Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Marika ja jestem przerażona......i juz mi niedobrze.
Werka wstała dziś po7, przez cały dzień spała 40 min w drodze do Wro. Mam nadzieję że zaraz zaśnie bo ja jestem padnięta. Wczoraj do pierwszej w nocy debatowailismy nad imieniem dla synka - stanęło że będzie Hubert. Ja mówię do brzuszka Hubiś a M...... Bercik 😁
Poza tym M postawił dzis kawę na stoliku kawoym, takim niskim 🥴 Ja nie zauważyłam i Werka oczywiscie kawę wylała, całe szczęście oblała tylko stopy i była w grubych skarpetkach a kawa chwile przedtem stała w kuchni. Wsadziłam jej szybko nogi w wodę, stopy przez jakis czas były trochę zaczerwienione ale teraz na szczęście nie ma juz sladu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami - Kubulek widzę super się na śniegu czuje 🤪

Coq - ja też nie skorzystałam w żaden sposób z weekendu...z resztą dzień jak co dzień 🤢 ...w domu , bez znajomych, bez rozrywki poza domem... 🥴

Wanilia - troszkę Ci jutro "posłodzą" 😉 ...no i dobrze, że z Werką wszystko ok 🙂
A co do spania maluchów to młody miał dzisiaj tylko jedną godzinną drzemkę i od 7 godzin jest na nogach 😮
Już marudził i zasypiał mi na rękach, a po szybkiej kąpieli znowu w niego siły wstąpiły 🤢
Ja już wymiękam 😠

Ulka - ja od dłuższego czasu mam pod górkę ale stwierdziłam, że wyrzucanie tego z siebie i tak mi nie pomaga więc nawet szkoda pisać ... w każdym razie - oby humor wrócił jak najszybciej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
NovaM Werka własnie zasnęła 🙃 Ja mam w cholerę roboty.....i zero sił 😉


Spokojnie macie dużo gratisowego czasu 😉 Bercik dobre 🙂 🙂 🙂 😉 no i dobrze że maluszek ma wybrane imię 🙂!!!! Hubiś ładniej 😉

Wcale nie jest powiedziane że tak zostanie 😉 Jeszcze trzy m-ce na zmianę decyzji 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja bym tą glukozę mogła za Ciebie Wanilia wypić, bo nie wiem co to 🤔 😜
Zapomniałam, ze Ty już na kartonach 😁 myślałam, że mąż w domu to korzystasz i się nie odzywasz.
Imię ładne ...choć Ludwika szkoda ☺️

Nova nic nie mów...ja chyba jak Ty, czasami sobie zadaje pytanie co ja tutaj robię 🤔 🤨 dwa lata jak nie mam z nikim wyjść, czy do kogoś iść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
NovaM Werka własnie zasnęła 🙃 Ja mam w cholerę roboty.....i zero sił 😉


Aaaa mój też właśnie odpłynął 🤪 🤪 🤪
Sił też nie mam ... ale oczywiście nie ma co porównywać pani mamci z brzuszkiem do mojego ponad rocznego niewyspania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeeeesteeeem 😁

impreza się udała 😁 od 18 do 4.30 trwała 🙂 🙂 🙂 i w momencie kiedy ostatni goście opuścili nasz dom, to poszłam do sypialni, rozebrałam się i do łóżka 😉 bo rano wstałam o 6.50 😉 na 8 w kościele... a jeszcze musiałam po Maćka iść do rodziców

no w końcu było 16 osób, jedzenie bardzo smakowało 😁 a ja kilka nowości zrobiłam, sama po raz pierwszy robiłam 😜

dostaliśmy złotą rybkę w kuli, no i parę jeszcze innych drobiazgów 😁 mąż też swoje prezenty na trzydziechę dostał 🙃

wódki poszło chyba dużooooo, bo 7,5 litra 🤪

a dzisiaj taki dość leniwy dzień, nic mi się nie chciało, no ale tu zabawa z Maćkiem tu coś, na obiedzie u rodziców byliśmy. M. po 15 poszedł do pracy. do 21 dzisiaj jest. zobaczę jak wrażenia jak wróci do domu. dzwonił do mnie niedawno i pozytywnie było 🙂

to teraz czytam co tam naskrobałyście 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):

