Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Sandra, współczuję rozpierduchy w domu 😞

A moje Maleństwo znowu cierpi z powodu katarku 😞 Ma tak zapchany nos, że aż się dławi. Już drugi raz jej odciągałam na wieczór. Kupiłam poza tym na allegro balsam Musteli Spokojny Sen. Ma niby pomóc w oddychaniu. Zobaczymy jak zadziała, bo zapach ma mentolowo-eukaliptusowo-sosnowy, więc może udrożni jej troszkę nosek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂 Lusia ładnie współpracuje przy jedzeniu co 3 godziny 🙂 Wczoraj zjadła o 21 i obudziła sie dopiero o 5 na jedzenie i teraz o 8 🙂
Byliśmy wczoraj u mojej siostry bo się mężowie umówili na picie. Siostra mi wystraszyła Małą. Niechcący oczywiście. Patrzyła sie na nią i zaczeła bardzo szybko mrugać a Laura w płacz! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny 🙂 u nas standardowo 🙂 Ula chyba juz ma swoj rytm wieczorny, bo po kapieli ladnie zasypia, pozniej budzi sie ok 23 na cyca i w nacy ze dwa razy 🙂 cieszy mnie to bardzo, bo wczesniej zasypiala dopiero o 23...

My dzis wybieramy sie na impreze - 2 latka mojej siostrzenicy, ktorej jestem chrzestna 🙂 Ula bedzie miala atrakcje, bo jeszcze u niej nie byla. Bedzie troche dzieci to sobie poobserwuje 🙂 Troche obawiam sie tego calego halasu, bo dom maja duzy i pewnie dzieciaki beda biegaly w ta i z powrotem, no ale coz, najwyzej zamkniemy sie z mala w innym pokoju i wyciszymy 🙂 albo szybciej wrocimy do domku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 😉
Ja zaczełam wczoraj wprowadzać projekt "3godzinki" u małego, na razie do 3 godzinek nie dochodzi ale z 2 wytrzymuje. Jedyne co mnie martwi to to że dziecko na piersi może być spragnione. A ja mu każe 3 godziny nie pić- sama za to sięgam po picie co 30minut. Może dlatego mały czasem chce na cyca tylko na kilka minut?- z prganienia? I jak mu nie dam to się odwodni?! sama już nie wiem co myśleć?1
sandros Ty już normę nieszczęść kilku letnia wyrobiłaś- oby teraz był spokój u was
wanilka ciesz się że lekarze tak ostrożnie podchodzą do szczepienia i nie tylko! ja jak tylko będe w pl też udam się do kardiologa i potem do neurologa zeby sprawdzić czy wszytko ok bo mój też się zanosi płaczem często:/ a to eeg będą mu robić pod narkozą? wyslalam ci zaproszenie na fb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
Ale tu dzisiaj cichutko 🙂 Widać, że weekend 🙂

A u nas dzisiaj tak sobie. Niestety obawiam się, że Natka ma jednak skazę białkową 😞 Cały czas myślałam, że to potówki, potem że trądzik, ale niestety chyba jednak mamy problem z alergią pokarmową. U Natalki nasiliła się wysypka, a na twarzyczce krostki przybrały bardzo brzydki wygląd. Od dziś jestem na diecie eliminacyjnej. Zero mleka, jakichkolwiek pochodnych mleka, wołowiny i innych podlegająych wykluczeniu produktów w skazie. Dziś na śniadanie kawa zbożowa bez mleka i dwie kanpki z dżemem, na obiad gotowana pierś z kurczaka z lekkimi warzywkami z patelni i łyżka kaszy jęczmiennej, na deser jabłko. A na kolację już nie mam ochoty.

Emilia, zdaje się że Twoja Bianka ma AZS zdiagnozowane? Npaisz mi proszę, jakie dostałaś zalecenia od dermatologa, jakich leków używacie, czy produktów do pielęgnacji skóry. Czy u Bianki AZS wynika z alergii pokarmowej? Czy AZS powoduje, że nie można dziecka szczepić, czy nie jest to przeciwskazanie?

A poza tym mam do Was prośbę dziewczyny:
Czy któraś z Was ma możliwość załatwienia Sab Simplex? Bo mi się powoli kończy, mam jakieś 1/3 buteleczki, a nie mam aktualnie ani rodziny ani znajomych w Niemczech, a mi trochę daleko do granicy. Wiem, że są strony internetowe, gdzie można zamówić SS, ale ja jakoś im nie ufam, poza tym za ich pośrednictwem jest nieco drożej. Byłabym zainteresowana 2 buteleczkami. Będę wdzięczna za pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilka86 napisał(a):
hejka,
mój mały cały czas płacze nie płacze tylko wtedy gdy spi i je masakra nie moge dojsc do tego co mu jest 🤢 jestem wykończona może jutro napisze coś konkretnego.

Marylu nie wiem czy pod narkozą, nawet nie wiem jak dokladnie bedzie wygladac to badanie a na fb cie przyjełam 🙂


Deira jak dawkujesz ten Sab Simplex? ja stosuje bobotik pare kropelek do kazdego karmienia ale chyba mało pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc laseczki 😉

jestem tylko na chwilę... w zasadzie w tej sprawie, co Deira... kończy mi się Sab Simplex 😞
Agn dasz radę jeszcze załatwić?

jutro napiszę, co u nas.. bo młody wyje, a tatuś sobie nie radzi... :/

Wanilka 15 kropel przed każdym karmieniem, tak jest na ulotce... ja daję 10-12 zazwyczaj już w trakcie karmienia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Deira ja postaram sie zalatwic.. tylko nie wiem czy ten sasiad co ostatnio da rade w takiej cenie, ale mam kumpla, co zalatwial kiedys, tylko nie wiem co i jak u niego...
W pon maks wtorek dam znac. Ewentualnie powiedzcie ile konkretnie zamowic, bo bede muiala wylozyc...
Moze ja tez wezme jedna, bo mi sie konczy 🙂

Stoly juz rozstawione 😁 dzieci przysypiaja, chocmala chyba wstanie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...