Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas ostatnio pobudka bez mleka, ale dziś musiało być... 80 ml z jednej łyżeczki zadowoliło 😜
Pam zdrówka dla Konsti 😘 no brak słów na te jej choroby 😞
Wanilia no ja cukier zawsze zdziebko powyżej górnej granicy miałam... glukozę w ciąży 3 razy piłam 🤢 koniec końców skierowanie do poradni cukrzycowej dostałam... dieta i mierzenie cukru... oj ciężko było... tak mi się słodkości chciało ☺️ Myślę, że lekarz zasugeruje dietkę... będziesz musiała o muffinach i ciasteczkach zapomnieć 😜 Jak chcesz to ja Ci te dietki wyślę tylko mi email przypomnij... a ja od Holi dostałam 😉
U nas też ciepło... wczoraj +8'C... odwilż... masakra, bo przedwczoraj w nocy ze 20 cm śniegu napadało i wczoraj po chodnikach normalnie się iść nie dało, a z wózkiem to już wyższa szkoła jazdy 🤢 Także Aga sanki 😉... korzystajcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i po spacerku 🙂
Trochę na sankach reszta na nóżkach 🙂
Teraz najedzony właśnie zasnął 🙂
Oby sporo pospał bo pewnie dzisiaj tylko jedno spanko zaliczy 🤢

Mleko daję tylko i wyłącznie w nocy bo inaczej nie chce nawet na nie patrzeć - Nestle Junior waniliowe 🙂

Wanilia co do firan to wiem o czym piszesz 🤨
Na początku w ogóle miałam nie mieć u siebie karniszy ale później stwierdziłam, że to tak jakoś łyso no i kupiłam...no i jak już firan szukałam to też wielkie oczy na cenę robiłam 😮 Skończyło się na tym, że mam takie "marketowe" gotowe coś koło 15zł za sztukę i jest git 😉

Ależ śnięta dzisiaj jestem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A gdzie kupowałas te marketowe? U nas jest jeden tańszy sklep ale mają same żakardowe firany 🥴 No musze coś powiesić bo mi będą ludziska w okna zaglądać....
Meliska podaję @ na prv, dzięki 🙂 Ciekawe że za pierwszym razem cukier wyszedł idealnie 🤔 Julka na sankach rewelacja 🙃 My też się dziś wybieramy póki śnieg jest - żeby mi M nie wypominał tych sanek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Dzień dobry 🙂
U nas ostatnio pobudka bez mleka, ale dziś musiało być... 80 ml z jednej łyżeczki zadowoliło 😜


i Ty to nazywasz mleko ???chyba się nawet dobrze nie zabarwiło na biało 😜 😜 😜 😜

a Jula to sama tak z górki ??? 😮 😮 😮 🤪 🙃

musiało smakować, bo woda była be 😜
ano sama 🤪 to babcia i dziadek tacy pomysłowi... sama bym na to nie wpadła... aż dreszcze miałam na myśl, że ona z tej góry sama pruje... jak z nią zjeżdżałam to nogami hamowałam ☺️ ale widać, że się podoba 🙃
a rękawiczki... chyba musiałabym jej do rączek przyspawać 😜 ściąga i nic nie zrobisz... a ręce czerwone jak raki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny mała jest w opłakanym stanie a jaka obręczała 😮 o matko... wisi na mnie non stop co chwile placze ale jak sie tak tuli i wisi na mnie jak małpeczka to takie kochane to jest!!

coq dokładnie tak jak mówisz nie zdążyła iść do żłobka nawet i chora tez mi sie wydaje ze w powietrzy musi coś być albo chwyciła od teściów ale oni niby byli zdrowi osłuchowo ale kaszel nadal mają poza tym w poznaniu spała pod samym cienkim kocykiem i jej nic nie bylo a tu jak slysze tescia ze ona marznie i ze mam jej najlepiej kołdre do łóżka przyspawać żeby się nie odkrywała.. to mnie w dupie żga 🤢

