Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Marinel ja mam dokładnie takie same podejście, bo zanim się zorientowałam było za późno na zamawianie mszy;
u mnie w związku z tym, że parafia archidiecezjalna muszę zrobić to z półrocznym wyprzedzeniem.

Shelby Kubuś Nasz śpi w swoim pokoju od 5 miesięcy, mamy taką najprostszą niańkę. Wydaje mi się, że to wina zębów bo się ślini.

Tak się cieszę na 1,2,3,4 listopada mąż nie idzie do pracy i będziemy razem 🙂. Uwielbiam poranki w łóżku w trójkę, no w sumie w czwórkę, bo druga pociecha bardzo kopie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Madzia- wiem ze tam jest duzo tych sztucznych skladnikow, ale moje dziecie nie chce pic za bardzo a to chociaz pije, herbatki dla dzieci sa be bo pluje nimi, a jak widzi ze chce mu zrobic dziecieca to placze na sam widok, a probowalalm wielu sposobow zeby pil dla dzieci, kompociki specjalnie dla niego moja mama robila i tez nie zrobilo na nim wielkiego wrazenia.

nie wiem czy mlodemu nastepne zabki ida czy co bo jest nieznosny, tylko by sie na rekach nosil, slini sie strasznie, niby dziaselka biale sa dwie 3 gorne i dwie 2 dolne, na tych miejscach ma biale dziaselka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu- u mnie noce i dnie wygladaja podobnie, mlody budzi sie co chwile ja nie mam juz sil wstac ale musze bo szanowny maz nie wstanie bo "musi isc do pracy" a w dzian to tylko raczki i raczki, i mama baw sie, bo jak wyjde do wc to placz na caly blok.
Cherry- ja dawalam wode przegotowana z paroma kroplami soku z cytryny, kompociki, kawke zbozowa tez posmakowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to ja Cie pocieszę, że mój mąż mimo, że Kochany też nie wstanie, bo ma bardzo twardy sen. Czasami jak już nie daję rady bo boli brzuch to go budzę, poza tym szanuję to, że chodzi do pracy i w nocy staram się go jak najmniej angażować. Ma taką pracę w której powinien być wypoczęty, bo o błąd łatwo.
Jednak teraz z coraz większym brzuchem coraz ciężej dopiec szybko, ale damy radę 🙂.

Brawo za wchodzenie na łóżko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo za wchodzenie na łóżko!!! 🤪 Czyli to tylko kwestia czasu....

Wczoraj numerem jeden było przysunięcie sobie pudła pod szafke TV i oglądanie stojąc na nim tv 😮

Teraz pokłada się na odkurzaczu wydając dziwne odgłosy 😮 😮 😮

Madzia a pokażesz nam zdjęcie swoje z Jasiem w brzuszku ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziu- ja tez rozumiem ze chodzi do pracy i wogole, ale jak w dzien sie nie zajmuje malym to chociaz niech w nocy wstanie do niego chociaz raz. Jemu tlumaczenia nie pomagaja, juz ostatnio zaczal po trzezwemu gadac o rozwodzie....
Cherry- Matek tez czasem bawi sie odkurzaczem i przy tym probuje go nasladowac 😁 😁 nieraz zasnie gdy odkurzam a nastepnym razem bedzie sie go panicznie bał 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy cos mu mowie np, zeby zrobil cos a tego nie zrobi ii mu najnormalniej w swiecie przypomne to mowi " juz ku..a sapiesz!!" jego slownictwo pozostawia wiele do zyczenia.. zreszta sama sie łapie na tym ze musze sie komuś wyzalic pogadac, lub isc do psychologa bo nie chce zeby maly byl przezemnie nieszczesliwy ze mama wiecznie zla chodzi, teraz jak patrze na mojego skarbka to placze bo jestem bezsilna. przed 15 minutami taka sytuacja.. przebieram malemu pieluche a ten jak zawsze ucieka.. ja sie tak wkurzylam... naprawde myslalam ze mu dam klapsa lub nakrzycze... a to przeciez tylko dziecko.. wzielam 3 glebokie wdechy twarz w dlonie i sie rozplakalam.Matus jak to zobaczyl to przyszedl i sie przytulil...
Musze Wam sie wyzalic bo naprawde nie mam komu, mamie nie chce nic mowic bo sama ma dosc swoich problemow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłam w pracy... musiałam chociaż mniej więcej dowiedzieć się, czym mam się teraz zajmować. Generalnie na dzień dobry poryczałam się u szefowej (zresztą niewiele mi ostatnio trzeba, żeby się rozpłakac) w 3 godziny poznałam zakres obowiązków i wróciłam do domu- przy czym jak wsiadłam do auta to znowu się poryczałam, teraz mały śpi, a ja.... dla odmiany ryczę... coś mi się we łbie popsuło 😞 😞 😞 🤢

JA nie umiem Maksia zostawić, no po prostu nie umiem!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Krusyna mocno przytulam i doskonale rozumiem.

Ale nie ma na co czekać podreperuj swoje zdrówko i bierz się za drugą pociechę !

