Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A u nas wszystko odpukac dobrze.Wiki zdrowa ,ale ja tez jak jest duzy mroz to nie wychodze i do ludzi tez raczej sie nie zblizamy.
Wczoraj mala miala czkawke wiec wzielam butelke ,wyparzylam i chcialam dac lyczka wody ,a tu i u nas butelkowstret 😮Moze jakby z niej lecialo mleko lub jakis dobry soczek to moze by zalapała 🙂
Ach te cyckowe dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Isa Szymuś się chyba przyzwyczaił, że ktoś mu "pomaga" w zrobieniu kupki. Teraz, jak wcina jabłuszko i pije soczki jabłkowe, mógłby się sam troszkę postarać 😁
Moja nie lubi jabłuszka, tylko sok jabłkowy 😮 A po zupkach z dodatkiem marchewki też jej się gorzej załatwia 🤔

Buffy gratuluję ząbka 😁

A mi aż głupio się chwalić, że mam takie grzeczne dziecko i żeby jej się to nie pozmieniało 😁
Śpi od 19:30-20 do rana 7-7:30 z jedną pobudką na mleko ok 2-3. I na dodatek nie płacze tylko kręci się w łóżeczku 😁 Bardzo rzadko się zdarza, żeby budziła się nawet na smoka 😁 I choć śpi na monitorze oddechu to nie raz zaglądam do niej w nocy czy wszystko w porządku 😮
A w dzień mogę wszystko przy niej zrobić 😁
Czasami póżnym popołudniem troszkę pomarudzi ale wtedy aż się chce ją nosić 😁
Moja mama mówi, że Maja jest dlatego taka grzeczna, bo pierwsza córcia nie żle dała mi w kość 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem wscieknieta, przeciez ona tak ladnie pila z butelki 😮
Jak pojde do pracy, to po prostu bedzie kaszka, owoc i obiadek. Bez butelki da sie zyc..
Choc szkoda kasy 😉) hehe 🙂

Latka, ja biore Tortelinni z szynka, Tortelinni z serem i do tego zolty ser, szynka, pomidor, ogorek (konserw, lub zielony), troszke majonezu i czasem keczupu ale malo, sol, pieprz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
My dziś powoli zbieramy się na usg brzuszka. Boję się tylko jak Natalka wytrzyma tyle czasu bez jedzenia, bo na badanie trzeba się stawić 2 godziny po jedzeniu a ona je co 2,5 godziny ostatnio. Jak będzie długa kolejka to mi zacznie wyć z głodu 😮
Współczuje choróbsk u Waszych dzieciaczkó. Moja na szczęście zdrowa i dzięki Bogu nie zaraziła się ode mnie.
Latka, ja do tortellini dodaję najcześciej wszystko sałatkowe co mam w lodówce 😁 Ale głównie ser żółty pokrojony w drobną kosteczkę, zamiast cebuli por, kukurydza, szynka, majonez. A spróbuj zrobić z tortellini jakąś zapiekankę - pyszności 😁
Buffy, gratulujemy z Natką ząbka 😁
Pati, buziaki dla Gabi 😘

Wiecie co, przestanę się faktycznie martwić tym, że Mała gada tak sporadycznie. Po Waszych wpisach widzę, że dzieciaczki są różne. Jedne bardziej gadatliwe, inne mniej. Moja chyba będzie miała po mnie tę cechę, że będzie wolała słuchać niż gadać 😁 Ona nie jest zupełnie milczkiem, bo coś tam gaduli, ale zaniepokoiłam się, że coś jest nie tak, gdy moja kumpela była zaskoczona, że w pokoju dziecięcym jest tak cicho mimo że Mała nie spała. Jak znajdę czas to na fb zarzucę filmikiem jak ostatnio zagadywała pluszową ośmiornicę, bo jej do buzi nie chciała wejść 😁 Niestety takie pogawędki narazie u mojej są rzadkością. Pewnie się jeszcze rozkręci 🙂

Lecę pranie wywiesić i lecimy na usg 🙂
Miłego dzionka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pati1984 napisał(a):


a w ogóle jakim programem ściągacie mp3??
bo ja jestem zielona w tym temacie... 🥴


pati ja wpisuje zawsze w wyszukiwarce tytul danego utworu i dopisuje mp3 i czasami wyskakuje. Ostatnio wszystko mozliwe sciagam przez chomikuj.pl, bo "osiołka" sie boje juz uzywac. kiedys zamiast piosenki sciagnelam sobie konia trojanskiego 🤔 albo jeszcze przez torrent.org, ale tam trzeba sie zalogowac i zaplacic raz na rok jakis niewielki abonament.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati
http://freesongdownload.org/search-pysh-vs.-marcin-%C5%BByski-pok%C3%B3j-obok.html
pierwsza pozycja !
później kliknij Download ( w zielonym okienku)
pojawi Ci się okienko, poczekaj aż pojawi Ci się trzy strzałki i napis 'DOWNLOAD HERE" kliknij na to prawym przyciskiem myszy i w opcjach zaznacz 'zapisz link jako...'
no i powinno Ci się zapisać mp3 😉

przynajmniej mi się tak zrobiło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, do tego czasu miejmy nadzieje zaczna juz pic z kubka niekapka 🙂)
Na razie sie nie stresuje.. zaczne miesiac przed pojsciem do pracy 😉 hehe...
A jak nie kubek niekapek to lyzeczka badz zwykly kubeczek, u nas w zlobie 5miesieczne maluchy uczymy juz lyzka 🙂 i wogole nie uzywamy butelek, bo kto by to wyparzal prz 20 dzieciakach 😮

Deira, powodzenia na USG.
Tatianka w porownaniu do Nadii pozniej robi wiele rzeczy...

