Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Golaski,Golaski 😜
Ta umywalka jest taka "wolnostojaca"? Jesli taka jak mysle to baaaaardzo mi one podobaja 🙂
WaniliaJutro bedzie lepiej. Gdyby nie klotnie, to moznaby sie zanudzic 😎
Sarka zrobila kupe, ale bardzo twarda. Takze mleko sojowe tez odpada, bo wyglada na to, ze to od sojowego. Pila je przez dwa dni. To teraz juz wszystko bede na modyfikowanym robila, bo po co ma cierpiec mala,
Po poludniu spala przez 3 godziny,wiec ja tez ucielam komara. Jutro od rana na lewizne jade,wiec juz obiad przygotowalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej,
Holi do Ciebie mam pytanie,jak dlugo mozna uzywac masc chlodzaca taka robiona w aptece? Bo ponad 2 miesiace temu lekarka zapisala Kalince masc chlodzaca na krostki i codziennie jej policzki smaruje,trzymam ja w lodowce i mam jej jescze dosyc duzo. I tak sie zastanawiam,czy moze powinnam pojsc po nowa recepte na to,bo cos mi sie kojarzy,ze leki robione w aptece nie powinno sie uzywac dluzej niz 3 tygodnie.

Kajtulinek Ma taka slodka dupenke;-) Kalina jak tylko zdejme jej pieluche to przed kapiela i puszcze na podloge to sika,moja wykladzina juz tyle razy byla osikana ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajowy Kajtek 🙂

To u nas nie jest tak źle.. 😜.ale pewnie dlatego że młody najpierw stoi przy wannie i wrzuca zabawki jak się woda leje do wanny to pewnie wtedy jeszcze zdąży nasiurac w pampersa 😉 i jak już rozbiore to nie zdarzają się nam takie wpadki 😉 ale u nas krótki bieg.....po domu i do wanny 😉

Dobranoc.....
Ps. Jutro uderzam na kulig z pracy 😉 po pracy 😉 a tatuś z Misiem zostaje sam na polu bitwy 🙂 wierzę że sobie poradzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
no no no...jakie słodkie pośladeczki 😉

Dziewczyny i nie mylcie lakierowania z lakowaniem ( Coq, Wanilia )... na lakowanie zdecydowanie za wcześnie.

Ledwo już na oczy widzę... dobranoc

To się sprawa wyjaśniła 😁 O lakierowaniu muszę poczytać w takim razie
Beata dobrze że Sarah zrobiła co miała zrobić bidula...
NovaM super zdjęcie 😁 I też zwróciłam uwagę na ładne ściany a nie na łazienkę że niby niewykończona 🙂
Marika duża jest ta Twoja firma? Że Wam takie atrakcje funduje? 🙃 Moja raczej z tych większych i zapomnij o takich atrakcjach...
Ja jak widać spać nie mogę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

nie zaglądałam wczoraj wieczorem, bo się za zaległe pranie z jakiś 3 tygodni wzięłam 😉 musiałam poprasować 😁 i już spokój jest 🙂
a dzisiaj zacznę chyba przygotowywać sałatki na jutro. nie będę jeszcze doprawiać majonezem, dopiero jutro. a wszystkie przystaweczki zostawiam sobie na jutro 😉

aaa, a dzisiaj na 15 wybieramy się z Maćkiem na teatrzyk. Do Centrum Kultury przyjeżdża jakaś grupa teatralna z Krakowa. i koleżanka, która tam pracuje mówiła mi, że fajne przedstawienia mają i Maciek powinien być zainteresowany 🙂 więc pójdziemy i zobaczymy 😜

NovaM super Kajtulino 😁

Coq Maciek też na golasa przed kąpielą, ale najczęściej tylko po łazience 🙂 mała nie jest, więc pole ma spore 😉 wczoraj stanął i nasikał przy sedesie 😜 o ścianki mu się odbijało, tylko że zewnętrzne 😁

Wanilia dzisiejszy dzień na pewno będzie lepszy 🙂

Marika to dzisiaj masz urozmaicone popołudnie i wieczór zapewne też 😁 super! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka babeczki 🙂

Na wstępie Agami - Wszystkieeeeeeeego naaaaaaaajjjjjj 😘

Dzisiaj Kajtek mi "się zgubił" 😮 !!!!!
Szukałam go przez parę minut ale to było dłuuuugie parę minut 🤢
Masakra normalnie hehe naszukałam się jak głupia, a on siedział cichutko u siebie w pokoiku za drzwiami i się bucikami swoimi bawił 🙂 ...i nawet nie reagował na moje wołania tak dobrze się bawił...hmm...może szewc mi się w rodzinie szykuje hahah 😁

Co do mojego korytarza Coq to nie jest tapeta...to moja wizja i wykonanie również 😉
Małemu też pomalowałam ostatnio pokoik na "nietypowy" sposób 😎

Marika kulig fajna sprawa, ale po tym co usłyszałam ostatnio w tv to aż ciary przechodzą 🤔 15-to latka jadąc na sankach (za samochodem, który prowadził jej starszy brat) uderzyła w słupek drogowy i zmarła 🥴

