Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejo, jakos wstałam,ale ciezko było. byłam swiadoma ze mam chwilke spania wiecej i to mnie chyba rozleniwiło.
Dałam na noc Miśce kaszke, najpierw cyc, potem kaszke i dopoiłam cycem, odleciała. najpierw obudziła sie ok 22 z płaczem, ale utuliłam i obyło sie bez cyca, a potem wstała raz ok. 1:30. a reszta nocy spana,wiec chyba wskazuje to na to, ze niunia mzoe nie dojada nie wiem.
czekam niecierpliwie na lekarza o 11:30 - i zobaczymy co z Zuzia. w nocy niby mniej kaszlała i goraczki nie ma. ale głowa u mamuski pełna. zobaczymy...
miłego dnia dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, a Michał to nie może jej usypiać, szczególnie gdy już Ty jesteś na krawędzi? Dużo szybciej idzie osobie, która się nie denerwuje.
U nas ciężkie dni nadeszły przez zęby. Nunek dużo marudzi, a np. nosa by wyciągnąć babole nie da nawet dotknąć. Bije łapkami jak tylko zbliżam się z gruszką lub Fridą.
Wczoraj wieczorem usnęła, ale się jeszcze zbudziła na awanturę. Szczęście Łukasz już był to się tym zajął. Po prostu jak ktoś cały dzień siedzi z dzieckiem to wieczorem ma już chyba mniejszą tolerancję. Jeszcze na domiar złego permanentnie napierdala mnie głowa, więc jakbym wieczorem sama musiała się borykać z takimi akcjami jak była wczoraj to bym zaczęła wyć, a bania by mi pękła z wielkim hukiem. Także Kasia współczuję.
Na Dexterze, który trwa z 45 minut budziła się 3 razy, ale Łukasz "wypoczęty" po pracy (wciąż utrzymuję, że praca to odpoczynek jaka by nie była, bo to inny rodzaj pracy niż przy dziecku) szybko ją uspokajał. Dentinox w ogóle nie przynosi jej ulgi. Powiedzcie co jeszcze można przeciwbólowego na zęby dawać?
Tak więc noc zapowiadała się interesująco, to po Dexterze od razu walnęłam w kimono. I o dziwo Nunek nie obudził się ani razu w nocy. Wstała dopiero przed 7. Była strasznie wykończona wczorajszym dniem i do tego tym, że nie mogła na dobre usnąć do 21, a beton z niej już był o 19. Tak więc ja się wyspałam nieźle choć się nie zapowiadało.
Dziś wreszcie zrobię lepszy obiad gdy niania będzie. Spróbuję też wyjść na trochę może. Jagodzianka miała 2 tygodnie okresu adaptacyjnego ale po 3 godziny, to mam nadzieję, że tydzień po 6 godzin starczy.
No i moje dziecko odkąd zaczęły się akcje z zębami jest wielbicielką pieczywa i chrupek Hippa. Nieźle to obrabia szybko 😉

Ach i wszystkiego naj dla Igusi! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po formacie
ale nadal mamusie nie chodza. Konto załozylam z tel i chyba tylko w ten sposob bede zagladac. Nie wiem co jest grane. Na poczcie 3 kolejne wiadomosci od allegro,ale mi sie wydaje,ze to allegro ma problem,bo moj komp jest czysty.
Kurierow jak nie bylo tak nie ma na szczescie i mam nadzieje ze tak sie to skonczy.
Czy admin bloknął mi mamusie? bo wczoraj mi pokazywało ze nie mam uprawnien do przegladania strony, wyswietlalo sie tylko logo forum, a potem strona przestala sie wczytywac i wyskakuje komunikat,ze połaczenie zresetowane 🤨 coz,moze sie naprawi.
Na szczescie w tel wszystko dziala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astra napisał(a):
jestem po formacie
ale nadal mamusie nie chodza. Konto załozylam z tel i chyba tylko w ten sposob bede zagladac. Nie wiem co jest grane. Na poczcie 3 kolejne wiadomosci od allegro,ale mi sie wydaje,ze to allegro ma problem,bo moj komp jest czysty.
Kurierow jak nie bylo tak nie ma na szczescie i mam nadzieje ze tak sie to skonczy.
Czy admin bloknął mi mamusie? bo wczoraj mi pokazywało ze nie mam uprawnien do przegladania strony, wyswietlalo sie tylko logo forum, a potem strona przestala sie wczytywac i wyskakuje komunikat,ze połaczenie zresetowane 🤨 coz,moze sie naprawi.
Na szczescie w tel wszystko dziala 😁

Cześć, niczego nie blokowałem.
Spróbuj wyczyścić cache i cookies (ciasteczka) w swojej przeglądarce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astra napisał(a):
jestem po formacie
ale nadal mamusie nie chodza. Konto załozylam z tel i chyba tylko w ten sposob bede zagladac. Nie wiem co jest grane. Na poczcie 3 kolejne wiadomosci od allegro,ale mi sie wydaje,ze to allegro ma problem,bo moj komp jest czysty.
Kurierow jak nie bylo tak nie ma na szczescie i mam nadzieje ze tak sie to skonczy.
Czy admin bloknął mi mamusie? bo wczoraj mi pokazywało ze nie mam uprawnien do przegladania strony, wyswietlalo sie tylko logo forum, a potem strona przestala sie wczytywac i wyskakuje komunikat,ze połaczenie zresetowane 🤨 coz,moze sie naprawi.
Na szczescie w tel wszystko dziala 😁


