Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zania napisał(a):
....ale wtedy fotelik z Emilką musiałabym dać do przodu a nie wiem czy tak można. Trochę będę się bać jechać sama z dzieckiem ale to tylko 15 km.

Zania ja jak jadę sama z dzieciakmi to Piotrusia mam z przodu i mam nad nim kontrolę, do tyłu cięzko się obracać w czasie jazdy, trzeba tylko pamietać, ze jak jest włączona poduszka to nie wolno montowac fotelika tyłem do kierunku jazdy.
A i ja nigdy nie jezdziłam z dziećmi z tyłu jeśli było miejsce z przodu - mozliwe, że dzieki temu nie wymagają wielkiego zabawiania w podróży 😁. Przepraszam, kłamalam, z każym raz jechałam - w drodze z kliniki do domu 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zania napisał(a):
14A11 ja też karmię tylko piersią i mi lekarz kazał wprowadzić gluten po 6 miesiącu. Mamo Matka to jak będziesz wprowadzać ten gluten? Będziesz odciągać pokarm czy dodawać kaszkę do np. zupki?

Zaniu ja sciagnelam swoje mleko i dodalam do tego kaszy manny pol lyzeczki i karmilam go lyzeczka:P bo z butli pil nie bedzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agisal to trzymamy kciuki za Dominika - żeby muposmakowało 😁

Dziś aktycznie pogoda fatalna - ale spacerek w czwórke
(2+1+1(tayson)) zaliczony. Wcelowaliśmy się w moment kiedy nie padało.
Majeczka dziś humor madobry, gaworzy guga piszczy i hmm - śpiewa? My juz po kolacji, wykąpani. Zaraz mąż włączy jakiś film.
W biedronkowej ofercie zobaczyłam że będą kocyki - noo i bedzie z hello kity - a że biedronka jest tak blisko hryy hryy.
Rozpieszczam tą moją córe, no ale kogo mam rozpieszczać;p
Niestety wszystko z umiarem 😁
Kąpiemy się dalej w dużej wannie. Oczywiście do tego 1000 różnych zabawek, ale część kąpieli traktujemy jak zabawe i kiedy Maja jest już wymyta to sadzam ją - ja trzymam a tatusia ponosi fantazja i bawi się tymi gąbeczkami grzechotkami i pokazuje Mai - a jej to pasuje 😁

Z nowości to Maja wcinała dziś skórke z chleba z masełkiem. Wcześniej wcinała ale bez masła. No i pilnuje żeby większy kawaek jej nie wpadł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochane. wczoraj Matek dokazywal jak tylko mógł. ale za to jest maly sukces bo wypił moje mleko i herbatke z butelki!! 🙂 🙂 jaka ulga 🙂 a wieczorem to byl niemozliwy! zostawilismy malego z dziadkiem bo musielismy jechac do mojej babci do szpitala, juz wracamy do domu jestesmy na klatce a ja slysze jak Matek drze sie w nieboglosy!! wchodzimy do mieszkania mąż Matka bierze i cisza! pytam co sie stalo a tesciu mowi ze obudzil sie i ryk, ale czasem tak ma nie wiem po czym 😞 a zbyt wielu wrazen wczoraj nie mial bo pogoda paskudna 😞 jedynie zaliczylismy we 3 wycieczke do TESCO 😁 😁
Gosiu!! Ząbeczki są przecudne!! ja z niecierpliwoscią wyczekuje u Mateuszka pierwszego ząbala!!
Lekarka powiedziala nam ze dorne i dolne jedynki juz sa na wylocie wiec jaka moja radosc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Martusiap, mój Filip też czasem popłakuje na spacerach i od razu jestem cała mokra, bo chcę go szybko uspokoić, ale rzadko się udaje ;( na szczęście mam w gondoli podnoszone leżysko na 3 pozycje, więc często to wykorzystuję 😉 zresztą, jak muszę gdzieś wyskoczyć,a mały nie śpi i chcę go wziąć ze sobą, to od razu go "sadzam". Mój potrafi już usiąść z podparciem - na chwilę, potem ogląda i łapie swoje paluchy u stópek, więc dynda mu się do przodu i pikuje na nos 😉 Obroty z brzuszka na plecki potrafi zrobić z prędkością światła - warunek: musi mu się chcieć hihihi
Ja nie daję soków i nektarów, ale jesteśmy na cycu - ino na wieczór butelka z kleikiem/kaszką. Do zupki dodałam ostatnio takiej zwykłej manny i zjadło dziecko jak tralala! Kupa dalej w nocnik 🤪 czasem nie zdążę 😉 Nocki ostatnio trochę marudne, ale zwalam winę na idące ząbki (chyba), wkłada do buzi wszystko, a najbardziej mu się podoba jak ciamka tetrową z paluchami na raz 😉
No i gdzie ta wiosna? u nas 5 stopni... a już chciałam kupić chustę...a może kupić? i wtedy przywołam wiosnę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anusia – Maksiu jaki zadziorny łobuziak!
Monika – ale jesteście z mężem do siebie podobni ( i takie figlarne ogniki w oczach macie), super!
Martka – świetna ta twoja gromadka!

My soczek już piliśmy, i nawet nie rozcieńczyła matka bo zapomniała - ale na szczęście nić się nie działo! Ale nektar może rzeczywiście lepiej rozcieńczyć z uwagi na cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martusiap napisał(a):
Ja się zastanawiam bo Maja na spacerach płacze a jak wezme ja na ręce to spokój. Może jakby siedziała w pół leżąco w spacerówce to byłaby spokojniejsza 🤔 tylko że jeszcze troszkę ma miejsca w gondoli.
14A11 a na jaki rozmiar zakładasz maluszkowi ciuszki?


Najmniejsze to 74 ale rozmiarówki nie sa sobie równe Po przeprowadzce do spacerówki Kubuś troszke nie spi na spacerach tylko podziwia mam wrazenie ze jest mega szok ile to jest przestrzeni do okoła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam dziewuszki 🙂
u nas sporo siie dziaalo... w drodze ela bylla nawet grzeczna, nie bylo takk zle jak sie spodziewalaam.... pozniej u kuzyna tez byla grzeczniutka,problemy zaczely siiedopiero okolo 5 rano, kiedy ela zazela wyiootowac... wszystko co pilla - zwracala... i taak do okolo10 rano, w kkoncu wpaadlam, ze moze t przez wode, wiec ugotowallam jje mineralna i zrobilam mlekoo - wypila i bylo juz spokojnie...wieczorm (w sbote) wracaalismy o domu - w ta stronee droga poszlatroszzk gorzej, ale jaak zasnela to bylo juz ok. aa wczoraaj ja sie ttak rozchorowalam, ze szok... katar, kaszzel, goraczka i do tego rozwolnienie i wymioty... no masakraa jakas, myslalam ze umre wczoraj./.. moj dzisiaj wzial wolne, zeby sie ela zajac, bo ja nie cche sie do niej zblirzac... tzn - chce, tesknie za nia bardzo, okropne uczucie... mam nadzieje, ze jutro moj juz bedzie mogl isc do pracy, a ja zajme sie ela.
cos jeszcze mialam, ale zapomnialam, chyba przez goraczke...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...