Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Heja 🙂

Nova wpada jak po ogień i znika zaraz...

Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka kochane mamusie i dzidziusie 😘 😘 😘

Z Prezesem bez zmian...nocki z dupy a w dzień ręce mi opadają już 😠
Dostał dzisiaj nawet w dzień Ibum bo oszaleć można 🤢
No ale z tego co widziałam to trójki się górne szykują 🤨
Po dawce usnął i dał mamie popracować 🙂 zawiesiłam i podłączyłam 6 kinkietów 🤪
Jestem bohaterem swojego domu heh 😉 ...i pierwszy raz dzisiaj kluski śląskie robiłam 🤪 W końcu niech młody skosztuje swoich korzeni 😉

Echhh no i głodomorra już się odzywa 🤢

Jeśli u kogoś słońca nie ma to ja posyłam namiastkę wiosny, która dzisiaj od rana pozytywnie nastraja 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kobietki i dzieciaczki 😘 😘
Mam nadzieję że nas pamiętacie jeszcze oczywiście 🙂 przepraszam ,że nie jestem stałym bywalcem jakoś tak wypadło.
Wanilia i Chloe dziewczyny GRATULACJE brzuszków, trzymam kciuki za bezproblemowe dotarcie do METY :cheer:.
Czasem uda mi się co nieco podczytać, ale zanim bym coś napisała ,to Wy już macie kolejnych 10 stron naprodukowane, także dziewczyny czapki z głów dla Was za ten tlen który produkujecie na forum 😉
Dzieciaczki co jedno to cudowniejsze 🤪 😆
Rafałek to taki maminy cacuś 😜 strasznie zazdrosny o Kamila a myślałam ,że będzie odwrotnie. Pijemy jeszcze cycka i raczej nie zapowiada się na szybkie zakończenie ,co do jedzenia to daje wszystko kosztować to co my jemy ,zresztą sam podchodzi do każdego i „daj am ‘’.Co dziennie jest na dworze czy śnieg ,deszcz, minusowe ,plusowe do pół godz obowiązkowo 🙂. Teraz jestem na etapie dojrzewania 14 latka 😮 🙃,niezły orzech do zgryzienia i do tego dochodzi Rafał w domu MEKSYK.
Zębów mamy 8 kolejne 4 w natarciu 13,4 kg i 87wz wiec nie ma żle 🙂 cały czas gada (po swojemu)w kwietniu ostatnia szczepionka infanrix hexa i na tym zakońy się etap szczepień. W czerwcu Rafałek będzie miał zabieg ściągania jąderka ,niestety nie stapiło 😠.Jedną drzemkę ma około 13 ,zasypia koło 20 a rano budzi się koło 7 w miedzy czasie to pobudki co 1,5 godz. bez komentarza hehe .Podsumowanie Rafałka to gdzie diabeł nie może to Rafał wejdzie ,całkowite przeciwieństwo Kamila 😉.Złapał już bakcyla basenu więc jak tylko skończy 3 lata będzie zapisany na sekcje pływacką, hehe chyba rodzinna tradycja ,mama ratownik wodny ,Kamil (26.03)egzamin na młodszego ratownika ,ale już się szykuje jak skończy 17 lat na wodnego. Rowerka nie kupuje dopiero na przyszły rok ,mamy w domu jeden i nawet na niego nie spojrzy więc bez sensu zakup teraz ,ogólnie to wózek BEE, jazda w samochodzie BEE ,tylko nogi.
Dołączam do dziewczyn budujących swoje wymarzone domki ,lecz my będziemy podnosić tylko ,ale nie miną nas sprawy pozwoleń ,projektu ,grosz do grosza itp.
To chyba wszystko w wielkim skrócie ,przepraszam za chaos ale przy młodym to palce wyprzedzają mysli 🙃 nie wiem czy uda mi się pisać na forum częściej chociaż postaram się odezwać się raz w tygodniu 🙂uwaga post pisany od 15.15 zakończony teraz nieźle 😎.
Wszystkim choruskom życzymy zdrówka ,zdrówka trzymajcie się ciepło byle do WIOSNY 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja niestety nie dam rady dziś nadrobić bo robota mnie goni 🥴 Napisze tylko że sezon rowerkowy został dziś zainaugurowany 🙂 Jutro rodzinna niedziela i idziemy na wystawę kotów a w poniedziałek mam lekarza na 11 więc M ma wolne żeby zostać z Werką. Także na forum w pełnym wymiarze powrócę we wtorek dopiero 😉 Pogoda piękna chociaż nadal zimno to słońce robi swoje i aż chce się wsatwać ( Weronice np zachciało się dziś o 6 😜 ). I jeszcze rodzice zapowiedzieli się na przyszły weekend więc jestem cała happy 🙃
Widze że się zguba odezwała - oczywiście że pamiętamy i zapraszamy częściej 😎. Kawał chłopa z Rafałka i widze że wyznajesz tak jak ja zasadę że każda pogoda jest dobra na spacer 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka wam.
Witamy Anika milo ze napisalas i to tak dlugi post wow.
Fajnie ze Rafalek zdrowy super ze woda to jego zywiol.
Wanilka w poniedzialek lekarz powiadasz a napewno bedzie ok
Rita kochane zdj. A co do zwierzakow waszych wow ciarki mnie tez oblecialy. Majcia slodka
A ja dzis spoko dzien. W pracy bylam pocwiczylam. Potem byla moja siostra u nas ze swoja mala
Robilismy buleczki z piekarnika z pieczarkami.
A teraz serial pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

