Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
14A11, u nas są chyba swędzące dziąsełka i na nie to ja nic nie daję... Ale w aptece pani polecała mi tak lek, co się go wyciska do buzi (jest w kapsułkach) i on jest taki uspokajający i na bolące dziąsełka 🙂 bezpieczny bo na bazie ziół, ale na śmierć zapomniałam jak się nazywa!! To było coś na C,ale nie pamiętam dalej 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Mmay czy jak podejrzewałyście żabkowanie to podawałyscie cos przeciwbólowego maluszkom np ibufen Mi sie wydaje że kubie ząbki idą jeszcze nic nie widac ale jest marudny i ulge ma tylko wtedy jak mu masuje dziąsełka ta szczoteczką co poleciła Mama mia Podac mu coc??

Ja swojej podaje kropelki camilia na bolesne ząbkowanie ale zaczęłam dopiero jak było widać czubeczek zęba na wierzchu. 10 porcji kosztuje ok. 20zł, mała po nich ładnie śpi, podaję tylko na noc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
14A11, u nas są chyba swędzące dziąsełka i na nie to ja nic nie daję... Ale w aptece pani polecała mi tak lek, co się go wyciska do buzi (jest w kapsułkach) i on jest taki uspokajający i na bolące dziąsełka 🙂 bezpieczny bo na bazie ziół, ale na śmierć zapomniałam jak się nazywa!! To było coś na C,ale nie pamiętam dalej 🤔

Właśnie o tym pisałam 🙂 Judzia ja noszę w chuście i wiązanie nie takie straszne ale warto pożyczyć od kogoś chustę lub nosidełko żeby sprawdzić czy Twoja córcia to polubi bo jak nie to szkoda kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11, ja bym jeszcze nic nie podawała... pomyśl, co będzie jak ząbek będzie tuż tuż?? nie wspomnę o owianych sławą zebach ocznych czyli trójkach 😉 u nas akurat z pierwszym było bezboleśnie i hurtem-najpierw wyskoczył jeden, a za nim 5 kolejnych 🙂
My uparcie ćwiczymy obroty, ale rzadko sam zrobi, jest tłuściutki i to mu chyba przeszkadza 😉 no i musi mieć ochotę na wygibaski 🙂 na razie z upodobaniem miętosi w rączkach swoje paluszki u stóp 😉 no i szoruje te dziąsełka ostro, ale ząbki jeszcze się nie pokazały 😞
Judzia! Wytrwałości i siły dla Ciebie!!!
Gosia 734, pamiętaj, że kryzysów wiele może być w związku, ale Kinia i tak Was połączyła na zawsze 😉 a cała reszta jest do przejścia, tylko musicie chciec byc razem i Ty i On 🙂
Lala! jakie Ty masz szczęście! taka chata! fiu fiu! i to bez kredytów! chcesz mnie adoptować może?
Cygnee, jak Ela? już nie marudzi?
A my jutro kończymy 5 miesięcy! 🤪 🤪 🤪 Grzywkę musiałam mu przyciąć, bo tarmosił swoje włoski i za każdym razem wchodziły już do oczu, więc chlasnęłam i tyle 🙂 i ciutkę z tyłu, żeby mniej sterczały 🙂 gdyby była Ania, to bym spinkę miała 🙂 🙂 🙂
Młody już śpi, więc spadam pooglądać serialiki 🙂
A! dzisiaj była zupka z manną i nie miał ochoty 😞 wolał cyca, więc spróbujemy jutro 🙂 słoiczkowo kupiłam królika, bo przecież nie będę kupować 🙂 kupna będzie też cielęcinka i jagnięcina 😉 dzisiaj chlipnął rosołku ode mnie 🙂 ale otwierał dziobek!!! mniam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂 najlepszego po świętach! 🙂 też dojadacie resztki ciasta? 😁

my jesteśmy obecnie na etapie zmiany mleka z bebilonu pepti na nan ha i obserwujemy - teraz jest etap pół na pół 🙂

Maksianek jak zwykle odchorowywał wyjazd *był marudny i śpiący - dziś pobił rekord niespania (tak mi się wydaje) - 5 godzin!

gosiaq - to dobrze świadczy o jakości Twojej "kuchni biustnej" skoro Filipek woli mleczko mamy niż jakieś zupki 😁
no i brawko za obcinanie włosków - wywędrowały do pamiątkowej kopertki?

