Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam się:-)

Agn jak tam w żłobku? Wszystko w porządku? pewnie niepotrzebnie się tak nakręcałaś i Majeczka świetnie daje radę:-)

Patinka moja Ola to na traktory autobusy motory dosłownie na wszystko się tak wychyla i obraca ze patrzę żeby nie wyleciała z wózka. Najlepiej żeby było wielkie jechało i robiło dużo hałasu 🙃 w ogóle to chyba miał być chłopak bo piłki i samochody to najlepsze zabawki 😜 no i z tatą każdy sport w tv ogląda i później krzyczy i robi rączkami hura 😁

A moje dziecko chyba ma jakiś skok rozwojowy bo jakieś mega pokłady energii ma w sobie. Nie usiedzi na miejscu tylko co chwilę się podnosi, okręca leży na brzuszku za chwilę już siedzi... Ale ja się bardzo cieszę z tych jej postępów bo wiecie jak się stresowałam ze coś jest nie tak... Ale do neurologa na wizytę 4 pojadę dla spokoju 😜

Dzisiaj przy obiedzie ubrudziłam Olę obiadkiem i mówię ale z mamy goga a ta załapała i co chwilę na mnie patrzy i mówi "go-ga" 🙃 też się miała czego nauczyć.... a jak tata wkółko powtarza żeby powiedziała "tata" to ona kiwa głową i krzyczy mu "nie nie nie" i zaraz potem mówi mama mama a M się wkurza 😁 no cóż złośliwy charakterek to ma po mnie 😉

Mixi jak tam ciocia przyjechała? 😉

Marylu jak Krzyś? jak się nie odzywasz to pewnie dobrze 🙂

Sandra Ty to masz przeboje z tym mieszkaniem. Ja gdyby nie ta wpłacona kasa to chyba już bym sobie odpuściła. Bo mnie takie kręcenie strasznie wkurza 😠 ale mam nadzieję że faktycznie na koniec sierpnia bez problemów gościu wam się wyniesie 😠

Latka nie denerwuj się tak wszystkim ja Cię rozumiem bo sama nie cierpię jak ktoś mi głupio dogaduje albo co chwilę leci do Oli bo myśli ze krzywda jej się dzieję ale ciesz się pobytem w PL a głupot nie słuchaj,na stałe z babcią nie mieszkasz to się jakoś przemęczysz 🙂

A mam pytanie czy któraś ma może jakiś link odnośnie technik raczkowania? Bo jakoś nie mogę nic znaleźć a chciałam poczytać jakie są inne oprócz tej klasycznej bo moje dziecko przemieszcza się w takie dziwne sposoby że może ona raczkuje a ja nawet nie wiem 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Zadzwonilam do kierownika ;/ z prosba zeby zadzw. do niego kiedy odda klucze.. no to tak zrobii.. i nie uwierzycie??
Przez telefon nie chcial nic powiedziec, tylko powiedzial, ze jutro o 13 do nich przyjdzie.. Jestem na bank przekonana, ze cos chce znowu kombinowac.. i sie za zadne skarby nie wyprowadzi.. dzisiaj przechodzilam kolo niego ;// i nawet firanki nie sa sciagniete ;//
Az sie poryczalam z wkurwienia!!! Jak do mnie zadzwonili z ta informacja.. a jak zobaczylam jej numer to sie ucieszylam na maksa 😞( bo myslalam, ze powie, co i jak sie umowili 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hey,

ja juz siedze w domu i nadrabiam zaleglosci... filmiki, zdjecia itp...
a jutro mam zamiar siąść nad forum i troszkę podczytać co u was.

a tu kilka filmów z Szymonem w roli głównej 😁

http://www.youtube.com/watch?v=kGiGh4qMvT4

http://www.youtube.com/watch?v=ZiJXQDrnhy4

http://www.youtube.com/watch?v=cxxwd8zocFY

😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka ty to się masz kobieto z teściową czy babcią 🙃
U mnie na szczęście wszyscy daleko, choć nie wiem, czy nie byłoby lepiej, żeby byli bliżej 🥴

Sandra ja to bym się wkur.... na maksa 😠 oni sobie jakieś jaja robią urzędasy jedne 😠 Człowiek na kartonach siedzi z maleńkimi dziećmi a ci w ruletkę sobie grają popaprańce jedni! Jak nie potrafią sobie ze sprawą poradzić to po cholerę tam pracują 🤨 Mnie już też ciśnienie podnieśli, bo razem z tobą ja i nie jedna forumowiczka na klucze czekamy 😠

