecież dużo mniejsze zwierze niż pies! Wkreciara, czyżbyś nie znała patronki imienia Twojej córki!!!!!wstyd 😉 😜 U nas Łucja też ma tylko jedno imię, ja i M. mamy po dwa i często nas to denerwowało. W różnych dokumentach mam różnie wpisane i później ciężko się połapać jak i gdzie się podpisaliśmy 🤨 Ale teraz jak sobie o tym pomyślę to chyba chciałabym dać jej na drugie Marta, miałaby po mamusi 🙂
A jak tam przygotowania do maturki, ruszyło coś?


My jutro jedziemy na trzydziestolecie teściów, aż miło popatrzeć jak się świetnie dogadują po tylu latach małżeństwa. Mam nadzieję, że podświadomie wbili mojemu M. taki wzorzec małżeństwa do głowy 😁

Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
Cześć 🙂
ale cisza 🙂 weekend 🙂
lusi jak pracuję to nie umiem się skupić w ciszy więc w tle leci zazwyczaj jakiś film a to że jednym uchem coś wejdzie to dobrze 😜
jak dla mnie misiek nie ważył mało bo 2900 ale przy wadze urodzeniowej dziecka kloeżanki z pokoju (4100) to był kruszynką 😁 teraz miskek waży z 9 kg tak myślę.
widzę że nie tlko ja jeszcze nie zaopatrzyłam bąbla w zimowe rzeczy.
uciekam bo misiek się rwie na nogi
go usłyszonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahaha Lusi bałwana ulepiliście pięknego 🙂 Moja Lili niestety nie zakosztowała tej odrobiny śniegu,która zdołała u nas spaść.Nie miał kto z nią wyjść na wypizdów, jak mamusia w szkole siedzi 😁 ale może jutro jeszcze jakieś resztki się ostaną albo napada nowy?!hmm

Anya Ja pierdziu!No to faktycznie Misiek nie zaduży się urodził 🤪 Moja Lili chyba najcięższa jest z całego towarzystwa, waży już około 12 kg 🤪 z tym,że wydaje mi się,że nie jest gruba- tylko duża ( jak mamusia, sic!:angry 🙂 może pomarzyć o filigranowej figurze heheh.Co do weekendu to normalka, wszystkie mamuski przez weekendy szaleją 🙃


Ajjjj i znowu to samo.Znowu wracam do domu i marudzą,że Lili głupieje na mój widok 🤪 Siedziała dzisiaj z tata i babcią na zmianę i mówili,ze aniołek, taka grzeczna.Ale po moim powrocie dostała adhd i szalała do momentu aż jej nie uśpiłam, a jak się przytulała stęskniona- słodki widok ajjj. 😉 na samym wejściu wpadła mi w ramiona i nie chciała puścić tylko się wtulała we mnie ( nawet nie zdążyłam się rozebrać).

Do usłyszonka juto, lece oglądac Mentaliste, wieczór jest mój hihi 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!!

