Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Coq a widzisz! sie martwiłaś a ona sobie świetnie da radę 🙂 a i ja zrobię zaraz te babe bo mnie w sklepie naszło na rogala z kruszonką...
dziewczyny od czego jeszcze może być niedobrze?? w ciazy nie jestem a już od jakiegoś czasu mi tak niedobrze... na żołądku coś mam? nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki kochane :*

Maciek teraz usnął. Nie wiem jeszcze kiedy wyjdziemy, lekarz mówił że jak wszystko będzie dobrze to dzisiaj wieczorem. Chyba jest dobrze
Ogólnie Maciek dobrze to znosi, mówi że ma "buta gips". Co prawda chce wstawać czego mu.nie wolno na razue, gips musi wyschnac dobrze. Jutro też nie będzie mógł jwszcze wstać.
Bardzo przeszkadza mu wenflon, co trochę się z nim szarpie.

Zaraz jak go przywieźli, operacja trwała ok 40minut, to tak łkał strasznie, przytulał się do mnie. Potem mocno płakał, łzy mu ciekły po policzkach. Potem wymiotował trochę.

Na razie noga go nie boli i mam nadzieję, że tak zostanie. Lekarz mówił, że cięcie na 2cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
Najpierw Agaaaa jesteś prze dzielna super że już po i że Maciek się wybudził biedulek normalnie też bym ryczała!!!!Oby ta nocka była w domu spędzona!!!
A tak w ogóle witam po dłuższej nieobecności od niedzieli byliśmy u teściów pilnować domu i pieska który własnie na naszych oczach odszedł nie ma go !!!Zdrowy duży wesoły owczarek niemiecki miał 9 lat i jak leżał w kuchni to 3 wdechy i koniec chyba ZAWAŁ biedak potem płakałam i nie mogłam spać w domu!!!
A tak to to chora od środy byłam i mały tak samo tchawica i ja też i antybiotyk ja i on Biseptol już do pracy chodzę ale mamy jeszcze mokry kaszel !!!
Wanilia no to pięknie teraz masz w domku dzieciaki szaleją a Weronika naśladuje Huberta!!!
TYLKO że ja bym uwagę zwróciła Weronice ale to moje zdanie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
Coq a widzisz! sie martwiłaś a ona sobie świetnie da radę 🙂 a i ja zrobię zaraz te babe bo mnie w sklepie naszło na rogala z kruszonką...
dziewczyny od czego jeszcze może być niedobrze?? w ciazy nie jestem a już od jakiegoś czasu mi tak niedobrze... na żołądku coś mam? nie wiem...


Moze idz do lekarza pierwszego kontaktu, da Ci jakies skierowania na badania.
A test w ogole robilas czy nie? Zastanow sie dobrze czy nie moglas zajsc w ciaze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga dobrze, ze juz po wszystkim, wycierpi sie twoj Maciek od najmlodszych lat, ale wazne, zeby noga byla zdrowa jak mozna cos poradzic.
Beata wspolczuje jelitowki. Zagladaj czesciej i o zdjecie Sary sie postaraj!!!!
Wanilia jak Werka sobie z rowerem biegowym radzi?
Holi wierze, ze musialas przezyc smierc psa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Jesteśmy już w domku

A przed nami bardzo ciężkie 3 tygodnie. 3 marca mamy zdjęcie gipsu a do tegp czasu Maciek nie może stanąć na nodze 😞

Teraz kombinacja jak ułożyć żeby zawsze były dwie osoby z Maćkiem

Ciezki czas przed nami


Ojej nawet sobie nie wyobrazam, jeden dzien to juz duzo, a tu trzy tygodnie.
Aga duzo sil dla Was i cierpliwosci!!!! Moze rodzice beda mogli w tej sytuacji pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Aga:*

