Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
natalia23ona napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Nata, Ula tez miala dupke odparzona po chusteczkach huggis, poza tym strasznie sie rwaly przy wyciaganiu z opakowania...dady tez wyprobowane, ale i tak pampy wygrywaja 🙂


dady teraz jej cos nie tego dostaje jakies krostki :-/ wiadomo pampy wygrywaja 🙂 🙂 🙂


jak dla mnie, wygrywaja nivea 😉 i ładnie pachna, bo pampy tak srednio 😜

dzien dobry kochane 😉 m y po weekendzie poza miastem, noce dalej bezsenne, ale coraz czesciej odwzajemniane usmiechy wynagradzaja wszystko 😉
przestawiamy sie z espumisanu na infacol...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
natalia23ona napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Nata, Ula tez miala dupke odparzona po chusteczkach huggis, poza tym strasznie sie rwaly przy wyciaganiu z opakowania...dady tez wyprobowane, ale i tak pampy wygrywaja 🙂


dady teraz jej cos nie tego dostaje jakies krostki :-/ wiadomo pampy wygrywaja 🙂 🙂 🙂


jak dla mnie, wygrywaja nivea 😉 i ładnie pachna, bo pampy tak srednio 😜

dzien dobry kochane 😉 m y po weekendzie poza miastem, noce dalej bezsenne, ale coraz czesciej odwzajemniane usmiechy wynagradzaja wszystko 😉
przestawiamy sie z espumisanu na infacol...


nam pomogl espumisan infacola juz nigdy nie uzyje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam czego przestawiacie sie z espumisanu na infacol ?
my ciagle jedziemy na espumisanie i młody nie ma już problemów z bąkami 🙂
podobno espumisanu i infacol niczym się nie różnią, tak mi babka w aptece mówiła.

ja używam husteczek huggisa i nie narzekam ani ja ani mały 😉 trzy razy dziennie smaruje sudocremem i przy każdej zmianie pampera używam pudru i zero odparzeń jak narazie 🙂

jeszcze ani razu nie kupowałam pampersów... mamy całą szafkę zapełnioną pampersami od gości 😁 i używam co chwile innych pampersów i nie zauważyłam żeby mały miał jakieś odparzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My pupci niczym nie smarujemy. Czasem co drugi dzien po kapaniu ja przesmaruje Bambino. W sensie dupcie 🙂

Hmmm, nie stresuje sie poki co tym ulewaniem. Mloda przybiera pieknie, no a poza tym Nadia doslownie to samo robila. i to praktycznie do 7 miesiaca Przy szczepieniu powiem pediatrze, ale nie sadze zeby zwrocila na to zbytnią uwagę.

My dzis od 9 na dworze,bo matce sie zapomnialo zegarka przestawic 🙂) i wyszlam godzine za szybko, no ale mala nie narzekala specjalnie.
Chrzciny z nadmiaru czasu zalatwilam 🙂) hehe 😁 ksiadz mnie tylko wkurzyl, z tym drugim imieniem , ale juz mi sie nie chcialo z nim dyskutowac i sobie palnelam Magdalena, wiec niech tam sobie ma 🙂
Wazne, ze w dowodzie i akcie ma jedno..

Dzisiaj z mloda chemy zrobic podejscie do dynii , bo kupilysmy az 4 🙂) i moze uda mi sie z tego jakas i zupe uwarzyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
Karolka, a probowalas po prostu przemywac przegotowana woda? ja tak robie, zwlaszcza po armagedonach i smaruje dwa razy dziennie profilaktycznie bepanthenem i jeszcze ani jednej krostki na pupie nie mial 🙂