Ojj nie pisałam troszkę, wybaczcie. Już się tłumaczę 😉
W piątek wzięłam wolne i pojechałam do Marysi. Okazało się, że wypisali je po 2 dniach. Szok. Ja nie wiem, co z tymi szpitalami się dzieje. To jest zdecydowanie za wcześnie, tym bardziej po cc. W czw. Siostra była już z Małą w domu. Przypomniało mi się, jak to było na początku, kiepskie nocki, dziecko płaczące kilka godzin, i nie wiadomo, o co chodzi. Tak więc pojechałam troszkę pomóc. Pokazałam jak wykąpać Malutką, jak pielęgnować pępuszek itd. Pamiętam tamte dni i to ,że każda nawet najmniejsza pomoc jest nieoceniona. W piątek tez mam wolne, i również do nich pojadę 😆 Marysia jest cudna.
Wkreciara pytałaś, czy nie nabrałam ochoty na drugie. Odpowiem Ci tak, za rok o tej porze będę w ciąży, jak wszystko dobrze pójdzie. Hihi 😜
Lusi ja mam dla Ciebie książkę „ Francuski ogrodnik” Santa Montefiore. Nie czytałam, ale koleżanka tak, i bardzo poleca. Pięknego zrobiłyście bałwanka. My na weekend byliśmy u teściowej, tam było więcej śniegu, i też ulepiliśmy, ale takiego malutkiego, ale Lenusi bardzo się podobał.
No właśnie Lusi poruszyłaś temat Mikołaja. Jakie macie propozycje na prezenty??
Anya ja również nie zaopatrzyłam Lenki w zimowe ciuchy, także jest nas więcej ☺️. Mam tylko kurteczkę, która kupiła jej moja siostra. Muszę jeszcze takie cieplejsze spodenki kupić, tylko nie wiem gdzie. Przeszłam się po sklepach, ale nic nie widziałam.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
lusi bałwan super 🙂 Łucja miała pewnie radochę 🙂
my byliśmy wczoraj na spacerku ale bez kombinezonu to ciężko bo śnieg bardzo mokry i jak misiek usiadł na sek. to pupa cała mokra.
Ewelek ja widziałam śliczny kombinezon w smyku ale te ceny są masakryczne szkoda kasy na kombinezon na jeden sezon no ale cóż.
Iciekam szykować się do pracy 🤢 raz na jakiś czas trzeba odwiedzić znajomych 😜
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć dziewczyny,
ale zimno......
Anya, jak TY wychodzisz z psem w taką pogodę?
Twój MIsiek to gabarytowo idealnie do mojej Łucji pasuje , ona tez już prawie 9 kg osiągnęła 🤪 Cieszę się, że nie jest jedyna taką kruszynką.
U mnie Łucja na awatarku ma na sobie kurtkę z zeszłego roku, napisane jest na niej 3-6msc, także idealnie jej teraz pasuje 🙃 😉 Nie ma co trzeba wybrać się na zakupy, ja planuje podjechać do decathlonu, tylko nie wiem czy maja tam takie małe rozmiary. W piątek bedę już wiedziała to dam znać 🙂
wkreciara, Lili po prostu wie, że jak jest Mamusia to wszystko jest w normie, gdy Ciebie nie ma to wyczuwa, że sytuacja jest jakaś inna i trzeba być grzecznym 🙂
ewelek, z jednej strony zazdroszczę Twojej siostrze tych pięknych pierwszych chwil,ale z drugiej strony, jak sobie przypomnę tę niewiedzę i lęk, to nie chciałabym tego ponownie przeżywać. Ja tak drugie dziecko mogłabym urodzić od razu w wieku ok 6msc 🙂 Dziękuję za książeczkę już szukam na allegro 🙂 JAk przeczytam to zdam recenzję 🙂

A co do śniegu to Łucja bardzo się go bała, dziwnie po nim chodziła, czuła się bardzo niepewnie. Cały czas uciekała w miejsca gdzie było sucho 🙂 Ale mimo wszystko pierwszy bałwan za nami, teraz trzeba kupić sanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry mamusie!

I co, śnieg się dalej trzyma u Was???

My byłyśmy dzisiaj poszaleć w śniegu ( wczoraj znowu napadało).Po ok30-40 minutach wracałyśmy do domu.Lili zdążyła zmarznąć i na dodatek leciały jej gluty z nochala 🤪 😁 Śnieg się jej podobał, ale nie pozwoliła sie dotknąć po twarzy -krzywiła się 😁

Powiedzcie mi przy takiej pogodzie jak długie spacery robicie? Mam namyśli takie bez wózka, typowo na śnieg i pochodzić troszeczkę. Tak jak pisałam wyżej byłyśmy dzisiaj jakieś 30-40 min i się zastanawiam czy to wystarczająco długo jest?