Welcome back 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, ja pracuje, to nie mysle za wiele o zuzi.
oni juz po wizycie, jada zrobic RTG płuc, mamy zrobic badania na lamblie, wszystko na to wskazuje. ale robimy prywatnie bo lekarka móiła ze jak daja skierowanie to prawie nigdy nic nie wychodzi, jakas głupia polityka labolatoruium czy co. i zeby zrobic tu gdzies pod blokiem prywtanie, wtedy bedzie obraz prawidłowy.
z krostami, mówiła ze jak wyjda lamblie to bedziemy je winic, bo tak mzoe byc. jak nie wyjda do dermatologa pojdziemy.
takze wedrówka ludu po lekarzach. ale moze bedzie odpowiedz co sie dzieje u niej.

dziekuje w imieniu mojej 8miesiecznej Niuńki 🙂 dzieki Bogu ze ona choc ma sie dobrze.
a nie wiecie?? lamblie to tez sie pzrelecza cała rodzine??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Ewcia wyczytałam,ze wszyscy domownicy i ziwerzeta tez

tylko tam pisało o biegunkach,a Zuzzka miala?


ja czytałam ze biegunki lub zaparcia. biegunki nie miała, ale zqaparcia. rzadziej robiła ostatnio, ale nie mega zaparcie. plakała ostatnio przy kupie, ale nie powizałam tego z tym.

biegu(a)nke to my bedziemy miec po miescie teraz z nia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Ewcia wyczytałam,ze wszyscy domownicy i ziwerzeta tez

tylko tam pisało o biegunkach,a Zuzzka miala?


ja czytałam ze biegunki lub zaparcia. biegunki nie miała, ale zqaparcia. rzadziej robiła ostatnio, ale nie mega zaparcie. plakała ostatnio przy kupie, ale nie powizałam tego z tym.

biegu(a)nke to my bedziemy miec po miescie teraz z nia 🙂


oj bedziecie miec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niom, ale oby wykryc co dzieciakowi dolega, bo meczy sie okrutnie. i ja sie stresuje na maksa, w sumie pierwsza choroba jakas taka, i ja nie wiem co jej jest, ale cóz... pzredszkole 😞 do tej pory była z babciulką w domku i było ok, a teraz... co sie dziwic. antybiotyku jeszcze nie miała, nic powaznego, zapalenia płuc czy czegos, dzieki bogu tfu tfu... z robalami damy rade... chyba 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mało zawału nie dostałam. Gotowałam obiad i co chwilę odwracałam się do małej żeby sprawdzać co robi. W pewnym momencie musiałam więcej uwagi poświęcić patelni, skończyłam co miałam zrobić, odwracam się, podbiegam do sofy, a małej nie ma nigdzie. Pot mnie oblał, zaglądam pod sofę, a ona pełza pod niaą, zaczynam ją wyciągać i główka się zaklinowała, jeeeeezu obie ryczałyśmy, musiałam troszkę siły użyć, mała z tego strachu i płaczu nie mogła powietrza złapać, więc szybko na balkon z nią wybiegłam, zaciągnęła powietrze i się uspokoiła.
Ale jak ona tam wlazła płaszczka mała to ja nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewa jesli to lamblie to gdziekolwiek mogla zlapac
tak juz jest z pasozytami
ja tez z b. droge krzyzowa przeszlam za pierwszym razem z owsikami.
A na lamblie trzeba za jakis czas powtorzyc leczenie bo one potrafia przetrwac w jelitach i nie wszystkie sie pokona jedna kuracja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, nieżły pełzak 🙂
a wy macie jakas wyższa kanape?? moja nawet jakby chciała to b nie weszła. pulcioszek taki z niej. obstawialismy ze juz pewnie z 9kg wazy, takie ma fałdki ze szok 🙂 wczoraj w kąpieli ubaw mielismy 🙂

spadam do domku, moje maluśkie usciskac, jakos mocno teskniłam za nimi. a zaraz na 16:30 na warsztaty. pewnie znów bede wyła na wieczór, ze tak mało czasu mam z nimi 😞
do potem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Kasia loo matko dobrze ze Mani nic sie nie stalo mi Ksawek wczoraj tez wywina numer zacza plakac wzielam na rece a on ja sie zajdzie zaczelam nim telwpac dmuchac w buzie bo zawsze dzialalo a wczoraj nic zacza sie robic siny juz nie wiedzialam co robic ale przypomialo mi sie co moze jeszcze pomoc strzelilam mu w pupe i dopiero zlapal oddech plakalam razem z nim wiec wiem co czulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku co te dzidki bidne łapia w tym przedszkolu 😞
U nas pod kanapę się nie da wejść chyba, że rozłożona, ale wtedy jest sporo miejsca pod.
Jutro wracam do pracy, bo mężu dostał zwolnienie, więc będzie zdychał sobie w domu przy niani. Kurna ma anginę arrrrggghhh. Mam nadzieje, że nie zarazi dzidka ani niani 😮
Małe śpi. Dziś się rechotała do niani od samego początku. Ona to naprawdę cygańskie dziecko 😉 Nianię musiałam pogonic z dwiema rzeczami. Potem napiszę, bo jeszcze jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...