Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
karolka84 napisał(a):
isa8 napisał(a):
Karolka wyślij i mi 😉 [email protected]


poszlo 🙂


jesteś błyskawiczna !
dziękować :*

prosze 🙂 wole powysylac od razu, bo pozniej zapomne 😉

Sandra te nasze "myszoskoczki" wygladaly jak zwykle myszki, ale co sie za nimi nabiegalismy i ich naszukalismy to nasze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć
Ja już tracę siły, w nocy mały nie śpi- tzn budzi się co 30 min z rykiem. Cały dzień jęczy, robi podkuwkę i popłakuje. Po kąpieli przez godzinę ryczał- nie miałam pojęcia o co chodzi 😞 Wcześniej w ciągu dnia zawsze był pogodny. Nie wiem co mu jest 😞 może leki na refluks mu nie służą 😞 nie wiem jak mu pomóc. Sama już się podłamuję. Dodatkowo wciąż mu rzęzi w klatce piersiowej. Czytałam że przy refluksie do płuc/oskrzeli może wpadać mleko i boję się że u nas tak jest... Bo mały ciągle kaszle już od grudnia, i wciąż mu tam jeździ...
Sandros rozmawiałaś może z znajomą? ja już nie wiem co mam robić ;( współczuje też choroby dziewczynek! sama wiem jak ten kaszel wykańcza 🤢 jak będziesz robić inhalację małej to na zlecenie lekarza czy sama masz jakiś patent? bo nam się rozpisane inhalacje kończą jutro. A ja jestem pewna że mały jeszcze zdrowy nie jest 🤢 🤢 🤢
karolka super filmik z mała 🙂 jak byś mogła i mi podesłać mp3 to poproszę
deira wczoraj na fb jak puściłam małemu wasz filmik to bardzo mu się Natalka spodobała 😁
agn współczuje myszy! niestety wszędzie mogą się trafić. Kiedyś mama znalazła jedną na 3pietrze w kuchni!
mixi Wiki jest urocza! i te zębolki śliczne!
buffy gratuluje ząbków
initram ciekawe czy malutki ząbkuje czy co 😞 masakrka takie noce nie przespane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sama robie z Pulmicort/ Mucosolvan i Berodual.
Dam znac wieczorkiem, co z tym refluksem u jej malje, bo mi nie odpisala, jak Tituszka zasnie to do niej zadzwonie po prostu.

Ja malej nie klade, bo jakos sobie ubzduralam, ze lozeczko ma sie kojarzyc ze spaniem nocnym i tak tez ma 😁 A dwa w sypialni mam chlodno, bo grzeje tam tylko w nocy.
Chcialam umyc podlogi a Tituszka breczala, wiec polozylam ja do lozeczka i co prawda nie wywija, ale lezy grzecznie i slucha karuzeli 😁 hehe 🙂
A podlogi juz schna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
współczuje wam dziewczyny tych niespokojnych dni i nocy z maluszkami ! ;/
u nas cisza... i oby tak zostało...

małego wytarmosiłam na wszystkie strony, wytańczyłam się i ćwiczyłam z nim 😁 aż padł... i sam zasnął w kołysce 😁

Sandra również polecam maszynkę do chleba... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ufff... młody zasnął i śpi już jakieś 30min, tylko co chwilę muszę mu smoka podawać, ale przynajmniej nie marudzi 😉

u mnie też parowar stoi nieużywany od dłuższego czasu... i też ostatnio zastanawiałam się nad maszynką do chleba, bo moze znajdę czas, żeby wrzucić składniki i niech sam się robi 😉 ech...

kiedyś miałam zapal do kucharzenia, ale jakoś mi przeszło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WItam

Co do chleba, to ja też robię w domu w maszynie 😁
mąka najważniejsza do chleba i ziarna jakie się chce 🙂
Ale najlepszy taki cieplutki i chrupki 😁

Moja śpi już ok godzinki. Pojadła i padła 🙂
Wczoraj dostała jakiegoś ataku płaczu - masakra!
Ale dziś już lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nigdy nie przeliczam ile wychodzi za bochenek... bo nie robię tego chlebka codziennie tylko wtedy jak mam ochotę...
a taki prosto z maszynki jest mega smaczny... cieplutki i potrafię jednym cięgiem pól wcisnąć 😁

mały się budzi...
czas na jabłuszko i kolejne tańce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...