Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam sie 🙂

Pati gratulacje!!!!! no no dziewczyny nam szaleja - coraz wiecej przyszlych mamusiek 😁 😁

Sandra cos strasznego 🤨 Latka Twoja siostra tez przeszla straszna tragedie 🤨 🤨 nie wyobrazam sobie tego...

A ja juz stara du*a 😞 w ogole wczoraj mielismy gosci, zapowiadalo sie fajnie, ale Ula zrobila mi taki prezent, ze nogi jej sie zaplataly i walnela z calej sily w kant stolika, krew sie lała pół dnia, warga rozcieta, dziąslo tez, broda rozwalona 🤨 az sie poplakalam...no wiec impreza odbyla sie pod znakiem krwawiacej Uli, a jak juz zasnela z wycienczenia to ciagle do niej chodzilam i sprawdzalam czy wszystko ok. Wieczorem M mnie zabral na kolacje, to juz troche ochlonelam, dostalam kolczyki z Aparta i juz bylo si 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam się już z domku:-)

Mieliśmy zostać do jutra bo nie było dzisiaj ordynatora, więc koło południa jak M mnie zmienił pojechałam do domu trochę się ogarnąć i po rzeczy , a w tym czasie wleciał na chwilę ordynator i kazał zmykać do domku z tym ze wypis dostaniemy we wtorek. Ale się ucieszyłam jak głupia jak M zadzwonił a ja w trakcie pakowania do szpitala 😁 Olcia faktycznie już wraca do sił niestety w szpitalu dwa razy wyrwała sobie wenflon ta moja wiercipięta 🤢 dodać do tego że za każdym razem babki źle się wkłuwały i musiały poprawić równa się cztery wkłucia 😠 ale była taka dzielna tylko na początku bała się jak ktoś obcy wchodził do pokoju to od razu wołała mama i łapała mnie za rękę ale tak to wszystkiego ciekawa i praktycznie nie płakała jeszcze zaglądała przez ramię pielęgniarce jak podłączyła jej wenflon jak to robi i grzebała jej w strzykawkach hehe. No a jedna babka chciała do niej delikatnie i mówi pokaż motylka a ta nie wiedziała o co chodzi. A jak mówiłam daj pani wenflon to od razu i mówię co pani zrobi a Ola "gik" 😁 ale jestem z niej dumna i w ogóle powiem wam że chyba od urodzenia nie spędziłam z nią tyle czasu bo wiadomo do pracy po pracy też zawsze coś w domu do zrobienia a tak naprawdę tak się z nią zżyłam przez ten czas że już całkiem pozwalam jej na wszystko 😁 😁 ale w granicach rozsądku 😉

Uciekam bo ja niestety jutro do pracy bo u mnie koleżanka na zwolnieniu kolegę też zwołali przez mój pobyt w szpitalu więc ekipa nam się wykruszyła i nie mogę sobie teraz pozwolić na urlop ale M ma do środy wolne, więc Ola zostaje z tatą. A mi drugie pranie właśnie kończy się prać... Dobrze że mam tyle rzeczy do Oli bo przez te najgorsze dni to po prostu ciuchy szły że masakra już nawet nie patrzyłam czy nowe czy wyjściowe bo po prostu wszystko w pięć sekund brudziła i już nie miałabym jej czego zakładać nie długo 😮

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy 😘 😘

Czytałam was troszkę w szpitalu ale niestety przez to wszystko nie wiele już pamiętam. Pamiętam tylko że Pati w ciąży bo takie informacje zapadają w pamięć 😁 więc gratuluję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Kochane. Jestem tylko przelotem bo od wczoraj mieliśmy troche zawirowań. Odwieźliśmy z M teścia do szpitala na SOR bo nie dało się z nim wytrzymać. Agresywny był strasznie, przeklinał, rękę na teściową podnosił i w ogóle dziwnie sie zachowywał. Na początku baliśmy się, że to może jakaś choroba psychiczna go dopadła tak gwałtownie, ale jak zaczął mieć problemy z mową to byłam pewna że to coś gorszego. I okazało się że ma krwiaki w mózgu. Został na oddziale neurologii przywiązany pasami do łóżka bo inaczej się nie dało.... i za chwilę jadę z teściową zawieźć mu potrzebne rzeczy. Wszyscy jesteśmy przybici i zdenerwowani, dzieci przeżywają (zwłaszcza Mati) i kilka najbliższych dni będzie ciężkie dopóki nie poukładamy sobie wszystkiego... Liczymy na to, że uda się go wyleczyć i wróci jeszcze do sprawności, choć ma już 72 lata....

