Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
wróciłysmy
mam jechec zamknąc w piwnicy potwora i nie wypuszcać przez tydzień takmnie wkurwia swoim zachowaniem
no ale cóż tak nie wolno
wiec siedzi w pokoju i wyje
jaksie uspokoi todo niej pojde poki co nie chce jej oglądąc
Polonez smacznie spi, jak ja obudzi to idzie dopiwnicy 😜

o jacie Sztunia, az tak źle?? wcyhodzi na to ze dopadł was bunt dwulatka, a ze zbiegło sie z narodzinami Poli wiec pzrezywa go bardziej buntowniczo pewnie. moja nie miała 2 latka, ale chyba tearz pzrezywa 3 latka, nio i siostra tez doszła. choc w sumie jakichs starsznych ekscesów nie ma, jak tylko widoczne jest to ze latam od jednej do drugiej, jak wyją obie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ewcia ona mewa bunty co jakiś czas
teraz ogólnie wszystko ją wkurza izaraz ryczy
niemampomysłu jak jej to wewnętrzne wkurzenie ujarzmic
tłumaczenie
olewanie
żartowanie
wiec teraz jak zaczyna ocoś ryczeń to nie ma opcji że to dostanie
a o co poszło
o króliczka który zgubił bucika
walneła mi tym królikim w twarz i powiedziała że mam buta szukać
nosz ku...wa
sama znajdź a ja cizałozę
tymabrdziej że są to buty poli, a nie zabwkowe

tylko mnie to jużdobija
bo kuźwa nie robiscen w klepie, nie kładziesie na podłodze
jak ówię że idziemy z palcu zabaw to idziemy
umie sie zachować wszedzie
a poprostu jakieś sceny nerwów odwalami tu

jest już zecydowanielepiej niz było ale ja już siły na jej płacz nie mam
przynajmniej dzisiaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia ona mewa bunty co jakiś czas
teraz ogólnie wszystko ją wkurza izaraz ryczy
niemampomysłu jak jej to wewnętrzne wkurzenie ujarzmic
tłumaczenie
olewanie
żartowanie
wiec teraz jak zaczyna ocoś ryczeń to nie ma opcji że to dostanie
a o co poszło
o króliczka który zgubił bucika
walneła mi tym królikim w twarz i powiedziała że mam buta szukać
nosz ku...wa
sama znajdź a ja cizałozę
tymabrdziej że są to buty poli, a nie zabwkowe

tylko mnie to jużdobija
bo kuźwa nie robiscen w klepie, nie kładziesie na podłodze
jak ówię że idziemy z palcu zabaw to idziemy
umie sie zachować wszedzie
a poprostu jakieś sceny nerwów odwalami tu

jest już zecydowanielepiej niz było ale ja już siły na jej płacz nie mam
przynajmniej dzisiaj


hehe jakby swoja widziała troche, na podwróku tez ok, w gosciach super, mzoe nie wiem ze mała w wózku czy jak to jest oki, a jak w domku tzreba małą pzrebrac, nakarmic, i juz mama zajeta i tak zwraca uwage. moja np wczoraj pzred spaniem mówie jej zeby poszła siku zrobic i sie kładła spac, a ona mówi ze nocnik jest nie na srodku pokoju, a ja do niej: no ale nocnik w pokoju to jest pzreciez tylko na noc, jakbys chciała w nocy, po ciemku siku, a pzred spaniem mozesz chyba jak zwykle do kibelka zrobic, a ona ze nie chce, ze ona na nocnik chce,a nocnik jets przy scianie, ze kto go tam postawił, a ona chce na srodku na takim dywaniku - zyrafce i koniec. ja mówie do niej, to pzrestaw tam i zrób te siku i kładz sie, ja zaraz przyjde włacze ci bajeczke albo cos pzreczytam tylko sie przyszykuj do spania (akurat ige karmiłam a maz rozmawiał pzrez telefon),a ona ze nie, a ze chce siku do nocnika zrobic, nigdzie indziej i ze ja mam isc i jej go pzrestawic, mówie, ze jak nie to sie zsikaj i tyle w majtki jak sie nie mozesz załatwic tak jak jest, nio i tak marudziła, kaprysiła, i w kółko to samo, jak z tymi waszymi bucikami od króliczka 🙂 i nie wiem chyba jak maz skonzcył gadac to pewnie nie wiedział i jej pzrestawił. ona chciałą zebym ja z mała poszła i ten nocnik pzrestawiła, kurcze ale trenuja te dzieciaki nas, nie?? i zawsze wszytsko chce wtedy kiedy ja jestem uziemiona karmieniem igusi. och...

