Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Oj dziewczyny cofam geniusza, po prostu coś umiecie upichcić i o tym mówicie,koniec tematu :P
dla mnie gotowanie problemu nie stwarza, no ale i fantazji w to nie wkładam
gotuje jem i tyle,też nie jestem jakimś wyjeb smakoszem, wiec fajnie mi się czyta o tych waszych kulinarnych rzeczach ale to tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A myślisz Astra, że znajomi to tak mają siłę i czas na takie rozrywki. Może mam ich za mało. Ale wszyscy pracują i w tygodniu to rzadko ktoś ma czas, choć i tak uważam, że często dość gości przyjmuję teraz jak siedzę w domu, bo przecież ile znajomości z osobami mającymi dzieci mi się odnowiło. A ludzie zazwyczaj chcą się widywać w weekendy, a jak ja mam chłopa tyle czasu w tygodniu poza domem to w weekend wolę się nacieszyć nim 😜
Sztunię to ja już podziwiałam kiedyś za niespożytą ilość energii 😉
Hehe Astra 26 to ja będę zdychać po panieńskim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
A myślisz Astra, że znajomi to tak mają siłę i czas na takie rozrywki. Może mam ich za mało. Ale wszyscy pracują i w tygodniu to rzadko ktoś ma czas, choć i tak uważam, że często dość gości przyjmuję teraz jak siedzę w domu, bo przecież ile znajomości z osobami mającymi dzieci mi się odnowiło. A ludzie zazwyczaj chcą się widywać w weekendy, a jak ja mam chłopa tyle czasu w tygodniu poza domem to w weekend wolę się nacieszyć nim 😜
Sztunię to ja już podziwiałam kiedyś za niespożytą ilość energii 😉

Bo Sztunia to tez jest geniusz, tylko,że energetyczny. ja jestem energetycznym, ale wampirem haha 😁 No u mnie jest tez tak, jak piszesz, jak ktos wpada to zazwyczaj po 20:00, jak z dzieciakami, to jak z pokrywką po ogień, bo wiadomo jak to jest z maluchami o takiej porze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
idę na imprezę
od dziiaj trzeba polisona nauczyć nocnego[ picia mleka
hahah
dzwonili z pracy że zapraszająna bibe do klubu,pomimo że nie pałam miłoscią do el directorro i mego kierownika pokaże jaką jestem wyjebaną panią z dwójką dzieci na 12cm szpili
czas operacyjny 1,5 tygodnia

ja nie wysiedzę na dupsku
mnie nosi zajebiscie
wsiadam w auto i jestem
dla mnie organizacja nie stwarza problemu
muszę gdzieś wychodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to chyba nigdy nie nosiło za bardzo. Był czas, że nie wyobrażałam sobie weekendu bez imprezy, ale to małolata byłam i w tygodniu byłam w miarę spokojna 🙃
Wercik się obudził. Trochę sobie pospała 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nie to ja skakałam w pewnym momencie ażza bardzo
na studiach to i w tygodniu skakałam po klubach w gliwicach
ja to i tak domatorjestem w porównaniu do moejje sostry
a znajomych z dziecmi jamam samych,na palcacvh policzękto nie ma dzieci
i jest ich wielu że czasem się buntujei mówiekoniec trzeba siedziec na dupie do nikogo nie idę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
To potem masz dopiero 13-14 miesiac odra, świnka różyczka + chyba pneumokoki z dodatkowych i ospa(?).
Nas w październiku czeka ta na wzwB jeszcze 🙃 ale juz tylko 1 wkłucie...uff
kasia_sztuk napisał(a):
Mmmmm calzone, uwielbiammm 🙂 dasz trochę? 😜
Jak nie dasz to nie będę się z Tobą bawić i nie będziesz już moją koleżanką 🙃

Dam Kasia, dam 😜
Szantażystko. Chlop to pewno lekko z Tobą nie ma 🙃

Tak Astra, dopiero w 13 miesiącu. On ma właśnie zbyt lekko i nie docenia tego czasami 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Ale było ostro
troche nadrobiłam

my po wizycie u lekarzy
1.Rehabilitacje nadal 😞
Maly wiotki jest
Główka sie jeszcze kiwa i pare tam innych rzeczy jest zle
Przepisali nas na oddzial co oznacza intensywna rehabilitacje
Teraz mamy 2 razy w tyg srody i czwartki

Jestemy dobrej mysli...................dla dzieci moge i codziennie jezdzic do Opola 😉
2.
Po szczepieniu
Wazymy 9680 🙂
Lekarz wysyła do ortoperdy z moim kregoslupem,bo tez mnie napierdziela
Ale co mi to da jak dziecko musze nosic,kapac i przewijac
Kobiety twarde sztuki sa..............dam rade.
Alan bardzo dzielnie zniosl szczepienie.Ani lezka nie poleciala
Nastepne poczatek pazdziernika

Mam burdel w domu............ale mam to w dupie
Ide z dziecmi na spacer,bo niunia cos marudzi......