Nova nic nie mów...ja chyba jak Ty, czasami sobie zadaje pytanie co ja tutaj robię 🤔 🤨 dwa lata jak nie mam z nikim wyjść, czy do kogoś iść 😮


🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
...na serio przerypane uczucie ... a najgorsze jest to, że niby dookoła mam rodzinę ale do tej pory nie miałam z nimi styczności bo mieszkałam za daleko więc jakiejś specjalnej więzi ze sobą nie mamy 🥴
...a do tego mieszkam na wsi, jestem samotną matką, mam dwoje dzieci każde z innym... dalsze wyjaśnienia są raczej zbędne.....................echhh i brak faceta 🤔 🤔 🤔
Nic dodać nic ująć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no super, że Jaśminka w końcu na nóżkach na placu zabaw podreptała 😉

Wanilia fajnie, że przeprowadzka może Wam się trochę w czasie rozłożyć, bo to zawsze mniej roboty na raz... a jak wiadomo Ty nie możesz się teraz przepracowywać, musisz o Was dbać 😘 super, że tuż tuż będziecie na trochę większym metrażu 😆

Marika kulig się udał, imprezka po kuligu również - to super! 🙂

Agami świetne zdjęcia w pięknej zimowej scenerii 🙂

NovaM 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Pochwalić na wstępie się muszę... pierwsza pobudka dziś po 5 🤪
Za dnia też lepiej niż u Was... drzemka 3 godz 😜
Ale to jeśli o spanie chodzi, bo ogólnie to w moje dziecko dziś szatan wstąpił... zapakowałam nas w samochód i pojechałyśmy do lasu na sanki... moje dziecko chciało tylko na rączkach u mamusi, a dziadek puste sanki ciągał 🤢 nawet z mamą na sankach niet 🤢 a jak wróciłyśmy do domu to w szał jakiś wpadła, nie chciała się nawet rozebrać tylko wiła się po podłodze i po pysku mnie waliła 😮... aż klapsa dałam ☺️ ☺️ ☺️ jak się w takiej sytuacji zachować??????? bo zabieranie rączek i tłumaczenie, że nie można na nic się zdało...
a jeszcze do sklepu po chlebek wstąpiłyśmy i Julka jogurt rozpieprzyła, więc jej go zabrałam... też taka histeria była, że z leżaków mi ją koleżanka zbierała 🤢 niezły charakterek 😮 😮 😮... po tatusiu zapewne 😜
Agami fajny Kubulek w tym śniegu i taki szczęśliwy 🙂 też foty z lasu mam, ale moja taka na nich rozwrzeszczana w większości 🤢 może jutro cosik wrzucę, bo dziś sama z Gwiazdą rządzę, więc mało to realne 😉
Wanilia smacznego 😜 z tego co pamiętam Ulka lubowała się w tym napoju 😁
Ulka, NovaM głowy do góry 🙂 fajne i szkwarne dziołchy jesteście i nic Was nie jest w stanie załamać 🙂
Aga złota rybka 🤪 to ja będę se musiała z nią pogadać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej przylaczm sie do ekipy samotnie siedzacych w domu-3 rok juz tak koczujemy bez nikogo kto by ru na kawke wpadl 🥴
Nova i ulka 😘
Kubus przeslodki na tym sniegu
Wanilia mi sie imie baaaardzo podoba 🙂
Ja szalu dzisiaj dostaje - dzisiaj malowalismy nasza sypialnie i caly dzien z mala w salonie siedze do tego bedziemy tu spac a jak sie wstawilo lozeczko to ruszyc sie nie mozna-mala sie nudzi i my tez bo tv w sypialni. Adam na jednej sofie ja na przeciwko na drogiej a mala w srodku w lozeczku do tego o 7 rano pobodka bedzie bo chlopaki do pracy a salon mamy z kuchnia wiec na bank nas obudza wrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Mnie tez jakis dolek zlapal,mam nadzieje ze to przez okres i minie szybko
Wiecie co ja nie moge na siebie patrzec,wszedze mam zwaly tluszczu,bebzol ogromny,conajmniej jakbym w siodmym miesiacu ciazy byla, do tego nie ma to jak uslyszec od wlasnego meza " brzuch ci sie wylewa ze spodni,ogarnij sie...":-( masakra,oczywiscie nie gadam z nim,ale wiem ze wygladam jak prosiak juz.jutro odbieram wyniki tarczycy,moze z tego totycie,bo jak nie to ja juz nie wiem.
W dodatku,wiem ze nie ma co porownywac z Nova,ale mimo ze ja mieszkam ciagle w tym samym miejscu,to uswiadomilam sobie ze ja tez nie mam za bardzo z kim sie spotkac:-S bylam umoiwiona w piatek z kumpela,to cos jj wypadlo, no to w sobote mialysmy sie spotkac i tez mnie wystawila.mam wrazenie ze wszystkie znajomosci mi sie pourywaly...no itez siedze.ciagle w domu...Boze,jak ja blogoslawie,ze mam prace!!!! Bo bym calkiem sfisiowala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska nasza mala jak miala 6 m-cy to strasznie wszystkich kilka dni po twarzy bila i nic nie dzialalo na nia, pomogly 2 klapsy 🥴 to byly jedyne klapsy jakie od nas dostala ale dzialaja do dzisiaj, nikogo juz nie udezyla potem. Teraz mamy inny problem-obgryza lozeczko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Meliska nasza mala jak miala 6 m-cy to strasznie wszystkich kilka dni po twarzy bila i nic nie dzialalo na nia, pomogly 2 klapsy 🥴 to byly jedyne klapsy jakie od nas dostala ale dzialaja do dzisiaj, nikogo juz nie udezyla potem. Teraz mamy inny problem-obgryza lozeczko 😞