Isa super filmiki! A Szymuś ślicznie chodzi/biega 😁

My po pierwszym dniu w żłobku - masakra. Majka bardzo płakała, choć byliśmy tylko 1,5 godziny i miała nas cały czas na oku. Nie mają krzesełek do karmienia takich dla niemowląt a na tych małych zwykłych nie potrafi siedzieć, dwa razy spadła i teraz boi się tego krzesła jak ognia. Dziś jeszcze jedziemy kupić dla niej takie krzesełko do żłobka. Poza tym jest 14 dzieci a miało być do 10 i tylko dwie panie, żadnej pomocy gdzie kilkoro dzieci jeszcze nie chodzi, nie wiem, jak one to ogarną, na placu zabaw o mało się nie pozabijały te maluchy, dobrze że było kilku rodziców, szarpanie za włosy, gryzienie 😮 moja Majka była przerażona 😞 Do tego są jeszcze dzieci, które nie wszystko jedzą i do tego muszą być karmione... Myślę, że trzecia do pomocy by im się przydała 🤨
Zobaczymy co będzie jutro 😁


Zaczęłam pisać po południu a kończę teraz 🤔
Krzesełko kupione, mam nadzieję, że będą mi w nie dziecko wsadzać. Jest podobne do tych żłobkowych taborecików tylko dodatkowo z małym stoliczkiem, żeby nie wypadła.

Kasia dziś w żłobku jeden maluch raczkował jedną nogą a druga ciągnęła się za nim w dziwny sposób 🙃 Pociesznie wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Ja wczoraj zawinelam młodego w samochód i wyjechałam z tego głupiego augustowa!! Już miałam dość tam wszystkiego... M wraca w środę... A mi na jakis czas odechcialo się drugiego dziecka, m skutecznie mi przypomniał, że się do tego nie nadaje :/ wrrr...
Moja pierwsza tak długa podróż z Małym tylko we dwoje, trochę miałam cykora, zwłaszcza po ostatnich przypadkach, ale było całkiem nieźle 😉
Marylu, jak niunio? Może będzie łatwiej, gdy już faktycznie w dzień nie będzie "Cię" potrzebował 😉
Agn, glowa do góry!! Dla Majkijesteś najcudowniejsza mama na świecie i tego się trzymaj!! :*

Doti, buziaki dla naszej pierwszej Damy 😉

Isa, powodzenia!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, odpoczywaj!! Głębokie wdechy i wydechy, pełen relaks 😉 nie daj sobie wakacji zepsuć!! :*

Agn, ja nie wiem, czy w takim przypadku zdecydowalabym się na "jutro"... Ale z drugiej strony, wyjścia nie ma... Może to tylko takie pierwsze wrażenie 😉

Sandra, cholera!! Współczuję Ci kobieto jak nie wiem!! 😞 chyba bym ich tam wszystkich rozniosła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey laseczki mnie od wczoraj boli zoladek z nerwow, o to mieszkanie i to wszystko. czekam z niecierpiwoscia do okolo 14ej, ale jakos na wile nie licze 😞( Chyba czas sie rozpakowac ;//

Dzis kolezanka podrzucala mnie z pracy.. zatrzymala auto po skrecie, zebym wysiadla.. i fuuu jeep nam w dupe pierdzielnal.. No neiwidomoa pipa.. a ona ze,nie mialysmy migacza.. No kurde ale jak czlowiek hamuje na jezdni, bo powiedzmy wszedl pieszy, to po cholere migacz??? Na szczescie nikomu nic sie nie stalo i auto tez nie uszkodzone..

Aaa Titi dolacza do grona chodzacych maluchow

Titi bez cycuszka bez problemow, ja na razie dwa razy tylko odciagalam,ale czekam na mega wypelnienie i ciut sciagam.. Cycki poki co wielkie i ciezkie, ale daje rade 🙂
A Tatiana w sumie juz jak poszlam na nocki polubila sie z butelka, wiec loozik, naprawde..Bezbolesnie , chyba i dla mnie i dla niej

Patinka smialo mozesz podac ja podawalam i kisiel i budyn 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć.
U nas nic nowego. Jutro zaczynamy dni adaptacyjne w przedszkolu. Mam lekkiego stresa.... Przyjedzie moja mama żeby zajać się Lusią bo teściowa i M akurat mają na rano do pracy. Babcia M (81 lat) upiera sie że ona da sobie radę ale na 4 godziny nie zostawię jej samej z Laurą. Pewnie by sobie poradziła, ale jakby nie daj Bóg coś się stało (TFU TFU) to nawet nie zadzwoni, bo nie umie z telefonu skorzystać....

