Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam się 🙂
My dzień zaczęliśmy o 5.50. Wrzuciłam jeszcze rano pranie, poodkurzaliśmy, pojechaliśmy ze święconką, zrobiliśmy zakupy. W zasadzie do świąt jesteśmy gotowi 🙂
Być może jeszcze zajrzę dzisiaj na forum, ale gdyby się nie udało to już teraz życzymy Wam wszystkiego najpiękniejszego w te święta: zdrowia, dużo słoneczka, radości, miłości, smacznego jajka i bogatego zajączka 🙂 Buziaki świąteczne ode mnie, Natalki i mojego M dla całych Waszych rodzin 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kochane życzę Wam radosnych świąt w gronie rodziny, żeby spięcia z mężami, teściowymi, teściami i innymi wredotami jakoś przygasły, trochę odpoczynku i smacznego jajka 🙂

Dziękuję Wam za życzenia 🙂

Deira ale śliczne zdjęcie 🙂 Piękna Natusia :*

Jeszcze taka info przed świętami - sama dowiedziałam się szczegółów dzisiaj dzwoniąc do gościa z którym podpisywałam umowę. Do centrum abonenta nie sposób się dodzwonić 🤢 : Pewnie niektóre z Was korzystają z oferty N-TV lub Cyfry+, pewnie już wiecie że firmy te się połączyły tworząc teraz NC+. A czy wiecie że do 14. kwietnia macie czas na wypowiedzenie umowy lub podpisanie aneksu na nowych warunkach? Inaczej stara umowa traci ważność a NC+ przedłuża Wam umowę automatycznie na 18 miesięcy i chyba drożej niż obecnie macie. Listy informacyjne wysyłają podobno zwykłym listem więc jak zaginie gdzieś na poczcie albo poleży w skrzynce to lipa bo dają tylko 14 dni na podjęcie decyzji. Mnie to wkurzyło tuż przed świętami...Facet z punktu sprzedaży powiedział mi że jako abonent n-tv mam pakiety 20zł taniej niż nowi klienci. Nie wiem czy się opłaca bo nie porównywałam jeszcze ale tuż po świętach zamierzam to sprawdzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nie nadrobię was, ponieważ nie dam rady.

Deira Fajna fotka Natalki 😁

Wszystkim dziękuję za życzenia i również życzę spokojnych, radosnych Świąt 🙂

My dzisiaj pochowaliśmy teściową 😞 Ja nie pojechałam, tak mnie rozbolał brzuch, że już chciałam pogotowie wzywać. Zostałam z Majką i bałam się, że padnę z nią na rękach. Jeszcze boli ale nie tak bardzo jak przed południem 🤔
Pojechał mój M z Sandrą 😞 Wzięli koszyczek, żeby po wszystkim pójść ze święconką ale po moim telefonie, że zaraz padnę z bólu pędem wracali do domu (byli 100 km stąd). No i jesteśmy z niepoświęconym koszyczkiem 🤔

Udało mi się sprzedać huśtawkę za 242zł 🤪 A ja liczyłam na jakieś 100 zł 😁
A i zapomniałabym napisać. Majka pobiła wczoraj rekord 🤢 Pierwszy raz poszła spać o 23 😮 i do tego w nocy się wciąż budziła 🤢 Dzisiaj jestem wykończona, dobrze że wczoraj już miałam wszystko porobione 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojjj, Agn, ale skad te bole?? Miesiaczkowe czy jak..
Wspolczuje raz jeszcze smierci tesciowej... jeszcze przed samymi swietami!!

Ja dzisiaj zrobilam salatke z tunczyka, posprzatalam i w sumie nic wiecej nie robilam. Jutro z ranca zrobie jajka faszerowane i wystarczy, bo coz wiecej na nasza trojke 🙂
No chyba babcia usiadzie z nami do sniadania, bo chora i do mamy pewnie srednio bedzie jej sie chcialo isc..

