Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
latka napisał(a):
Ja narazie dawalam jablko z gerbera w polskim sklepie kupiłam bo u nas nie ma nigdzie czystego jablka i marchewki wiec kupiłam w polskim, no i tez kupiłam kaszki z nestle i bobovity mleczno ryzowe i ryzowe 😉 kilka smakow na zapas zeby nie jezdzic. Pil z hippa tez jablkowy ale nienza bardzo, marchew jablko w bobo fruta tez srednio. Dzis jadl z aptamila creamy porridge. No i mam rozne z hippa ale tam sa mieszane wiec narazie chcialam od samej marchewki i jablka i banana zaczac stopniowo 🙂
Teraz w kazdym sklepie baby event wiec szal promocji na jedzonko i inne 😁


no wlasnie to jest to ze wszystko mieszane i nie ma np samej marchewki no moja dostala tamten sloiczek marchew&ziemniak ale stawiam ze to przez marchewke ja wysypalo
a u nas w polskim bieda kaszki nestle i bobovity i herbatki jeszcze w zabojczych cenach..
po £3.70 za kaszke gdzie w innych miastach u moich znajomych po £1.90 😮
no maja baby event wszedzie teraz, ja mam ASDA tylko najblizej i tam kupuje wszystko.
ogolnie to polecaja te baby pure rice aptamil/cow&gate / sloiczki hipp'a / i te takie wyciskane deserki jesli wiesz o co kaman w takim jakby woreczku czy cos ja mam z tego wlasnie gruszke jutro dam 😁 ale szczerze ten baby event to nic specjalnego... ceny pampersow
takie same zawsze 🤢

latka, czy Ty pracujesz moze i jestes na maternity ?? jesli tak to ile czasu Ci przysluguje 6mc czy 9mc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzonatalie no wlasnie ja jezdze do takiego polskkiego gdzie maja duzy wybor i nawrt sporo lekow i kosmetykow w tym wlasnie dla dzieciaczkow 🙂 , ceny to raczej nizsze niz u Ciebie kaszki 2, 60 £, herbatka hipp 3 £, a sloiczki te male w okolicach funta 🙂

Tak tak wiem o co Ci chodzi w tych woreczkach, ale tego jeszcze nie kupowalam 🙂

Ja mam najbliżej tesco i morrisons ale tam zadko jezdze, ale za to dzis bylam bo maja 6xbutelki tommee tippee te niebieskie i rozowe za 10 £ 🤪

Nie mnie nie obowiazuje maternity, ale z tego co sie orientuje, to przysluguje 9mc platne a mozesz pisac o 3 mc bezplatne ale na sto procent nienwiem 😉 jesli chcesz podzwonie po kolezankach popytam jutro 🙂?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
U nas nocka o dziwo druga spokojna Wiki poszła spać ok.21 i cyc o 1.30 i 5 .
I nadal śpi. Wczoraj probowalam ja uspic i wsadzic do lozeczka i nie dalam rady obudzila sie przy przekladaniu wiec sie poddalam i wzielam ja do lozka 😁 😁
Widze ,że moja dopiero teraz zaczyna sie normowac po tym cholernym skoku ,a zaczelo sie 20 grudnia wiec troszeczke to trwało 🤪
Widze,że piszecie o marchewce i uczuleniach dzieci aż dziwne bo niby marchewke jako pierwsza sie wprowadza zaraz po jabluszku.
Wiki strasznie wczoraj ulewala nie wiem czemu caly dzien mokra dobrze ,że mam zapas śliniaczkow bo az 50 szt 😜 😜
Mam w koncu te krzesełko i jest świetne mogę w 100 % polecic .
Ciesze sie ,że udało mi sie zaoszczędzić 200 zł i mamy nowe. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂

Isa dziękuję 😘

Dzonatalie miło cię widzieć a Naisha jak zwykle w avatarku prześliczna i te duże oczy 🤪

Buffy gratuluję drugiego ząbka 🤪 Wiecie, że ostatnio była u mnie znajoma z trzyletnią córcią i tej małej pierwszy ząbek wyszedł jak miała 14 miesięcy 😮 W życiu nie słyszałam, że tak póżno zęby mogą wychodzić 😮

Kasia muszę dzisiaj w necie poszukać, czy to na nóżkach to od jedzenia 🤔 Proszku nie zmieniałam, nawet jak piorę małej ubranka to ustawiam potrójne płukanie 🤔
A jak w pracy? przyzwyczaiłaś się już, że nie jesteś z małą 24h?

