Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ja na silke nie mam jak isc, bo nie mam z kim Uli zostawic, moj M jej przeciez cycem nie nakarmi 🤨 zanim dojechalabym do fitness, pocwiczyla i wrocila minela by wiecznosc, dziecko by bez cyca tyle nie wytrzmalo a nie mam na tyle pokarmu, zeby odciagnac. pozostaje mi tylko pelna mobilizacja i cwiczenia w domu 🤔

Moja tesciowka zadzwonila dzis do mnie i mnie poinstruowała jak mam jutro ubrac Ule jak bedziemy wychodzily na szczepienie 😮 co ja ułomna jakas jestem, czy co? kuźwa mam jej dosyc, czy one wszystkie musza sie wpierda*** w nasze zycie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja Wam powiem, ze mi przy drugim juz wisi, co kto madrze gada.. Przy Nadii sie wsciekalam niemilosniernie... a przy Tatiance juz mi to rybka.. Nawet nie slucham 🙂) Choc nie powiem, ze w duchu sie nie wkurzam 🙂)
Ale przy drugim jak dla mnie WSZSTKO jest inaczej 🙂

Powiedz, babunie, ze Ulke chartujesz i jedzie na golasa, bo wedlug najnowzym danych tak jest najlepiej 🙂)

Mi babcia dzis przyszla wymyslac, ze kurczaka mam ze szpinakiem zrobic na chrziny FUJJJ 🙂)

Apropo,naszego pecha, peknietej szyby, wilgoci w chacie...
To wczoraj spierdolil sie prad i nie mam nawet swiatla.. a dzisiaj laptop meza ;// SKANDAL!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandroos Ajj jak sie wali to wszystko na raz 😞 współczuję

Wanilka nie rozumiem czemu wszyscy wiedzą lepiej co robić z naszymi dzieciaczkami 😞

Deira, karolka ahh te teściówy. Wszystkie takie same. Mogłyby sie tak nie wtryniac. Niby czemu sądzą ze wiedza lepiej 😞 i jak tu mieć z nimi dobry kontakt?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kilka razy dosc mocno wyrazilam swoja opinie na temat zachowan tesciowej i teraz jes kochana 😁
Nawet pyta mnie zanim pokaze dzieciakowi czekolade 🙂) hehe 🙂) i widze ze Darek tez potrafi jej zwrocic uwage, a Sandra za to, ze tesciowa kochana pozwala nosic jej Tatianke 🙂)

Nooo, sie smieje, zegoscie szybko wyjda jaknie bedzie swiatla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry. U nas nocka fajna ale wieczór dziwny 🙂 Mała wczoraj darła się nie wiadomo o co, chyba coś zjadłam bo jak dostała kilka kropelek espumisanu to zaczeła bączki puszczać. Chciałam ją wykąpać a ta takie wrzaski że nie mogłam jej odłożyć na chwilę do łóżeczka żeby wodę przynieść. W końcu ją taką rozwrzeszczaną, purpurową zostawiłam, przyniosłam wodę, rozebrałam wrzaska i wsadziłam do wody. I cisza..... Uśmiech na buźkę i pełen relax.... o co jej chodziło - nie wiem.... Po kąpieli chciałam ją nakarmić a ona wrzask jak pierś dostawała. Zrobiłam MM, też wrzask... Dałam smoczka - spokój. Poszła spać o 20 i spała do 3:4o, najadła się i spała dalej do 6:00, znów pojadła i teraz dalej w łóżeczku sobie leży.

Widzę, że znów teściowe na tapecie hehehe u mnie na szczęście teściówka jest w miarę (choć też ma wybryki czasem) ale gorzej mam z babcią M która ciągle zachowuje się tak jakbym o własne dzieci nie dbała...Narzeka nawet na to że do Małej mówimy Lusia bo dalismy takie imie co sie zdrobić nie da.... co jej do tego?
Dziewczyny nie bójcie się smoczków teraz bo na odzwyczajanie przyjdzie czas a lepiej żeby ssało smoczka niż rączkę czy paluszki. Bo rączki dziecku nie da się zabrać jak już jest za duże. Lusia zasypia ze smoczkiem a potem jej wypada i wcale się nie budzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do zdrabniania zgadzam sie z Babcinka 🙂) hehe 🙂
Ale nic mi do tego 🙂)

Ja zostalam ozygana w nocy. 🙂 Wypilam herbatke co Tusia mi poleciala, zalalam sie mlekiem, cyce jak skaly, mloda tak lapczywie pila. ze jak mi chlusnela to znow nosem i buzka ;// Balagan na kolkach 😉