albo czasami cos tam jej spadnie i ja móie podnies, albo ona w ryk ze spadło, mówie, to podnies, a ona niby reke wyciaga i ze nie moze dostac, i nie moge , nie moge wziac widzisz??, i ryk...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia i tu bym rozumiała gdyby tu opolę chodziło
a ona takie sceny odwala prawie zawsze jak pola spi
jak pole mam na rekach to nigdy nie wymyslała


aha, nio to w sumie wtedy ma ciebie tylko dla siebie, a cos jest nie tak... kurcze... to nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczniemy od tego że ekran się pojebal i mam kompa podłączonego do telewizoa hubert daje mi co dzień popalić ktoś tu pisal o płaczącej dziewczynce po kąpieli i zdaje mi się że to wera mam dokładnie to samo jak nigdy hubert ma kolki co kurde nie powinno ich być spalam 3 godziny brawo rekord !!
jemy 120 i mamy rzadką kupe
z chłopem ociepliły się stosunki ale nadal brak ochoty na sex boże kiedy ja to robiłam???
teraz mam okres i leci tk że ho ho szkoda gadać teściowa mnie napasła biała czekoladą i mi teraz się odbija chłop na polu a taka wichura i deszcz pada martwie się
wczoraj naszło mnie na prasowanie wkńcu mam poprasowane od kiedy hubert jest starszy bo tak to nie prasowałam bo nie jestem matką polką tak sobie to tłumaczyłam 24 na szczepienie ciekawę ile mój synuś waży he he
dziś jak robuś już skończy robotę to biore się za porządki w łazience bo na serio mam syf totalny jak te z perfekcyjnej pan domu tylko nie aż tak strasznie tylko zlef troszkę brudy i prysznic kuchnie de lux 🙂
hubuś zasypia w nosidełku a ja siede na podłodze z klawiaturą między nogami hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jest u nas zmrok 🙂
a wieje jak cholera
miałysmy iśc na trampolinę do bratowej ale zadzwoniłam żeprzyjdziemy ale jak to wsyztsko przejdzie
nooooi przypomniało mi się że nie płaciłam za ubezpieczenie domu, michał mówi że też nie
wiec cała posrana jestem,michał chciałubezpieczyć a faceta nie ma i nawet tele nie odbiera
a mój tata mówi że nie wie czyon nam domu nie ubezpieczył, wiec zakret totalny jest

Majka po godzinie kary w pokoju upokoiła się
zjadła z nami obiad i obiecała nie robicfochów
lata po dworze zamichałem boon kosi trawe,chce zdazyć przed burza
a wiatr taki wieje ze zaraz ja przewróci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Dziewczyny podajcie mi nazwę jakiegoś leku przeciwbólowego tylko żeby był dobry w smaku

Dla malego? Pedicetamol. Dobry i fajnie się podaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hejka
no nie reaguje jakos zbytniojedynie wlasnie lumacze ze tak mowia brzydcy ludzie
no a dzisiaj patrzy na podloge a tamkilka kredek a ona o papieroski
i zaczynz jarac
no skad? on to wie, w domu sie nie pai,moja rodzina nie pali
michal ze szwgrem na prezie, ale tonie przy dzieciach
z kolezanek tylko jedna jara
umysl dwulatka jest zastraszajaco chlonny

plan jest plac zabaw bo piekne sloncee 🙂



Mojej siostry córa, 2 i pół roku ostatnio stwierdziła z dupy, że jest źle bo jest pobita 😮 Pytamy więc, jak to pobita? A kto Cie pobił? Ona na to, że BABCIA 😮 Moja mama aż się przeraziła bo nigdy przecież Jej krzywdy nie zrobiła, nikt zresztą Jej nie pobił a ta sobie coś takiego ubzdurała nagle. I weź tu puść dziecko do przedszkola.. Coś takiego wymyśli i potem problem a to już nie jest śmieszne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Werki :*
Alan chopisko jak się paczy, większy od Jaśka haha :P

Robiłam dziś maraton po żłobkach.. I wygląda to tak, że najprawdopodobniej od 1 października Jan będzie w żłobku. Serce mnie boli, ryczeć się chce, ale to chyba najrozsądniejsza z opcji 😞 Rozmawiałam z babkami z różnych placówek i każda mówiła to samo. Najlepszy wiek na oddanie dziecka do żłobka to 6-7 miesięcy, góra 8. Potem wielka przepaść i dopiero 1,5 roku kolejne podejście. Mniejsze dziecko szybciej się adaptuje i w sumie racja. No cóż, trzeba będzie to jakoś przeżyć.

Narazie nie myślę, idę do reala ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fiku, teraz Cię pewnie zdołuję, ale mnie by serce pękło jakbym takiego malucha miała do żłobka oddać. Wolałabym klepać biedę a być z dzieckiem w domu... Też bym mogła oddać Wiki do żłobka, Bartka posłać do przedszkola i iść do pracy, bo kokosów to my nie mamy, ale ja bym tego nie przeżyła. Nawet na takie tematy nie myślę, bo głowa chce pęknąć i jakoś mi się w żołądku przewraca... nie. Wolę tak żyć, jak żyję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wierzcie mi, że też nie jest mi łatwo.. To jest bardzo ciężki temat, który nęka mnie od tygodni bo macierzyński się kończy niestety. Chciałam iść na wychowawczy na kilka miesięcy ale dzisiaj przekonałam się, że dla dobra dziecka i swojego lepiej podjąć ten krok jednak wcześniej.
Takie czasy, że pracę trzeba sobie szanowac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pewnie, mnie jest tak łatwo gadać, bo nigdy nigdzie nie pracowałam 😜 jakbym miała gdzieś DOBRY etat i teraz była na macierzyńskim, to też bym się pewnie zastanawiała. Ale nie. Nie, nie, nie...raczej nie.

Dzieci śpią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...