a u mnie dzisiaj sobota jak sobota. M. w pracy, trochę u rodziców moich byliśmy, a potem się wygłupialiśmy z Maćkiem. non stop się śmiał 😆 w międzyczasie posprzątałam kuchnię, teraz już jak usnął, to podłogi starłam, i łazienki posprzątałam. no i właśnie się umyłam. więc luz blues 😁;D 😁 jeszcze tylko paznokcie zmywaczem pociągnę bo lakier pozdzierany. 🙂 no i kolacja się robi 🙂

dzisiaj doznałam szoku - mianowicie sprzątam w kuchni, Maciek kręci się koło mnie. nagle cisza, więc zaglądam do pokoju zobaczyć co robi. a on siedzi na stole i bawi się filiżanką po mojej kawie 😮 no na krzesło to wchodzi bez problemu... ale żeby na stół... i tylko odetchnęłam, że nic mu się nie stało...

Anika witamy witamy 🙂 i zapraszamy częściej 🙂 a z Rafałka to już kawał mężczyzny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez bym zjadła bułeczki-prosimy o przepis Holi
Aga zawału bym chyba dostała widzac Majcie na stole-zwinne te dzieci,ja nie wiem skąd one biora tyle energii -Majcia dziś bez ani jednej drzemki-masakara dopiero zasypa
Anika witamy 🤪 i karniak w postaci zdjęcia jakiegoś się nam należy za taką długą pauze od Ciebie 😜 super że Rafałek lubi wode no i fakt kawał chłopa z niego a o nastolatku wiem co piszesz-mam 13 letnią siostre -no koment hehehe 😜 zapraszamy częściej do nas!!!!!!

choruski żyjecie??????????????????????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Laptop wrócił 😜 przymusowo, rachunki trza było popłacić
Na bieżąco z telefonu podczytywałam i nie pamiętam co komu ☺️
Więc ino na bieżąco
Rita Maja słodziuchna i jaka odważna... ja bym chyba dywan posiusiała jakby mnie to coś w palca powąchało 😁 i jak siedzi w szpagacie... jak gimnastyczka jakaś 😁 A co do mleczka to u nas też Bebiko bananowe jest... ostatnio nawet kupiłam, bo zwykły Bebilon szału nie robi i będziemy próbować jak się pucha skończy... a po 2-gim roku nawet truskawkowe obczaiłam 😉
Anika miło Cię na forum powitać zaś 🙂 i trzymamy za słowo, że kukać będziesz... a Rafał jak na najstarszego przystało największy jest 😉... fotki jakieś mamuśka zapodaj
A i Pam super, że taka pełna werwy po pierwszym dniu pracy jesteś 😉 mój siostrzeniec przez dobry rok w przedszkolu gryzł chłopaczka... moja sis codziennie na dywaniku... a teraz to najlepsi kumple są 😉
Wanilia kciuki 3mam za wizytę 🙂
Ja w końcu też gina dotarłam... moja doktorka na mój widok się ucieszyła myśląc, że z dobrymi wieściami przychodzę... ajć to trza się zastanowić 😜... ale najważniejszy news... na jej biurku stoi zdjęcie mojej Julki 🤪 a na wizytę nie szłam umówiona, więc chyba stoi tam na co dzień 😉... miło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Anika relacja konkretna 🙂 na fotki czekamy.... 😉

Kucyki czaderskie 😉

Rita zarąbiste fotki z potworkami 🙂 na szpagat też zwróciłam uwagę 😉dobra jest 🙂
a świętowałam 3 dyszki 😉 bo urodziny miałam jak byłam chora...
Z kolei co do mleka pijemy czysty bebilon...od choroby Msio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Julka ma dłuższe włoski od Majci-Maja ma gęsta szope i tylko na czubie idzie jej kitonka zrobić a Julcia już po "dorosłemu" kicuszki na dole nosi 🙂
Marika super że impreza się udała 🙂

my sie zaraz na fluhmarkt wybieramy ale nie chce mi sie jak diabli

Aga mam nadz że mężowi muchy z nosa wylecą i jednak miło spędzicie niedzielę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga piateczka-tez mnie M wkurzył 🤢
ustalaliśmy wstępnie wyjazdy do PL aż do wakacji i mądry Adam wymyślił że pojedziemy teraz na wielkanoc na półtora tygodnia, potem na przyjęciny na 2,5 tygodnia bo mamy 2 -tydzień po tygodniu i to dwie chrzesniaczki no i ze potem w połowie wakacji na dłużej,no to się go pytam jak on to sobie wyobraza skoro 22 czerwca mamy 1 rocznice slubu a ustalalismy że wesela nie robimy tylko obiad uroczysty dla najbliższej rodziny tj 21 osób łącznie i że w 1 rocznice wymyslimy cos fajnego dla tego samego grona ludzi-jakiś wypad nad morze z noclegiem czy coś takiego a on mi teraz zaczął sie wykręcac że przełożymy to na wakacje (bez sens dla mnie totalny) albo na druga rocznice 😠 ale mnie wkurwił-powiedziałam ze ma miesiac żeby mi konkretny pomysł przedstawić i że jak bym wiedziała że bedzie się migał to bym od razu na wesele nalegała 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...