Aaa na szczepieniu jak ja mierzyli i wazyli, to sie okazalo, ze wsyztskie wymiary ma identyczne co Nadia w tym czasie..co do pol centymetra 🙂 Tylko Tatiana o 100g ciezka, ale kupsko w tylku bylo 🙂 moze dlatego 🙂 haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam wczoraj wieczorkiem Szymek pospał 5h... obudził się po 21, wykąpałam go, nakarmiłam i miałam obawy że nie będzie mi spał... a on poszedł ponownie spać i obudził się dopiero o 3 pełen energiii, kopał nóżkami i sie śmiał na cały pokój... i tak do 5...
od 5 już marudził bo chciał spać a nie mógł usnąć... no i o 7 padł i śpi do tej pory...
ide też się położyć póki mogę 😁

sandra Ty to masz przeboje
karolka kochana Ulcia 😉 mój Szymek też tak zasypia ale staram się go nie przyzwyczajać do tego bo później będzie kłopot...
już i tak odzwyczaiłam go lulania... karmie, kładę go i czekam aż sam zaśnie bez mojego udziału 😉 czasami się uda a czasami nie, różnie to bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam sie z rana u nas podbudka o 7 na mleczko troszke gurzenia i mala zasypia 🙂
wieczor i noc jak najbardziej na plus mala spala od 19 o 22 wzielam ja na spiku na mleczko i tak spala do po 3 i nastepnie do 7 🙂
mam tylko nadzieje ze dzisiaj wyjdziemy na spacerek 🙂
a poki co ide polezec z Okruszkiem 🙂
doti pewnie Lusia miala gorszy dzien 😁 dobrze ze pomimo wrzaskow w nocy ladnie spala 😁
a ja na moja tesciowa juz nawet uwagi nie zwracam jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam 🙂 na szczescie rzadko ja widuje od jakiegos czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki 🙂 Nareszcie się do was dopisałam, trochę czasu mi to zajęło...
Kubuś ma się dobrze, pomimo swojej niskiej wagi urodzeniowej (2190g) pięknie przybiera, waży teraz już sporo ponad 5 kg.
Czytałam wasze wpisy kilka razy i widzę,że w większości dzieciaczki to aniołki, tak ładnie śpią.
U nas nie jest tak kolorowo,Kubuś chodzi spać przed 20,śpi do 23/24,kolejne spanie do 3, a pobudka zazwyczaj o 4:30.
Piersią nie karmię już od miesiąca, pokarm zanikł, jesteśmy na mleczku Enfamil Premium,ktore super się sprawdza...

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NIe wiem, chyba się babcia już za bardzo postarzała. W końcu ma juz 80 lat... różne dziwne rzeczy jej się wymyślają... ostatnio stwierdziła że ciotka z drugiej połowy domu (córka albo synowa siostry babci) przekopuje jej się pod kuchnią (pod kuchnią mamy piwnicę) żeby się podpiąć do naszej rury od kibla żeby za ścieki nie płacić.... 😮 starosć nie radość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam.
mój śpi 6-8 godzin w nocy i mnie cyce już bolą. i nie marwię się o zanik pokarmu.

dziś miałam niezły koncert w nocy... sąsiedzi z góry chyba nieźle się zabawiali 😁 😁 😁 😁 😁 łóżko nieźle skakało 😁

wczoraj młody tak się ufajdał że naprawdę miał kupę pod pachami i w pępku. i beczał przy kąpaniu 😞 to już 2 kąpiel pod rząd jak beczy 😞 mąż myślał że za zimna woda. wczoraj naleł cieplejszej a i tak płakał. o co mu lata?

a co do teściowych. ja niestety swojej nie poznałam. zmarła na raka przed naszym poznaniem się. nie wiem co to upierdliwa i wiecznie lepiej wiedząca teściowa. ale mój teść np wiecznie się czepia że Oskar piśnie a on "napewno głodny, daj mu jeść" nieważne że jadł poł godziny temu. a i jeszcze "czapkę mu ubierz". a najlepsze było jak pojechaliśmy do niego początkiem września jeszcze Było ciepło. Młody był w bluzie z kapturem, a teść 'gdzie ma czapkę?" myslałam że padnę 😁 😁 😁 córce dopiero niedawno zaczęłam ubierać czapkę. Chyba jestem anty czapka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamuśki 🙂 u nas noc fajna, tylko 2 pobudki 🙂 Ulka lubi smoka ciagnac za dnia, a w nocy w ogole o nim nie pamieta. czasem sie zdarzy, ze jak przy cycu nie padnie to zasypia ze smokiem, ale pozniej go wypluwa i jest wszystko si 🙂
Za niecala godzinke wychodzimy na szczepienie 🤢 strasznego mam stresa, az mnie glowa boli...

A no i Ula nie robila kupy od 2 dni...czy to normalne? Nic ja nie boli, tylko sie czasem prezy, zeby wypuscic wielkiego glosnego bąka 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
hej mamuśki 🙂 u nas noc fajna, tylko 2 pobudki 🙂 Ulka lubi smoka ciagnac za dnia, a w nocy w ogole o nim nie pamieta. czasem sie zdarzy, ze jak przy cycu nie padnie to zasypia ze smokiem, ale pozniej go wypluwa i jest wszystko si 🙂
Za niecala godzinke wychodzimy na szczepienie 🤢 strasznego mam stresa, az mnie glowa boli...

Powodzenia na szczepieniu a po wszystkim wpadnij i zdaj relacje ja to znioslyscie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti napisał(a):
Niestety :P

Waga mi chyba powariowała. Mi pokazuje 63,1 (co mnie akurat cieszy) ale pokazuje też że Starszy waży 9,3 a ważył 14 niedawno a Lusia ma ok 6kg 😮 😮 😮
Dti, moja też tak ma- zanim waga pkaże właciwy ciężar ciała- muszę stanąć na nią 3 razy ( wcześniej pokazuje zaniżną wagę),o ale c się dziwić- mam wagę z biedronki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...