Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aga :* 😎
Nadia 😞 straszne!! człowiek nic nie winny i te dzieciątka kochane a tamci pewnie pójdą siedzieć w zawieszeniu i tyle... moja ciocia straciła córkę 14 letnią...z człowieka życie ulatuje... to jakby serce wyrwać matce...a temu ojcu który tam był??nic na świecie gorszego niż stracić dziecko 😞 płakać mi się chce...
no i się rozstroiłam...co ja tu miałam...aaa
akcje zrobiłam wieczorem.teraz to śmieszne ale nie było mi do śmiechu kilka godzin temu 🤢 więc cały pic ZGUBIONY SMOK 😮 masakra! godzina 20;20 a apteka do 20 wiec lipa straszna. szukanie,chodzenie no i zaczęłam dzwonić po znajomych czy nie mają smoka w zapasie i jak ja już tego smoka miałam od znajomej to wracam do domu(a jeździłam samochodem do 2 sklepów i dwóch znajomych) a tam mata i zabawki na środku pokoju wiec raz,raz i je zgarniam.patrzę a tam SMOK 😮 🤢 ☺️ no ale MUKA ☺️ ☺️ ☺️ ech,,,,kto nie ma w głowie to ma w nogach...a smoka od znajomej miałam bo ona ma ich z 5 bo mały wybredny i różne sprawdzała zanim trafiła 🙃 śmieszny akcent na koniec dnia zapodałam i znikam.
mój umęczony mąż śpi na fotelu 🤔 na pewno się wyśpi!oho! ocknąwszy,wdrapawszy,śpi na łóżku...baj baj dziołchy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a no i też jestem ciekawa co tam Wanilia uknuwszy z mężczyzną swym 😎 😜 no a po winie to się knuje same bestsellery!!! 🤪 🤪 😁 😁 też bym łykła jakieś wińczacho...w sobotę idę na panieński a mała z teściówką zostaje więc jest BAL na całego!! 🤪 🤪 pochlam się jak nastolatka... ☺️ 😁 śmieszno,śmieszno ale przeciez nie jestem taka głupia 🙃 tak sobie gadam bo pierwszy raz zostawię małą na całą noc i aż dziwnie jak będę musiała mleko ściagać... aj tam 🙂 do jutra laski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja to poszła bym na jakąś imprezkę... 🙂 i może być okazja, bo w piątek grill u kolegi i wszyscy znajomi się zejdą 🙂 🙂 🙂 tyle tylko, że jak mama moa nie wróci w piątek to możemy sobie pomarzyć, bo Maciek jak się obudzi w nocy to mojego taty nie toleruje 😜 hehe 😜 muszę być ja, no i czasem i mamie po chwilowym płaczu udaje się utulić 😉 a naprawdę mam taką chęć iść 🙂 będzie tam cała moja paczka za młodu 🙂 tylko teraz trochę starsza ☺️ chociaż jeszcze u nich kawalerstwo i panieństwo się szerzyyyyy 🙃 😎 no i bezdzietni 😁 no i do takiego towarzystwa mnie się chce.... 😆 choć na jeden wieczzór 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry. Nie chciałam takich smutków wprowadzać na forum 😞 Ci mężczyźni też byli ranni, ale lekko, bo cała siła uderzenia poszła w wózki 😞 pogrzeb będzie w Polsce. Mój mąż mówi, że to nie jest dobry pomysł, żebym na niego szła, bo całkiem się nie pozbieram.. nie wiem..

Ojj Wasze dzieciaczki szaleją. Moja jeszcze daleko w tyle. Jak przewróci się na brzuch, to chwile stęka, a potem krzyk, że chce siedzieć i trzeba ją podnosić. Uwielbia siedzieć i tylko tyłkiem tak rusza, że się przemieszcza na kocu 😁 radzi sobie dziewczyna 😜
Czy Wasze maluchy zawstydzają się? Wczoraj dwóch osób tak się wstydziła, pierwszy raz taką zawstydzoną ją widziałam. Chowała się we mnie.. Jejku jak ja ją kocham. chociaż nie planowaliśmy dzidziusia to teraz życia bez niej sobie nie wyobrażamy..
Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry
nadia decyzja nalezy do Ciebie, jak nie pojdziesz to mozesz miec wyrzuty sumienia, a jak pojdziesz to rzeczywiscie, moze byc ciezko 😞 u nas na cmentarzy sa gorby dzieci i zawsze jak kolo nich przechodze to mnie sciska w sercu, 2 m-ce, 7 lat, 2 lata..masakra 😞

strasznie wspolczuje tym rodziom, szczegolnie ze zginely tylko dzieci, musza miec ogromne poczucie winy. swoja droga pewnie teraz wszyscy beda stawac z wozkiem 2 metry przed kraweznikiem...