Mi katar nie odpuszcza niestety...;//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
a ja znowu zostałam sama w domu z Szymonem - na szczęście grzeczny. 😉)

Agn współczuję!! a z tym bólem brzucha to nie wiem czy nie powinnaś się skontaktować z lekarzem, w sumie mnie tak bolał na pierwszą miesiączkę po porodzie... ledwo żyłam! ;/
Deira sliczna Natalka!! tak świątecznie 🙂)

Mamuśki życzę wam i waszym rodzinom spokojnych i radosnych świąt Wielkanocnych!!

a my byliśmy dzisiaj święcić koszyczki z Szymonem który był grzeczny do momentu ... ludzie (stare babki) zaczęły śpiewać (fałszować) 'Ludu mój ludu' to się rozryczał na cały kościół 😁 i koszyczkiem rzucał po ziemi... jak ksiądz doszedł do nas święcić koszyczki to się uspokoił i trzymał księdza za sutannę i nie chciał puścić - było wesoło! 😁

a tu Szymon po święceniu ze swoim koszyczkiem... najbardziej w tym wszystkim to mu się jajka podobały które szybko pourywał i już są porzucane po całym pokoju 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/p3303473.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/5743/p3303473.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira Isa sluczne fotki takie swiateczne:*

My z Ola tez bylismy na swieconce ale tak zagadywala obcego goscia w kosciele ze ten ja w koncu wzial na rece tak go czarowala hihi. No ale ze kobiety zmienne sa to tak sie rozdarla ze musialam z nia wyjsc i stalismy pod kosciolem i czekalismy na M... i taka to nasza pierwsza zimowa swieconka...

Zycze wam wszystkiego co najlepsze.Zdrowka dla was i waszych bobasow no i calej rodzinki,jak najmniej powodow do zmartwien i duzo spokoju zwlaszcza w starciach z tesciowymi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Borys też był ze mną w Kościele i był mega grzeczny tak go zaaferowały tłumy w Kościele. A przede wszystkim ich koszyczki, w które cały czas zaglądał 😁
A ja dziś 3 ciasta upiekłam, posprzątałam i jeszcze białą kiłbasę gotuję także dzień bardzo pracowity.
Synek zasypia przy cycu. 🙂 życzę spokojnej nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa Sandra to nie bóle miesiączkowe.
Ja od lat ciągle coś mam 🤔 Już tyle operacji i zabiegów przeszłam, że sama się w tym połapać nie mogę 🤔 Najgorsza była, jak ratowali mi życie. Brzuch bolał i czekałam, aż przejdzie do czasu, gdy doszły problemy z oddychaniem to M nie czekał na karetkę tylko sam, łamiąc wszystkie przepisy zawiózł mnie do szpitala, gdzie w niedzielę po 30 minutach była skompletowana cała ekipa i ja na stole operacyjnym 🤔
Póżniej jeszcze było kilka przygód operacyjnych ale już nie tak grożnych i teraz, jak mój M słyszy, że mnie brzuch boli od razu chce mnie wieżć do szpitala. Więc na bóle się w domu nie uskarżam 🤢 No ale dziś znowu coś mnie złapało 🤢 Mam nadzieję, że jak się prześpię i odpocznę, to przejdzie... Jak nie, będę musiała w swieta do lekarza pedzic 🤢

Isa Szymon jest jak zawsze slodki 😘

Sandra
ja zrezygnowalam z pichcenia dla naszej trojki (mam ciasta, salatke i biala kielbase a Majka zadowoli sie mlekiem i deserkiem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laseczki raz jeszcze Wesołych Świąt 😉
A jak z prognozy wynika, to tylko nieliczne będą miały święta bez śniegu 😜 a ja dziś przełożyłam spacerówke, ech... Tymol jakby się poprawił, chyba odczuł moja poprawę nastroju, jak się dowiedziałam, że teściowej nie będzie w Święta 😜 i jemu się dobry humor udzielił 😁
A tak na serio, to już na dobre wyrznela się ta druga jedynka, więc może stąd powrót uśmiechnięte bobasa 😉 który śpi w najlepsze od 18 :-o
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane życzymy wam wesołych świat, smacznego jajka i mokrego dyngusa:-)
Isa Szymus uroczy!
Deira Natalcia sliczniutka i pięknie sie uśmiecha 🙂
Agn straszne Twoje przygody z brzuchem oby to nie bylo nic poważnego!