14a11 - u nas ząbki "idą", ale nic nie smarujemy, nie widzę, żeby jakoś mocno mu to dokuczało, gratulacje z okazji 5 miesięcy!!!

judziu - czyżby Zośka nie umiała się przyzwyczaić do nowego otoczenia i nadal tęskniła za domem?

cygnee - życzę Ci wielu sił! oby córcia szybko się uspokoiła i nie było to nic poważnego!

madziu_m3 - podnoszenie głowy u nas wygląda tak, że głowa idzie razem z ciałem (czuję, jak Maksio sam się podciąga, parę razy to nawet mi wstał), a nie wisi do tyłu - tak robił wcześniej

gosiu734 - przykro mi z powodu Ciebie i Twojego chłopaka - wierzę jednak, że dla dobra Kingi razem coś wymyślicie!

lala89 - ach te mieszkania w kamienicy! to jest jednak sporo przestrzeni! możesz szaleć! a w przyszłości Majka będzie miała gdzie biegać 😁 no i brawko za dużą wannę! a ten chrupek! mniam!

yen - gratulacje dla Oskarka z okazji chrztu!!!

aaa_aniusiu - 5 miesięcy! gratulacje!!!

Cherry - nie za późno na odpowiedź? x-lander ma w zestawie śpiworek, także powinnaś go mieć! ale masakra z zębem! mnie czeka dentysta w czwartek (pisałam już o tym nie? - widać jak to przeżywam :P) bleee łączę się w "bulu" :P hahaha

Agisal - jak podróż? jak po świętach na wyjeździe?

ach Monia - nowa fryzura! a jaka jesteś podobna z synusiem! 🙂

no to tyle! jest tu kto? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki...
ela zasnela chyba juz na dobre na noc... ale spi prawie w pozycji siedzacej 😞 no trudno jak ma jej to pomoc...
dzwonil do mnie lekarz no i mialam wizyte na 17, weszlam o 17.40 - jako ostatnia 🙂 "zbadal" ja, i przepisal jakies krople na katar i masc do oczu, powiedzial, ze to nie jest alergia, bo kaszel sie nie zgadza.. 🥴 no nie wiem... zobaczymy, na razie jej tych oczu nie posmarowalam, bo mam pietra jak choler 🥴a!!! 🤪 to jest taki dlugi plastikowy koniec,a ona ciagle glowa rusza, boje sie, ze jeszcze jej krzywde zrobie... ☺️ no coz, jak sie nie poprawi to wtedy w trojke bedziemy z nia walczyc 😜
i co tam jeszcze... padam...
aaa wlasnie, dziewczyny ma ktoras z was krzeselko do karmienia bloom ?? bo mi tak sie ostatnio spodobalo 🙂 mam takie jakies zwykle, ale, ze ela jeszcze nie siedzi sztywno, to "zajada" w foteliku samochodowym 🤨 🤨 no i ... juz jest tak brudne... i nie moge tego wyprac, bo to jagody... no i cala reszta (marchewka... ) o zgraozo 🙃 i jak bylam dzisiaj u lekarza, to oczywiscie z fotelikiem a taki facet popatrzyl na ele, fotelik i dziwna mina na mnie.... 😠 no ale jak ja na niego spojrzalam spode lba to mu sie odechcialo, zalozyl sluchawki i sluchal gggglosssno muzyki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas na nocnik łapiemy tylko siku, kupy nie upolowałam jeszcze - 2 razy próbowałam jak zaczął robotę ale chyba "resztę wciągnął".
A z siku było tak - pierwsze posiedzenie na nocniku a młody beknął. My z Matim krzyczymy, nie tym końcem Jasiu !!!! Potem było lekkie rzygnięcie a potem zabrzmiały famfary!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam z samego rańca!! 🙂 🙂
Ja dziś bez śniadania będę musiała przeżyć bo Krzychula zabrał mi cały chleb do pracy 🤔
No a do sklepu chyba raczej nie skoczę 😉
Cygnee, ci lekarze to chyba na odczepkę dają cokolwiek na jakieś dolegliwości... 🤨 oby Elusi przeszło!
Shelby! uśmiałam się z tego!!! 😁 😁 dobre!! A i mam nadzieję, że z Bebilonem pożegnacie się na zawsze!!! 🙂
Gosiaq, moja też nie robi jeszcze obrotów. No z moją pomocą oczywiście obrót zrobi 🙃 ale sama jakoś chyba jeszcze nie kuma o co chodzi 😁 No i brawo za PIĄTKĘ!!!! 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla filipka za 5 m-cy
U nas postepy na ncniku... Codziennie coś łapiemy raz siku raz kupe 🙂 Zobaczymyt co dzis złapiemy 🙂
A i Kinga wczoraj była taka maruda .... 😮 co ją położyłam do spania 3 min i płacz i nic nie pomagało tylko rece... chyba 3 godz sie tak meczyłam ale wkońcu zasnęła i już spała całą noc... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
14A11 napisał(a):
Hej Kobietki moje kochane 🙂
U nas dzis przeprowadzka do spacerówki 🙂 bo małemu już nogi wystają lub trzyma je zgięte Tesciowa załamana ze jeszcze za wczesnie