A nam peklaa rura pod wanna od cieplej wody. Wiec trzeba zbic kafle i rozwalic wanne,zeby do tego dojsc i naprawic. Mamy wiec tylko lodowata wode w domu. Zajebiscie normalnie
Praca niestety nie okazala sie taka rozowa, jak sie wydawalo.... same zle wiesci...
Do tego Kalina od wczoraj chora, oczywiscie znowu po basenie:/ bylismy 4 razy na basenie z nia i 4 razy miala po tym potezny katar. Nie inaczej bylo i tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Polecam bajke o Charlim i cyfrach...
po polsku http://www.youtube.com/watch?v=AFLDmx8Wqw0
po angielsku http://www.youtube.com/watch?v=DWEqaAbYJNY
po francusku 😉 http://www.youtube.com/watch?v=3PRkRdJUiNg
po hiszpansku http://www.youtube.com/watch?v=Sziu1qRkNYE
po wlosku http://www.youtube.com/watch?v=sm335hWP4Yg

😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z ostatniej chwili, wiadomosc od Agami 🙂

"Hej :-Dmam prosbe napisz prosze na forum ze u nas w miare ok. Czytam was ale nie mam jak pisac. Pisalam juz mail do admina i nie potrafi mi pomoc a mi wyskakuje blad javascript i nie moge sie zalogowac i pisac:-( komorke mam w serwisie na 3 tyg a ten telefon tez nie pozwala sie zalogowac na forum:-(
Gratki synka dla Basi, Marika u ciebie wroze dziewczynke. U nas narazie cisza:-( no i najwazniejsze Aga trzymam mocno kciuki za szybki powrot do zdrowia Maciusia."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Z ostatniej chwili, wiadomosc od Agami 🙂

"Hej :-Dmam prosbe napisz prosze na forum ze u nas w miare ok. Czytam was ale nie mam jak pisac. Pisalam juz mail do admina i nie potrafi mi pomoc a mi wyskakuje blad javascript i nie moge sie zalogowac i pisac:-( komorke mam w serwisie na 3 tyg a ten telefon tez nie pozwala sie zalogowac na forum:-(
Gratki synka dla Basi, Marika u ciebie wroze dziewczynke. U nas narazie cisza:-( no i najwazniejsze Aga trzymam mocno kciuki za szybki powrot do zdrowia Maciusia."

Agami Ty się przyznaj lepiej za co bana dostałaś 😜 A tak serioto dramat z tym forum i przykro mi że nie możesz się do nas odezwać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):


Wanilia no to pięknie teraz masz w domku dzieciaki szaleją a Weronika naśladuje Huberta!!!
TYLKO że ja bym uwagę zwróciła Weronice ale to moje zdanie!!!


I tak się zaczynam zastanawiać...czy ja prosiłam o radę? 😜 Radziłam się koleżanki mamy - psychologa dzieciego: mówiła żeby przeczekać i starać sie ignorować. W rezultacie plucie już się znudziło. Jak Werka je bez Huberta to ładnie sama, jak daję im razem to się dopomina żeby jej też podawać i tak robię. Na mamama i bababa nie reaguję bo przecież zazwyczaj mówi normalnie. Teraz faza na naśladowanie prób wstawania Hubiego.
Sorry dziewczyny ale zostawmy ten temat już, ok? Wiem już że wszystkie postępowałybyście inaczej, czuję się troche jakbym ja postępowała źle chociaż to co robię robię z pełną świadomością. I wbrew pozorom nie jest tak że na wszystko Werce pozwalam : wierzcie mi że ma dużo więcej zakazów niż zanim pojawił się Hubert, jak dla mnie wystarczająco wiele. A skoro już Holi wróciła do tematu to zapytam: Coq jakie to zachowanie nie przystoi dwulatce>? Czy mamie dziecka które rzuca się w markecie na podłogę zwrociłybyście uwagę że tak nie przystoi bo Wasze dzieci akurat tak nie robią?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Wanilia byłam świadkiem nieraz jak dzieciak sie darł w sklepie i tak mi było szkoda rodziców... 🙃 póki człowiek nie wie czym to pachnie to ma różne rzeczy w głowie.nie ma to jak uciekająca czteroletnia Julka w auchan z kupą w gaciach... ☺️ i ślizgająca się (w za śliskich butach) po kafelkach mama Asia... ☺️ teściowa myślałam że padnie ze śmiechu 😁 a ja musiałam wędrować do łązienki i majtki do kosza wyrzucać.i tak mi zrobiła ze 2 razy bankowo a nie wiem czy nie więcej.przy tym oczywiscie było bieganie na pół sklepu,moja złość i zapewne dzikie spojrzenia ale byłam zbyt wściekła by to dojrzeć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Coq bez pomocy rodziców to nie damy rady