Ewelek- Na Mikołaja właśnie planowaliśmy sanki- ale chyba będzie trzeba wcześniej się zaopatrczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,
wkreciara 30-40 min to i tak ładnie, my dzisiaj zaliczyłyśmy 15 min 😞 Łucja zdejmowała co chwilę rękawiczki i przenosiła zimne kamyki, także trzeba było wracać do domu. Poza tym nie mamy dobrych butów i boję się, że w tych marzną jej stopy, także wyjścia póki co ograniczamy do minimum 😞
My na mikoja chcemy kupić klocki drewniane ( będzie Łucja miała czym walić po szafkach 😉)

Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
lusi jakoś muszę wychodzić z ciapkiem 😜 rano wychodzi m. my z miśkiem popołudniu a wieczorkiem ja i od jakiegos czasu nawet zaczełam biegać 😎
wkręciara my chodzimy na 1-1,30 ale zawsze z wózkiem ze względu na psa bo nie byłabym w stanie zejśc po schodach z miśkiem i psem razem. wczoraj kupiłam miśkowi buty ale dziś już miałam problem bo jak znów to wsadziłam go do śpiworka ale poźniej go wyciągnełam i jak chciałam go włożyć spowrotem to już miałam problem bo buty brudne 🤢 i co teraz? ściągnełam ale jak będzie zimno to co zrobię?
powiedzcie mi gdzie kupiłyście kombinezony? może i coś doradzicie?
a lusi ja kupiłam ostatnio miśkowi klocki w smyku takie w pudełku i tam na pokrywce są kształty. Od niedawna misiek zaczą wkładać przez pokrywkę ale chwilkębo poźniej sie denerwuje a układanie to nie wychodzi mu bo za bardzo chce wcisnąć klocek na klocek 🤢
a i muszę się pochwalić misiek ostatnio ma przebłyski po prebudzeniu najpierw powiedział picie a wczoraj buty bo zawsze pierwsze co robi po przebudzeniu to przynosi je mamusi 🙂
miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello

Ale cisza znowu nastała 😜

Anya-Pytałaś o ciuchy na zimę o ile się nie mylę.Ja kupiłam wszystko na allegro z 1 msc temu.Jest naprawę z czego wybierać.Zadbane,niezniszczone- wiadomo to są jednosezonówki i dzieciaki w tym wieku, nie dają rady ich wyeksploatować mocno. Ja kupiłam spodnie ocieplane z KappAhl-u i jednoczęściowy kombinezon z COOL CLUB Baby. I do tego buciki zimowe 😁 także my jesteśmy zaopatrzone,że ho ho.
Nie wiem jaki masz stosunek do kupowania używanych ciuszków, ale jeśli Ci to nie przeszkadza to POLECAM.Można dużooooo zaoszczędzić.

Lusi-My z tego samego względu nie kupiliśmy klocków drewnianych 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór,

Wczoraj mieliśmy gości: 8 msc chłopiec i 4 msc dziewczynka,. Także Łucja wiodła prym jako najstarsza 🙂 Dzień zleciał szybciutko a dzieciaczki fajnie się razem bawiły 🙂 Jak później spojrzałam na pokój to jakby tornado przez niego przeszło 🙃
anya, zaczęłaś biegać!!! w taka pogodę podziwiam. Ja to przez te długie wieczory coraz więcej jem..oj źle się dla mnie ta zima skończy. A propos wkreciara jak dietka?
Gratki dla MIśka za kolejne słówka!!!U nas niestety pod tym względem cisza....ale za to w kółko słyszę mama, wszystko do okoła to mama 😜
wkreciara ja też szukam ciuszków na allegro,ale mam niesamowity problem z rozmiarem. Nie mam pojęcia jaki teraz nosi moje dziecko, większość ubranek ma 74,ale 80 też bywają dobre. Także z kombinezonem ciężka sprawa, nie może być za duży,ale musi mieścić się pod nim np. ciepła bluza.....Najpierw pomierzę na żywo,a później pomyślimy 🙂

Jutro pewnie wszyscy w rozjazdach, więc życzymy spokojnej i bezpiecznej drogi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusi-Łucja jest drobna i malutka od początku.Dlatego ja na Twoim msc wybrałabym rozmiar 80.Ja kupiłam dla Lili 86 i jak przymierzałyśmy to ma jeszcze sporo msc i nogawki troszkę za długie.Jednak mam nadzieję,że do tego czasu jeszcze troszkę urośnie 😁 Zreszta to były przymiarki na sucho, a wiadomo,że idąc poszaleć przy -10 st.C trzeba coś więcej włożyć pod spód 🙂

Odwiedziny sympatyczne były 🙂 Haha Łucja miała pomoc w rozrzucaniu zabawek.To 4msc dzieciątko chyba się troszkę nudziło....?!Ale ztym 8msc to pewnie zabawa na całego była.