Nasze lozeczko juz dawno obgryzione,brzydko to wyglada.juz sie go nawet nie sprzeda,chyba ze do stolarza,zeby najpierw to zeszlifowal,a potem zalakierowal. Szkoda,bo lozeczko kupilismy dosyc drogie i piekne,ale co to Kaline interesuje;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita hmmm problem lozeczka… ja jak dostalam to było na maxa objedzone przez kolegi dzieci ale mój Marcin wziął papier scierny delikatny zeszlifowal , na balkon i pomalowal.. jest lakier specjalny taki dla dzieci nie śmierdzący…. Ja kupowalam w castoramie.. i łóżeczko wyglada jak nowe 🙂 Tobie tez Aniqa polecam takie rozwiązanie… maz maj stolarzem nie jest ale to naprawde mega latwe… sama mu pomagalam 🙂
Co do bicia… u nas problem na topie… leje wszystkich jak leci… mnie mniej bo kilka razy już po laplach ode mnie dostal i odłożyłam do łóżeczka .. wyl 20 minut po czym dal buzi wiec może zrozumial chociaż watpie… bo wszystkich tlucze a najbardziej moja mame bo ona na wszystko mu pozwala wiec tym bardziej on sobie wobec niej pozwala
Aniqa co do wylewania brzucha to u mnie to samo… ale kiedy ja mam isc na silownie basen czy aerobik jak 24/24 jestem z malym;/ a mojemu mowie żeby spojrzał na siebie i jak piwny brzuch straci to ja się za siebie wezme… a wiem ze u niego to nierealne piwo odstawic:P
Nova foteczki Misiaka sliczne… jak on nam wydoroślał… no i lacze się do dola zimowego;/ już do przyjaciółki mówiłam ze ja chyba zapalapalam jakas depresje;(
Meliska u nas tez sanki nie wozek nie… zreszta widac na foto tylko nozki i co gorsza 3 kroki i siada na snieg i wstac nie chce… ale dzis w praku spotkalam pamia z 16 miesiecznym Bablem i ten sam objaw;p a akcja w sklepie….. my mielismy to na Sali zabaw wczoraj… za diabla nie chciał z tamta wyjsc i się ubierac…’/
Wanilka smacznej glukozy… no a tak serio to gratki mieszkania… dopiero kompa dorwalam i nadrobilam ze się wyprowadzasz…. Suuuuuper 🙂))
Fajnie aaagaaa ze Macius tak biega 🙂)) a tak się martwilas ze z ta nozka to będzie nie tak a widzisz jak chłopak ladnie wystartowal;DDD no i fajnie ze parapetowa udana…. Rzuc jakimis przepisami 😉) no i foto 🙂) a PS. Co do rybki w kuli.. u nas była rybka pozniej dwie a teraz mamy 100 litrow akwarium:P
Marika ale kuligu zazdraszczam;p pamiętam jak babcia zyla a dziadek nie chorowal to były czasy… kiełbaski na ognichu wojna na sniezki genialne to było…. I tak rodzinnie
Coq Jasmina na placu mega jest;D i mimo ze szaro buro jej oczy nadrabiaja wszystko… ona jest cudna;**** a jak zakup rowerka? Dzieki za komenty na FB:P
