Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Beatka a Ty tym chruścikim to chyba chcesz mnie zawstydzić ☺️ ja dzisiaj tylko gołąbki zrobiłam ☺️ a miały być jeszcze ciasteczka owsiano-śmieciowe...może jeszcze zrobię... no jak u mnie może nie być ciasta na niedziele??chociaż ciasteczka...wygrałam aukcję! łącznie za 89zł. to za pieniążek od cioci chrzestnej 🙂 jak mowa o cioci to miała termin na 1 list i lekarz powiedział że jak nie urodzi do ndz to w pon na oddział bo mała waży już 3.900. pączek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Beatka a Ty tym chruścikim to chyba chcesz mnie zawstydzić ☺️ ja dzisiaj tylko gołąbki zrobiłam ☺️ a miały być jeszcze ciasteczka owsiano-śmieciowe...może jeszcze zrobię... no jak u mnie może nie być ciasta na niedziele??chociaż ciasteczka...wygrałam aukcję! łącznie za 89zł. to za pieniążek od cioci chrzestnej 🙂 jak mowa o cioci to miała termin na 1 list i lekarz powiedział że jak nie urodzi do ndz to w pon na oddział bo mała waży już 3.900. pączek 🙂

No to super że aukcja wygrana, będzie miała Milenka zabawę. Czyli ta chrzestna co to był problem czy wogóle zostanie chrzestną szczęśliwie dobiła do terminu porodu? Trzymam kciuki za nią 🙂
Ja dziś chyab tylko babkę upiekę więc też bez szału. A chruściki, mmmmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja od dwóch dni w tulaczce 😉 do mamy jeżdżę codzień bo siostra z siostrzenicami przyjechała ze śląska 🙂 młody mega szczęśliwy z towarzystwa kuzynek 🤪
Młody dostał bo to chrzestna pchacza od niej 🙂 tak więc super !!! 😉 a ja zamiast pchacza kupiłam mu stolik edukacyjny skoro kasa się zachowała 😉
Ja właśnie zbieram się na imprezę do znajomych 🙂 chrzestna z Misiem zostaje 🙂 tak więc jak widzicie same plusy 🙂 🙂!!!!!!!!! Tylko żeby kaca jutro nie było....... 😮


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa ja nic tym razem nie pichce ale 1 listopada robiłam rogaliki 🙂 ale to umnie też święto szwagier, tata siostra w szoku 😮 🙃 hahaaaa
Asia super aukcja Ci się udała 🙂 😎




a i najważniejsze :
dziś mój Młody 🙃 od tatusia zrobił już 3 kroczki sam do mamusi 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor 🙂
Dzis bylo u nas Halloween.Dzieci zbieraly cukierki po domach. A dlatego dzis, bo jutro wolne od szkoly i lepiej dla dzieci. Fajniee bylo, nasmialysmy sie z synkow siostry, bo numery odstawiali.
A wogole to jeszcze przed wyjsciem upieklam rogaliki z dzemem, bo wczorajszy koszyczek chruscikow zjadl moj malzon.
Padam na twarz wiec Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂
Jak dobrze pojdzie jutro przysla mi kabel i wroce do zywych.
Jak tylko moglam to staralam sie cos niecos podczytac, ale na pisanie nie mam czasu, bo albo kompa nie ma, albo jest ale ja nie mam akurat czasu za bardzo na niego.

Marika wielkie gratki dla Michalka 😆 on najmlodszy, wiec trzeba przyznac, ze wczesnie zaczal!

Nie pamietam juz co czytalam iles dni temu...no tyle,ze Nova sie pozegnala 😘
Holi piekny jesienny avatar masz 😆
Pam szkoda mi twojej Konstancji - chyba to nie jej swiat zlobek.

Zdaje sie, ze dzis w koncu odetkalo mi sie ucho jak bralam prysznic 🤪 chyba po 3 tygodniach 😮 Czuje sie jak nowonarodzona!!!!

