Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja Ada to jest w czole walnieta na pukncie myszki miki i minnie :P non stop mogłaby ogladac 'klub przyjaciol myszki miki' 😁 a ja moge ja wtedy normalnie nakarmic :P. takie cos kupimy je na urodziny chyba http://allegro.pl/interaktywna-myszka-miki-mini-mickey-clementoni-i2943427725.html 🙂 a u mnie w sklepie kosztuje 215.59 !!!!!!!! maskara

Ona wogle mleka nie chce jesc!!! :x jak zawsze kupilismy 7 x bebiko 2R na poczatku miesiaca, i jej ledwo stykalo na miesiac, a tu dupa, koniec mieisiaca a jeszcze 6 mlek nieotworzynych jest... :/

na urodziny kupilismy jej barierke co w lidlu byla :P bo mi gowniarz z lozka uciekał, a drzwi musza byc otwarte zeby cyrkulacja byla po zamontowaniu nawienikow :/
ostatnio się budze, patrze, a mojego dziecka nie ma.. babierka zamknieta, rzut oka na zegarek - 9.13 Ooo. a tesciowa mowi, ze wstala do kibla po 6, patrzy, a Ada stoi przy bramce i wszystko wywala za nią 😁, a ja sobie spie :P to wzieła ją, zebym mogła pospac :PP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Emilka mleko pije bardzo chętnie, rano i wieczorem po210 ml z dodatkiem kleiku, my cały czas na bebilonie, jak ostatnio dosypałam trochę kaszki bo akurat kleik sie skończył to nie chciała pić, chyba było jej za słodkie 😜 za to nie przepada za kaszkami, zdarza się że zje całą porcję ale to rzadko
wczoraj ją zważyli ma 8800 g, a nasza waga wskazywała ostatnio coś ponad 9 kg, 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja nie do końca wierzę w tego typu informacje, należałoby najpierw zbadać zawartość tej kaszki a dopiero potem wieszać "psy" na firmie Nestle ( ja kupuję z Bobovity, patriotyzm lokalny 🙂 a poza tym mąż pracuje w Nutricia 🙂 )
sprawa powinna zostać dokładnie "przebadana" przez odpowiednie służby 😉 i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny,

Ja też nie wierzę w to. Po pierwsze to kaszka dopiero niby kupiona, a już jej niewiele w tej paczuszce. I w sumie ja na żadnym zdjęciu nie widzę gryzonia. Nie wiem może jestem ślepa. Zresztą to chyba jakiś mały szczureczek, bo szczury osiągają większe rozmiary, szczególnie te uliczne, które jedzą wszystko i wielkie rosną, a jesli już to tylko taki by wlazł. Poza tym to przy zgnieceniu paczki w sklepie nie kapnęła się, że coś w niej jest?
A swoją drogą, to w każdej fabryce jes kontrola zanim produkt trafi do hurtowni/sklepu. Nie wierzę, że poszło to tak bez niczego, szczególnie tam, gdzie się produkuje coś dla dzieci.
Ja jak byłam w Pl to kupywałam z Bobovity, bo były tańsze.

Ja już w domu, tzn. pracuję w domu... a raczej jeszcze udaję, zanim się wszystko rozkręci.

Daniel już dzisiaj nawet lepiej. Z jedzeniem tak jak wczoraj nie ma żadnego problemu. Zasnął dzisiaj później i spał godzinę tylko. Już dzisiaj nie rozglądał się, gdzie jest, tylko bawił się z dziećmi. Babka powiedziała, że jest strasznie uradowany, uwielbia się wręcz bawić z dziećmi. Zresztą wczoraj widziałam kilkoro niewiele straszych od niego, na oko może ze 3-4mce, więc ma swoją paczkę. Ale on i w domu uwielbia się bawić z Natalią, więc dla niego nie jest to obce.
Tak więc to jest jeden w wielu pozytywów posiadania dzieci z małą różnica wieku, dla Was mamy, które planują i się jeszcze zastanawiają.
Wczoraj D. spał w domu jeszcze 2,5h 😲 a w żłobku 1,5h chyba za dużo emocji.

Nie wiem co miałam jeszcze pisać. Aha... Monia pisałaś o pościeli. wiesz co, jak dla mnie to dobrze, że daję swoją pościel. Wolę, żeby spał w swojej, nowej lub nie, ale wypranej przeze mnie i niezużytej nie wiadomo jak. Tutaj tekstylia są bardzo tanie, bo jest regionalna bawełna, więc z nadmiaru ludzie nie szanują takich rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc dziewczyny.
Moj mlody wstal o 6.30 i o 9.30 juz padl i spal 2,5 h. Szok. Wszystko moge teraz robic.
Riccardo na sniadanie je kaszki z bobovity a wieczorem dawalam na poczatku tylko Humany. Niestety tu sa tylko bananowe. Wiec jak bylam w PL zaopatrzylam sie w Nestle kaszki jogurtowe bananowo-truskawkowe, ktore sa przepyszne. Riccardo je uwielbia. A wogole on wszystkie lubi. Teraz tesciowa ma wyslalac jakies cacaowe bo kupila nie wiem jakiej firmy. Dzis ma przyjsc paczka wiec jak dojdzie to napisze. Riccardo takich jeszcze nie jadl.
Ja przymierzam sie zrobic torta sama. Widzialam jak prosto zrobic tort samochod. Zobaczymy jak wyjdzie.
Ja na razie nie mam rzadnych dolegliwosci. I tak mnie to dziwi. Nawet zaczynam sie denerwowac, moze cos nie tak. Jesycye 2 tzgodnie do USG.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a cała Polska huczała i wydała wyrok na firmę Nestle bo jakaś baba dała wpis na facebooku...żenada
powinni jej wytoczyc proces 😠 wkurza mnie takie bezmyślne postępowanie 😠

właśnie wróciłam z wywiadówki, jeszcze jutro i moja najstarsza córa ma ferie, wyjeżdża na dwa tygodnie do dziadków 🙂
Agnese ja w drugiej ciąży, podobnie jak Ty, nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości 🙂 ale to tylko sie cieszyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny dawno sie nie oddzywałam - po prostu brak czasu na siedzenie przed kompuyterem - wole każda chwile spędzac z synkiem odkąd wrócilam do pracy.
konefka chyba wyjaśnilo sie co uczula Hanię, tak? Jeśli tak to super juz wiesz czego unikać 🙂
Witam mamusie - bo chyba widziałam gdzieś nowy nik - mama chyba Gabrysia
Agnese i konefka a z tego co widzialam jak przeglądałam niektóre strony jesteście w ciązy? jeśli tak gratulacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
super że się odezwałaś Ola 🙂
ale bez przesady wejść i napisać posta to kwestia 5 minut 😉
żadna nie przesiaduje na naszym forum 🙂 🙂 😉
Malwina ja podobnie przeziębiona, pierwszy raz od nie wiem jak dawna, licze na to że szybko minie 🙂
ale Adusia zasuwa 🙂 🙂 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...