Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry... ja jestem w szoku że wasze maleństwa tak długoo śpią 🤪
mój Szymek jak śpi jednym cięgiem 2h to ja jestem wniebowzięta... kurde dlaczego on nie może pospać troszkę dłużej?!

u nas noc tragiczna od 1:30 do 6:30 mały wiercił się, stękał i nie mógł usnąć i nie chciał cyca... dziwne bo wczoraj w dzień jak spał w sumie może z 4h wiec myślałam ze noc będzie przespana a tu zonk ;/
zastanawiam sie czy czasem mój maluszek za mało nie spi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Moja od momentu az brzuszek przestal meczyc potrafi sie kimnac od 14-18.. 🙂

Prawie caly dzien wczoraj spala, pozniej poszla spac 22-3 30... i okolo 4-7 🙂
Zasnela o 8 i teraz marze, zeby wstala, bo chcialam wyjsc, ale w sumie nic pilneho wiec nie bede prosial i dam jej pospac 🙂

Deira odpisane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Jeżeli chodzi o wiazanie chusty to akurat ten system jest bardzo prosty 🙂
Moja kuzynka nosi 3 letnie dziecko i chusta trzyma.
Niby do 30 kg. ma dopuszczalne obciążenie.
Ciekawa jestem jak mala bedzie sie zachowywala na spacerku w niej.
U nas pogoda paskudna najpierw sypał śnieg teraz leje deszcz koszmar.
My przez tydzien chyba nie wyjdziemy z domku bo wszyscy jacys podziebieni.

Ponawiam pytanko :
co można jeść na przeziebienie karmiac piersia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
A mój ma chyba kolejny skok wzrostowy, albo ja mam dołek pokarmowy. Od 5 rano spał godzinkę, a jadł chyba ze 4 razy. Jak zje, to chwile poleży, potem zaczyna marudzić, a potem to już płacz, histeria, zgrzytanie zębami 😉 hehe... Teraz śpi, chyba się szybko ogarnę i wyjdziemy na krótki spacerek, bo słonko ładnie świeci 🙂 Byle mu te marudne dni minęły do soboty 🤢
Na przeziębienie można Prenatal Grip Care, Pramolan bodajże w syropie, na gardło Tantum Verde do psikania, Paracetamol przy gorączce powyżej 38. Poza tym - siedzieć w ciepełku, dużo pić i odpoczywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski po dlugim czasie
mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadku i ze maluszki tez zdrowo rosna 🙂
u nas wszystko okej, zmienilismy malej mleko bo zaczela miec problemy z wyproznieniem siie.. zmienilismy na aptamil (polski bebilon) i wszystko okej!! 🙂 mala zalatwia sie normalnie, nie ma placzu i innych dolegliwosci 🙂 rosnie jak na drozdzach po piatkowej wizycie health visitor wazyla juz 4.290kg 🤪 12 listopada mamy pierwsze szczepienie 🤨 ciekawe jak nam pojdzie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mała usnęła 🙂 Idę zaraz ogarnąć coś wokół siebie 🙂 Trzeba korzystać z tych chwil spokoju 🙂
Nocka nie była zbyt udana znowu, ale coś tam udało mi się pospać, więc muszę korzystać póki mam siły i ochotę coś w domu porobić 😜
Karolka, powodzenia na usg. Trzymam kciuki, żeby usg wykazało jedynie prawidłowe bioderka 🙂
Mixi, ja przestałam pić herbatki laktacyjne, jak mi mleko samoistnie zaczęło sikać z cycków. Po co piersi mają robić nadprodukcję. Herbatkę zacznę znowu pić, jak mi się zacznie kryzys laktacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
Powiedzcie mi czy pijecie herbatke na laktacje bo ja sobie kupilam z hippa ,ale mam pokarm i zastanawiam sie czy chociaz jednej szklanki dziennie nie pic .

Ja piję z hippa tą herbatkę raz dziennie i pokarmu mam więcej niż bez picia 🙂 2 dni temu wypiłam 2 lub nawet 3 szklanki i wczoraj miałam wyciek mleka 😁 stanik, wkładki i bluzka tak mokra, że można by wyduszać pokarm hehe

witam się 🙂
moja dzisiaj od 1:03 - 5:45 marudziła, stękała, wierciła się w łóżeczku i nie wiadomo co jeszcze... więc raczej nie bardzo jestem wyspana ;/ w dodatku w dzień prawie wcale mi nie śpi... no może uda jej się zamknąć oczka na 5/10 min i to na tyle 🤢

dzisiaj idziemy do lekarza rodzinnego na kontrolne badanie ogóle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Moj mały od rana nie może zasnąć 😞 prasowanie rozstawione i czeka....
Ja wciaz mam braki mleka- hipp nie pomaga. Wydaje mi sie ze to of stresu 😞
Mixi jak mialam pokarm to po objedzie polak hipp po to żeby małego nie bolał brzuszek. Jednak te herbatki mają super skąd na brzuszkowe dolegliwości.
Karolka powodzenia na usg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa napisz, jak dostaniesz przesyłkę, dziś lub jutro powinna dojść 😉
Ja małej daje po południu 3 krople SS i jest idealnie 😁
Ulotka jest w j. niemieckim także popytaj na forum ile się tego daje i jak często 🤨
Fajnie by było, gdyby Szymonkowi pomogły 🙂

A do mnie przyszła karuzela Fischera z projektorem, małej widzę się podoba 🤪 Dobrze, że mam akumulatorki więc nie zbankrutuje na baterie 😁
Mała śpi, dziś na spacer nie wychodzimy, bo pada 🤨 Idę powiesic pranie i biorę się za obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa SS to chyba 15 kropli przed każdym karmieniem, na pewno jest też info gdzieś w necie 😉

mój dziś w nocy prawie nie spał... co 2h chciał jeść, a wszystkie okoliczności okołokarmieniowe zawsze zajmują nam 45min do godziny, więc z mojego spania tym bardziej nici... :/
wyszliśmy na spacer, myślałam, że trochę pokima, ale awanturę zrobił po 30minutach i trzeba było pędem do domu wracać, żeby się tego zimnego powietrza nie nałykał...ech.. a co chodziło, to do tej pory nie wiem, bo jak tylko weszliśmy do mieszkania to płacz ucichł 🙃 mały terrorysta!!
teraz trochę przysnął, ale już się prężyć zaczyna, więc pewnie zaraz z krzykiem bąki będzie puszczał 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Na pokarm to ja polecam bawarkę 🙂 A na bolące i krwawiące piersi osłonki na piersi, są na allegro, mnie pomagają .
Naraszcie mi się normuje dziecko z cycem ha ha !
Bo ja to miałam za dużo pokarmu i ciągle zator mleczny mi się robił, bo Mała nie nadążała zjadać, a nie chciałam używać laktatora bo jeszcze więcej by się produkowało.
Śpi jeszcze kiepsko, w dzień dopiero teraz od rana zasnęła, ale nie płacze tylko chce jeść albo siedzieć na rączkach 🙃
Agn..Twoja Majeczka faktycznie fajnie wygląda w tej czapuni 🙂
Idę poprasować, póki moja śpi 🙂

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...