Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
tak gadacie o tej szóstce Weidera, że może i ja ponownie się zbiorę 😁

albo za Chodakowską się zbiorę, moja siostra z nią ćwiczy i już schudła 😉

ale to od jutra, dzisiaj już za późno, a jeszcze kuchnię muszę posprzątać, pranie rozwiesić... umyć się, pouczyć się trochę.... hmm? kiedy ja spać pójdę.... 🤢

Aga, ja sie wlasnie przerazilam...zaczelam Chodakowska, skalpel I, trening trwa 40 minut, a ja po 15 padlam jak kawka 🤔 teraz leze na kanapie i kwicze, tak mnie giry bola 🤢 🤢 Boze, ja sama siebie przerazam, a wlasciwie moja wydolnosc fizyczna..tragedia.
Dziewczyny ja was podziwiam, ze sie za 6 wadeara zabiueracie. mój brat ma 20 lat, 4 razy w tygodniu trening pilki nożnej plus mecze i bieganie i on nie dotrwal do końca 6 🤢 zrobil 30 kilka dni, a brzuch ma jak skała, kaloryfer widac. wiec respect jak dotrwacie 😉


tak czytam mojego posta, i stwierdzam, ze marna ze mnie pocieszycielka 😉 😜 😎 wybaczcie 🙂



haha Aniqa ja Ci już pisałam że długo nie myślałam....ale nie powiem czuję już zakwasiory....oby tylko nie zniechęciły mnie.... NIE DAM SIE!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
nikt nie odpowiedział na temat KUP.... 😜???


tak wogóle dzień dobry 😎

Dzień dobry - u mnie totalny brak słońca 🥴 Jadę do Cherry na kawę 😜
U nas kupy średnio co 2-3 dni więc siłą rzeczy dobrze przerobione - mają czas 😉 Ale np kukurydza jak dam to wychodzi w prawie niezmienionej postaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
nikt nie odpowiedział na temat KUP.... 😜???


tak wogóle dzień dobry 😎

Dzień dobry - u mnie totalny brak słońca 🥴 Jadę do Cherry na kawę 😜
U nas kupy średnio co 2-3 dni więc siłą rzeczy dobrze przerobione - mają czas 😉 Ale np kukurydza jak dam to wychodzi w prawie niezmienionej postaci


u nas 2 dziennie .... 😜

a słońca tez nie ma.... 🤔 ale też żadna pogodynka mi go dzisiaj nieobiecywała.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Marika Meliska Aniqa
uwielbiam Was 🤪 🤪 🤪 cudowne moje kochane sportswomen 🤪 🤪 🤪 będziecie mnie napędzać 😉 niestety zrobiłam przerwę jednodniową w ndz bo nie miałam kiedy zrobić i sił też nie było...ale ide dalej.byłam na chrzcinach w niedz i tak popiłam że łoooo matko ☺️ ☺️ troche mi głupio było ze wzg na meża ale sobie pomyślałam żeby on wiedział ile ja się udenerwowałam jak on pił i usprawiedliwiona przed sobą samą 🙂 raz od wielkiego dzwonu ☺️ dzieci ogarnęłam,psu jeść dałam,wykąpałam sie więc i tak nie było źle! po drodze dostaliśmy mandat za prędkość bo oczywiście mój mąż jeździć wolno nie potrafi...w sumie 98 a ograniczenie do 50 wiec nie aż tak strasznie...wieczór,mało samochodów...no i w plecy 300zł 🤢 dzisiaj powiększam liczbę ćwiczeń i już sie boję.dzień 7 w natarciu a ja taka padnięta bo Milenka chora i na 10 do lekarza idziemy.spałam moze z 5 godzin przerywanych i jestem dentka 😮 wczoraj na lekkim kacu też było strasznie...napisze Wam po lekarzu i jeszcze Wam poodpisuje bo teraz nie mam czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
dzień dobry 🙂
Marika Meliska Aniqa
uwielbiam Was 🤪 🤪 🤪 cudowne moje kochane sportswomen 🤪 🤪 🤪 będziecie mnie napędzać 😉 niestety zrobiłam przerwę jednodniową w ndz bo nie miałam kiedy zrobić i sił też nie było...ale ide dalej.byłam na chrzcinach w niedz i tak popiłam że łoooo matko ☺️ ☺️ troche mi głupio było ze wzg na meża ale sobie pomyślałam żeby on wiedział ile ja się udenerwowałam jak on pił i usprawiedliwiona przed sobą samą 🙂 raz od wielkiego dzwonu ☺️ dzieci ogarnęłam,psu jeść dałam,wykąpałam sie więc i tak nie było źle! po drodze dostaliśmy mandat za prędkość bo oczywiście mój mąż jeździć wolno nie potrafi...w sumie 98 a ograniczenie do 50 wiec nie aż tak strasznie...wieczór,mało samochodów...no i w plecy 300zł 🤢 dzisiaj powiększam liczbę ćwiczeń i już sie boję.dzień 7 w natarciu a ja taka padnięta bo Milenka chora i na 10 do lekarza idziemy.spałam moze z 5 godzin przerywanych i jestem dentka 😮 wczoraj na lekkim kacu też było strasznie...napisze Wam po lekarzu i jeszcze Wam poodpisuje bo teraz nie mam czasu.