Jak dietka? Ano różnie.Przerwałam na 1,5 tyg bo się bałam o nerki bo się coś gorzej czułam jużi-ale wyniki wyszły dobre ( całe szczęście).Póki co raz jem a raz nie- nie mam pomysłu na żadną dietę.Znalazłam dzisiaj groupom za 49,59 i 69zł za 1,2 i 3 msc kurację odchudzającą z dietetykiem.I po wypłacie jeśli nie wykupią to sobie zafunduje....wiesz przy mojej tarczycy ( niewyregulowanej) jest ciężko zrzucić cokolwiek- a przydałaby mi się fachowa pomoc.

Anya- No właśnie!Gratuluję wytrwałości do biegania.Ja nieraz już sobie obiecywałam, ale kończyło się następnego poranka 😁


Miłej Nocki Kochane!3majcie sięciepło 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
pewnie wszystkie mamusie korzystają z długiego weekendu 🙂

U nas znowu ciężka nocka (a już było tak sympatycznie), o 5 Mała obudziła się z przeraźliwym płaczem. Okazało się, że była głodna. Zjadła mleczko i poszła spać dalej... czasem nei potrafie zrozumieć jej nocnych pobudek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

moja córcia pobiła dzisiaj rekord i spała aż do 9.00 🤪 Z tym, że w nocy kilka razy sie budziła i bawiła z misiami 🤔 W każdym razie ja jestem wyspana 🙂
wkreciara, współczuje tylu godzin zajęć. Ale z drugiej strony jest to czas na ploteczki i kawkę po zajęciach 🙂

Wczoraj oglądałam kombinezony i zdecydowanie będę zamawiać na allegro. 250 zł to było minimum za dwu częściowy-pogrzało ich!!! I widziałam fajne buciki dla Małej w CCC http://www.ccc.eu/pl/kids/catalog/all/304714 i o dziwo przystępna cena 🙂

MIłej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny!

Ale te wolne dni nam zleciały....
Lusi to miałaś w zeszłym tygodniu mini przedszkole 🙂 Jak tam lektura? Piękne buciki znalazłaś. My wczoraj byliśmy na zakupach i troszkę Niunię obkupiliśmy. Kupiliśmy kapcie, kozaczki ( w smyku, i również dobra cena bo 100 zł, ocieplane, takie trochę wyższe za połowę łydki, niestety nie mam linka, żeby Wam pokazać), piżamkę i spodenki, ale nie znalazłam takich ocieplanych spodni, więc tez kupię na allegro. No właśnie miałam się Was już wcześniej zapytać, jaki rozmiar butów mają Wasze dzieci? Lenka ma aktualnie 21. Luci współczuje Wam z tym nocnym wstawaniem, Lenka też czasami ma kiepskie nocki, ostatnio przyczyną był ząbek, wyszła nam czwórka górna, czyli juz 7 zęboli mamy. Ja już przestałam chwalić, że Lenka ładnie śpi, bo ilekroć to robię, to jest masakra. Więc Lusi nie chwal !! Może będzie lepiej 😉
Wkreciara jak tam po zajęciach?? Dałas radę tyle wysiedzieć? W sumie to fajnie, bo masz taką odskocznię od domu, zawsze mozna z koleżankami poplotkować. Też myslałam o sankach na Mikołaja, ale dziadek się pytał co Lenusi kupić, i podrzuciłam jemu ten pomysł.

Coś dziewczyny nam ucichły?!