a w ogole mialam Wam pisac ze jakos te marcoweczki pechowe, juz trzecia dziewczyna sie wykruczyla... 😞 i to taka co ma 1 niepelnosprawna coreczke. u nas na grudniowkach nie bylo takich historii, dotrwalysmy do konca w komplecie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadia85 napisał(a):
Dzień dobry. Nie chciałam takich smutków wprowadzać na forum 😞 Ci mężczyźni też byli ranni, ale lekko, bo cała siła uderzenia poszła w wózki 😞 pogrzeb będzie w Polsce. Mój mąż mówi, że to nie jest dobry pomysł, żebym na niego szła, bo całkiem się nie pozbieram.. nie wiem..

Ojj Wasze dzieciaczki szaleją. Moja jeszcze daleko w tyle. Jak przewróci się na brzuch, to chwile stęka, a potem krzyk, że chce siedzieć i trzeba ją podnosić. Uwielbia siedzieć i tylko tyłkiem tak rusza, że się przemieszcza na kocu 😁 radzi sobie dziewczyna 😜
Czy Wasze maluchy zawstydzają się? Wczoraj dwóch osób tak się wstydziła, pierwszy raz taką zawstydzoną ją widziałam. Chowała się we mnie.. Jejku jak ja ją kocham. chociaż nie planowaliśmy dzidziusia to teraz życia bez niej sobie nie wyobrażamy..
Miłego dnia!!

Nadia, u nas dokladnie tak samo, mala jeżdzi tyłkiem po pokoju ui gdzie chce to sie przemieści, a lezenie na brzuszku tez jest ostatnio be. ona probuje z siedzenia do raczkowania przejśc, wiec wyciaga raczki przed siebie, dupke podnosi , ale wczoraj cos jej nie wychodzilo i trzy razy spadla prosto na twarz na podloge 🤢 no i trzy guzy mamy dzisiaj 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemaaaaaa konchityyyyyy 😎 😎 😎
Jesteście boskie 😉
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/obraz078wo.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9830/obraz078wo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.widzę aga pełną parą 😁 ja też miałam ale zaczynam od kompa... ☺️ zaraz sie biorę bo deszcz pada więc i tak w domu.mam obiad wczorajszy wiec dzisiaj meeeega sprzątanie. sałatka z wędzonego kurczaka dzisiaj na dodatek będzie 🙂 tylko nie wiem co wrzucę do niej... robicie sałatkę z wędzonego kurczaka?jakies pomysły?? nie mam ananasa w puszce...muszę najpierw zobaczyć co mam a potem pokombinuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i chęci mi opadły... bo dzwonił mąż i prawdopodobnie wyjedzie w piątek dopiero po pracy... bo on jedzie z kierownikiem bo też akurat do Polski się wybiera, no więc uda mu się samochodem, a szefowi to na rękę bo będzie miał kierowcę na zmianę. no a niby coś jeszcze jutro ma załatwić i dlatego wyjazd się przesunął na jutro... no nic...

dlatego mam chwilę na komputer 🙂 a zaraz muszę uśpić Maćka to wtedy zabieram się do roboty! 🙂

co do zawstydzania to u nas też tak jest 🙂 czasem jak ktoś się do niego uśmiechnie albo coś powie, to on zarzuci takim spojrzeniem wstydnisia i ucieka wzrokiem, a jak jest u mnie to się we mnie chowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Siemaaaaaa konchityyyyyy 😎 😎 😎
Jesteście boskie 😉
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/obraz078wo.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9830/obraz078wo.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]

no i wszytkie lale leza u mych stóp!!!! jeeeeeee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ojej, jak pusto...

Maciek usnął przed chwilą i w końcu mam dla siebie chwilę czasu. obiad już ugotowany i zjedzony 🙂 zebrałam też dzisiaj 2 duże miski ogórków, mama zasiała ze 2 rządki, i wcale nie długie a ogórków dużo 🙂 no i najważniejsze, że nie pryskane. Mam zamiar zrobić takich małosolnych, żeby do zjedzenia były 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😘

Ja pierdziele jak Wy to robicie,że na forum czas macie heeee 😮 😮 😮 ?????
Niby ogarniam się czasowo, a i tak nadrabiać tego co skrobiecie nie daje rady 🤔

Pączek od wczoraj ma dziąsła jak klocki lego, takie z wypustkami...muszą go boleć jak jasna cholera bo nie złazi mi z rąk 🥴 Dzisiaj to już total masakra była...jestem wypompowana...już jest wykąpany i śpi...zapodałam mu daweczkę przeciwbólową i mam nadzieję, że pośpi...

Widzę, że Wasze skarby super rosną ... w ogóle słodkości, miód i czekolada wszystkie razem i każde z osobna 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...