Sandra współczuję Ci tych stresów z mieszkaniem... takie rzeczy powinny być szybko i sprawnie załatwiane a nie tak przeciągane w nieskończoność!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Maja dzisiaj śniadanko 120ml mleczka o 8 jak wstała po 10 parówke z chlebkiem do tego soczek na obiadek mama serwuje zupke pomidorową na skrzydełkach 🙂
Wczoram pół udka od kurczaka zjadła razem ze mną i troszkę ziemniaków 🙂 także jestem zadowolona z mojej córki,że już 2 razy mleko ma plus w nocy jak się obudzi.
Patinka ale Ty młoda jesteś na tym zdjęciu. Tak ja już dawałam budyń młodej na mleku zwykłym 0,5 tłuszczu.
Agn córka mojej koleżanki tak raczkuje podobno to jest raczkowanie jedna nogą i drugą ciągnie,Maja czasami też tak robi,ale ja ją odrazu na czworaka,potem będzie problem oduczyć.
U nas Maja zaczyna sama się puszczać i stoi do chodzenia jeszcze troszkę,a myślalam ze roczek przejdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
My wczraj pojechalismy nad morze.
Bylismy w Dziiwnowku i Miedzyzdrojach woda ciepla gorzej z powietrzem bo wialo jak cholera.
Wszyscy sie kapalismy nawet Wiki.
Okresu nie mam nadal zastanawim sie do jakiego lekarza isc bo ciaze wykluczam.
Komp mi padl na corki laptopie forum nie dziala wiec pisza z telefonu.
Nie czytam niestety na bierzaco bo bym pizdla tym telefonem o podloge brakije mi cierpliwosci do miego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
arka Czesc laski 🙂
Zaraz uciekam na zebranie do zlobka...mam stresa co beda tam gadac... mysle ze kaza nam od jutra na kilka godzin przyjsc...
Ostatnio tesciowa nakarmila Milene zwyklym mlekiem z kartonu. Ehh... wsciekla bylam bo na codzin pije pepti. Troche pokaszlala i jej przeszlo. Ale meczyla sie tydzien ze zmianami na plucach... i zostaw tu doroslej kobiecie dziecko. :/
I
W niedziele bylismy w IKEI zeby uzupelnic zastawe stolowa. 🙂 w sobote robimy roczek. A ja jestem "w proszku". Zadnego pomyslu. Nawet na tort. A jak sobie pomysle zeby znowu robic mase cukrowa to mnie skreca. RAAAAAAATUNKUUUU!!!!!!
Chyba pojde na skroty i ozdobie owocami. 😁

Wczoraj dzwoni ciocia ze moja pra babcia jest w szpitalu bo znowu zatrula organizm. Twierdzila ze nic nie jadla co jej nie wolno. Ciocia poszperala po szafkac, lodowce i znalazla ...sok pomidorowy. A jaj nie wolno potasu. Masakra. Babcia stwierdzila ze lekarka jej pozwolila. No coz...
A dzis rano dzwonia ze szpitala do mamy ze jest na intensywnej terapii bo znowu nerki uszkodzila... ;(( i cos jej na glowe siadlo bo nie poznala dzis cioci. Pojade po zebraniu bo na 19 mamy wizyte umowiona u niej. Az sie boje. Juz raz sie tak urzadzila jak bylam na koncu ciazy. Ale wtedy popila mlekiem banana. Tego i tego jej nie wolno. Ma juz 86 lat... i baaardzo trudno jej cos przetlumaczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
Natalia, niech raczkuje jak chce!! Mój najpierw przesuwal się na pupie, potem jedną nogą na kolanku a drugą na stopie, nogą wyprostowana prawie 😉

Gratki dla Titki!! 🙂


To Ola wlasnie podobnie mi sie przemieszcza a jak jej sie znudzi to kladzie sie na brzuch i czolgiem... Ale roczku to ona na pewno nie przekroczy no ale niech idzie wlasnym tempem najwazniejsze ze sie rozwija 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Paula no to ładnie sobie prababcia pofolgowala...starze osoby nie potrafia sobie wyobrazic jak takie najzyklejsze rzeczy moga byc dla nich niebezpieczne... swoja droga młoda masz prababcie - moja babcia ma 83 lata 😉

Ula nam dzis spadla z kanapy 🤨 najgorsze, ze i ja i M na niej siedzielismy i wydawalo nam sie ze uwazamy...az tu nagle Ulka jakos tak odbila sie pupą, zewystrzelila poza kanape i leciala glowa w dol, zaczelismy ja lapac walnela sie łepkiem w ławeprzytrzymalam ja noga a M chwycil ja za nogi...cos okropnego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...