Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Aga ano podoba sie. Ja mam mala kuchnie,ale bardzo wygodna i z wyjsciem do ogrodu. Zaluje jedynie, ze nie mam takiego typowego piekarnika. Twoj jest w moim guscie 🙂


a ja żałuję, że nie mam wyjścia do ogrodu z kuchni... no ale może za kilkanaście lat, jakiś generalny remont i w miejscu jednego okna drzwi balkonowe się zrobi 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.
Jula do przedszkola oddelegowana i dziaij ma teatrzyk o 11.ciekawe ile będzie dzieci 🤔 dla 5 to kijowy teatrzyk...myślałam zeby tam pojechac ale Mila nie do końca zdrowa a jeszcze coś w locie złapie i po co mi to...zdjecia bym porobiła...no cóż.moze jeszcze bedzie okazja.
więc ja o roczku i o torcie chciałam.chyba się nie spodziewacie ze zamówie co???hihi.no jak ja bym tort zamóiła to lipne urodziny by były 😁 już zaczynam myśleć skoro Wy już kombinujecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Nie spalam dziś w nocy od 2 do 4....I o dziwo nie przez Werkę która odsypiała dzien pełen wrażeń, poprostu chyba ciązowa bezsennośc mi się załącza 😠 No a rano nie ma litości, trzeba wstać o 7....
Byłysmy wczoraj u koleżanki we Wro cały dzień, wyskakalysmy się na trampolinie, Weronika zrobiła przegląd zabawek dwuletniego kolegi i wiem juz co jej sie podoba a co nie wzbudza specjalnego zainteresowania 😉O urodzinach też już myślę, postanowiłam zrobić party podłogowe (mało u nas miejsca) dla dwóch najbliższych nam tu par z dziećmi tak więc jak nikt sie nie pochoruje to będzie trójka dzieci i szóstka dorosłych. Z menu nie szaleję bo chyba nie czuję się na siłach stać przy garach cały dzień...Tort na pewno zrobię sama, mam juz na niego pomysł. Dla rodziny imprezy nie robie bo wszyscy mają daleko, zresztą chyba nie mają specjalnego parcia żeby przyjeżdżać. Moi rodzice będą teraz w weekend u nas, potem widzimy się w święta. Biorąc pod uwagę że to 5h jazdy to i tak nieźle 😉 Do rodziców M pojedziemy chyba my pod koniec listopada
Nadrobilam Was rano ale nie pamiętam co miałam odpisać- oczy mi się zamykają...
Dla chorusków dużo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
ej Coq szukam tego tortu po turecku,czy tortu tureckiego i nie ma normalnych przepisów tylko jakies zdjecia 😮 podaj no przepis kochanie 😘


Ja go sama nie mam 😁 😜 Muszę szwagra poprosić 🙂


mnie też zaciekawił ten tort... z czego on się składa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
ej Coq szukam tego tortu po turecku,czy tortu tureckiego i nie ma normalnych przepisów tylko jakies zdjecia 😮 podaj no przepis kochanie 😘


Ja go sama nie mam 😁 😜 Muszę szwagra poprosić 🙂


mnie też zaciekawił ten tort... z czego on się składa?



hahahaha 😁 już wiem Asia dlaczego przepisu nie mogłaś znaleźć, bo tort nie turecki a egipski 😁 😁
Proszę szwagier już mi link przesłał. Trort egipski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a my znowu byliśmy u lekarza, 3 raz już. no bo coś furczy i charczy Maćkowi i bałam się czy nie poszło na oskrzela. ale teraz ma taki gęsty katar i to on tam zapycha mu. gardło już ma prawie czyste. antybiotyk jeszcze 2 dni, a do nosa dostał krople z antybiotykiem na 4 dni


Zdrówka 😘
Chyba musi być jakaś paskudna pogoda w Polsce, ze tyle dzieci chorych 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq jesteś bezbłędna!!!! 😁 😁 wyobraź sobie że istnieje coś takiego jak tort turecki 🤪 tylko mało tego w necie.wywnioskowałam ze jest to czekoladowy lub kakaowy biszkopt przekładany kremem chałwowym i z bezą na wierzchu 😁 cud miód malina i go zrobię 😁 🤪 Twój EGIPSKI też wyglada przesmacznie a i narobić się trzeba...:P a powiedz mi ten krem to był z budyniem czy ze śmietaną,ten który jadłaś??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Coq jesteś bezbłędna!!!! 😁 😁 wyobraź sobie że istnieje coś takiego jak tort turecki 🤪 tylko mało tego w necie.wywnioskowałam ze jest to czekoladowy lub kakaowy biszkopt przekładany kremem chałwowym i z bezą na wierzchu 😁 cud miód malina i go zrobię 😁 🤪 Twój EGIPSKI też wyglada przesmacznie a i narobić się trzeba...:P a powiedz mi ten krem to był z budyniem czy ze śmietaną,ten który jadłaś??


Nie pamiętam, ja po prostu JADŁAM 😁 😜 tzn. nie zadawałam pytań, bo zajęta delektowanie byłam, a było to już prawie 4 lata temu.
Przepis faktycznie pracochłonny...nie wie czy rzucać się na to 🥴 ja jeszcze nigdy tortu nie piekłam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a my znowu byliśmy u lekarza, 3 raz już. no bo coś furczy i charczy Maćkowi i bałam się czy nie poszło na oskrzela. ale teraz ma taki gęsty katar i to on tam zapycha mu. gardło już ma prawie czyste. antybiotyk jeszcze 2 dni, a do nosa dostał krople z antybiotykiem na 4 dni


Zdrówka 😘
Chyba musi być jakaś paskudna pogoda w Polsce, ze tyle dzieci chorych 🤔


no właśnie powiem Ci, że pogoda w miarę przyjemna u nas, ostatnie dni słoneczne, bez deszczu.
no ale coś jest w powietrzu, bo naprawdę dużo dzieci chorych, byliśmy 3 razy u lekarza i za każdym razem dużo dzieci było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...