Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
madzia1988 napisał(a):
Dziewczyny,a macie jakieś pomysły na prezencik na dzień babci i dziadka od naszych maluchów?
Ja stwierdziłam,że chyba wywołam zdjęcia i kupię rameczki i do tego jakieś kwiatki i będzie ok.
Zrobię takie zestawy, dla dziadków i pradziadków Kuby 🙂
Jak myślicie?


Fajny jest fotokalendarz ze zdjeciami malucha 🙂 my takie prezenty zrobilismy na swieta dla dziadkow od Uli i dziadkowie byli bardzo zadowoleni 🙂 teraz wysylamy tylko smieszne kartki z okazji dnia babci i dziadka bo ani moi rodzice, ani rodzice M nie mieszkaja blisko nas, wiec nie bedzie jak innych prezentow wreczyc. Ramki ze zdjeciem tez fajne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
madzia1988 napisał(a):
Dziewczyny,a macie jakieś pomysły na prezencik na dzień babci i dziadka od naszych maluchów?
Ja stwierdziłam,że chyba wywołam zdjęcia i kupię rameczki i do tego jakieś kwiatki i będzie ok.
Zrobię takie zestawy, dla dziadków i pradziadków Kuby 🙂
Jak myślicie?


ja robie dokladnie tak samo 🙂

Isa dziekujemy 🙂

Sandra, tak wlasnie myslałam z tym mlekiem... ale chcialam sobie jakos wytlumaczyc te jego czeste pobudki... choc dzis mocno nieswiadoma w nocy wciskalam Tymkowi smoka jak sie budzil i tak go przetrzymalam do 2.30 😮 wyrodna matka ze mnie... 😞

Mixi ja zaczelam od jednej lyzeczki kaszki manny nestle w sobote, wczoraj byly 3, tyle,ze wiecej z tego wyladowalo na zewnatrz a nie wewnatrz buzi 😁 ale zawsze to juz cos 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My ze Starszym zrobimy laurki i zamiast podpisów będą odbite rączki dzieci. użyjemy farbek specjalnych.

Inirtam może to przez potrzebę bliskości... jesteś wspaniałą mamą! dawanie smoka to jest dobry sposób. wtedy nauczy sie ze nie warto sie budzic w nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 😉
Noc minela dobrze,zasnal.o 21 , o 5 karmienie i wstalismy o 8; 30. Wczoraj byl marudny i wieczorem dal dobry kkncert, przyznam, ze to pierwszy raz takie cos sie zdazylo, no ale kiedys musi byc 😉. Na pewno chodzilo o zeby...biedaczek maly...dzis idziemy na wazenie, ciekawa jestem...
Madzia- ja tez szykuje takie prezenty jak Ty , czyli zdjecie w ramecZke i cos do tego, czyli czekoladi lub kwiaty,sle na pewno beda to zdjecia, lub myslalam o ramce z glina z odbiciem stopki i zdjeciem w jednym, mozna jeszcze zamówić z grawerem np imie lub dla kogo , mnie sie podoba 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka pierwsza zauważyła 😁
Inirtam najlepszego dla Tymusia 😁

My już po szczepieniu i jak zwykle ja panikowałam a Maja nawet nie pisnęła 😮

Isa ja mam całe mleko Bebilon (nie rozpoczęte) i ze strachu już małej go nie podam 😁 Sama nie wiem, po co je trzymam 🤔 Pamiętam, jak przez nie cierpiała 🤔
Moje dziecię waży 6700 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixi ja bym raczej robiła tak jak jest napisane... czyli z wodą... ale to tylko moje zdanie 😉

po porodzie mam straszne napady bólu głowy, (migrenowe) kiedyś tak nie miałam...

inirtam nie podawaj mleka MM jak chcesz jeszcze karmić cycem... bo tak właśnie zaczęłam robić i dzisiaj mój Szymek cycucha ma raz na dzień i to dla zabawy jak nie może zasnąć 😮 więc jak podasz MM to licz się z tym że to właśnie powolne odstawianie małego od piersi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi to produkt bezmleczny, przygotowany specjalnie dla dzieci np. z nietolerancją laktozy i głównie dlatego ma byc robiony na wodzie.... Pewnie że możesz go podawać bo nie zaszkodzi raczej. Jeśli Wiki nie ma alergii to myślę, że możesz spróbować zrobić jedną porcję normalnie a drugą na mleczku swoim i porównać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny ja bym.chciala zaczac wprowadzac dopiero rowno jak skonczy 4 miesiace a to z tego wzgledu ze mamy 21.01 wyjazd dlugi do Londynu do Ambasady i boje sie mu cos podawać szybciej, bo nie wiadomo jak zareaguje...itd a chociaż z tym chce uniknac stresu bo i tak mam go az nadto ostatnio mnosteo spraw do załatwienia. ..a wczesniej musze podjechać do polskiego sklepu kupic kaszki i jabluszko i marchewke, bo u nas nie ma czystego jabłka ani marchewki tylko np. Jablko brzoskwinia, marchewka ziemniaki. .pozniej juz inaczej ale najpierw chce czyste spróbować. .. i mam pytanie dziewczyny na MM jakie kadzki pierwsze dawalyscie? Ryżowe i czyste czy np z owocem jakims? 🙂

A w domu mam herbatke z hippa jablko melisa to to co mam pod reka myślicie czy np dzis moge mu sprobowac juz dac ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka a nie lepiej podejść do zwykłego sklepu, kupić normalne jabłko, normalną marchewkę, podgotować, przetrzeć np. przez sitko i takie dać? Z jabłkiem słodkim może być ciężko trafić ale marchewkę czy ziemniaka to raczej nie będzie problemu 😜
Poza tym póki co wstrzymaj się do końca 4 miesiąca. Nie ma co się spieszyć.
U nas kaszka jest mleczno-ryżowa z sokiem malinowym: http://www.bobovita.pl/home/produkty/kaszki/kaszka-mleczno-ryzowa-z-sokiem-malinowym/ Najpierw podałam zgodnie z przepisem na opakowaniu ale wyszło okropnie gęste. Następnym razem dodałam 2 miarki do MM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziekuję wszystkim w imieniu Tymka 😉 on właśnie gada do karuzeli 😉

my szczepienie dopiero 13 lutego, do tego czasu nie chciałam czekać, więc powoli już zaczęłam z tym glutenem, jak radziła pediatra na ostatniej wizycie 🙂

co do MM, to raczej podawać nie będę, bo po pierwsze nie sądzę, że będzie lepiej po tym spał, dwa - ma butelko wstręt, więc nie chcę już go do tego przyzwyczajać, a trzy - to właśnie boję się, że jeśli już mu się spodoba, to podobnie jak Szymek nie będzie chciał cyca...
to chyba taki typ, co poleżeć przy cycu swoje musi i tyle 😉

właśnie się obsrał po pachy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...