Inirtam wlasnie zaczelam przemywac przegotowana woda, ale dopiero od niedawna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po spacerku, mala spi juz jakies 1,5 godz, zaraz sie pewnie obudzi, na jedzenie 🙂
Jestesmy juz zarejestrowami w 3 zlobkach, ale widniejemy w kazdym dopiero na ok. 300 pozycji w kolejce 😁 😁 😁 masakra jakas 😮 na szczescie niedaleko mamy zlobek prywatny, troche tanszy od pozostalych, to moze chociaz na pol roku Ula tam pojdzie, a pozniej dostanie miejscowke w panstwowym...
My jutro idziemy na usg bioderek, ale mam zle przeczucie, ze mala ma dysplazje mimo, ze ja pieluszkuje 2 pieluszkami... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jestem mega wkurwiona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czy te szpitale są pojebane,dzwonią do mnie dzisiaj ze szpitala tu gdzie Majka leżała pielegniarka mowi że pani doktor jeszcze chce zrobić jakieś badania Majce i prosi bysmy przyszli na dwa dni jeszcze do szpitala po 5 listopada:-/ wiec wkurw mnie taki wziął i powiedzialam czy Maja jest jakimś królikiem doświadczalnym???? jutro Bartek idzie i zjebie tą ku**rwe!!!!!! w końcu miała badania wszystkie porobione,to czego jeszcze chcą a już tak ją pokłuli i w nozki i rączki że ma sine 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sama ja zawiazalam i jakos poszlo .
Wczesniej tylko raz ja wiazalam z lalka na targach.
Naprawde wiazanie jest mega proste ,a mam instrukcje wiec moge sie szkolic w roznych pozycjach.
Ale jestem zadowolona w koncu moje rece odpoczna .

One są dobre na bioderka no i na ulewanie ,chwile pochodzilam z mala i bekla jak stara .
Mimo że po jedzonku juz jej sie odbilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
natalia może dla dobra Majeczki trzeba przymknąć na to oko... wiem że to bardzo denerwujące i napewno sama bym była bardzo zdenerwowana... tylko szkoda że wcześniej nie zrobili tych badań ;/ trzymajcie się dzielnie! 🙂
mixi super chusta ! teraz i ja się zastanawiam nad kupnem... 😉

przez ten katarek i kaszel małego nie byliśmy na dworze już 4dni ;/ no ale nie chce żeby mi się jeszcze bardziej rozchorował... w dodatku dzisiaj cały dzień pada śnieg z deszczem...

dzisiaj Szymek ciągle chce być na rękach i najlepiej z cycem w buzi... jak go odstawiam i kładę do kołyski lub leżaczka to płacze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
Sama ja zawiazalam i jakos poszlo .
Wczesniej tylko raz ja wiazalam z lalka na targach.
Naprawde wiazanie jest mega proste ,a mam instrukcje wiec moge sie szkolic w roznych pozycjach.
Ale jestem zadowolona w koncu moje rece odpoczna .

zawsze zastanawialo mnie, jak siebie sama zwiazac z dzieciatkiem na reku, ale skoro mowisz, ze to wykonalne, to chyba tez pomysle o takim zakupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale fajna sprawa taka chusta 😁 Super 🙂
Wojtek spał tej nocy 6 godzin ciągiem 😮 A ja 5, bo położyłam się zaraz z nim 🙂 Tylko moje cyce na tym ucierpiały, bo prawie pękły. Teraz mnie boli prawy przy dotykaniu, tak dość mocno, jakby siniak się zrobił... Mam nadzieję, ze żadnego zastoju ani nic nie ma :/ Robię ciepłe okłady i będę go wybudzać, jak mnie znów tak przetrzyma 😉 Dogramy się 😁 A marudny jest dziś, że strach :/ Jak nie śpi to nic go nie zadawala... Na szczęście sporo śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o matko!! 🤪 6h!! 🤪 🤪 🤪 moje dziecko nie wie, co to jest 6h 😜 hehe
jak budził się co 3h na jedzenie, to chciałam, żeby budził się chociaż co 4, to teraz budzi mi się co 1-2h 🤢 i nie ma kompletnie znaczenia czy w dzien spał czy nie spal... 😞
teraz śpi, więc ja się szybko wykąpałam... obudzi się trochę zje i będę go czarować przed kąpielą (nie znosi się kąpać, jak tylko rozbieram go do nagusa, to zaczynają się spazmy i jedyna dopuszczalna kąpiel to w pozycji brzusznej 😮 )

dziewczyny, wiem, że temat powtarzał się wielokrotnie, ale ja wciąż nie wiem a w środę mamy szczepienie... na co i jak szczepiłyście swoje maluchy? macie jeszcze link do tej tabeli szczepień?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam my szczepienie mamy 8.11 i szczepimy tylko na te podstawowe.

Efek skoro piers boli Cie jakbys miala siniaka to uwazaj, bo ja tez tak mialam i dziewczyny poradzily mi, zebym czesto przystawiala Ule do tej piersi, bo prawdopodobnie robi mi sie jakis zastoj lub zapalenie. I rzeczywiscie - mala wyssala cale mleczko i od razu na drugi dzien bylo lepiej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...