MamoMatka nie wiem co Ci powiedzieć, bo każda kobieta jest inna. Ja uważam, takie zachowane za niedopuszczalne. To jest miłość?
Nie wiem jaki jest twój mąż, ale myślę, że tu jakoś trzeba działać, bo z czasem będzie coraz gorzej. Trzeba dać mu jakiś bodziec do zmiany jego postępowania. Skoro kiedyś był czuły to nagle z niego to nie uleciało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie...u mnie dzis wieczorne wyjscie z dziewczynami:-) Przyjechala przyjaciolka z Wrocka z synkiem w odwiedziny do rodziny:-) i tak od wczoraj kursujemy, to ja z Oskarem do niej, to ona dzis z synkiem do mnie:-) Ciesze sie na to wyjscie, jednak troszke mi to nie na reke...bede musiala chyba spac dzis z Oskarem u babci...bo idziemy dosc pozno , bo dopiero przed 21 i nie mam sumienia prosic mojej mamci, zeby koczowala u mnie do pozna...niech Oskar spi u nich i ja tez tam przyjede, bo babcia z dziadkiem rano do pracy. Ide tez do frycka, wle nie jestem przekonana czy dobrze robie tym bardziej , ze ide do zupelnie nowego 🥴

Zaniu fotorelacja z wizyty balwanka no max totalny 🤪 🤪 🤪 wywolala usmiech na mojej twarzy:-) A Emilka ma naprawde talent taneczny...ogladalismy dzisiaj z Oskarem, jest niesamowita:-)

Aaa_aniusia opowiadanie naprawde wzruszajace...

Mamomatka przykro sie czyta , ze maz Cie nie wspiera...na pewno jest Ci ciezko i pewnie trudno zaakceptowac fakt, ze tak jak napisalas...kiedys bylo inaczej...mam nadzieje, ze to chwilowy kryzys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! No nareszcie moje potworzątko usnęło 😉 Czasem to aż z sił opadam, tak potrafi jęczeć i marudzić 🤢 obiad prawie gotowy! No a teraz chwila na odpoczynek 😁 😁

Krusyna... Oj kobietko rozkleiłaś się i tyle! Każdy ma do tego prawo! 🙂 🙂 Więc nie przejmuj się, głowa do góry!! 🙂 🙂 ps. A u Was zębów jeszcze nie ma?? Czy nie doczytałam?? ☺️

MamoMatka, to jest naprawdę zastanawiające dlaczego Twoj mąż tak się do Ciebie odnosi... Pamiętam, że kiedyś też się na niego żaliłaś... Bardzo mi przykro z tego powodu, szkoda, ze najbliższa Twojemu sercu osoba tak Cię traktuje. No nie wierzę, że się mogło mu znudzić Toba... tym bardziej, że macie ze sobą dziecko (chociaż dla niektórych to nie jest argument...)

Zaniu! Ja nie mogę obejrzeć filmiku... 😞 😞 a tak bym chciała zobaczyć Emilię jak tańczy!! 🙂 🙂 Ale za to zdjęcia pooglądałam! Są świetne! 🙂 🙂

A jeśli chodzi o pierwszą milość to mam ją od 5 lat 😁 😁 a 2 po ślubie!! To jest mój jedyny mężczyżna 🙂 🙂 no i mam nadzieję, że ostatni! 🙂

A my też mieliśmy mszę, urodziny wypadały w sobotę a w niedzielę pojechaliśmy do kościoła 🙂 🙂 No i się bardzo zdziwiłam bo u mnie w mieście skąd pochodzę na mszy ksiądz aby wyczytuje chyba 2 czy 3 razy intencje, a tutaj... Na koniec mszy przy błogosławieństwie ksiądz wywołał nas przed ołtarz, wyczytał błogosławieństwo dla Zosi i dla nas no i poświęcił nas 🙂 byłam bardzo pozytywnie zaskoczona! 🙂 🙂 Fajny jest tu ksiądz 😁 😁

Marinel, jak tylko zrobisz tą sesję pochwal się zdjęciami! Jestem baaardzo ciekawa jak wyjdą 🙂 🙂 swoją drogą piękna pamiątka będzie! 🙂









Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
No właśnie co dajecie swoim dzieciaczkom pić?

Bo tak szczerze te herbatki Hippa czy inne idą strasznie i jak tak dalej pójdzie to zbankrutujemy 😜

Po pierwsze zbankrutujecie a po drugie zęby mogą nie dać rady....Ja mam zdecydowanie negatywne podejście do tych herbatek granulowanych i nigdy ich nie dawałam i dawać nie planuję. A może lepiej zwykłą lipę zaparzyć? My pijemy wodę i soczki marchew/jabłko handmade 😜 A teraz chcę wprowadzić właśnie zwykłą apteczną lipę, żeby coś ciepłego po spacerku było, dla poprawy smaku dodam trochę soku z malin (mam domowe) i może będzie piła Młoda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko nie pije nic poza wodą mineralną. Raz dałam jej się napić soczka gerbera i raz kubusia na spacerze. Zdecydowanie jestem za wodą.
Nawet ciepło dzisiaj było więc byłyśmy na spacerze i podjechałam po zimowe buciki do Bartka. Oglądałam w ccc i w daichmannie ale Emilka nie umiala w nich chodzic a w tych Bartka od razu pogoniła 🙂 Szkoda tylko że takei drogie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...