meliska Julka jest mega kozakiem 🤪 NICZEGO SIĘ CHYBA TWOJE DZIECKO NIE BOI 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dober 🙂
ale śnieg u mnie dosuwa 😮 idę na dwór z dziewuchami bo troche słabszy teraz pada.musze Julkę wymęczyć bo ma za dużo energii jak nie chodzi do przedszkola 😁 zapomniałam Wam napisać wczoraj bo miałam ze zdjeciem wstawić; Julii wypadł pierwszy ząb!!!!!!!!!!!!!!!!
dolna jedynka.zapewne ta co była pierwsza 🙃 aż mi sie popłakała bo sie bałą ze do dentystki będziemy musiały jechać,no i musiałąm sie zabawić w zębową wróżke 😎 śmiechy ale ona się tam spodziewała prawdziwej wróżki!! 🤢 tak więc mamy poerwszego zęba i szczerbatą Julię :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a my chyba się na spacerek jakiś wybierzemy... tylko nie wiem czy sanki uruchomimy czy wózek...
mąż właśnie pojechał bo robi kurs pierwszej pomocy medycznej...


sanki korzystaj póki się da!!! 😜 😜 😜 😜
bo za rogiem WIOSNA 😎 u nas piękne słonko 😉


u nas też słońce i temperatura na plusie 🙂 teraz już słońca nie ma. aczkolwiek poszliśmy wózkiem i dobrze, bo chwilami to musiałabym nieść sanki tak ludzie ambitnie chodniki poodśnieżali, że kostka na wierzchu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska no Julka wymiata 😁 z takiej górki i sama... 😉

Wanilia no firany drogi gips... ja na początek na górę to mam pożyczone od mamy 😉 a na dół kupowałam. i kupiłam na Allegro. niedrogo wyszły. i są żakardowe ale gładkie, bez wzorków, z jednym wzrokiem na dole. ale wiadomo to rzecz gustu 🙂 mi się podobają tiulowe, ale mam tu duże okna, na dole mam 10 metrów firanki w dwóch oknach w salonie, do tego 5 metrów w drugim pokoju. i szczerze to nie mam czasu prasować tiulowych firan 😉 a te na mokro mogę rozwiesić i gitara 😜

Asia no jaka Julaaa 😆 a co sobie od zębowej wróżki zażyczyła??? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Meliska no Julka wymiata 😁 z takiej górki i sama... 😉

Wanilia no firany drogi gips... ja na początek na górę to mam pożyczone od mamy 😉 a na dół kupowałam. i kupiłam na Allegro. niedrogo wyszły. i są żakardowe ale gładkie, bez wzorków, z jednym wzrokiem na dole. ale wiadomo to rzecz gustu 🙂 mi się podobają tiulowe, ale mam tu duże okna, na dole mam 10 metrów firanki w dwóch oknach w salonie, do tego 5 metrów w drugim pokoju. i szczerze to nie mam czasu prasować tiulowych firan 😉 a te na mokro mogę rozwiesić i gitara 😜

Asia no jaka Julaaa 😆 a co sobie od zębowej wróżki zażyczyła??? 😜

no życzyć to sobie zbytnio nie mogła więc jak już powiedziała że całą noc na nią czekała to poszłam i ja sprawdzić co tam zostawiła i oczywiście znalazłam - 2zł :P wróżka bankrut wiec moze jakąś książeczkę po wypłacie kupi... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu piękne te Twoje dziewczyny, na wszystkich zdjęciach takie usmiechnięte 🙃 Utraty pierwszego ząbka gratuluję 🙂
Aaagaaa ja pisałam o takich tanich, gotowych firanach zakardowych - jak mam kupic takie to będę szukac w lumpeksie 😉
Ale to moje dziecko się żarte ostatnio zrobiło - myslałam ze mam zupkę na dwa dni a nic nie zostało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Asiu piękne te Twoje dziewczyny, na wszystkich zdjęciach takie usmiechnięte 🙃 Utraty pierwszego ząbka gratuluję 🙂
Aaagaaa ja pisałam o takich tanich, gotowych firanach zakardowych - jak mam kupic takie to będę szukac w lumpeksie 😉
Ale to moje dziecko się żarte ostatnio zrobiło - myslałam ze mam zupkę na dwa dni a nic nie zostało 😮


a my dzisiaj na obiedzie u babci byliśmy 😜 znaczy mojej mamy, bo dzisiaj mało lekcji miała i się spotkaliśmy jak z Maćkiem na spacerze byliśmy. i ten mój mały głodomor wtrąbił cały talerz rosołku z makaronem, 2 pierogi z mięsem i jeszcze pół banana gdzieś zmieścił 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...