Sandra czy dzisiaj jest już lepiej u twoich córeczek?

Ja wczoraj jak napisałam ostatniego posta to zasnęłam 😁 Maja jak zwykle od 20 do 3 w nocy spała, mleko i tak do 7 z minutami 😁
U nas znowu tyle śniegu napadało, że za furtkę nie wyjdę 🤔 Odśnieżę tarasy i będę spacerować wokół domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/741/8da4d334fc4881a7med.jpg[/IMG][/URL]

Wiki zachwycona siedzi i sie zaciesza 🙂
Fajnie bo ma regulowane oparcie i może spokojnie na pollezaco byc wiec nie obciaza kregoslupa 🙂
Nowiusienkie za 130 zł .
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1920/96fbc6d6477eeb94med.jpg[/IMG][/URL]
I tu jeszcze mała pyza 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/1912/6259a6b677fe4fa1med.jpg[/IMG][/URL]
I zębole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z babyono masz widzę, to dobrze wiedzieć, bo ogląda,lam takie w necie ale zdjęcia takie sobie było, na Twoim więcej widzieć, a za takie pięniądze to faktycznie grzech nie kupić
Wiki profesjonalnie wygląda w tym krzesełku, jak rasowa "wyjadaczka" 😁

a na zdjęciu niżej to ma słodki te pulchniutkie nóżki, do schrupania! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas nocka ok... A teraz mały leży na kanapie i słucha muzyki bobasa z youtuba... Autentycznie się uspokoił 😮 Takiech cudów to ja jeszcze nie widziałam 😮 Szkoda, że nie wiedziałam o tym nagraniu wcześniej...
Mixi, może mała pokasłuje tak jak mój, bo nie nadąża ślinki łykać? Wojtek chory nie jest a praktycznie cały dzień pokasłuje 😁 i gardełko też ma troszkę nadwyrężone od gadania 😁 A dzidzia prześliczna 🙂 Pyzuchna jak z obrazka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Efek taka muzyka tez na Ule dziala 🙂 Juz kiedys pisalam, ze Ula dostala od moje siostry I czesc "Muzyki bobasa" Raimonda lapa i sluchala tego jak zaczarowana. No wiec poszukalam w necie i na chomikuj.pl jest cala seria do sciagniecia. Zeby zaladowac konto trzeba cos tam zaplacic, ale niewiele. I tak to sie bardziej oplaca niz kupowanie plyt w sklepie, bo jedna kosztuje ok 22 na allegro. ostatnio sciagnelam wlasnie tam muzyczke usypiajaca z tej serii i mala od razu padla jak jej wlaczylam 😁 no wiec polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi jakie Wikusia ma włosy 🤪 I zębolki 🤪