Asia w jednym harmonogramie jest dopuszczalny jeden dzień wolny ale wtedy trwa dłużej cały program.....ale wracaj do cwiczeń ....i przyznaj się który dzień był najgorszy jeżli chodzi o zakwasy.....
mi tam ćwiczenia odpowiadają są całkiem przyjemne ale kondych kiepska i brzuch boli ale to dobrze 🙃znaczy coś się tam dzieje 😜

ja dziś dzień 3 😎 😎 😎 😎

a reset wskazany 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien dobry 🙂
dziewczyny chudzielce wspierają Was myślami w ćwiczeniach 😘 ja nie wiem co to ta 6ka ale moja siostra to stosuje i kurcze jak ją zobaczyłam teraz po przyjezdzie to myslałam że na wdechu chodzi-tak ją spłaszczyło 🙂
Holi jak babcia? odpoczywa?
Agami zdrówka babci życzę a jak dziadek sie czuje?
Meliska szwagrowi rownież-a zdjęcia rowerykowe extra ,swoją drogą świetnie wyglądasz i ja tam boków żadnych nie widze 🙂
Wanilia ooo matko przecież Ty za chwile rodzisz, mamo jak to zleciało

a ja jeszcze raz podziękuje ze życzenia zdrowia dla mojego papita i podtrzymywanie Rity na duchu -kochane jesteście 😘 normalnie kamien z serca dzisiaj i chyba nawet sie wyspałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika gonisz mnie 😉 wszystkie dni są najgorsze!haha jak sie przechodzi na 3 serie z dwóch to chyba wtedy jest ciężej...taki skok wysiłkowy większy.teraz jestem strasznie zmęczona wiec nie mam pojęcia jak dam radę 🤨 przez to niespanie...a lekarz wiele nie powiedział.infekcji nie ma,kaszel z kataru-flegaminy nie dawać bo bez sensu.kazał kupić xylożel żeby jej się w nosku obkurczało i wszystko.powiedział też ze na dwór możemy wychodzić nawet z 37.7 więc byłam w szoku głębokim ale to już nasz House 😁 on jest troche innym lekarzem.Milenka jest zwyczajnie przeziębiona 🤨 właśnie ją ubujałam i za ćwiczenia miałam sie zabrać ale tak barzdo chce mi sie spać...wale w kimono.jak sie prześpię to moze wieczorem zrobię 6W.miło że tak Was natchnęłam 😉 mam nadzieje ze dotrwamy do końca.
Rita dobrze że z Tatą w porządku 🙂 oby tak dalej!
Holi Babcia jak złoto,doglądaj jej tak dalej 🙂
Chloe współczuje mdłości 😞 najgorsze z całej ciąży.pomyśl sobie że już niedługo a potem będzie już tylko przyjemniej 😆 do tego jeszcze choroba Was dopadła i nas też...taka pogoda że zaraza się budzi...
Wanilia o tych żylakach pisałaś...biedna jesteś ale moze zginą po porodzie.nie usiedzisz z Werką więc i nogi nie wyrabiają,co się dziwić... już nie długo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ZDRÓWKA WSZYSTKIM CHORUSKOM 😘 niech już przyjdzie ta wiosna to wszyscy poczują się lepiej 🙂

a do mojej Majci nie zgadniecie kto zadzwonił-mój tatko 🤪 słaby jest ale zadzwonił powiedzieć że u niego ok i złożyć wnuczce życzenia imieninowe 🙂 kochany mój 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do pogody to u mnie dzisiaj kilka godzin sypał taki śnieg, że nic nie było widać tak biało było 😮

tak w ogóle to dzień dobry 🙂

widzę, że ćwiczenia ruszyły pełną parą 😁 😁 😁

a Maciek dzisiaj dostał wysypki, więc już wiadomo, że trzydniówka była u nas... ile ta wysypka się utrzymuje???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Dopiero się witam, bo wcześniej nie było jak do komputera usiąść.
Jaśmina poszła spać, już po kąpieli...za dwie godziny mogę się spodziewać jej towarzystwa 🙂 Dziś dzień bez drzemki, ale wstałyśmy .... o 12 ☺️
Wczoraj wyniosłyśmy się do salonu, śpimy na naszej starej kanapie...i od razu wygodniej. Mąż ma szansę się też wysypiać bez nas. Niestety mamy jedną pościel, a że w salonie jest chłodno, więc ten kto śpi w salonie ma pościel, a ten kto w sypialni ma koce...wybrałam salon 😜

Teraz muszę Was poczytać, bo widzę, że dziś spor do czytania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To wczoraj wieczorem tyle naprodukowałyście...

