Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
qrwa mać - spaliłam właśnie czajnik. wstawiłam wodę, żeby Maćkowi do termosu była no i bez gwizdka, żeby nie gwizdało... i zagapiłam się w bidety, muszle, wanny.... no i nagle coś czuję... lecę do kuchni a tu czajnik dziwnie już wygląda, woda się wygotowywała i śmierdzi wszędzie niesamowicie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aaaaaaaaa i co by tylko kolorowo nie bylo to co noc młody ląduje u nas w łóżku ok 4 bo.....musi się tulic do mamy....... 😮nie wiem skąd mu sie to wzielo.... Wszystko by było ok bo nie je tylko śpi ale jest jedno ALE ze przez sen bawi się w zsgar 🤢 tak się gość kręci ze jako wskazówka to chyba przeleci ze 4 godziny.....kopiąc nas przy tym strasznie....... 🤢
O co kaman 😮????

No nic dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Aaaaaaaaa i co by tylko kolorowo nie bylo to co noc młody ląduje u nas w łóżku ok 4 bo.....musi się tulic do mamy....... 😮nie wiem skąd mu sie to wzielo.... Wszystko by było ok bo nie je tylko śpi ale jest jedno ALE ze przez sen bawi się w zsgar 🤢 tak się gość kręci ze jako wskazówka to chyba przeleci ze 4 godziny.....kopiąc nas przy tym strasznie....... 🤢
O co kaman 😮????

No nic dobranoc 😉


Ojjj mój tak samo ma 🤨 ...między 3 a 4 zawsze go już biorę bo nie ma mowy żebym tak co chwilę do niego wstawała 😮
Ale biorę go z "całym jego osprzętem" co by się do mojej poduszki nie przyzwyczajał 🤢
...no i o tyle mam lepiej, że śpię sama więc mnie nie kopie bo ma więcej miejsca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka...

Zdycham i o nic nie pytam 🤢 🤢 🤢
Kajtuś wyrozumiały (co się facetom rzadko zdarza 😮 ) nawet grzecznie nockę przeżył bo przespał to za dużo powiedziane 😎
Słowa dzisiaj nie mogłam wykrztusić 🤢

Miłego dnia dziołchy i dużo słoneczka...oddam trochę od siebie bo u mnie już ukrop 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Nova zdrowka 😘
aaagaaa kabina pierwsza 🙂 sama mam podobna tylko wieksza 🙂 jedyne z czegon nie korzystam to z bocznych masazy (jestem na mala i leci mi po uszach :blush 🙂 Saune uwielbiam i dosc czesto z nij korzystam 🙂 a masaz stop mmmmm zbawienie czasem jest, w szczegolnosci ze czasem tym do stop po kregoslupie jade 🙂