W ogóle przepraszam, że ja tak o sobie.

Basia no to gratuluje drugiego małego muszkietera 🙂

Holi współczuję pieska...

Asia może Ty idź do lekarza, jakieś badania zrób.

No i więcej nie pamiętam

Coq robiłam test i nic nie wyszło.wczoraj rozmawiałam z Ł. i jeżeli bym zaszła to byłby ten 1% z gumek... oby nie...ale dalej jest mi niedobrze. tym bardziej rano 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
holi32 napisał(a):


Wanilia no to pięknie teraz masz w domku dzieciaki szaleją a Weronika naśladuje Huberta!!!
TYLKO że ja bym uwagę zwróciła Weronice ale to moje zdanie!!!


I tak się zaczynam zastanawiać...czy ja prosiłam o radę? 😜 Radziłam się koleżanki mamy - psychologa dzieciego: mówiła żeby przeczekać i starać sie ignorować. W rezultacie plucie już się znudziło. Jak Werka je bez Huberta to ładnie sama, jak daję im razem to się dopomina żeby jej też podawać i tak robię. Na mamama i bababa nie reaguję bo przecież zazwyczaj mówi normalnie. Teraz faza na naśladowanie prób wstawania Hubiego.
Sorry dziewczyny ale zostawmy ten temat już, ok? Wiem już że wszystkie postępowałybyście inaczej, czuję się troche jakbym ja postępowała źle chociaż to co robię robię z pełną świadomością. I wbrew pozorom nie jest tak że na wszystko Werce pozwalam : wierzcie mi że ma dużo więcej zakazów niż zanim pojawił się Hubert, jak dla mnie wystarczająco wiele. A skoro już Holi wróciła do tematu to zapytam: Coq jakie to zachowanie nie przystoi dwulatce>? Czy mamie dziecka które rzuca się w markecie na podłogę zwrociłybyście uwagę że tak nie przystoi bo Wasze dzieci akurat tak nie robią?


w tą dyskusję ja się nie wdaję ..... 😜 wydaje mi że jednak bym zwracała uwagę na pewne rzeczy ...ale cóż......wolę się nie wypowiadać..... 😎
za jakiś czas życie zweryfikuje moje podejście do tej sprawy ...... 😉 😁
wtedy się wypowiem 😜 😎 😎 😎

rzucające się dziecko na podłogę w sklepie.... 🤔 😮
nie zwróciłabym na to uwagi .... 😜
ale takie zachowanie wg mnie ...... i tu pewnie ja zostanę skarcona..... 😜 😜 😁 to duża winna rodziców to jest ewidentny przykład ulegania i braku konsekwencji w wychowaniu ......i dziecko wierzy że furią i krzykiem wymusi wszystko.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Coq bez pomocy rodziców to nie damy rady

W ogóle przepraszam, że ja tak o sobie.

Basia no to gratuluje drugiego małego muszkietera 🙂

Holi współczuję pieska...

Asia może Ty idź do lekarza, jakieś badania zrób.

No i więcej nie pamiętam

Coq robiłam test i nic nie wyszło.wczoraj rozmawiałam z Ł. i jeżeli bym zaszła to byłby ten 1% z gumek... oby nie...ale dalej jest mi niedobrze. tym bardziej rano 😞

To moze jak nie przejdzie powtorz test za dwa, trzy dni? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...