Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq ja za pierwszymi jestem

A pochwale sie co moje dziecko ostatnio zrobilo. Wysadzilam go z samochodu i go zamknela jak sie odwrocilam moje dziecko bylo juz w polowie drogi do zlobka. Wszedl sobie sam na schody i gdyby nie do ze drzwi byly zamkniete to sam by wszedl do srodka. Poszlam za nim otworzylam mu drzwi i poszedl sobie do sali (zapomnial tylko sie rozebrac) wiec zlapalam go rozebralam na schodku a ten sobie wstal ze schodka juz przebrany odwrocil sie pomachal, poslala buziaka i sam sobie wszedl do dzieci.
Jak sie okazalo popoludniu jak moj M po niego przyszedl to Pani powiedziala "Florek idziesz do domku" to Florek wstal od zabawek schowal je do pudla i poszedl na schodek gdzie go zawsze dziadek ubiera usiadl sobie i czekal 🙂 Wszyscy byli w szoku 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz pomału, tyle ile pamiętam....
Holi trzymam kciuki za wizytę, jak wiesz u grudniówek kończy sie na strachu 😉 A mieszkania chyba nie ma co zazdrościć bo przecież nie nasze tylko wynajęte 😉 I żaden luksus żeby nie było wątpliwości
NovaM decyzja nielatwa i dobrze że ją podjęłaś dojrzale, tzn. że idziesz bo jestes gotowa a nie dlatego że ktoś wypycha. Jestem przekonana że Ci zawsze trochę pomoże się pozbierać 😘
Coq dzięki za linka, trochę mnie zaskoczyła ta piosenka 😁 Za jutrzejszy zabieg kciukasy of course
Ulka cieszę się że wizyta koleżanki poprawiła nastrój 🙂
A moja glukoza, hmmmmm....Było fatalnie 🤨 Poprzedno miałam 50 g i jakos przezyłam, teraz kazał zrobić 75 i pod koniec złapał mnie taki odruch wymiotny że myslałam że nie dam rady 🥴 Udało mi się wytrzymać ale się zakrztusiłam, chwycił mnie kaszel i nie mogłam złapać oddechu - autentycznie czułam że się dusze i tylko rozsądek mi podpowiadał że przecież nie dadzą mi w szpitalu wykitować od wypicia glukozy 😉 Jak mi przeszło po jakiejś minucie to mi łzy ciurkiem leciały od tego zachłyśnięcia czy co to było. A gorąco mi było tak że sie do krótkiego rękawka rozebrałam. Dziewczyny napisze teraz zupełnie poważnie : lepiej wspominam poród niż dzisiejszą glukozę 🤔 No nic, grunt że sie udalo, po wyniki pójdę jutro bo dziś nie mam siły, boli mnie żołądek i odbija mi się 🥴 W dodatku w nocy nie spałam od 1 do 4.30 bo jak się chciałam położyć to się Werka obudziła i kusiła prawie godzinę. A na 5.30 budzik nastawiony 🙃 Teraz Werka przysnęła, M pojechał z szafą na nowe a ja musze jakiś szybki obiad wstawić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a moje dziecko znalazło sobie świetną zabawę - przychodzi i wyłącza mi laptopa z prądu... 🤢 już kilkanaście razy wyjął wtyczkę z kontaktu...

a że mój laptop leciwy, to na baterii długo Cię nie pociągnę 😉 więc za każdym razem idę i włączam ponownie. a on się cieszy...

Floro wyciaga karte z dekodera... i ja mi przynosi nie da ogladac TV.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
FAJNY JESTEŚ PIESIU..... 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/577/img0051ij.jpg/][IMG]http://img577.imageshack.us/img577/8782/img0051ij.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

A CO MY TU MAMY..... 😮 😜

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/img0050dw.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3145/img0050dw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/252/img0032sv.jpg/][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3350/img0032sv.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/img0033qa.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5301/img0033qa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/39/img0034.JPG/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3797/img0034.JPG[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wolę przedpołudniowe spacery 🤔

Marika ale ten Michaś jest fajny 😆 taki pyzuś i nosek taki zadarty 🙃 Widzę, ze z psem zabawa przednia 😁 A do tego ma śliczny sweter. I książeczkę Mały kotek też macie? hahaha ja z pamięci już mówię wierszyk a Mała książkę uwielbia 🙂

A do szpitala tylko na zabieg idę...no przynajmniej nic mi nie napisała, że mam sie tam kłaść 🤔 tylko leki przed wziąć i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Ja też przeciw klapsom jestem... wczoraj mnie trochę poniosło ☺️ wiem, że mnie to nie usprawiedliwia ☺️ ☺️... źle się z tym czuję 😞 Nas rodzice nigdy nie bili... chociaż pewnie nie raz sobie zasłużyliśmy 😜 A złe humorki to chyba przez ząbki były, nocka też z dupy, luźne kupki... kolejna 4-ka się przedziera 🤢
Za wszystkie wizyty lekarskie, zabiegi, wyniki kciuki trzymam 😘
Marika bossssskie foty 🤪 chyba się mamusie grudniowych dziewczynek będą biły o takiego zięcia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq aż musiałam zerknąć gdzie tą bajkę wypatrzylaś 😉 lubi wszystko co z kotkami i pieskami 🙂
Zabawa z psem przednia 🙂 ale żeby się z nim pobawić 26km drogi.......a u mojej mamy był owczarek niemiecki co do dzieci był bardzo przyzwyczajony i zdechł gdzieś w lipcu..... 😞 a mama już nie chce psa....a szkoda....

Za komplementy...... 😘 ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa to Ci małżon 😠 facetom czasem brak wyczucia 🤢 mój ostatnio dał mi to samo do zrozumienia może w bardziej delikatny sposób... spodnie mierzyłam, wzięłam swój rozmiar sprzed ciąży, na wdechu je jakoś zapięłam... radość niesamowita 😁 na co on: kochanie przyniosę większe 🤢 i czar prysł 🤢
I tak wzięłam te mniejsze 😜... i teraz mocne postanowienie poprawy... 3 kg w dół 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzisiaj Was tak na raty czytam bo sprzatanie po malowaniu ogromne
Wanilia bidulko współczuje tej glukozy
Nova 😘
na Michałka to słów poprostu brakuje słooodziak 🤪
no i dupa-odcięcie,nie wiem co jeszcze miałam napisać 🤨
za wizyty i zabieg kciuki zaciśnięte 😘

my juz dzisiaj spimy w sypialni,jeszcze trochę czuć ta farbę ale drzwi otwarte będą do kuchni
moja mama i siostra bilety dzisiaj kupiły i w sobote nad ranem będą już z nami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...