A ja mam dylemat :-) może którąś przed poniedzikiem zajrzy i odpisze. Chrzciny mamy w prima aprilis. Ubieram sukienkę, ale jako że jest bardzo zimno, szczególnie w kościele to czy mogę do niej ubrać kozaki?? Co chwilę mam zapalenie pęcherza i boję sie isc w czolenkach. Ale czy to przejdzie? Sukienkę mam albo grantowa albo biala.
Aha kozaki na płaskiej podeszwie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie z rana i uciekam. Dzisiaj caly dzien u tesciowej w dodatku brat M nie przyjechal bo dzieciaki sie rozchorowaly wiec bedziemy sami.

Marylu ja bym szla w kozaczkach. Jest tak zimno ze i tak bedziesz w kosciele w kurtce czy plaszczyku takze nie bedzie to zle wygladac. Na sale bym wziela ewentualnie czolenka na przebranie i juz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry u nas noc super 🙂 świeta jak narazie też 🙂 dzisiaj w domku u mamy. Maja wczoraj od chrzestnej dostala cos podobnego od Pana metki 🙂 tylko taka krowka śmiejąca się,z boku ma takie maeteczki,gryzaczki i grzechotki wszystko razem 🙂 🙂 🙂
Mielego dalszego świetowania

a tak w ogole u nas zima na calego,wczoraj tyle sniegu spadlo masakra 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
My dzisiaj znowu w gości jedziemy ,wczoraj jakoś poszło Wiki bardzo grzeczna nawet spacerek zaliczyliśmy.
Tylko tatuś nam się spił na maksa i było wesoło w domu 😁 😁 😁 😁
Mój mąż raz w roku pije na święta ,a potem abstynencja totalna ,więc chłopina już wykorzystał swój limit 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie żeby było ciekawiej zaczął się okres. Pierwszy raz po ciąży. Nie jestem specjalnie zachwycona tym faktem 😞
M wczoraj popił z teściem, potem na 18-stce kuzyna. Dziś się nigdzie nie ruszam z domu. Czuje się fatalnie a przy dzieciach żadnej pomocy od M. Dobrze że wczoraj były w miarę grzeczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry Kochane 🙂

U Nas nie az tak swiatecznie , juz spokojnie 🙂. M Dzis do pracy 😞


Doti, kochana radzilam sie o Tymka krosteczki na buzi, i teraz zrobiły sie takie 'liszajki' płaskie, szorstkie "placki" takie malutkie czerwone, jeden po jedenj stronie ust, i po drugiej jeden. Nie mam pojęcia od czego , smaruje kremem, sudocremem, w ciagu dnia jest bardziej podrażnione bo trze buzie itd.
Mysle zeby Go odstawic od wszystkiego zeby byl na samym mleku , zobaczymy czy zejdzie, myślisz ze tak moxe wygladac nietolerancja glutenu, lub moze to byc alergia na jakis pokarm ale do tej pory wszystko bylo ok, teraz to ciezko by bylo wychwycic co jesli jakis dawny alergen sie uaktywnil... 😞
Czy tak moze wygladac podrazniona skora od sliny tarcia i w efekcie cos takiego?
Bo nie wiem czy jest sens odstawić Go od wszystkiego i męczyć na samym mleku bo to nie latwe dla nas? ????
Ja oczywiście panika na całego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...