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

ewelek ja nawet nie wiedziałam, że w smyku są tez buciki. Weszłam na stronkę i nawet fajnie cenowo to wygląda. A powiedz mi, te kozaczki co kupiliście to skórka czy goretex? JA na stronie znalazłam takie i też fajnie wyglądają http://www.smyk.com/cool-club-trzewiki-dziewczece-rozmiar-28,p1052008480,ubranka-dla-dzieci-p . CO do rozmiaru to jesienne buty Łucja ma 20, więc pewnie na zimę trzeba będzie kupić 21, ale to różnie bywa, co firma to inny rozmiar 🙂 Qrcze kapcie tez musimy kupić, Łucja cały czas chodzi po domu w sandałach,ale powoli zaczynają jej palce wystawać, więc czas zmienić obuwie 🙂 MI udało się wygrac aukcję http://allegro.pl/kombinezon-tchibo-jak-nowy-i2756358508.html . Mam nadzieję, że rozmiar będzie w miarę dobry, bo po wymierzeniu jej aktualnych ubrań to była różnica. Ale w końcu to ma byc na zimę, kiedy zawsze trzeba założyć coś pod spód. Ewentualnie puszczę go ponownie na allegro 🙂 Co do książki to w końcu jej nie zamówiłam, bo jak zaczęłam czytać opis to trochę nie moje klimaty. Jak dla mnie to za bardzo zalatuje typowym romansidłem,ale mogę się oczywiście mylić. W związku z tym zamówiłam sobie trzy inne w cenie tej jednej http://allegro.pl/wloska-tajemnica-phillipa-fioretti-stan-bdb-i2762438200.html, http://allegro.pl/wyspa-namietnosci-lorie-o-clare-stan-bdb-i2762433094.html, http://allegro.pl/zmyslowa-gra-stephanie-chong-stan-bdb-i2762422961.html. JAk dojda i przeczytam to zdam recenzje 😁
Ale Was dzisiaj linkami zarzuciłam, ale tak to jest podczas długiego weekendu, na forum cicho, więc na allegro trzeba siedzieć 🙂

Ewelek masz rację z tymi nockami, tylko że to powinno działać w dwie strony, jak piszę , że są złe to na przekór następne powinny być super 🙂 😜
Gratuluje ząbków, jak dla mnie to czwórki wychodziły najgorzej, więc super, że tez masz już to za sobą 🙂

MIłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusi kombinezon bomba, naprawdę śliczny.
Ciężko mi powiedzieć z jakiego materiału są te nasze kozaczki. Ale są podobnie ocieplane wewn. jak na zdjęciu, które przesłałaś. Całkiem fajne.
Kupiłam tam też kapcie, i własnie takie sandałkowate, tzn. z otwartymi palcami. Lenusi pocą się stópki i wolę takie otwarte, w tych zamkniętach wiecznie miała stópki mokre. Cenowo też ok 29,00 i też ich nie ma na stronie, żeby Wam pokazać.
Pełnych kapci w smyku jest dużo i to naprawdę ładne http://www.smyk.com/ubrania/buty-dla-malej-dziewczynki-18-30/kapcie,74010701,s,61?sort=authorAsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,

chyba tylko ja sie nudze i wpadam na forum 🙂

Moje dziecie mnie dzisiaj zadziwiło, bawiłysmy sie i ona nagle złapała mnie za rękę i zaprowadziła do łóżeczka. Pytam czy chce iść spac, powiedział tak i pokiwała głową. Włożyłam ja do łóżeczka i usnęła w przeciągu 5 min. 🤪 Szok, zazwyczaj usypiam ją min. 20 min, a dzisiaj taka niespodzianka 🙂

ewelek, co do kapci to ja mam troszkę obawy, bo w sumie buciki wybierałyśmy starannie,aby ładnie kształtowały stópkę itd. A kapcie nie mają takich właściwości, a przecież to w nich teraz dziecko będzie najwięcej chodziło. Qrcze kolejny problem, przydałby się jakiś rehabilitant do tych wszystkich zagadkowych kwestii 😜

Miłego dnia dla wszystkich, które podczytują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny!