Jasmina wlasciwie juz nie raczkuje od dobrego tygodnia 🙃 Czasami jak jej sie wlaczy chodzenie (tak jak teraz - stad mam mozliwosc pisania) to chodzi tak i gada do siebie 😁 Kilka raczkw zrobi czasami jak sie przewroci i dosciany np.chce dojsc. A, no i biegac zaczela, a jest przy tym tak komiczna 😁

A czy mnie oczy nie myla, ze nasz Stranik Teksasu Aga zawsze obecna zaginela? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzeń dobry 🙂
Coq na tym zdjęciu to Ty???? Bo jesli tak to wyglądasz jak Twoja młodsza siostra (nie wiem czy masz) 😜
Aniqa widzisz zalożyłyśmy klub wzajemnej adoracji i tak się nawzajem podzwiamy i słodzimy sobie 😁 Zaproszenie Ci wysłać? 😉
Tez zauważyłam że nam Aaagaaa zniknęła...
Dla styczniowego rodzynka gratuacje ogromne 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

nie zaglądałam od 2 dni, bo brak mi było czasu na wszystko 🙂
w piątek byłam na imprezie, 30 urodziny męża kuzynki 🙂 oj, fajnie było tak wyjść 🙂 trochę wypiłam, pogadałam, do domu wróciłam po północy.
a sobota jak sobota w domu do zrobienia sporo, posprzątać etc, w końcu jutro przychodzą malarze! 😁
i wczoraj gości mieliśmy i to dwukrotnie. Najpierw jedna kuzynka, która akurat na Wszystkich Świętych przyjechała przyszła z córcią. Maciek prawie 3-letnią Natalę wycałował, wyprzytulał 🙂 potem przyszłam druga kuzynka z mężem i córcią 4-letnią. No i znowu Hania została wycałowana 😜 mały całuśnik mi rośnie 🤪

no a teraz czytam co tam u Was 🙂

Coq, Wanilia dziękuję za pamięć o mnie 😉
Asia u Ciebie non stop coś dobrego do jedzenia, mmmmm 🙂
Pam jak tam Konsti?
Marika super, że Michałkowi się już udało jakieś samodzielne kroczki postawić 🙂
Coq dobrze, że ucho odetkane 😁 a Jaśmina to szaleje z tym chodzeniem, a teraz już bieganiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Nie potrafię się bez Was obejść 😉

Wanilko ja kupiłam mojemu Vicks do smarowania ( czy jak to się tam pisze 😉 ) i niby to od rou się stosuje ale nic mu nie jest, a działa rewelacyjnie 🙂
No i kropelki Nasivin soft... Katar przebiega prawie bezobjawowo 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CZytam o tych inhalacjach i nawet ze zwykłej soli mozna zrobić ale jak to w praktyce ma wyglądać? Bo stawianie miski obok łóżeczka wydaje mi się mało praktyczne. Nasivin mamy i staramy się używac ale jak pisałam wczesniej to jest dramat 🤢 Katar z lejącego zamienił się w gilowaty i zapycha totalnie nosek 😞
NovaM miło Cię widzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A z przyjemniejszych rzeczy to Werka nauczyła się naśladować konika i krówkę. Jak zobaczy konika w książeczce to stara się parskać a przy krówce robi mmmmmmmm, do muuuu jej jeszcze brakuje ale mama i tak zachwycona 🙃 Gorzej że molestuje mnie tą książeczką i oglądamy ja chyba z 1000 razy dziennie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

"Rodzynek"dziękuje bardzo 😘 😘 😘oczywiscie bardzo się cieszymy że wystartował 🤪 ale mimo pierwszego startu 😎 chyba nam jeszcze chwilkę zejdzie bo halny u nas trochę jeszcze wieje 😜 😜 😜 ale pierwsze koty za płoty!!! 😎 😉 😉 😉

Nova naprawdę miło zobaczyć tą grubą czcionkę 🙂 😘

Wanilia ja gdzieś czytałam by w łazience w umywlace nalać ciepłej ale nie za gorącej wody do umywalki i wlać zaparzony majeranek i tak siedzieć nad tą umywalką i bawić się w tej wodzie z dzidziem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...