Ooo, obudzila sie biedaczka zachrypnieta ;/ Ona normalnie nawet nie ma glosiku zeby plakac 😞( i miauczy jak kot ;(

Majka jeszcze nie wyszla, bo musza badania porobic, pozmniejszac leki.. Natalia juz jobla dostaje bieda...;//
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam przepis na sałatkę z tortelini, ale sos jest mocno czoskowy, przepyszny, ale nie dla karmiących 😞
Waga mi pokazała 1 kg na plusie... To chyba jakiś żart??! Od 3 tyg nie jem słodyczy, pozwalam sobie tylko na banany na drugie śniadanie i Activię na podwieczorek i jeszcze tyje?? Noż k...a 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa8 napisał(a):
Pati
http://freesongdownload.org/search-pysh-vs.-marcin-%C5%BByski-pok%C3%B3j-obok.html
pierwsza pozycja !
później kliknij Download ( w zielonym okienku)
pojawi Ci się okienko, poczekaj aż pojawi Ci się trzy strzałki i napis 'DOWNLOAD HERE" kliknij na to prawym przyciskiem myszy i w opcjach zaznacz 'zapisz link jako...'
no i powinno Ci się zapisać mp3 😉

przynajmniej mi się tak zrobiło...


Isa, dzięki za pomoc!! już sobie ściągnęłam właśnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry 😉

biedne te wasze chore maluszki!! niech szybko do zdrowia wracają!!

Pati, spóźnione buziaki miesięcznicowe dla Gabi :*

Karola, ciekawe czy was w tej poradni będą uczyć, jak się robi dzieci 😜 bo pamiętam, że taki temat był 😁 😁 😁

Buffy, Emi... gratuluję ząbków... u nas coraz bliżej albo inaczej, coraz bardziej dają o sobie znać, a kiedy się wyrżną... aż się boję, że to trochę potrwa, choć ewidentnie dziąsła spulchnione i lewą jedynkę czuć wyraźnie pod palcem 😉

u nas pobudki bez zmian... już nawet nie liczę, ile razy to moje dziecię budzi się w nocy, na szczęście nie płacze, więc o tyle dobrze 🙂 dziś już drugą drzemkę sobie ucina, kochany 😉

od rana mocno sypie, więc dziś ze spaceru nici...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka powodzenia na naukach i dużo cierpliwości bo na takich spotkaniach właśnie pouczają jak tworzyć rodzinę itp... a wy to wszystko macie za sobą 😁
pamiętam z nami chodziło małżeństwo które miało tylko cywilny i mieli półroczną córeczkę... można było się polać jak czasami docinali duchownemu 😁
Pati nie ma za co ;*
inirtam Ty to masz kosmos ze swoim syneczkiem... 😉

dużo, dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków...

my od rana właśnie zaliczamy 3 drzemkę... Szymek je co 3-4h po 80/90ml mleczka i śpi po 40min-1h a jak nie śpi to bawi sie na macie... więc dzisiaj wyjątkowo grzeczny...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa... to może nie będzie tak źle 😜 myślałam że musicie chodzić na nauki 😜

a tak pozatym to fajnie pomyśleliście o ślubie w dniu chrztu... i że nie robicie hucznego wesela... ja też chciałam po cichaczu, ewentualnie tylko w gronie najbliższych ale nie przeszło... teściowie zrobili wszystko żeby tak nie pozostało i skończyło się na 220osobach i w ciul kasy wydanej... co prawda się zwróciło... no ale... drugi raz w życiu bym tak nie zrobiła ;/ i każdemu mówie że nie ma sensu... więcej tych nerwów niż tego wszystkiego...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ile osob mieliscie??? 220??? 🤪 dla mnie sto to duzo, a co dopiero tyle... 😁 😁 😁
My w ogole chcielismy nikomu o tym nie mowic, zeby najblizsza rodzina przyjechala na chrzest i miala niespodzianke, no ale bylismy zmuszeni sie wydac, bo nasi rodzice musza wziac od ksiedza z naszych miast metryki chrztu, a sami nie mielibysmy ja tego dokonac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
niestety...
wydanych obiadów było 215 później jeszcze dojechało 5 osób bo się spóźnili...
więc było wesoło...
a ja pół wesela znerwicowana na teściową, bo w ostatniej chwili (dzień przed weselem) doszło jej 15 osób... myślałam że mnie szlak trafi.

było minęło, nigdy bym tego nie powtórzyła!

jak się później okazało pół szpitala było u mnie na weselu... jak byłam na porodówce to zebrało im się na wpomnienia a ja nie dość że płakałam z bólu to jeszcze mnie denerwowali tym weselem 😁

zaden lokal nie oferował nam ilosc miejsc dla tylu osob wiec robilismy w hali sportowej 😮

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/p8054044.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5797/p8054044.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tussiiaa napisał(a):
isa sala super !!


mi się nie podobała... bo chciałam robić w restauracji i żeby było normalnie a nie w hali sportowej... no ale wyszło jak wyszło...
co prawda jak te ponad 200osób zaczeło śpiewać sto lat i gorzko gorzko to jak grzmot 😁 tyyle osób aż dostawałam oczopląsu...

chyba pooglądam z Szymkiem płytkę z wesela 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...