A ja poszłam sobie do pomieszczenia gospodarczego, by powiesić pranie i słyszę jakieś drapanie i piski 😮 Jak zaczęłam spieprzać, to o mało się nie zabiłam 😮 To na pewno MYSZY 🤢 A ja się tych gryzoni strasznie boję (jak pająków) 🤢 Mój M na wyjeżdzie "załatwił" jakiegoś znajomego, który ma przyjść i przeszukać pomieczenie, ja tam na razie nie wchodzę 🤢 A my wszędzie mamy spore wycięcia w drzwiach na dole przez wentylację mechaniczną i zastanawiam się, czy już po domu mi gdzieś nie łażą 😮 Na razie położyłam tam jakieś szmaty, żeby nie wylazły. Ech, jak nie wołki w szufladzie to myszy 😮 Moja córka jak wróci ze szkoły to na pewno będzie chciała je zatrzymać, one uwielbia takie stworzenia 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas kolejna nocka kiepska, nie wiem co się Kubie poprzestawiało, już tak ładnie spał 😞
Zasnął o 21, pobudka o 1 na smoka, o 3 na jedzenie, o 5 na smoka i o 6 jeszcze go przytuliłam i spał do 7. Budzi się z płaczem... Już sama nie wiem o co chodzi?!
Dzisiaj szczepienie na 12:15, 5w1 i pneumokoki, czyli 2 wkłucia, biedaczek, mam nadzieję,że dobrze zniesie i żadna gorączka się nie przypałęta :/
Mixi,ale Wikunia jest słodziutka, no i pięknie się prezentuje w nowym krzesełku 🙂
Miłego dnia dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agn moja siostra tez ma ten sam problem z myszkami polnymi 😮 2 lata temu sie wprowadzili do nowego domu, ale ze pola dookola ro i gryzoni tez. najgorsze jest to, ze ekipa remontowa zrobila nieszczelna izolacje i wlasnie przez nia zaczly sie myszki do domu przedostawac. Moj szwagier z moim tata poprawiali niedociagniecia i uszzelnili wszystko, no ale w szufladzie ostatnio mysz byla 😲 wczesniej przebiegala sobie w salonie obok dzieciecego pokoju, no wiec na noc ustawiaja chyba nawet jeszcze na wszelki wypadek lapki na myszy...cos strasznego 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do gryzoni to ja je lubie ;D kiedyś jak byłam mała to hodowałam sobie myszki 😁

mixidixi jakie ma piękne zębole !! 😁

a to wczorajsze piski moich chłopców 😁 mąż zakazał publikowania na FB bo piszczy jak wrona 😁 hehehe... :
http://www.youtube.com/watch?v=sanA_8xQ2pc&feature=youtu.be

ja muszę się umówić do dermatologa... bo te włosy są poprostu wszędzie i zaczyna się mnie chwytać jakiś mega łupież 😮 a nigdy z tym nie miałam problemu ;/

a co się dzieje z Doti ?? coś mało się udziela...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pewnie nie daje rady z dzeciarnia ;// i czasu brak ;/

My popoludniu do lekarza idziemy... U nas nic lepiej praktycznie ;(
Mam ochote stanac na srodku pokoju i sie wydrzec ze maja wreszie skonczyc z tym kaszlem, bo juz sluchac tego nie moge 😞
Jak nie wymioty flegma, to antybiotykiem,to kaszel.. ehhh... ryczec mi sie chce tylko od wczoraj.. no ale coz..;//

Siostra mi dzisiaj przywiezie inhalator, wiec moze bedzie lepiej...
Nadia juz 2 tygodnie w domu siedzi 😮 a tu zadnej poprawy...
a ja niedlugo przestane mowic tylko zaczne sie wydzierac, bo juz mi sie nie chce powtarzac: zaloz kapcie, wstan z podlogi itp, itd.

Karolka, straszne to nie sa te polne myszki, tylko te lapki na nie.. 😞 To jakies mega niehumanitarne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza my tez kilka lat temu mielismy 2 myszki, ale zaczely wyskakiwac nam z akwarium i biegac po firankach 😮 jakies takie wyjatkowo skoczne byly 😮 😁 😁 😁

Rzeczywiscie Twoj M kracze jak wrona 😜 ale slicznie sobie chlopaki rozmawiaja 🙂 Szymek raczkami bada twarz tatusia 🙂
Co do wlosow, to ja nie wiem co z nimi jest. Od paru dni doslownie mi sie sypia i musze mieszkanie codziennie odkurzac. dzis pojde do apreki po ta odzywke biovax o ktorej wczoraj Justyna na fb pisala, moze pomoze...

Sandra lepsze łapki na myszy, niz zeby myszy w nocy smigaly po dzieciach 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra ale masz sajgon ;/ współczuję... i życzę szybkiego powrotu do zdrowia !!
Doti pewnie też ma kołowrotek...

Karolka ja jej używałam kupę czasu i teraz znowu muszę ją zakupić... bo nie daje sobie z nimi już rady, jak tak dalej pójdzie to będe łysa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...