Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My już po załatwieniu spraw papierkowo-urzędowych. Nic nie załatwiliśmy, bo mój M zapomniał dokumentów 🤢

Sandra wszystkiego naj dla Tatianki 😘

Karola Ulcia śmieszek jak moja Maja i mają takie same smoczki 😁

Tusia ja też jestem dumna z twojej asertywności 😉 A alimentów bym mu nie odpuściła, on tylko na to czeka. Nie interesuje się dzieckiem i do tego ma nie płacić ? Nie daj się 😉

Kasia26 a jak u was wygląda alergia na marchewkę? Trochę głupie pytanie, ale moja Maja ma jakąś wysypkę na nóżkach i zastanawiam się, co to i od czego 🤔 Na razie zmieniłam jej balsam ale zastanawiam się, czy to nie od jakiegoś jedzonka 😮

My też szczepimy 5w1 😉 U nas to koszt 120 zł i Maja dobrze zniosła szczepionki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisza2612 napisał(a):
A ja szczepię 6 w 1 i płacę po 190 zł a małemu nic się nie działo, nawet gorączki nie miał. I teraz mamy spokój ze szczepieniami aż do końca 1 roku.


no ja to samo, nam została ostatnia dawka 😉

Tusia bardzo dobrze zrobiłaś i facetowi z urzędu tez nie odpuszczaj... najlepiej udaj się od razu do kierownika, jeśli będzie taka możliwośc 😉 trzymam kciuki, żeby się udało zmienić to imię!!

Karola skąd ściągasz muzykę bobasa? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn no coś Ty jakie głupie pytanie ja też nie wiedziałam na początku że to alergia. U małej za każdym razem jak dałam marchewkę ze słoiczka to na wieczór strasznie marudziła taka niespokojna była no i miała problem z kupką. Ale to dopiero po kilku dniach się kapnęłam że jak daję jabłko to nic jej nie jest a po marchewce marudna się robi jakby ją brzuszek bolał 🤢 A ostatnio kupiłam Twoje dziecko bo widziałam ze tam jest artykuł o alergii na marchew i właśnie piszą jeszcze o szorstkich policzkach . Moja Ola właśnie takie dostała i też nie myślałam ze to od marchwi tylko że od mrozu ( chociaż smaruję ją ciągle kremikiem). o ale tam napisali może to objaw alergii i od razu skapowało nam się z M że te policzki dostała po marchwi i teraz ugotowałam jej sama zupkę z marchwią i znowu jej się policzki szorstkie zrobiły raz nawet kupkę ze śluzem mi zrobiła no i dzisiaj taka kaszka na tych policzkach jej wyszła 🤢 Także u nas takie objawy były ale każde dziecko jest inne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie zagladam sobie do Was , Naisha w porzadku wlasnie padla spac , pobawila sie, poplakala 🤢 i spi..
nie wiem czy Wasze dzieciaczki tez staly sie takie marudne ?
Naisha chce caly czas siedziec albo byc na moich rekach a jak nie to nieziemski ryk 🤔
i po godzinie np. siedzenia i zabaw na przemian jest tak zmeczona , zaczyna plakac a potem spi jak nieprzytomna 😁 ale dobrze ze przesypia noce bez pobudek!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agn jaka słodka Majeczka !! 🙂

Szymek od 30min śpi... trochę marudził zanim zasnął... wkurzyłam się, włączyłam mu karuzelę i gwiazdki i zamknęłam drzwi 😁 po 5 min cisza jak makiem zasiał... wchodzę a on śpi i pupy nie czuje... widocznie nie lubi jak się go usypia... musi sam się ułożyć... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa ja tam sie nie cackam i nie usypiam .. Naisha zwykle zasypia kolo 21;30 / 22 jak przychodzi ta godzina to klade ja kolo mnie i nie bawie sie i nie zagaduje nawet jesli ona jest gotowa do zabaw.. dla mnie to pora do spania i tyle, ona sie wycisza i sama zasypia.. nigdy nie chodzilam nie lulalam itp. bo to ja pobudzalo do zabaw 🤨


czytalam sobie o marchewce i powiem Wam, ze moja rowniez wysypalo po marchewce miala dwie duze plamki pod okiem i na nadgarstku a na drugi dzien buzke w takich jakby krostkach czerwonych, ale zniklo.. wiec to musialabyc marchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oo dzonatalie milo Cie widziec 🙂 zagladaj czesciej 🙂 musialas od nas odpocząć ostatnio? 😁 😁

Jak Naisha zniosla to najgorsze szczepienie? Dobrze ze juz spokoj na dluzszy czas 🙂

Co podawalas juz swojej ze smakołyków? 🙂 kaszki, desrki? Kupowalas kaszke z aptamila?