Florek dzis obudzil sie o 3 i wypil dwie butelki herbatki po czym poszedl spac. Spi zwykle u siebie choc zdaza sie ze biore go do Nas 🙂 dzis spal do 7:15 🙂 a nam sie strasznie nie chcialo zwlekac z lozka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
aga u mnie się co chwile jakieś ucho od garnka spali... 🙃 by się nic robiło to by się nic nie działo:P gotuje właśnie barszczyk czerwony z buraczków od cioci,to tak a propo 🙂 szkoda tylko że to czajnik mamy...będzie trzeba allegro uruchomić i zakupić drugi 😁 albo jakiś bazarek odwiedzić 🙂 to chyba Ty pisałaś o kabinach.powiem Ci że my kupiliśmy zwykłą bo ja taką chciałam.kuzyn ma taką wypasioną i nie używają.aczkolwiek mi radia czasem brakuje pod prysznicem 😉 od święta pewnie miło by było zostać wytrzaskanym przez wodę 😁 jak macie fundusze to kupcie a co 🙂 nie będzie Ci mąż mówił,że zołza byłaś i nie kupiłaś:P
Marzenka widzę że zaglądnęłaś ostatnimi czasy 🙂 zdrowiej szybko 🙂 ja też mam chodzik ale jeszcze go nie używam bo moja księżniczka ma w nosie wszystko oprócz siedzenia jak już ją ktoś posadzi...mam i raczej troche poużywam.jak się nie przesadza i dziecko nie siedzi tam 3/4 dnia to nic złego sie nie stanie.w chodziku przynajmniej nie dosięgnie szuflad...albo śmieci z podłogi... 🙃
moje dziecko się złości bo jej posadzić nie chce.gówniarka mała teraz wyłudzać próbuje na jęczenie 😮 u nas od kilku dni też króluje mammma,mama mamamama i jestem ja MAMA 😁 wydaje mi się że nie wie OCK ale i tak lepiej mama niż baba.ciągle tylko baba i baba było 🤔 mąż mój zajechany pracą wczoraj wrócił o 23 do domu.dzisiaj już podobno normalnie skończą o 17 więc dzieci od niedzieli pierwszy raz tatę zobaczą.Milenka czasem się obudzi jak mąż wstaje rano więc tyle go widzi a Jula tylko pyta kiedy tata wróci jak ona nie będzie już spała... dzisiaj znajoma przyjdzie na kawkę ze swoją 5 miesięczną Oliwką a o 14 mam fryzjera 🙂 obcięcie samo.jak tak dalej pójdzie to nie długo na chłopaka się obetnę bo coraz częściej się obcinam 😮 1.09 wesele więc i farba będzie na poczatku przyszłego tyg 🙂
no i coś z mojego ogródka;dynia opanowała mi cały kompost 😮 mąż się śmieje ze nie musi tam zielska kosić teraz bo dynia ma takie wielgachne liście ze nic koło niej nie rośnie.ale to bardzo dobrze 🙂 już nawet na płot weszła i za płotem też ogarnia teren zielony 😁 😁 bańki na razie małe ale są 🙂 więc zupki na zime z dynia dla Milenki będą 🙂 oczywiście cukinie i kabaczki też na potęgę rosną 🙂 marchewka się kończy i zdycha na tym żarze.a no i słoneczniki mi sikorki ogarnęły więc wydziugane po pół łebka 😮 zaraza jaka 😠 no i co się okazało to mamy koło naszego płotu(po stronie sąsiada) ulęgałkę.więc dzisiaj mam nadzieję znaleźć chwilę nazbierać,pokroję na plasterki i zacznę suszyć na kompot wigilijny 🙂 uwielbiam kompocik...
ale żem się rozpisała!a tu łazienka jeszcze do ogarnięcia 🤢 Mila usnęła wiec zabieram kilogramy i idę sprzątać!! a i zapomniałam ; zdjeliśmy dywan ze strychu...dla Milenki no... były gołe panele to się odpychała i zasuwała do tyłu a teraz po dywanie nie umie...no i od wczoraj zasypia na brzuchu,teraz też zasnęła na brzuchu.kurde o 11 znajoma ma przyjść a ja w proszku!! baaaajjjj,może wpadnę później 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Basieńka fajnie, że Florek lepiej się czuje w nowym żłobku. a co do kabiny, to właśnie kilkoro moich znajomych ma coś w tym stylu i chwalą sobie te masaże. i cały czas z nich korzystają. Ty też tak piszesz. no a ja cały czas się zastanawiam, bo tu dziewczyny mi pisały, że pewnie i tak się z tego nie będzie korzystać... no i nie wiem. a z drugiej strony to marzenie męża... na dole w łazience będzie zwykła, prosta kabina. a u góry ma być pokój kąpielowy typu właśnie ta kabina z bajerami i do tego jeszcze wanna z hydromasażem...

Aniqa no to zdrówka dla Kalinki 😘 a jak tam sytuacja z mężem?

Nova zdrówka zdrówka zdrówka 😘

Asia chyba masz rację i zrobię mężowi ten prezent 🙂 a tak poza tym to uwielbiam Twoje posty 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
dzień dobry 🙂

Basieńka fajnie, że Florek lepiej się czuje w nowym żłobku. a co do kabiny, to właśnie kilkoro moich znajomych ma coś w tym stylu i chwalą sobie te masaże. i cały czas z nich korzystają. Ty też tak piszesz. no a ja cały czas się zastanawiam, bo tu dziewczyny mi pisały, że pewnie i tak się z tego nie będzie korzystać... no i nie wiem. a z drugiej strony to marzenie męża... na dole w łazience będzie zwykła, prosta kabina. a u góry ma być pokój kąpielowy typu właśnie ta kabina z bajerami i do tego jeszcze wanna z hydromasażem...