Dziewczyny, dopinguję Was w waszej walce!!!! 🙂 Sama może też się zmobilizuję do jogi.
Meslika a Ciebie pytam gdzie te boczki, bo jakoś nic nie widzę! No i powtórzę się, twoja Julka jak trzyletnie dziecko wygląda 🤔 🙂
Marika nie wiem kiedy w końcu z rowerkiem wybędę, bo pisałam, ze chciałabym z mężem wyjść na pierwszy raz, ale nie chcę mu teraz marudzić, bo ma co robić.
Co do kup, to nie wiem jak brzmiało pytanie...o ilość chodzi? U nas jedna dziennie.
Rita bardzo się cieszę, że z twoim tatą wszystko w porządku 🙂
Agami babcia wiekowa już , jak moja, mam nadzieję, ze będzie wszystko z nią dobrze.
No i zdrówka dla twojego Gufiego życzę 😉

Też miałam tę nieprzyjemność założenia konta na pobieraczku 😠 Masakra!!! Ponad 90 zł musiałam im zapłacić, to na studiach jeszcze było, byłam w totalnej dupie finansowej przez nich. Była kiedyś o nich audycja w radiu, zarzucano im, ze każą płacić ludziom podczas gdy sami dają dostęp do materiałów ściągniętych z internetu nielegalnie, bo nikomu nie płacą np. za udostępnienie jakiegoś filmu. Banda przestępców to dla mnie.

U mnie dziś dziwna pogodna. Świeci piękne słońce, ciepło, ale wieje taki wiatr, że nie da się chodzić z wózkiem 🤢 momentami musiałam pchać z całej siły. W ogóle jakaś taka oszołomiona się czułam, samochody, huczący wiatr, włosy mi fruwają, chusta mi fruwa 🤢 Także dziś jakieś 40 minut na spacerze i do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq oglądałam reportaż i oni jeszcze nigdy nikomu sprawy nie założyli bo pieniądze pobierają nielegalnie i tylko straszą a ludzie sie boją i większość płaci ale mnóstwo ludzi im sprawe założyła i mają zwracać kase tym którzy płacili chociaz to i tak pewnie bez rezultatu ale codziennie mnóstwo wniosków w ich sprawie wpływa-ja nawet konta nie zakładałam i mi przyszło pismno do domu że niby 20 grudnia o 20 godzinie sie rejestrowałam a ja w tym czasie swoje urodziny u moich rodziców obchodziłam hehehe no i oczywiście jak w ciągu kilku dni nie zapłace to spotykamy się w sądzie 🤪 taaaa 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, Młoda już w łóżeczku -uffff.....
Popołudnie spędziliśmy z M w przychodniach i aptekach 🥴 Najpierw po receptę na mleko zamówioną wczoraj , potem do mojego gina bo w zeszłym tyg źle mi wypisał dawkę leku i mi nie mogli sprzedać zastrzyków w aptece, potem do apteki i znów do przychodni bo na recepcie nie było napisane że mleko z refundacją jest 😠 Więc jutro znów apteka...Powiem Wam że ja już nie mam siły na takie załatwianie wszystkiego na dwa razy 🥴
Agami sugerujesz żeby szykować letnie ciuszki? Jakoś tego nie widzę, u mnie dziś znów zimno było
Dziewczyny zagłębiałyście sie juz w temat fotelików rowerowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane wszystkie moje!!!!
RITA oj jak się cieszę że twój Tatuś już po operacji dobrze twoja rodzinka zrobiła że ci nie powiedziała bo widzę że ty biedna wrażliwa jesteś!!!! Dziwne mi się to wydawało że ta operacja tak przeciągnięta u mojej babci od razu!!!
Zapomniałam co mam napisać!!!!
Meliska jaka ty chuda ładna matka laska hehehe!!!
Julka też swietna na tym rowerku!!!Duża dziewczyna jak rozmiar 92
Marika pytałaś o kupy powiem ci że czasem u mojego widać wszystko co zjadł a czasem na 3 dzień już przemielone heheh
BAbcia moja przefajna prześmieszna!!! Chodzimy do niej rozmawiamy rozśmieszamy babcia jest przedobra bo nic sie jej nie chce lubi jak ja sie rozpieszcza ojjjj i wczoraj dopiero sie umyla hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...