Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

a my wróciliśmy od mojej babci, załapaliśmy się na kopytka 😁 i teraz Maciek śpi 🙂

kapcie mamy tego typu co Beata linka wrzuciła.

Wanilia super, że wszystko ok 🙂 🙂 🙂 a na zdjęcie brzuszka czekamy 😁

Nova jaka Ola "dorosła" na tych zdjęciach, wygląda na starszą niż to co piszesz 🙂


aaaa, a spacer do babci był na nogach, nawet wózka nie zabieraliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃


a ja się zgadzam z Wanilią teraz bardzo ładna dziewczynka jest z OLCI 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Wanilia moja Mama kupila je na targu przy osiedlu.
Coq nie zwrocilam uwagi na tupanie 😉
Novamam zdanie podobne do CoqOlka na conajmniej 2 latka wygladala. Przy niej Sarczini jak bobas wyglada 😜


Bo nie mieszkasz w bloku 😜 A jak mi sąsiadka wali piętami nad głową to zwracam też uwagę na to co sąsiadowi z dołu może przeszkadzać 😉 Taka przewrażliwiona trochę 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
moja koleżanka po cesrace dzisiaj...Niunia 1300 g zdrowa 🙂 więc niech tak zostanie i szybko rośnie 😉 🤪

ale nie mogę sobie wyobrazić takiej Kruszynki .... ☺️


Ta dziewczyna, o której pisałaś ostatnio?

Ale drobinka....To tylko 300g więcej niżma Hubert w 27 tyg 😲 Oby szybko nadrobiła Kruszynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
moja koleżanka po cesrace dzisiaj...Niunia 1300 g zdrowa 🙂 więc niech tak zostanie i szybko rośnie 😉 🤪

ale nie mogę sobie wyobrazić takiej Kruszynki .... ☺️


Ta dziewczyna, o której pisałaś ostatnio?

Ale drobinka....To tylko 300g więcej niżma Hubert w 27 tyg 😲 Oby szybko nadrobiła Kruszynka


jakie maleństwo... ale dobrze, że zdrowa 🙂 no i niech teraz szybko i zdrowo rośnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃


a ja się zgadzam z Wanilią teraz bardzo ładna dziewczynka jest z OLCI 😜

Ojojoj jakie słodkości...ale nie przekażę jej bo za dużo urośnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
W końcu śpi....Nawet nie było problemu, przykryłam kocem, położyłyśmy się na łóżku i 3 minuty usnęła...a myślałam, że szaleć będzie.


a Maciek już wstał i dzisiaj już 2 drzemki zaliczył 🙂 z tym że jedna to tylko ok pół godziny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃


a ja się zgadzam z Wanilią teraz bardzo ładna dziewczynka jest z OLCI 😜

Ojojoj jakie słodkości...ale nie przekażę jej bo za dużo urośnie 😜


i ja dołączam do pochwał urody Oli 🙂 bardzo ładna dziewczynka 🙂 już Ci się zaczynają kręcić adoratorzy córci???
bo niedługo to się nie opędzisz od "zięciów" wokół domu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃


a ja się zgadzam z Wanilią teraz bardzo ładna dziewczynka jest z OLCI 😜

Ojojoj jakie słodkości...ale nie przekażę jej bo za dużo urośnie 😜


i ja dołączam do pochwał urody Oli 🙂 bardzo ładna dziewczynka 🙂 już Ci się zaczynają kręcić adoratorzy córci???
bo niedługo to się nie opędzisz od "zięciów" wokół domu 😜


Aga tak całkiem na poważnie to nie uwierzyłabyś jakie wyznania na NK do Olki piszą chłopcy z klasy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
pammat napisał(a):
jestem 🙂


Noooo witamy 😎
Gdzie byłaś jak Cię nie było 😉 ???


tu i tam 😁 spędzałam czas z mężem i z córką bo od piątku był już w domu a jak on jest w domu nie mam czasu na komputer tylko jego towarzystwo lub robota w domu sprzątanie gotowanie pranie prasowanie itd jeszcze w piątek miałam plus dwie kuzynki konstancji i byla pełna chata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Zgadzam się z dziewczynami że Olka na tych zdjęciach na starszą wygląda 🙂vI nie wiem dlaczego napisałas ze była wtedy najładniejsza w dotychczasowym zyciu - wtsawiłaś kiedys fotke i z tego co pamietam to nadal z niej śliczna dziewczynka 🙂
Podgrzewam wczorajszą zupkę i nasłuchuję czy Werka sie nie budzi - 2,5h 🙃


a ja się zgadzam z Wanilią teraz bardzo ładna dziewczynka jest z OLCI 😜

Ojojoj jakie słodkości...ale nie przekażę jej bo za dużo urośnie 😜


i ja dołączam do pochwał urody Oli 🙂 bardzo ładna dziewczynka 🙂 już Ci się zaczynają kręcić adoratorzy córci???
bo niedługo to się nie opędzisz od "zięciów" wokół domu 😜


Aga tak całkiem na poważnie to nie uwierzyłabyś jakie wyznania na NK do Olki piszą chłopcy z klasy 😜


hihi 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia moim zdaniem to jednak polityka marketów... Jednak pracowałaś w odrobinie innej branży, w kanapkach masz pokrojone warzywa, masło, majonez jakiś sos, to wszystko się miesza i nie ma innej możliwości - musi być świeże. Co nie zmienia faktu, że wieczorem niesprzedane kanapki bezdomny zjadłby z przyjemnością, bo pewnie bardziej świeże niż coś ze śmietnika...
Poza tym są dwie daty ważności (i nie wiem teraz czy po polsku są też dwa zapisy 🤔 więc posłużę się francuskimi ), A consommer jusqu'a.... czyli daty nie wolno przekroczyć - tyczy się mięsa, nabiału...produktów, które mogą spowodować poważne problemy zdrowotne; i a consommer de preferance ... czyli najlepiej spożyć przed datą - i te produkty nadają się do spożycia dłuuuuugo dłuuuugo po dacie ważności...ale lądują w śmietniku.
Pokazali wczoraj faceta, który prowadzi mini market w Strasburgu z produktami, które odkupuje od marketów, bo stracą niebawem datę ważności i je sprzedaje w symbolicznych cenach...ludzie kupują, jedzą i nikomu nic nie jest.
Data ważności jogurtu czyli nabiału też jest na wyrost... W pewnym przedsiębiorstwie badali jogurty przeterminowane i jak się okazało nawet taki przeterminowany trzy tygodnie można było bez problemu zjeść. Ale jeśli dadzą krótszą datę ważności to więcej sprzedadzą.... Są jogurty produkowane za granicę i płyną statkami dwa tygodnie, dowóz itd. i nagle data ważności wydłuża się do 50 dni....
O warzywach i owocach na wymiar i kolor idealny... itd. już nawet pisać mi się nie chce, bo kompletnie ręce opadają....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chyba sobie kawkę zrobię, bo wszystko zrobiłam i tak jakoś mi nudno 😁

pranie jedno rozwiesiłam, drugie wstawiłam, podłogi pościerałam, zmywarkę opróżniłam, kuchnię posprzątałam. obiad u babci zjedliśmy więc mamy z głowy 😉 M. zje w pracy 🙂 Maciek się bawi klockami, to nie chcę mu przeszkadzać 😉

no to pora na kawę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...