Aniqa no to zdrówka dla Kalinki 😘 a jak tam sytuacja z mężem?

Nova zdrówka zdrówka zdrówka 😘

Asia chyba masz rację i zrobię mężowi ten prezent 🙂 a tak poza tym to uwielbiam Twoje posty 😘

Ja dla mnie to zalezy od osoby. Ja korzystam w kazdym razie i barzdo sobie chwale 🙂 radio w kabinie gra u mnie zawsze. Teraz Florek tez sie kapie w naszej wannie i zawsze wlaczam mu swiatelka (biale i fioletowe) oraz radio i sie bawi 🙂
Z wyposazenia mam taka:
http://www.praktiker.pl/produkt,30503,655/kabina_prysznicowa_sirilanka_150x85_cm.html#produkt_opis_cechy z dodatkiem sauny.
Postaram sie zrobic w domu zdjecie mojej kabiny i wstawie na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga gratuluję Maciusiowi nocnikowych sukcesów 🙂 U nas sikanie też pełną parą ruszyło... nawet i 4 razy dziennie uda się zrobić siku do nocniczka, kupki się jeszcze nie udało, ale polujemy na nią 😜 A jeśli o kabiny chodzi... sama niedawno napalona byłam na taką z bajerami, ale jak na necie poczytałam opinie na ich temat to odpuściłam, porządna kabina z hydromasażem to wydatek rzędu kilku tysięcy, a to są tanie chińskie cudeńka... zawodne, trudne do utrzymania w czystości i nawet do zamontowania... ostatnio moim znajomym przy montażu pękła taka kabina. Koniec końców kupiłam panel prysznicowy z deszczownicą i szczerze... jeszcze ani razu z niej nie korzystałam ☺️ więc jeśli miałabym jeszcze raz wybór to wolałabym zainwestować w porządną słuchawę
Holi u nas też ciągle walczymy z jedzeniem kawałków i u nas najlepiej smakuje deser i nie wiem czy dlatego, że mama taki pyszny robi czy dlatego, że zblendowany na gładko 😜 Obiadki to koszmar... jedzenie ich trwa mego długo i ile się dziecko przy tym napluje, ale jestem twarda i blendera już nie wyciągam 😉 ostatnio jadła pomidorówkę i jaką miała minę jak trafiła na taki dłuższy makaron 😁
NovaM mam nadzieję, że Ci gile odpuściły 😘 i nie bądź taka skromna prezentując Pączka... jak na Pączka przystało niezłe ciacho jest 😉
Aniqa buziole dla Kalinki 😘 i innych pociągających noskami dzieciaków 😘
Wanilia dołączam się do ochów... Weronika cudna i ta kokarda... mała dama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! mój mały dziś miał nawet względny dzień ale ząbki mu chyba niebawem wyjdą bo tak mega dziś cierpiał wkładał co chwila rączki i popłakiwał co chwila a potem dałam mu przeciwbólowy paracetamol i od razu zmiana humorku.
Marzenka życzę zdrówka i żeby usg Pączka wyszło super!!!!Chodzik to spoko rzecz!!!!
Asia jak zwykle jakieś pyszności robi barszczyk mniam mniam!!!Mój mąż dziś dżem śliwkowy robi !!!
Meliska no właśnie mój mały choć nie wiem ile bym mu pchała kawałki w obiedzie to zamknie buzie na spust i koniec a jak ty Meliska robisz ten deser!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej...

Dzięki za życzenia zdrowia dziewczyny ale niestety nie działają 😞
Dzisiaj jest o tyle gorzej, że Pączysławowi leciały już giluchy wieczorem 🤢
Oby w nocy go nie męczyło bo ja to sobie jakoś poradzę...