Moj tez ostatnio daje popalić, zeby daja niezle we znaki;/ ale kiedy one wyjda , ciekawe? :/ i tez ciagle tylko noszenie by chciał lub pozycja siedzaca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka napisał(a):
Oo dzonatalie milo Cie widziec 🙂 zagladaj czesciej 🙂 musialas od nas odpocząć ostatnio? 😁 😁

Jak Naisha zniosla to najgorsze szczepienie? Dobrze ze juz spokoj na dluzszy czas 🙂

Co podawalas juz swojej ze smakołyków? 🙂 kaszki, desrki? Kupowalas kaszke z aptamila?


w sumie nie wiem czemu przestalam zagladac.. 🙂
plakala ale ona to uspokaja sie jak tylko wyjdzie na zewnatrz takze az tak tragicznie nie bylo,w domu tez ok pospala pobawila sie jadla normalnie zadnych skutkow ubocznych po zadnym szczepieniu 🙂

Ze smakolykow to jakas babka polecila mi baby pure rice cow&gate ale tego nie probowalam jeszcze, podalam cow&gate rice pudding ze sloiczka - pojadla i nic jej nie bylo, soczek jablkowy heinz - 😁 krzywila sie niesamowicie ale byl kwasny to dlatego , no po tej marchewce hipp organic ja wysypalo mam jeszcze gruszke z takich wyciskanych musze jej dac jutro :P
no i kupilam w polskim sklepie kaszke ryzowa bananowa bobovity taka zolta co sie dosypuje do mleka no i wcina to caly czas 😁 widzialam ze maja inne smaki tez to kupim jak sie bananowa skonczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja narazie dawalam jablko z gerbera w polskim sklepie kupiłam bo u nas nie ma nigdzie czystego jablka i marchewki wiec kupiłam w polskim, no i tez kupiłam kaszki z nestle i bobovity mleczno ryzowe i ryzowe 😉 kilka smakow na zapas zeby nie jezdzic. Pil z hippa tez jablkowy ale nienza bardzo, marchew jablko w bobo fruta tez srednio. Dzis jadl z aptamila creamy porridge. No i mam rozne z hippa ale tam sa mieszane wiec narazie chcialam od samej marchewki i jablka i banana zaczac stopniowo 🙂
Teraz w kazdym sklepie baby event wiec szal promocji na jedzonko i inne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, nie mam siły dzisiaj juz Was nadrobić. 17 stron żeście naprodukowały od mojego ostatniego wpisu 🤪
Myśmy dziś byli u chirurga - tzn ja byłam, bo mi na nadgarstku wyrósł ganglion i mi chirurg to ściągał. Teraz mam rękę unieruchomioną na kilka dni. Byliśmy też u dziadków. Prezent w postaci albumu z sesji Natalki bardzo im się podobał, ale Natala dała taki popis swojego płaczu, że szybko żeśmy się zwijali. Ogólnie to była strasznie marudna. Nie mam już wątpliwości, ze ona przechodzi ten swój skok. Płacze, jest niespokojna, tylko na rękach by chciała. W swoim łóżeczku nie ma szans by ją uśpić a do tej pory nie było z tym najmniejszego problemu. Położyłam ją w końcu na swoim łóżku, ja obok trzymając ją za dłonie to w końcu usnęła.
Niech już się to skończy, bo ja zwariuję 🤢 Zaczęła 17 tydzień, więc w najgorszym wypadku został jeszcze tydzień takiego marudzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn moze u Majeczki alergia objawia sie w ten sposob albo nie zmienialaś proszku lub kosmetyku? ZWiecie ja zaczęłam szukać w necie o alergii na marchew i wyczytalam ze to jest bardzo silny alergen obok białka mleka krowiego tylko że otym się głośno nie mówi i w szoku byłam bo jak dla mnie marchewka to podstawa do rozszerzania diety dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...