Na kolacje pizza.............kto ja zrobi? 🤪
Maz caly dzien na polu 😠
Ledwo siedzi na dupie,a w traktorze to potrafi caly dzien byc.
Jutro ma jechac na kontrole do chirurga.Ciekawe czy pojedzie 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam zawieś chłopu na pole obiadek łoo chyba z 12lat na rowrze nie jechałam jak mnie pipsko boli he he 🙂
Hubi padł po szaleństwie na macie z pod tyłka ją sobie wyciąga 2 razy mi usiadł dziś raz się puścił mnie a drgi za pieluchę przywiązaną do łóżeczka mam dużego chłopaka 🙂
trza sobie depilacje zrobic na weselisko na dole też a co moe jaka okazja będzie do zdrady nigdy nic nie wiadomo ha ha ha 🙂 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
haha dobre,żeby ugotować codziennie jakiś tam obiad nie trzeba byc geniuszem 😉
sztunia, ja jakbym patrzyła na Bartka i jego upodobania, to bysmy na zmianę jedli pomidorówkę i rosół hehe ewentualnie jakaś wątrobka, albo kurczak, ale to już level hard dla niego, na co ja uwagi nie zwracam, jest obiad, siadasz i jesz. Nie jesz - dostaniesz na kolację 🙂 takim sposobem kręci nieraz nosem, ale je. Do bardziej doprawionych czy wymyślnych dań go nie zmuszam, dzieci lubią prostotę i kolory na talerzu, a o to żeby bylo zdrowo to już mama musi zadbać hehe
Weźmy też pod uwage,ze ja zwyczajnie nie mam co robić. Od czasu do czasu ktoś wpadnie, zwykle wieczorami, siedzę non stop w domu i mam na to czas. A, że lubię to cóż...widać po wadze 😜 mam 10 kilo więcej niż przed dzieciakami.
Jakbym mieszkała w mieście i prowadziła bardziej towarzyski tryb życia z jakimiś rozrywkowymi elementami, to też bym nie traciła tyle czasu na gotowanie 😉
i mam nadzieje,że dziecięcia moje zostaną odchowane i moje życie się odmieni.
A na razie mam w perspektywie upieczenie w niedzielę wielkiej calzone + coś tam jeszcze, bo znajomi przyjadą, a jak mąż o 20 wróci z pracy to jedziemy z nimi na koncert Radia Zet i Dwójki hahahaa jadę zobaczyć The Rasmus, tak ich lubilam w liceum 😁
A do niedzieli nie zamierzam wychodzić z dresów i kuchni 🤪 🙃 🙃

mój to nie lubi nowości tylko polska kuchnia jutro jest golonka wkapuście i specjalnie dla hubiego pomidoróweczka z ryżem 🙂
a dla mamusi tyż golona i piwko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mulant napisał(a):

mój to nie lubi nowości tylko polska kuchnia jutro jest golonka wkapuście i specjalnie dla hubiego pomidoróweczka z ryżem 🙂
a dla mamusi tyż golona i piwko 🙂

Kochana, pewnie, mój tez by tak jadł, ale ni ma tak dobrze 😁 trzeba o linię dbać, bo już brzucha dostał 😁 Jak go poznałam ważył 68kg, a teraz prawie 80 waży, więc klucha się z niego robi, golona z kapuchą to od święta, ale narobiłaś mi apetytu na taką wyżerę hoho 😜
Nie gadaj,że Hubcio już zajada pomidorówkę z ryżem? hehe
mulant napisał(a):

trza sobie depilacje zrobic na weselisko na dole też a co moe jaka okazja będzie do zdrady nigdy nic nie wiadomo ha ha ha 🙂 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😉

Hahahahahahahahahaha aaaa 🤪 mulant, jak zwykle, uwielbiam Cię haha 😁 brawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ło jezu ależ rozgorzała dyskusja 🙂 A ja dopiero przeczytałam i mogę odpisać, cały dzień 'coś' mnie od kompa odrywało ;]