Na komary ja mam raid do kontaktu, włączony jest w korytarzu tylko jeden (bo jeszcze drzwi w pokojach nie mam 😜 ...no i siatki w oknach to podstawa...no u mnie na wsi by nie przeszło bez 😮

Gardło mnie boli 😠 Idę coś zjeść to się podrapię w nie przy okazji 😉

Spokojnej nocki laski i bobaski 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry:*
novaM wspolczuje ci… doskonale wiem co czujesz ;((((( my tez przerabiamy katar u malego… byliśmy u pediatry i okazalo się ze wychodza 3 gorne żeby na raz i stad ta masakra…..
co do pytania o komary to ja mieszkam na 8 pietrze wiec nie ma u nas nic.. ale na dole jest tego ze hoho mamy plasterki Moabito na wozek, spray do psikania malego i zel po ukszeniu dla dzieci i obowiązkowo moskitiera na wozek
Aniqa byliście z mooda u lekarza? Może to tez od zębów? Bo nasz tez kaszle a to się okazuje ze nadmiar sliny i katar scieka do gardla…
Aaagaaa ja wym wybrala ta 2 kabine…. I ogolnie chcesz taka z daszkiem? Ja teraz wymieniałam kabine 2 tygodnie temu.. jak będę w domu to wkleje ci linka…. Tez taka z czarnymi szybami i powiem ci ze te co maja przod szyby a tyl pusty ze widac plytki SA lepsze bo silikonem się uszczelni i ok. a my już tydzień wylapujemy przecieki na szybach na dole;/
Basia widac to była wina zlobka a mlody szybko się jak widzisz dopasowal wiec super teraz już możesz odetchnąć… ja od 03.09 mam nianie i ciekawi mnie jak to będzie… na razie M siedzi z malym
Meliska co do jedzenia kawałków to u nas tez był mega problem i moje zupy w kawalkach nie wchodzily ale spróbowałam słoiczkowe z hipp i kilka słoiczków z tatusie skarmili i już teraz wszystko w kawalkach umie)) a Deserki jakie robisz?
Wanilia no Werka jest oooooooooooooooooho ho slodka bym ja zjadła 😉
Asia hewee no tak czytam to u nas tez było nababa ciagle a teraz jest i tata i mama i baba i Dada i gugu i grrrr i brr)) i nawet cyk 😉)))
Ehh nasz maly tez max 3-4 i laduje u nas a ostatnio to już nawet o 1 przez te żeby…. Jak nie miał to nie miał a teraz 3 już piekne biale i kolejne 3 wychodza no masakra jak wszystko na raz się dzieje… no i stoi już co chwilke wstaje …
Wczoraj bylam z nim na placu zabaw na huśtawkach chyba z pol godziny się bujal i nie chciał zejsc i z rykiem zegbnalismy plac zabaw bo była już 21;/ a hustawka w domu jest beeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuszki
ja dzis w pracy 🤪 🤪 🤪 maz z uliuszkiem,wiec w koncu mam cas was poczytac 🙂
chorym duzo zdrowka zycze!!!
agami - masakra tyle zebow naraz, biedny maluszek, u na dopiero trzeci rosnie.
asia - fajnie masz tyle warzywek swoich w ogrodku, nie pryskanych zdrowych i w ogole!!!
aaagaaa - u nas b taki wypasiony prysznic nie zdal egzaminu bo mamy tak twarda wode ze sluchawke od prysznica to musimy co pol roku zmieniac wiec byloby szoda gdyby dysze sie pozatykalo w hydromasazu... czy prostsze tym lepsze rozwiazanie
marika u nas dokladnie to samo z tym spaniem , od paru dni ta wiercipieta spac nie daje!! a zanim zasnie to takie figury robi jak maly gimnastyk!

a nam teraz czas szybko leci, kazda wolna chwle spedzamy na dzialce naszej, narazie jestesmy na etapie prac ziemnych, hehe, moze za rok zaczniemy zalatwiac dokumenty, a na wiosne 2014 moze fundamenty, a ja tak bym juz chcila wyprowadzic sie z tego bloku, tej klatki na ludzi, to jest zbrodnia przeciw ludzkosci te bloki cale i te mieszkania ciasne, niby 3 pokoje a jak sie rozlozy kojec, krzeselko do karmienia, suszarke na pranie to nawet pies sie nie ma gdzie polozyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

U mnie z obiadkami nie ma problemu zadnego. Florek je wszystko w kazdyj ilosci i kazdej konsystencji. Im wieksze kawalki tylko na dluzej mu "zatyka" buzie 😉 dosc czesto nie nadazam z wkladaniem mu lyzeczki do buzi. Na sniadanie zjada mleko z buteki a potem dostaje pietke do gryzienia. Kabanosy zajada non stop. Ogolnie moj obiadek tez juz zjada i nie ma problemow z tym. Tak miele jezykiem az w koncu rozdrobni na takie jakie moze polkac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...