Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Doti, musialam dzialac zanim odpisalas bo masakra. A to pierwszy raz tak juz nie wiem chyba nie bede marchewki podawac? Wczesniej zatwardzala ale robil wtedy co drugi dzien. A teraz jabluszko nie dzialalao ze sloiczka ani herbatki jablkowe a lezy na brzuszku bardzo duzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Heyka laski. Troszke malo sie udzialalam, bo przyjechala kolezanka i ciagle cos do gadania bylo. Byla u nas 3 dni 🙂)
Super, mialam sniadanko, obiadek kolacje zrobiona, bo Dorota uwielbia siedziec w kuchni.
Obzarlam sie sushi, mul , a dzisiaj robila Nadii mala niespodzianke i zabrala ja do Maca.
Tez podjadlam i cola zapilam 🤢 ☺️

Titi od dwoch dni je jabluszko i kaszke na sniadanko.. i wreszcie jakis porzadek z kupami 🙂
Nie po kazdym nuplaniu cycka, tylko jedna zbita porzadna kupka od rana jak na brzuszku lezy i spokoj na caly dzien 🙂 Oszczednosc pieluch 😁
Dzis na podwieczorek wcisnela az 80ml jabluszka tartego. Od poniedzialku bede dawa juz z marchewka. Chyba zaczne od lyzki marchewki do jablka jak laski robia, a kolejny tydzien sama marchewe.Nawet 30ml herbatki z butli pociagnela, wiec spoko 🙂

Ja podaje picie w temperaturze pokojowej...

Jutro jade wreszcie wslosy zrobic i zmieniam kolor, bo szczerze juz mi sie znudzil. Sie smieje, ze dzaga sie zrobie na powot do roboty 🙂 Solar, fryzurka 🙂 od niedzieli zaczynam chodzic na basen. ZAJEBISCIE!!!
A Nadie zapisalam od 6.03. na tance Latino 🙂) 60 zl na miesiac, wiec wydaje mi sie ze nie jest jakas tragedia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, ale Lusia silna babka! 😁 Ona już jest gotowa widzę do biegania 😁

A moja mnie chyba wyzwała 😮 😜 Położyłam ją na przewijaku, coby jej mokrą pieluchę zmienić. Niespecjalnie jej się to spodobało, więc zaczęła krzyczeć a w końcu wydała z siebie coś co brzmiało jak "ty dydlu" 🤪 To chyba miało być obraźliwe 😁 😜

Mała już w łóżku, ale jeszcze coś tam brzdąka, więc idę jej pośpiewać, może jej się zachce iść spać, bo ja mam ochotę na lampkę wina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira Ty dydlu!! Hehe, się usmialam, aż młody wzdrygnal, bo już śpi 😉

Doti, luska ładnie się rozkręca, tylko patrzeć, jak brykac zacznie 😉 a mój też.w dzień, to w zasadzie najchętniej tylko na rękach, jak chce go odłożyć , to ryk w nieboglosy i aż cały się trzeba z nerwów :/ zlosnik mały... Po mamusi 😜

Sandra, jaki kolor robisz? Też powinnam i do fryzjera i do kosmetyczki...

Byłam ostatnio w pracy i już wiem, że od września będę mieć pracę 🙂 muszę tylko zdecydować czy chce cały etat czy mniej, ale cieszę się, że będę potrzebna, bo to zawsze jakiś grosz wpadnie i z ludźmi kontakt i jakąś stabilizacja finansowa, także rodzeństwo dla Tymka za czas jakiś dopiero 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira się uśmiałam 😁 😁 😁 ty dydlu ! :P Nawet Mała się śmieje w głos jak tak do niej mówię 😁

Moja zamiast spać to klęczy koło mnie na czworakach i szczerzy dziąsła :P Przymierza się do złapania laptopa i patrzy na mnie co zrobię. Ooooo a teraz złapała mnie za cycka i puścić nie chce... oczywiście przez piżamę, stanik i wkładkę ale trzyma solidnie hehehe

Kurcze co z tymi marchewkami jest że każdemu dzidziowi coś się dzieje???? Mój Synal nie miał żadnych problemów z kupkami, nie ważne co zjadł...a teraz marchewka nie, jabłko z umiarem, cukinia tak sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem mega zadowolna z Nadii przedszkola. Przedwczoraj kncert mieli, wczoraj Urbas czytal im bajki. Dzisiaj Pan baloniarz i koles z Mam Talent, co triki z pilka do kosza robil, i dzieciaki krecily pilkami na palcu. W pon takie zwierzaki na biegunach co sie siada i dupskiem podskakuje ( nad mrzem takie kuce) . Tyle sie dzieje, ze glowa mala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez nie wiem co robic z ta marchewka, podawac, nie podawac... 🤨 Ula robi teraz kupe srednio co 2-3 dni, dzis musialam jej porobic masaz nozkami, bo dusila, dusila i ledwo jakis klejak jej z tylka wyszedl, taka mala kulka, ale widzialam, ze dalej by chciala wycisnac, ale nie mogla...no to wzielam ja na przewijak i zaczelam nozkami brzuszek masowac i stekac, tak jak ona to robi przy duszeniu kupki 😉 no i jak zaczela dusic, to kupy na 2 pieluchy zrobila 😁 no ale jakby nie patrzec musialam jej pomoc...no i na dodatek te czerwone krostki na klatce piersiowej 😮

Sandra jakos nie moge sobie Ciebie w brązie wyobrazic 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka glicerynowy się nie rozpuścił? 😮 A to dziwne. Dobrze że kupka wyszła.

Buziaki dla solenizantów 🙂

Sandra wypas macie w przedszkolu. Ja się zastanawiam czy Starszy się dostanie.....

Nie wiem co z tą marchewką. My w niedziele wprowadzamy buraczki (już jadła i nic nie bylo) i kurczaczka/indyka.

U mnie cisza, dzieci śpią... ja zaczynam odczuwać efekty uboczne odstawiania Małej. Cycki bolą, raz jeden, raz drugi... do tego w prawej piersi wyczuwam jakiś niebolesne zgrubienie wielkości orzecha laskowego. Już poza tkanką gruczołową. Tak na samym dole. Zatkany kanalik raczej by bolał, więc nie wiem co to. Nie wiem czy jest sens iść na konsultację jak mam mleko w piersiach? Czy gin nie zwali tego właśnie na pokarm? Poradźcie mi proszę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leee, a nie czasem te na zbicie temp?? Ja trzymam w szafce normalnie.
Titi raz uzywalam i zrobila kupsko tez zanim sie rozpuscil 😁

Doti,mega dziwne rzeczy sie dzieja podczas karmienia z kanalikami , a gin najprawdopodobniej zwali na karmienie, ale jak jest porzadny to powinien ci zrobic usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiem właśnie że przy karmieniu to wszystko jest pozmieniane dlatego nie wiem czy powinnam się pchać czy nie. Na moje "palce" to jest juz poza tkanką gruczołową... Może po niedzieli zadzwonię i zapytam o terminy....

U mnie na czopkach glicerolowych pisze że przechowywać w temp. do 25*C a na przeciwbólowych w temp. do 30*C 😜

Karolka może Uli nie trzeba czopka tylko motywacji hehehe skoro wystarczy rozszerzyć odbyt a ona już kupkę robi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...