Lusi- Śliczne te buciki- już je kupiłaś?? Co do kombinezony to też się zastanawiałam nad Tchibo- dość dużo aukcji można znaleźć.Ale kupiłam spodnie i buty od jednego sprzedawcy 😁 Ceny ubrań,bucików w ogóle akcesoriów dla dzieci są okropnie wysokie.
No popatrz jaką masz małą spryciule 😎 Musiało to bosko wyglądać,jak Cie prowadziła za rączkę do łóżka.Mnie się wydaje,że nasze dzieciaczki już wszystko rozumieją co do nich mówimy,kojarzą pewne rytuały itp.Tylko jeszcze nie potrafią nam wielu rzeczy przekazać-dzieli nas już jedynie bariera językowa 😜

Ewelek- Super kapcie,bardzo mi się podobaja.Obkupiłaś Lenkę,że hej 🙂Ja nie muszę kupować praktycznie nic, bo mam wszystko od siorki.Pytałaś o rozmiar bucików.W tej chwili chodzimy w nr.22.Z początku były za duże, ale teraz wydają mi się O.K.Niestety Lili odziedziczyła po mamusi dużą girę 🥴Co do wykładów to da się wytrzymać,z tym że wiadmo pod koniec praktycznie już nic nie dociera do głowy.Ale lubię szkołę,przynajmniej jakaś odskocznia 😁
aaaa oczywiście gratuluję nowych ząbków!Fajnie,że Lenka dość spokojnie przechodzi ząbkowanie.

Hehe dzisiaj w windzie spotkałam sąsiadkę- niezbyt ją lubię, nigdy nie odpowiadała jak jej "dzień dobry" mówiłam, nawet drzwi potrafiła Ci puścić na twarz ( dosłownie).Dziwna jednym słowem.A tu zaskoczenie, bo omal nie padła na zawał jak nas zobaczyła hehe, i zagadała mnie mówiąc,że czasami Lili słychać piętro wyżej jak krzyczy 😁.Przytaknęłam jej,mówiąc,że zdaje sobie z tego sprawę, ostatnio dużo próbuje wymuszać krzykiem.Na co dodała,że to taki okres w wieku dziecka.Właściwie to nie wiem, po co to mówiła??Chciała zwrócić uwagę,żebyśmy byli ciszej czy co? U niej na piętrze wiecznie imprezująca para mieszka i inne bezmózgi np.palący w windzie albo na klatce brrrr 😠 I im nikt nic nie powie,nie zgłosi.Pod nami znowu awanturnicy mieszkają:syn z matką, co wieczór się kłócą,rzucają przedmiotami po domu- kiedyś nawet telewizor wyleciał przez balkon.Ech niestety najbliższe sąsiedztwo nam się nie udało, ale za to reszta jest normalna.Nieraz zaczepiają pod klatką i dyskutują i pierdołach 🙂
Mój mąż już wiele razy mi powtarzał,żebym przestałą się przejmować sąsiadami ( tymi najbliższymi) bo oni nie myślą o nas,robią co im się podoba nie patrząc na innych.Ale ja jakoś nie potrafię, kiedyś nawet byłam ich przeprosić bo Lili o 1:30 alarm wszczęła.Ale oczywiście wszyscy z uśmiechem na twarzy,że nic się nie stało 🤪 W co niedokońca wierzę hehe.

Ok, idę obijać się dalej 😁 Bo niedługo obiad trzeba przygotować.
Buziaczki Mamuśki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,