Wanilia ja chyba niedługo dołączę do Twojego klubu matek mających dzieci niezainteresowane wózkiem 😜 Już tak długo wózka nie używałam, że ja nie wiem czy Kajtoski się nie oduczył 🤨

aaagaaa - teatrzyk super sprawa 🤪 Olka czasami małemu "przedstawienia" robi, a ten się śmieje jak głupi do sera 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj, zła jestem...

bo wypłata M. jeszcze nie przyszła. za grudzień powinien dostać ok 18-20 stycznia... dzisiaj jest 25 i właśnie sprawdzałam konto i nadal nie ma 😠 nie mówiąc już o tym, że zwrotu za podatek też nadal nie ma... kolega, który razem z moim M. składał dostał zaraz po świętach, a jeszcze przed Nowym Rokiem... 🤢

a najgorsze to to, że nam naprawdę ta kasa potrzebna... pożyczyliśmy od mamy mojej na sofę i fotel... no i pasuje oddać... a tu nie ma z czego... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakieś 52 osoby u mnie pracuje 😉 a kulig wiecie taki saniami konie.... 😉nie że na sankach za ciagnikiem 😜 😎potem ognisko itp.itd.... 😜 (100 na osobę to będzie kosztowało ale naszczęscie z socjalnego 😜)

w tamtym roku też był 😎......ale ja jak wiecie na macierzyńskim byłam 😉 siedząc w domu o laktacje dbałam 😜 😜 😁 😁 😁

http://www.cyziowka.pl/pl/galeria/art23.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
jakieś 52 osoby u mnie pracuje 😉 a kulig wiecie taki saniami konie.... 😉nie że na sankach za ciagnikiem 😜 😎potem ognisko itp.itd.... 😜 (100 na osobę to będzie kosztowało ale naszczęscie z socjalnego 😜)

w tamtym roku też był 😎......ale ja jak wiecie na macierzyńskim byłam 😉 siedząc w domu o laktacje dbałam 😜 😜 😁 😁 😁

http://www.cyziowka.pl/pl/galeria/art23.html

Fajne to 🙂
Tez bym sie przejachala 🙂

Baw sie dobrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
http://www.decathlon.pl/baby-sledge-12-id_8226675.html
Prosze o szybką opinie bo jestem skłonna w samochód wsiadać i po sanki jechać 😉

no nie wiem 🤔 a da się w tych sankach w śpiworek zapakować? i tylko do 3 lat... no ale w sumie zaraz u Ciebie będzie 2-gie, więc posłużą na dłużej... i na plus, bo pewnie lekkie i pies będzie miał lżej ciągać 😉
ale zwykłe sanki wydają mi się lepszą inwestycją... w sumie posłużą do zajechania... sama z córcią na naszych śmigam 😉
a dla Ciebie upatrzyłam takie cudo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Meliska a to sorry 😜 ale lakierowanie też musi być czymś nowym, bo kiedyś takich zabiegów ie robili.
Marika baw się dobrze 🙂 Nigdy na takim kuliku nie byłam - sanie i koń, nawet nie wiem co to za atrakcja 🤔
Nova jak ściany malowane to jeszcze lepiej - oklask masz za robotę jaką wykonałaś. 😆
Ja niestety mam tapety, takie jakie przykleili takie są i nie mogę marudzić 🤢

A my dziś do 10 spałyśmy 🙃 chyba od 23 więc fajnie. Ale dziś dwie pobudki na mleko było i 8 na mleko śniadankowe, więc troszkę się nalatałam.

Agamiwszystkiego najlepszego dla Ciebie!!Oby zdrowie trzymało się całej rodziny. A nowa praca spełniła twoje oczekiwania. Szczęścia na cały kolejny rok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Opinie na temat sanek juz niepotrzebne - nie am ich w sklepie 🤨 A zamarzył mi sie lekki środek transportu w którym nie trzeba kółek odczepiać przed włożeniem do samochodu 🥴 Niech ten śnieg stopnieje w kńcu


Ja przejrzałam prognozę pogody na dwa tygodnie i w ten weekend ma być do 14 stopni 🤔 ...a potem generalnie będzie się tak bujać na plusie, trochę cieplej trochę chłodniej, oby się sprawdziło i żeby zima już miała się ku końcowi --- tylko, ze buty na wiosnę dla Małej jeszcze nie kupione 🙃
Więc życzę Wanilia, aby u Was też coraz cieplej się robiło !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
http://www.decathlon.pl/baby-sledge-12-id_8226675.html
Prosze o szybką opinie bo jestem skłonna w samochód wsiadać i po sanki jechać 😉

Jest dostepnych 5 produktow w Gliwicach.
Jak bardzo je chcesz to podjade do Decatlona w moim miejscie i Ci kupie a potem wysle albo sie jakos umowimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
http://www.decathlon.pl/baby-sledge-12-id_8226675.html
Prosze o szybką opinie bo jestem skłonna w samochód wsiadać i po sanki jechać 😉

Jest dostepnych 5 produktow w Gliwicach.
Jak bardzo je chcesz to podjade do Decatlona w moim miejscie i Ci kupie a potem wysle albo sie jakos umowimy 🙂

Dzięki wielkie ale ja chciałam na już ☺️ Bo jak wracam ze spaceru po parku to mnie brzuch boli - za dużo się z wózkiem szarpię w tym śniegu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...