ach te teściowe... 😉 jest przecież ciepło, a spacerówka ma regulacje plecków prawda? moja siostra dla córki w ogóle nie miała gondoli, mała urodziła się w lutym i biegały na zimnie w spacerówce i jest okej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosia734 napisał(a):
Brawo dla filipka za 5 m-cy
U nas postepy na ncniku... Codziennie coś łapiemy raz siku raz kupe 🙂 Zobaczymyt co dzis złapiemy 🙂
A i Kinga wczoraj była taka maruda .... 😮 co ją położyłam do spania 3 min i płacz i nic nie pomagało tylko rece... chyba 3 godz sie tak meczyłam ale wkońcu zasnęła i już spała całą noc... 🙂


brawko za postępy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Ja ekspresowo z pracy. Byliśmy dzisiaj rano o 7 na pierwszym pobraniu krwi i mama tak przeżywała, że wyszła z pokoju pobrań. Tchórz 😞, został tata. A to dlatego, że pobierali krew z główki, już samo wyobrażenie tego spowodowało bóle brzucha u mamy. Ale Kubuś wkurzał się tylko, że go przytrzymują podobno. W każdym razie potem siedzieliśmy jeszcze chwilę pod tym pokojem pobrań i myślałam, że mi serce pęknie jak dzieci tam płakały.

No mama się martwi a nasz Kubuś wczoraj bach obrócił się kilka razy z pleców na brzuszek i pewnie w druga stronę jeszcze długo tego nie zrobi, bo jak pisałam leżenie na brzuchu to pozycja numer jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. U nas swieta minely calkiem dobrze. Chrzciny byly super, tylko maly u fotografa dal popis placzu i nici ze zdjec. Zrobimy jeszcze jedno podejscie, jesli bedzie tak samo to darujemy sobie fotografa. W kosciele Łukaszek byl spokojny pod koniec mszy nawet mi usnal na rekach w pozycji siedzacej.
Teraz maly jest na spacerku z dziadkiem.
Dzisiaj robie pizze na obiad, ciekawe jak mi wyjdzie bo z tego przepisu robie 1 raz.
Pozniej musze skoczyc do sklepu po ubranka bo juz z wiekszosci wyrasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madziu_m3 - ani się nie obejrzysz o będzie się obracał o 360 stopni 🙂

Monia - to po jaki rozmiar idziesz?

14A11 - jak się nie mieści to nie masz wyjścia 🙂 tak samo, jak nie można dziecka ubierać w za małe ubranka, tak nie można wozić w za krótkim wózku 🙂 a Malutki przynajmniej będzie świat oglądał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kobitki 🙂
u nas nocka... szczerze mowiac nie mam pojecia, bo nic nie pamietam ☺️ ☺️ ale wiem, ze ja karmilam, bo mialam butelki na koldrze 🙃 oczywiscie koldra tez troche mokra... 🙃 ale serio nic nie pamietam 🙂 no coz, zmeczenie robi swoje 🙂

aaaa no i ela dzisiaj pobila swoj rekord zyciowy w drzemce - 2,5 godziny 🤪 🤪 🤪 co chwile chodzilam sprawdzac, czy oddycha, bo taki dlugi sen to jej sie nie zdarzyl nigdy (nawet jak byla noworodkiem ) 🙂 a ja zdazylam w tym czasie isc do sklepu, na poczte i zalatwic tego fotografa... okazalo sie, ze musze byc umowiona 😮 na zwykle zdjecie do paszportu 😮 masakra jakas, wiec umowilam sie na jutro, dobrze, ze mial termin 🙂 (chociaz pusto tam bylo ...) no i w piatek do manchesteru 🙂 paszport, wizyta u kuzyna i jego zonki... mam tylko nadzieje, ze ela bedzie juz sie lepiej czula...
no i stwierdzilam, ze do polski lece wczesniej, pod koniec maja, bo ci lekarze tutaj to mi tak na nerwy dzialaja, ze chyba osiwieje przed 30 🙂 no i co tam jeszcze...
gratulacje 5 miechow dla filipka 🙂

aaa no i wrocilam do palenia... wczoraj po lekarzu myslalam, ze wyjde z siebie, wiec kupilam fajki... no i tak juz poszlo, i pewnie tak zostanie... za bardzo to lubie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...