wkreciara, ach Ci sąsiedzi..pozazdrościć. My jak jeszcze mieszkaliśmy we wro mielismy pod soba taką starą babcię, która ciągle paliła w kibelku. Mieszkaliśmy na ostatnim piętrze nad nią i cały ten jej smród unosił się do nas. Mój M. nie raz jej zwracał uwagę, aby paliła na balkonie,ale ona zawsze miała jakąś wymówkę. Kiedyś M. się wkurzył i zaczął testować wytrzymałość głośników. Sąsiadka przyleciała od razu, bo szklanki jej w szafce drgały (taka to była moc) 🤪 I jakoś udało nam się dojść do porozumienia 😜 Ale to nic, nad nami był strych a tam suszarnia, w której pomieszkiwał sobie ćpunek. Zrobił sobie mieszkanko na strychu 🙃 Na szczęście byliśmy z nim na cześć, więc mieliśmy układy 😉 POza tym w wizjerze miałam istny film akcji, jak nie wyzywał i bił się ze swoją dziewczyną to sprowadzał sobie kumpli dealerów ! A jak się przeprowadzaliśmy to meble nam znosił za puszkę browara 😁Oj wesoło tam było. TEraz troszkę brakuje mi tych miejskich atrakcji 😁
A z naszymi córciami to masz rację, weszły w naprawdę pojęty etap, wszystko rozumieją i potrafią na swój sposób przekazać. Bucików jeszcze nie kupiłam, muszę troszkę pochodzić po sklepach i coś wybrać. Dobrze Ci z rzeczami od siostry, ja też tak miałam, bo dostałam mnóstwo ciuszków od koleżanki,ale niestety ze wszystkiego już Łucja wyrosła 😞

Wczoraj naszła mnie wena na pierogi i zdecydowałam, że dzisiaj zrobie. PIerwszy raz w życiu i nawet wyszły (oczywiście nie są tak dobre jak u Mamy). Robiłam je z myślą o Łucji, ale jak je własnie spróbowałam to okazało się, że zamiast pieprzu ziołowego użyłam czarnego i sa mega ostre 🤪 Czyli Łucji pozostaje zupka 🙂

Aaaa zapomniałam spytać, bawicie się z dzieciaczkami w błocie, bo Łucja jak wczoraj dorwała się do kałuży i błota to miała ubaw po pachy. Szkoda tylko, że zaraz musiałyśmy wrócić się przebrać 😞
MIłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂
nie odzywałam się bo przyjechał brat z córcią 🙂 i nie było chwili wytchnienia. Mieszkanie wygląda jakby tornado przeszło 😜 Bratanica ma 3,5 lat ale się super dogadywali. Gonili się przytulali. Piękny widok. Byliśmy w krainie zabawy byłam w szoku jak misiek sie tam odnalazł nawet ja skorzystałam bo się z miśkiem trochę powspinałam. Oczywiście nie mogło się obyć bez sceny która mi misiek zrobił po wyjściu. Chciał jeszcze a ja że już idziemy to on na ziemie w płacz i się wije między nogami. Nawet facekt który stał koło mnie się śmiał 🙂 co te dzieci zrobiłą dla zabawy. Oczywiście wziełam go pod pachę i poszliśmy. To mniej więcej tyle o nas.

wkręciara patrzyłąm na allegro ale jak mi się już coś spodoba to nie ma nr tel a ja nie mam konta na allegro. i nici z kupienia. Ostatnio widziałam super kombinezon jedno częściowy fixoni z 115 zł ale nie było roz. na necie ten sam jest już za 190 masakra jakaś.
co do sąsiadów to ja mam podobnych na piętro niżej. Nawet potrafią na klatce spać aż strach z psem wieczorami wychodzić 🤢
lusi zaczełam biegać bo jak wychodzę z psem o 23 to jest zimno więc jak zaczynam biegaćto się szybko rozgrzewam a że ostatnio sporo mi poszło w boczki to i na zdrowie mi to wyjdzie.
Lusi ja sie nie bawiłam z miśkiem w błocie chociaż napewno by chciał. Ale za to w domu bawimy się w ciepło zimno i całkiem nieźle nam to wychodzi 🙂

co do papci to misiek cały czas chodził ale mu przestałam zakładać bo jak chodził bez to zaczynał chodzić na palcach a wiem że to nie za dobrze dlatego papcie poszły w odstawkę.

miłego dnia mamcie a jak nie macie pomysłow na zabawy z dziećmi to mam fajny link takie rzeczy robią z maluchami w żłopku. Nasze pociechy należą do 2 grupy i jest plan na listopAD http://bajkowo-opole.pl/przedszkole/grupa-2/
POZDRAWIAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...