Karolka jaka stara dupa jesteś???? Mnie niewiele do Ciebie brakuje a mój M jest od Ciebie starszy 😉

Mati drugą noc spał z Lusia w pokoju i liczba wędrówek zmalała do najwyżej dwóch na noc...No i jak go odprowadzam to nie ma już awantur tylko prosi o kołysankę i kładzie się u siebie (widzi że siostra śpi w tym samym pokoju w swoim łóżeczku)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,

Pati Gratulacje!! świetna wiadomość 🙂 a jak się czujesz?? (i dalej zazdrość się u mnie pojawia ☺️ a przestałam już cokolwiek w tym kierunku działać)
Doti gratulacje dla dzieciaczków że się tak pięknie zaaklimatyzowały w pokoiku 🙂 przykro mi z powodu dziadka... ja to się cieszę że mam w domu sprawną babcię ma 80lat a wygląda i zachowuje się na 70max, wszystko zrobi, rozpali w piecu, upiecze ciasto, ugotuje obiad, nawet wybawi się z Szymkiem jak mało kto, co najlepsze potrafi nieźle żartować itp... jednak codziennie przychodzą do mnie myśli że przecież ma już 80lat i lada dzień może to się wszystko powykręcać i jakoś nie biorę sobie tego do myśli bo nie wyobrażam sobie żeby miało jej zabraknąć. jestem z nią strasznie zżyta.
Sandra to straszne ;/
Karolka biedna Ulcia... widzę że każda z nas to przechodzi... jak Szymon miał taki okres upadków to miałam mega doła bo się obwiniałam. nawet Wy pisałyście że powinnam mieć go bardziej na uwadze (niestety chyba same po sobie wiemy że nie dopilnujemy ich tak w 100%), dopiero teraz jakiś taki żal do samej siebie mi przechodzi :P będzie dobrze.
Kasia super że Ola już w domku! 🙂
Latka pytasz o obiad. Szymon zazwyczaj o 11 zjada zupkę i idziemy na spacer, wracamy i około 13 podaje drugie danie po którym idzie spać, budzi się to dostaje deserek.

A ja się zabrałam za wystawianie zbędnych i niepotrzebnych rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuję wszystkim za gratulacje 🙂

isa
, czuję się nawet nie najgorzej, poza zeszłotygodniowym weekendem, kiedy to nic nie jadłam od piątku-popołudnia do poniedziałku bo nawet po 2 kęsach suchej bułki wymiotowałam. Przeleżałam cały weekend w łóżku - no ale to jak na razie jednorazowa przygoda i mam nadzieję, że ostatnia. Czasami też na niektóre zapachy reaguję odruchem wymiotnym...
Zresztą wszystko da się znieść, byleby tylko wszystko do końca poszło dobrze i szczęśliwie się zakończyło. A już nam lekarz trochę stracha napędził, bo jak byłam 2 tyg temu na pierwszej wizycie to mówił, że coś wolno bije i nie podoba mu się do końca to i kazał przyjść za 2 tyg. Zapisał mi od razu oczywiście te moje zastrzyki i chyba one w porę uratowały sytuację bo już teraz było w porządku, ale jak będzie to się jeszcze okaże. Choć u mnie to do samego końca będę się denerwować, a na pewno dopóki nie minie pierwszy trymestr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny,jak zwykle wieczór i pisze. Ja w weekedn skonczylam 4 semestr teraz 5 i do grudnia trzeba dotrwać 🙂
W sobotę może odwiedzi nas koleżanka z małym Alanem ze szpitala,gdzie byłyśmy w szpitalu i na wakacjach 🙂
Maja jeszcze tylko z butli pije soki i kaszki na noc i przed snem.smoczka juz nie mamy od dawna,sama odrzucila jak wychodziły ząbki,a na nocnik jej nie sadzam,sama kiedys usiadzie....
Pati gratulacje,tak jak Karolina napisala ze dziewczyny się rozkręcają...która nastepna??? 🙂My sobie z M odpuscilismy bo i tak dużo nerwów nas narazie kosztuje Majka chodzi o jej zdrowie,ale zakładamy,że MOŻe drugie tak za 5 lat 🙂
Sandra masakra,ze mną leżala taka babka też starsza i stracila ciaże w sumie nawet 3 w 20tygodniu. 😞
Karolka Maja tak biega,że codziennie się walnie o coś i siniaki są,a czesto też krew się leje z wargi,np.dzisiaj 😞
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
Pati gratki super wieści dzidziuś i działalność 🙂

U nas jakieś choróbsko sie przypałętało ,o 6 Wiki mi zwymiotowała ,a teraz co wypije lub zje to wali śmierdzące kupsko . Nawet to nie kupsko tylko woda i pełno śluzu.