Nova nie smutaj się…. Wiem ze ci ciezko….ale uwierz mi ktos kto by cie ocenil ze a ze wsi z 2 dzieci to bylby pusty… jak ktos cie pozna to doceni jaka osoba jestes 😉)) z super charakterem piekna mamuska… ja ci zazdroszcze figurki i stylu naprawde…. Znajdziesz swojego „Jerzego” 😉 a sheridan co to? Ja nie pilam nigdy nie widziałam nawet:P
Wanilka super awatar 🙂 a imie Hubert sweetasne 🙂)
Holi a ciebie gdzie znowu wywialo 🙂jak zabki ile macie?
Chloe mega foto na FB to jak mlody karmi się z psiakiem 🙂))
Basienka a ty jestes? Czy mi umknęło:P
Beata dzis wolne od forum? 😉)))
Spanie… eh ja już nie pamiętam jak to się wyspac… mlody uparl się dzis spac z nami a ze spalismy na malym narozniku rodzicow to mój Tylek zwisal z wyra i jestem cala polamana 😞( bo ja go do łóżeczka on ryk…tylko na rekach Ew. na poduszcze miękkiej obok;((
Nova pena ten masz jakis niemiecki… wklej foto… i wogole jakie kosemtyki niemieckie masz wklej foto bo by mi maz kupil bo on ostatni tydzień w Berlinie siedzi… i wraca do domu podobo…
Oliwka… ja młodego nie oliw kuje chyba ze chory to pod ta masc pulmex wtedy daje oliwke a tak to zadko go oliwie;p tylko na dwor krem na buzie:P
Co do samotnosci to ja niby mieszkam tu 25 lat ale … jak zaszlam w ciaze wszystko jakos się urwalo i poza przyjaciółkami 2 i 2 kolezankami nie mam nikogo a teraz 3 miesiace spędziłam sama u rodzicow… i tez nie mialam jak wyjsc bo do kogo… moje dziewczyny z poza zg z malym ciezo mi się ruszyc bo auto 5 raz na warsztacie ;/ wiec w domu… sami….
M siedzi w Berlinie ostatni tydzień wiec mam nadzieje ze jak wroci to uda się pogodzic jakos dogadac bo tez nie za ciekawie się miedzy nami zrobilo;( ja z mlodym a on nawet jak jest to go nie ma…i nie jest jak kiedys;(((
Ehhh ale się napisałam…. Znikam spac… zostal mi ostatni tydzień w starej pracy.. tzn w pn w pracy we wtorek Pol dnia szkolenie w srode mam urlop bo na badania z to maja glowa dalej ide i czwartek pozegnanie w pracy z ciastem mimo iż nie zalsuzyli bo to jakie wojny i akcje teraz SA to moje;/ nie pisalam wam i Malo się udzielalam bo mialam meksyk w pracy meksyk w domu a nie chciałam was obarczac moimi problemami…;(mam nadzieje ze to niedlugo wszystko jakos się ulozy….
Sorka za bledy w calosci tekstu ale pisze po ciemku z lapka… nie chce obudzic malego…a w dzien on mi nie daje na kompa usiąść wiec tylko w kom was podgladam… a na weekendy znowu M się drze ze tylko mamusie i mamusie;(((
Dobranoc;****

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...