Lady pytałaś czy goście byli. Byli 🙂 I smakowało wszycho łącznie z ciastem. Boczki ze śliwką - zajebista sprawa. Błyskawicznie i dobrze. A sałatkę zrobiłam tą nr 1 jednak: http://www.ofeminin.pl/przepisy/salatka-z-makaronem-f70781.html Bardzo pyszna, ale musiałam dodać troszkę ostrej musztardy i popieprzyć dla smaku 🙂

Jenyyy nie wiem co mam więcej napisać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje maniunie się znów pospało i śpi od godziny już prawie. Potem wieczorem nie będzie chciała szybko zasnąć. No ale może też po tej szczepionce jest ospała.
Tak się zastanawiam mleko 2 to się daje jak dziecko skończy 6 miesięcy, skoro pierwsze jest 0-6? Muszę właśnie zamówić Enfamil, bo się kończy, ale 10 puszek jedynki już raczej nie zamówię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
mulant napisał(a):

mój to nie lubi nowości tylko polska kuchnia jutro jest golonka wkapuście i specjalnie dla hubiego pomidoróweczka z ryżem 🙂
a dla mamusi tyż golona i piwko 🙂

Kochana, pewnie, mój tez by tak jadł, ale ni ma tak dobrze 😁 trzeba o linię dbać, bo już brzucha dostał 😁 Jak go poznałam ważył 68kg, a teraz prawie 80 waży, więc klucha się z niego robi, golona z kapuchą to od święta, ale narobiłaś mi apetytu na taką wyżerę hoho 😜
Nie gadaj,że Hubcio już zajada pomidorówkę z ryżem? hehe
mulant napisał(a):

trza sobie depilacje zrobic na weselisko na dole też a co moe jaka okazja będzie do zdrady nigdy nic nie wiadomo ha ha ha 🙂 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😉

Hahahahahahahahahaha aaaa 🤪 mulant, jak zwykle, uwielbiam Cię haha 😁 brawo.

hubcio je pomidorową z troszku ryżu ale bez przecieru tylk same warzywa miąsko gotuję oddzielnie i potem blender i dwaj pycha papka czerwona od marchewki dlatego mówię że to pomidorowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam u prababci z dzieciakami,
Wika usnęla w aucie, przyniosłam ją do domu, przełożyłam do łóżeczka, a ona na lewy bok, kciuk do dzioba i śpi aż buzuje 😁

Dają jej popalić te zebiska, bo widze po niej, bidulka moja. Jak mówicie, bo ropieje jej prawe oko i ma zapchaną prawą dziurkę od nosa - może to być od wyrzynającej się tej prawej dolnej jedynki?
teraz zauważyłam,że tak ma...moja kochana księżniczka.

Idę robić kolację, bo chłopaki zaraz wrócą, poszli na rower.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wydaje mi się, że może być od ząbków 🙂

Nie wiem czy Was to interesuje czy nie, ale na citeam jest fajna promo na komplet sztućców w walizce o tu: http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/komplet-sztuccow-72-elementy-1 Takie rzeczy się przydają a że my się dopiero urządzamy to jak znalazł 😁 I mamunia powiedziała, że sprezentuje i mi i siostrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Wydaje mi się, że może być od ząbków 🙂

Nie wiem czy Was to interesuje czy nie, ale na citeam jest fajna promo na komplet sztućców w walizce o tu: http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/komplet-sztuccow-72-elementy-1 Takie rzeczy się przydają a że my się dopiero urządzamy to jak znalazł 😁 I mamunia powiedziała, że sprezentuje i mi i siostrze 🙂



fajne i za fajna cene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Wydaje mi się, że może być od ząbków 🙂

Nie wiem czy Was to interesuje czy nie, ale na citeam jest fajna promo na komplet sztućców w walizce o tu: http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska/komplet-sztuccow-72-elementy-1 Takie rzeczy się przydają a że my się dopiero urządzamy to jak znalazł 😁 I mamunia powiedziała, że sprezentuje i mi i siostrze 🙂

Mamy takie, też dostaliśmy w prezencie od Michcia rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje małe cierpi 😞 pomimo, że ząbki się już przebiły to drze się, płacze i obie rączki do buzi wkłada, gryzie kapturki na cyckach :/ dałam jej Nurofen. Jak nie pomoże to chyba czopek...
Poza tym jest rozdrażniona bo miała dzisiaj szczepionkę 😞 ale się nacierpią te nasze okruszki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...