POWIEDZCIE MI CO MOGĘ JEJ DAĆ Z LEKÓW ?
Pić też już nie chce także nie wiem jak to się skończy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Ja ostatnie dni ciągle siedze na kompie- ale szukam inspiracji do mieszkania. Pochłania mnie to bez reszty. Chociaż coraz czarniej całe to urzadzanie widzę- bo jak dostaje wyceny np. podłóg to za głowe się łapie 😞 wszędzie szukam taniej dębowej litej deski, lub parkietu i nie sposób znaleść.
Doti gratluję chłopca 😉 a myślałaś nad imieniem? 😉 czas tak szybko leci, zanim się obejrzymy już mały będzie na świecie 😉
Może niedługo Mati i Lusia sami będą sobie śpiewac w nocy do snu:P
współczuje sytuacji z teściem 😞
Karolka spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe! Spełnienia marzeń:*
Mixi świetnie że biznes tak dobrze się kręci 😉
Tak jak napisałaś dużo picia dawaj małej (chłodne nie wzmga wymiotów). orsalit jeśli jej smakuje. ija bym dała jeszcze dicoflor lub podobne.
Pati gratulacje! :* co za zastrzyki musiałaś brać? mam nadzeję że nie będzie zadnych komplikacji!
Natalia gratuluje przejscia na kolejny semestr. Teraz szybko zleci 🙂
Sandros współczuje tej kobiecie 😞 dlaczego takie okropieństwa się w ogóle dzieją 😞
Kasiu ciesze się że już jesteście w domku :*
Latka ja też jak odstawiałam Krzysia od cycka miałam kilka podejść. Tak jak Ty potem czułam że kazałam mu płakać na marne. Dlatego przy kolejnej próbie myślałam już tylko o nim- żeby to nie był płacz o nic. I jakoś się udało.
Jeśli chodzi o sam smoczek to może jeszcze go nie oduczaj? w końcu tylko na sen go dostaje- gorzej jakby cały dzień z nim chodził? Ja chyba zaczełabym od butli - a smok by mu został jako "pocieszenie". Aż przyjdzie dzień że sam się z nim pożegna 😉
Jeśli chodzi o nocnikowanie- to ja nie naciskam na Krzysia. On sam często siada na nocnik w ubraniu i robi tak kupę. Na chwilę obecną to mi wystarczy. Czasem jak przed kąpielą sadzam go na nocnik i mówie siusiu- to widzę że próbuje coś zrobić ale mu nie wychodzi 😉 Więc przed nami długa droga. Za to Oskar u mojej siostry kilka razy dziennie woła na nocnik. Połowę się uda złapać. a czasem woła siusiu jak już zrobi. Za to kupke już bardzo często robi na nocniku. No ale ma za wzór starszego brata i lubi chodzić do łazienki na siusiu 😜 na dodatek czuwa nad nim moja siostra i moi rodzice. Także łatwo jest im go pilnować w tych sprawach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam na wieczór...
Lusia dziś cały dzień robiła siku na sedes. Ani jednej pieluchy mokrej 😁 Gorzej bo 4 pampersy z rzadką kupą. Ale przyczynę znamy - trzy trójki idą jednocześnie i są bliskie przebicia...

Marylu Lusia zobaczyła Krzysia w avatarku, powiedziała ze dzidzi jest i zaczęła machać do niego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny

Mixi jak Wiki?
Doti Lusia to od malego mnie zaskakuje swoimi umiejetnosciami. Pewnie fdo lata to zapomni o pieluchach

A ja dzisiaj wzielam urlop terax dwa. dni wolnego mial M bo za bardzo nie mam z kim Oli zostawic...babcie nadal leza chore...

A ja sie wczoraj wystraszylam wracam z pracy a Ola cala do przebrania w kupie za chwile drugi raz kolejne rzeczy do przebrania tak sie wystraszylam ze kazalam M zrobic smecte ale to byl jednorazosy epizod i pozniej juz bylo ok

Aha moje dziecko jak estalo wczoraj rano tak do wieczora nie polozyla sie ani na chwile i nawet zmeczenia po niej nie bylo widac szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
U nas ziiiiima 🙂 wreszcie biało! Laurka za oknem widzi "siaś" 😉

Kasiu nie powiem ale byłoby mi baaardzo na rękę jakby od czerwca używała pieluch tylko w nocy 😉

Mixi jak u Was?

Latka nad imieniem myślę cały czas ale zdecydować się nie mogę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.

kasia dobrze ze to tak chwilowe zaniepokojenie 🙂

Doti a jakie macie propozycje 🙂?

Ale mam lenia. Dostalam okres i niccc mi sie nie chce. Robotnicy ciagle cos w kuchni robia;/. Porobia dziennie po 4h i ida, anglicy- lenie 😁

zaraz idziemy na spacer, slonce pieknie od kilku dni. Fjanie mroznie ale bardzo słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...