Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Meliska przesyłak była super opłacalna. Teraz zanim coś zamawiałam to pisałam czy są w stanie wysłać za granicę, bo nie wszyscy taką opcję mają zaznaczoną. Buty przyszły w bezpiecznej kopercie jako list 😁 za 18 zł 🙃 Za przesyłkę tych innych drugi sprzedawca chciał chyba 24 zł.
Ale jak coś już pakują w paczkę to powyżej kilograma trzeba już liczyć z 45 zł więc nie zawsze się opłaca. Dla porównania za 10 kg moja siostra chyba 90 zł płaciła, więc bardziej opłaca się wysyłać dużo i płacić np.90 zł niż mało i około 45zł.
Teraz trochę się obawiam czy płaszczyk przyjdzie, bo buty kupowałam jednak w firmie,a tu taki o, sobie sprzedawca....w ogóle się nie odezwał jeszcze a płaszczyka też nie ma. 🤢

Rozmiar 23 mówisz 😁 Jak ja patrzę na 21 - plus ich fason, to mam wrażenie, że dla trzylatka są 😁 to zastanawiam się jak 23 wyglądają. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Jejjjjjjj jak ja nie lubię niedzieli 🤢 🤢 🤢
A do tego znowu pogoda nie nastraja pozytywnie 😠

Aniqa współczuję gorączki - niedawno to przechodziłam 🥴 i młody non stop na IBUM'ie a gorączka zbijała się zaledwie do 38st. 🤢 ...i tak przez caaaały tydzień 🤢

Która to pisała o Jerzym 🤪 🤪 🤪 ?????!!!!!
Nova znowu będzie marzyć przed TV hihihih 😉

Co do nocy...nie pytajcie nawet ile razy do małego wstawałam 🤢...po 15 razie przestałam liczyć 😠
Znowu to masakryczne ząbkowanie buuuuuuuuu 🥴 ...już nie wyrabiam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Expresem nadrobilam wczorajszy dzien
Aniqa wspolczuje goraczki
Meliska zaje....sta Twoja corka ale sie usmialam
Moi wszyscy na fluhmark pojechali a my zostalysmy z Majcia bo wieje mocno a to otwarta przesrzen
Poten tescie na obiad przyjada
Wczoraj do pozna na zakupach bylysmy i ciuchow troche kupilysmy-dla Majci trafilam fajne bluzeczki z dl rekawkiem po 2 e to na wiosne bedzie w sam raz
Jeszcze zakochalam sie w zakieciku takim pieknym ale mi kasy nie starczylo a mama mi chciala kupic ale powiedzialam ze Adam sie ucieszy jak to on mi kupi bo dosyc mama juz nam dala no i w pon Adam mi go kupi.zarabisty jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
........no i jeszcze jedno -kim jest JERZY? ? ? ?


Jerzy to ten wymarzony, idealny, na białym rumaku....... 😁 z przepisu na życie serial na tvn wraca nowym sezonem na antenę 😉


Aaaaaaa hehe nigdy tego nie ogladalam ale chyba zaczne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a u nas Maciek spał rano do 6.20. i wstaliśmy z nim obydwoje, zjedliśmy śniadanie o 7 😁

no ale za to pierwszą drzemkę urządziłam z Maćkiem na kanapie w salonie i spaliśmy sobie od 8.30 do 10.02 😁


Aga rozbrajasz mnie tą dokładnością co do minuty 😁 😉


akurat mój M. to dosadnie zaznaczył, że spaliśmy do 10.02 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
........no i jeszcze jedno -kim jest JERZY? ? ? ?


Jerzy to ten wymarzony, idealny, na białym rumaku....... 😁 z przepisu na życie serial na tvn wraca nowym sezonem na antenę 😉


Aaaaaaa hehe nigdy tego nie ogladalam ale chyba zaczne 😁

Ojjj Rita, Rita...no "mojego" Jerzego nie znasz 😉???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
........no i jeszcze jedno -kim jest JERZY? ? ? ?


Jerzy to ten wymarzony, idealny, na białym rumaku....... 😁 z przepisu na życie serial na tvn wraca nowym sezonem na antenę 😉


Aaaaaaa hehe nigdy tego nie ogladalam ale chyba zaczne 😁

Ojjj Rita, Rita...no "mojego" Jerzego nie znasz 😉???


Ja też nie znam ☺️ a kto wciela się w rolę Jerzego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
........no i jeszcze jedno -kim jest JERZY? ? ? ?


Jerzy to ten wymarzony, idealny, na białym rumaku....... 😁 z przepisu na życie serial na tvn wraca nowym sezonem na antenę 😉


Aaaaaaa hehe nigdy tego nie ogladalam ale chyba zaczne 😁

Ojjj Rita, Rita...no "mojego" Jerzego nie znasz 😉???


Ja też nie znam ☺️ a kto wciela się w rolę Jerzego ?


Borys Szyc 😎
Ale to nie o aktora chodzi tylko o wątek, który po części pasował niegdyś do mojej popapranej sytuacji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...